Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

"Def Leppard" albumas "Hysteria"

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
kinomane
2010 m. spalio 31 d. 22:46:39 2011-01-14 21:56:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Puikus albumas. Beveik visi jų geriausi hitai šiame albume. DL geriausias darbas , ką čia ir bepridursi, belieka tik klausytis.

Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. balandžio 14 d. 18:00:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pats geriausias albumas, neatsibosta niekada

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
Alachis
2007 m. rugpjūčio 25 d. 08:17:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Vsai geras albumas. Dainos patinka visos.

____________________
Donar's Oak
Atsakyti
millenium
2006 m. lapkričio 30 d. 19:12:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aha pats geriausias. Siaip man Hysteria ir Adrenalize tai jega!!! Yra milijonai kurie tai dievina

____________________
Everything that I do I do only for you
Atsakyti
_nevermind_
2006 m. lapkričio 12 d. 01:31:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
o aš manau, kad jis tikrai nekoks. visiškai pervertintas, sutinku su pedator.

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
Psyhobabble (Užblokuotas)
2006 m. lapkričio 11 d. 23:55:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
labai labai geras albumas. kaj pirma karta perklausiau , apie def leppardus beveik nieko nezinojau, taciau beveik visus to albumo gabalus buvau girdejes. mano manymu joks kitas def leppardu albumas shitam neprilygsta

Atsakyti
Gabux
2005 m. rugpjūčio 7 d. 23:08:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pats geriausias ish def leppard. y klasika iejes albumas.

____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Atsakyti
SickiNixx
2005 m. rugpjūčio 2 d. 07:49:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Mano manymu tai vienas is geriausiai skambanciu albumu roko muzikos istorijoje.Simple as that. Patys Leppard'ai po ''Hysteria'' neisleido nieko geresnio ir nemanau ar kada nors isleis.

____________________
Knock 'Em Dead...
Atsakyti
ice_dream (Užblokuotas)
2005 m. liepos 31 d. 20:31:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pedator, tu SUNSNUKIS!

____________________
"Atveskite ir pastatykite kautynėse kareivį priešais pačią patranką ir šaukite į jį, jis vis dar turės viltį, bet perskaitykite tam pačiam kareiviui nuosprendį, kad jis tikrai mirs, ir jis iš proto išsikraustys arba ims verkti." F. Dostojevskis
Atsakyti
Laukinis
2005 m. liepos 31 d. 20:21:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
as nesuprantu jo poziurio i muzika

____________________
Nothing Can Keep Me From You
Atsakyti
Madam
2005 m. liepos 30 d. 17:21:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
DefLeppard, nesikarsciuok, man rodos, Pedator kuria sias tema stik tam kad tave panervuot

____________________
taram
Atsakyti
DefLeppard
2005 m. liepos 30 d. 17:19:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nebuk juokingas ir neapgaudinek zhmoniu. Ash kalbu ne apie shia diskusija, o apie viska ka tu esi man pasakes ir prishnekejes. Nevaidink, kad musu nemaloni diskusine pazhintis chia ir prasidejo. Shi tema yra tik visko virshune. Pati temos mintis, kai zhinoma, jog tu tik norejai mane paerzinti ir yra tas puolimas apie kuri kalbejau.

____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!
Atsakyti
pedator
2005 m. liepos 30 d. 17:17:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pedator rašė:
Ką manote apie šį vieną iš labiausiai pervertintų albumų muzikos istorijoje?
Nu va tikrai čia puoliau kaip šakalas, kaip kraujo ištroškęs gyvulys...Tik pamanykit, aš parašiau, kad albumas yra pervertintas... O tai juk beribė netolerancija, tesiog atviras grupės apvarinėjimas.


____________________
But are you experienced? Have you ever been experienced?
Atsakyti
DefLeppard
2005 m. liepos 30 d. 17:06:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ne. Suprantu kai kitu sukurtose temose ishreishki neigiama nuomone. Bet tu tiesiog nemoki ishreiksht nuomones normaliai, pvz. "man tokia muzika nepatinka" ir pan. Tu puoli kaip shakalas apvarineti, apdrabstai meshlu viska. Kam reikia tokios netolerancijos? Nori tik kitu demesi tokiu elgiasiu atkreipti. Ka jau kalbeti apie tokiu temu kurima. Elgiesi kaip 13-etis, nors dediesi dideliu proto bokshtu, Nei vienas ishminchius neishaukshtina saves ir neapvarineja kitu. O tokie "protinguoliai" kaip tu, kurie negerbia kitu nuomones yra papraschiausi kvailai neverti nieko.

____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!
Atsakyti
pedator
2005 m. liepos 30 d. 17:02:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man nepatinka tas albumas, be to manau, kad jis žiauriai pervertintas, tai aš taip ir parašiau. Ar pagal tave visi turėtų rašyti tik gerai arba nieko? Nes jeigu parašai kitaip, tai vadinasi bruki savo nuomonę?

____________________
But are you experienced? Have you ever been experienced?
Atsakyti
DefLeppard
2005 m. liepos 30 d. 16:56:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Vistiek mano nuomone, kurti tema apie tai kas nepatinka yra vaikishka ir kvaila. Reikshti beribe netolerancija ir kitaip brukti savo nuomone - taipogi kvaila. Man nepatinka tavo klausoma muzika, bet ash ne zhodzio blogo apie ja nepasakiau, ka jau kalbeti, apie apvaranchiu temu kurima.

____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!
Atsakyti
pedator
2005 m. liepos 30 d. 16:54:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kvaila kurti tema apie tai, ko nekenti.
Diskusijos ir yra tam, kad išreikštume savo požiūrį į muziką, į tai, kas mums patinka ir nepatinka. Tai kas čia tokio kvailo?

____________________
But are you experienced? Have you ever been experienced?
Atsakyti
eglermknt
2005 m. liepos 30 d. 16:54:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
o siaubas kas per diskusijos... :}} as tai net negirdejus to cia albumo.. galvojau kad daina:}]

____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
Atsakyti
DefLeppard
2005 m. liepos 30 d. 16:44:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Drischiau suabejoti, ar visoje komercijoje nera nei lashelio sielos. Def Leppard lyrika - poezija. Jie nera parsidaveliai, kuria nepaprastas dainas ir ypach "Adrenalize"-"Euphoria" laikais. Tada ju kuryba buvo dar gilesne ir daugelis kritiku juos liaupsino ir vadino dainuojanchiais roko poetais. Nuo pat pradziu iki "Hysterios" grupe grojo kiek lekshtesne muzika, tachiau jie daugiausiai grojo pramogine muzika ir buvo pramogine grupe, tai kaip galime ish ju tiketis kazhkokios psichodelikos ir super giliu minchiu? Def Leppard - 80's pramoginio roko virshune. Jos klausosi tokie zhmones, kuriems patinka tokia muzika. Jei tau nepatinka tu laiku muzika ir tavo nepaprastai dideliam intelektui kelia juoka pramoginis ashtuoniasdeshimtuju rokas - papraschiausiai nesiklausyk. Kvaila kurti tema apie tai, ko nekenti. Taip daro tik mazhvaikiai, kuriu chia ir be taves apstu.

____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!
Atsakyti
pedator
2005 m. liepos 30 d. 16:32:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Exaton, man žodis komercija irgi įkyrėjęs, bet ką aš galiu padaryti, jeigu šis albumas yra tipiškas komercijos pavyzdys.

____________________
But are you experienced? Have you ever been experienced?
Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Doro Doro
9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 1856
  Iš viso užsiregistravę: 73338
  Naujausias narys: Gipro25
  Šiandien apsilankė: 60763