Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Nuomonės apie pokalbių sistemą "mIRC"

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1234
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
thatsme
2009 m. rugpjūčio 26 d. 23:44:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kaip jau sakiau mires reikalas, kazkada buvau uzejes paziureti kas ten vyksta... Praktiskai nebera zmoniu ten, vienintelis gyvas kanalas is tu kuriuose sededavau #ferrari ir tai zmoniu perpus maziau nei budavo, like tik seni ir istikimi fanai

Atsakyti
Ji_Kvepuoja
2009 m. rugpjūčio 26 d. 23:18:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tremor_Christ rašė:
o jis dar gyvas?

Pamačiau temą ir tas pats klausimas iškilo.

____________________
Mano smegenys nėra erogeninė zona, taip kad prašyčiau man jų nepist.
Atsakyti
thatsme
2009 m. rugpjūčio 26 d. 23:14:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Mires reikalas, bet budavo smagu mirke

Atsakyti
manijack (Užblokuotas)
2008 m. kovo 19 d. 14:06:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tai "aitvaro" tinklas dar gyvas

____________________
Hell Music...
Atsakyti
Tremor_Christ
2008 m. kovo 19 d. 14:03:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
o jis dar gyvas?

____________________
Born in a taxi cab i'm never coming home
Atsakyti
manijack (Užblokuotas)
2008 m. kovo 19 d. 13:08:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Sedziu irce jau kokius 6-7 metus , ir nepagaunu kampa iki siol ka as ten veikiu..

____________________
Hell Music...
Atsakyti
manijack (Užblokuotas)
2008 m. kovo 19 d. 13:07:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Sedziu IRC`

____________________
Hell Music...
Atsakyti
kojote666
2006 m. liepos 16 d. 14:46:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Velnio išmislas, sakau jums :E
...bet karts nuo karto reik irc draugus aplankyt...

____________________
Ir kodėl čia negalima slapyvardžio pakeist..? _______________________________________ http://www.last.fm/user/Nostalgija/
Atsakyti
Xpo
2006 m. liepos 15 d. 13:43:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
irc leksika man ne prie širdies.

Atsakyti
latras
2006 m. liepos 15 d. 13:39:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pas mane ir yprotis pc ijungiu ir mirc ijungiu

____________________
Yeah I'm sick, oh so sick, I'm so sick of this shit. Yeah I'm lit, I'm so lit, I'm so fucked up off it. So I stumble around, till I stumble, fall down to this puddle of my tears laying here on the ground
Atsakyti
renny
2006 m. liepos 15 d. 11:15:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
as tai vat ir db sedziu tik vasara nlb ten ka yra veikti nes visi atostogauja... o siaip tai visai smagu

____________________
Rytas ateis, kaip ateina mirtis išdidi, bet prieš mirtį dažnai širdyje nurimsti....
Atsakyti
SpalvotiSapnai
2006 m. liepos 15 d. 01:55:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nebesilankau. Nes kai prisėdi prie jo, tada ir būni visą dieną. Neištvėriau, todėl palikau, jį visiems laikams. Yra skype, tai man kur kas geriau, paprasčiau ir ramiau.

Atsakyti
laisves_balsas
2005 m. rugsėjo 19 d. 14:53:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ten kanalu kokiu tik nori... Oka ten veikt? snektis su draugais, man tai daug patogiau nei rasyti sms. be to taip islavinau pirstus ir kaviaturoj labai lengvai rasau. dar galima atsisiust muzika. bet sako ten virusu daug. pati nebandziau

Atsakyti
Sometimes (Užblokuotas)
2005 m. rugsėjo 19 d. 14:33:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
J - man irgi toks įprotis - PC įjungtas, mIRC'as įjungtas =) Beveik visad

____________________
The singular of bitches is MDP... He's got screwed up, booed of just like his RnB B B... A kid with a hand in his pants thinkin' he's fuckin' rock... Grand rapper writin' songs to me, ain't a mo'fuck... All he had was a PC and a childish dream in his heart... Well fuck him, bullshit like his always fallin' apart... O Gustas tai tikras kopustas...
Atsakyti
Sometimes (Užblokuotas)
2005 m. rugsėjo 19 d. 14:32:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
MDP rašė:
mirce sedzhiu bewejk wisad..

Kur pasakyk?

____________________
The singular of bitches is MDP... He's got screwed up, booed of just like his RnB B B... A kid with a hand in his pants thinkin' he's fuckin' rock... Grand rapper writin' songs to me, ain't a mo'fuck... All he had was a PC and a childish dream in his heart... Well fuck him, bullshit like his always fallin' apart... O Gustas tai tikras kopustas...
Atsakyti
J-Master
2005 m. rugsėjo 16 d. 16:57:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
sedziu ,i kas diena ,nu ijungiu kompa ,ijungiu mirca, nu metai su puse lygir ar du metai kai sedziu ir da kol kas neatsibodo ,tai tiesiog patogi bendravimo priemone

Atsakyti
philia
2005 m. rugsėjo 11 d. 18:49:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš irgi būnu visada, kai tik įjungtas kompiuteris.

Atsakyti
MDP (Užblokuotas)
2005 m. rugsėjo 11 d. 17:48:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mirce sedzhiu bewejk wisad..

____________________
http://odb.tinkle.lt Negative Tha Deep a.k.a MDP From Da RnG Squad stop with that childish shit, nigga I'm grown Please leave it alone - don't throw rocks at the throne - Jay-Z Hey lil' soldier you ain't ready for war MDP too strong for y'all Vžno lol Sometimes malaletka teletabis lol =))))
Atsakyti
The_Wicked_One
2005 m. rugsėjo 11 d. 17:42:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
as ten gaudau pazistamus. jei mm.. pvz ingiu aukstu zemiau nulipt tai palauksiu, kol i kirc ateis..

____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism. _____________________ Aš gerai rusiškai keikiuosi. Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs. _________________ svarbiausios gyvenimo tiesos: 1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi. 2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug. 3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi. 4. Aluje nepaskęsi 5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi. 6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus. 7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos. 8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus. to be continued.. Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
Atsakyti
Crawling
2005 m. rugpjūčio 31 d. 06:38:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Bunu ten beveik visad, kaip esu in da PC!

____________________
Paveikslėlis gali būti sumažintas, tačiau jis išlieka autoriaus nuosavybė, kuri yra saugoma įstatymų! Nuotraukoje piešinys, daiktas arba gyvūnas.
Atsakyti
Puslapiai: 1234
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Doro Doro
9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

21:18 - Silentist
tai Luktelk ar Lukterėk?
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 4
  Neregistruotų vartotojų: 1338
  Iš viso užsiregistravę: 73352
  Naujausias narys: nofavowuhd
  Šiandien apsilankė: 18967