Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
twiezzy
2007 m. birželio 8 d. 10:03:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jaunas ir kariera gera jau turi, tai viskas ko gali noreti... tjik kaskaip jau senai nieko is jo nesigirdi...

Atsakyti
awriliuke
2005 m. rugpjūčio 8 d. 15:38:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nu bet man tas awataras patinka ir tikrai nenoriu jo keistis..man nerupi kad kiti galvoja jog esu jos fane nors taip nera..jei kam bus ydomu paziures y anketa ar paklaus...

____________________
If you see me getting mighty If you see me getting high Knock me down... Y NICKA NEKREIPKIT DEMESIO...:)
Atsakyti
awriliuke
2005 m. rugpjūčio 8 d. 15:29:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
undergroud>>>tai parashyt jei tox kietas ir dar NE lopas kaip pasikeist...nu jau tikrai ash rashau kad tik daugiau zinuciu butu...nesvaik..tai kam ishvis shitas puslapis skirtas?man atrodo kad pareiksh sawo nuomone apie muzika ir jos atlikejus..nu zodziu..viskas aisq...Just_Chi>>paskaityk anketa tada bus aisq kad nepatinka...


____________________
If you see me getting mighty If you see me getting high Knock me down... Y NICKA NEKREIPKIT DEMESIO...:)
Atsakyti
JusT_Chi
2005 m. rugpjūčio 7 d. 14:24:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
hm... komentaro tikejausi wisai kitokio

____________________
Kad ir kur beeitum, vis tiek esi čia ;]
Atsakyti
JusT_Chi
2005 m. rugpjūčio 6 d. 14:15:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
joa biski nukrypom nuo temos...

____________________
Kad ir kur beeitum, vis tiek esi čia ;]
Atsakyti

2005 m. rugpjūčio 5 d. 21:26:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ej čia apie kwon`a diskusija , eikit santykius į PM aiškintis

Atsakyti
JusT_Chi
2005 m. rugpjūčio 5 d. 15:13:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
beje , jei tau awril nepatinka tai nors awatara pasikejsk, nes db tikrai atrodo, kad butum fane...

____________________
Kad ir kur beeitum, vis tiek esi čia ;]
Atsakyti
JusT_Chi
2005 m. rugpjūčio 5 d. 11:38:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ner uz ka nors siaip man paciai J-Kwon patinka, taciau wisi turi tejsia pasalyt sawo nuomone, kad ir kokia ji butu, wa tajp wa

____________________
Kad ir kur beeitum, vis tiek esi čia ;]
Atsakyti
awriliuke
2005 m. rugpjūčio 4 d. 19:03:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Undagroundd rašė:
O man tiek tu tiek ta Avril eilinis šūdas. Jei tau nepatinka hiphopas tai ko čia kiši snukį?


ash ir nesakau kad man avril patinkajuk nicko nebepasikeisiir beto kas tox busoi kad nman ysakinesi ka galiu asakyt o ko ne..blem kazkox d... Just_Chi>>>aciu lb

____________________
If you see me getting mighty If you see me getting high Knock me down... Y NICKA NEKREIPKIT DEMESIO...:)
Atsakyti
skiedra (Užblokuotas)
2005 m. rugpjūčio 3 d. 22:02:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nera jis eilinis reperis... geras jis

____________________
Nupirk man apelsina
Atsakyti
JusT_Chi
2005 m. rugpjūčio 3 d. 21:26:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
aga ju

____________________
Kad ir kur beeitum, vis tiek esi čia ;]
Atsakyti
JusT_Chi
2005 m. rugpjūčio 2 d. 19:44:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na ji tik pasake sawo nuomone... jei ash newirskinu pwz zentu, tai rejskia negaliu pasakyt sawo nuomones, kad jie tikras sh...?

____________________
Kad ir kur beeitum, vis tiek esi čia ;]
Atsakyti
awriliuke
2005 m. rugpjūčio 2 d. 11:30:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man tai jis eilinis sh...

____________________
If you see me getting mighty If you see me getting high Knock me down... Y NICKA NEKREIPKIT DEMESIO...:)
Atsakyti

2005 m. rugpjūčio 1 d. 16:23:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Xa, geras parsisiunčiau get XXX`d klipą, dar ten ir ice cubas rodomas. .unreal triukus su tuo kateriu daro. beje gal kas žinot kas ta merga kur tos dainos priedainį dainuoja?

Atsakyti
JusT_Chi
2005 m. liepos 31 d. 14:53:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
negi tikrai sitiek zmoniu jo net nezino? siaubas, kur ash papuoliau o siaip tai jis man patiko, liux

____________________
Kad ir kur beeitum, vis tiek esi čia ;]
Atsakyti

2005 m. liepos 30 d. 13:40:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ewana_ štai kas jis:

J-Kwon pateko į "Arista Records" atlikėjų sąrašus neįprastu būdu
Įsivaizduokite, kad esate 17-metis juodaodis jaunuolis, vardu Jerrell Jones, kilęs iš St. Louis'o ir bandantis pasirašyti pirmąjį gyvenime kontraktą su įrašų kompanija. Jums reikia sužavėti ne tik "So So Def Records" savininką Jermaine Dupri, bet ir visos "Arista Records" galvą L.A. Reid'ą, žinomą talentų medžiotoją. Galbūt jūs pasielgtumėte visai kitaip, nei pasielgė Jerrell'as, žinomas J-Kwon, vardu, nes pastarasis sukėlė tokį cirką Reid'o kabinete, kad turbūt nė pats nesitikėjo iš situacijos išlipti sausas. Ir štai ką jis padarė. Pasitelkęs į pagalbą lakią vaizduotę ir sukaupęs drąsą, Kwon'as leido tiek J.D., tiek L.A. suprasti, kad iš jų tyčiojamasi. Tiksliau sakant, jis repavo būsimų darbdavių akivaizdoje apie jų pačių problemas: Dupri buvo pavadintas "little guy", o Reid'ui buvo rekomenduota papūsti kur saulė nešviečia, jeigu jis neduos išsvajotojo kontrakto.

"Aš turėjau tai padaryti," prisipažįsta Kwon'as, repo hito "Tipsy" atlikėjas. "Kai ėjau į perklausą dėl kontrakto, vis galvojau, kas bus, jeigu jie manęs nepriims. Tada nusprendžiau, kad neturiu ko prarasti ir kai Reid'o kabinete pradėjau repuoti, mano paskutinės eilutės buvo maždaug tokios, 'You don't like it, L.A., bite me'."

Dupri taip pat gavo porciją kandžių pastabų ir visa tai tik tam, kad "Arista Records" vadovybė įsitikintų jaunojo reperio sugebėjimu daryti šou bet kur ir bet kada.


Nr. 2 hito JAV autorius gali džiaugtis ir albumo sėkme
"J.D. taip pat buvo ten. Aš jį pribaigiau viena eilute," gyrėsi Kwon'as, kuris savo pasirodymo metu šokinėjo ant stalų, darydamas didžiulę betvarkę. "Mano eilutė buvo tokia, 'I use to sling big papa work/ Now my diamonds big and blue like Papa Smurf, the little guy', ir sulig paskutiniais žodžiais parodžiau pirštu į Dupri, kadangi jis yra neaukšto ūgio."

Laimei, Reid'as ir J.D. abu turi puikų humoro jausmą. Pirmasis iš jų nė kiek nepasimetė, atvirkščiai, Reid'as taip įsijautė į J-Kwon'o šou, kad pats iš kažkur išsitraukė porą būgnininko lazdelių ir ėmė ritmingai mušti į stalą. Viskas susiklostė tiesiog idealiai.

Po kelių mėnesių darbo "So So Def Records" studijoje su prodiuseriu Jermaine Dupri, Kwon'as tapo žvaigžde visoje šalyje. Debiutinis paauglio singlas "Tipsy" per porą mėnesių pakilo į antrą Billboard'o chart'o vietą ir tapo tikra sensacija tiek klubuose, tiek gatvėse, panašiai kaip ankstesnis Clipse kūrinys "Grindin". Ne mažiau 80 procentų balandžio šeštąją pasirodžiusio ir 7-ąją vietą JAV pasiekusio debiutinio albumo "Hood Hop" prodiusavo Trackboyz (nemaišykite su Chingy hito "Right Thurr" kūrėjais Track Starz), o J.D. tuo tarpu ne tiek padėjo kurti muziką, kiek pats repavo keliuose įrašuose, kartu su visa St. Lunatics komanda.

Patikėkite, sėkmės J-Kwon nusipelnė, nes tokios praeities, kokią išgyveno šis jaunuolis, turbūt niekas nenorėtų prisiminti.

"Kai man buvo 12 metų, mokiausi jau 9-oje klasėje, tačiau, nepaisant to, mane traukė repas daug labiau," prisipažino Kwon'as. "Mano motina aišku tuo buvo labai nepatenkinta ir liepė man pasirinkti tarp repo ir mokyklos. Be to ji paskelbė ultimatumą - arba aš lieku mokykloje, arba metu ir skrendu iš namų."


J-Kwon: "pinigai man reiškia šiek tiek daugiau..."
Atsisakyti repo J negalėjo, todėl vos 12-os metų amžiaus berniukas atsidūrė gatvėje, nakvojo nepažįstamų žmonių automobiliuose ir įvairių draugų namuose, tačiau kartu naktimis žiebtuvėlio šviesoje rašė rhyme'us, o denomis tobulino repavimo techniką, dalyvaudamas daugelyje oficialių ir neoficialių MC dvikovų visame mieste. Tai buvo ne tik sunku, bet ir pavojinga. Kartą vienas toks žodinis susirėmimas baigėsi muštynėmis, kai Kwon'as taip šiurpiai "užmušė" savo oponentą, kad jo draugai puolė jam į atlapus. Viso to pasekmė - sulaužytas žandikaulis ir pažeistas dantų eilės išsidėstymas. Paprasčiau kalbant, jį sutalžė gan smagiai.

Dabar, kai J-Kwon'as pasiekė tikslą ir pradėjo uždirbti nemažus pinigus, jis gali pasirūpinti savo šeima (jis turi žmoną ir auginą du vaikus) ir įrodyti motinai, kad repas taip pat gali tapti pragyvenimo šaltiniu.

"Man pinigai reiškia šiek tiek daugiau, nei kaikuriems kitiems, užsidirbusiems iš muzikos verslo," sakė J-Kwon'as kovo mėnesį Niujorke. "Man pinigai nėra vien galimybė nusipirkti naują mašiną, apsikarstyti grandinėmis ir pan., nors nesu tobulas ir man kartais viso to reikia. Vistiek labiausiai aš džiaugiuosi, kad galiu matyti savo vaikus ir visą šeimą laimingus. Dėl to verta stengtis, juolab, kad pradžia padaryta puiki."

Debiutins J-Kwon albumas "Hood Hop" šiuo metu prekyboje, kaip ir singlas "Tipsy".

https://www.celebstation.org/musicians/j-kwon/j-kwon-3.jpg

Atsakyti
ewana_
2005 m. liepos 30 d. 10:25:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kas jis toks?

____________________
rather be a bandit than a lover
Atsakyti

2005 m. liepos 30 d. 10:21:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Būtent kad tas kitas kitas video ir yra Get XXX`d , dabar siunčiuosi jį. Ir dar mačiau yra parsisiūsti jo video dainai "Hood Hop", tai iš viso jau 3 klipai

Atsakyti
J-Master
2005 m. liepos 29 d. 07:15:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jis manes nesudomino ,man jis eilinis reperis ,jau buvau uzmirses kad toks yra .

Atsakyti

2005 m. liepos 28 d. 19:37:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tai kad jis tik tas 2 dainas kaip radio singlus išleido ir jaučiu tik šitom dviem video yra sukuręs. , ,tad daugiau nieko matyti ir negalėjai. O get xxx klipo aš pats net nemačiau

Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Poets of the Fall Poets of the Fall
7,8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 166
  Iš viso užsiregistravę: 73334
  Naujausias narys: nblbqiduij
  Šiandien apsilankė: 167615