Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
pargriuvau
2008 m. gruodžio 18 d. 22:01:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
RaptorJM rašė:
kaip sakoma (arba,kaip daznai buna man) geriausios (arba tiesiog geros)mintys ateina per velai... tad nenoriu is naujo pradet gincu-beprasmiu diskusiju ,bet toki pasamprotavima turiu issakyt (nebuciau as). Taigi - pasiknisau keliuose patikimuose saituose apie muzika (www.allmusic.com ir t.t.) ir kiek supratau, iki Jimi nelb kas grojo tokiu lygiu,nelb o gal ir isvis nebuvo gitaru solo (atleiskit jei nezinau kazko).. ir, visa ta savo legenda itvirtinti,padeti tokius pamatus siuolaikinei gitaru grojimo manierai-kulturai jis teturejo 3-4metus.. na,kalbu apie jo superzvaigzdes statuso laikotarpi. Tad,zinoma velesni gitaristai,turedami kazka sekti,kazkokius pvz. jau galejo dar labiau istobulinti grojimo technika ir pan, o jei jiem dar sekasi ir kelis desimtmecius ar ilgiau groja-grojo, tai zinoma kad daugiau geru kuriniu,geru koncertu ir t.t. Taipogi nereikia pamirsti ir Jimi charizmos, kaip skaiciau - gali ismokti visas jo dainas,grojimo technika,tureti gera gitara,bet tau dar truksta to, kad tu ne Jimi, neidedi kazko,ka i muzika idejo jis... na, aciu kas netinges perskaityt,ir (jei pasiseks) lb nesukritikuos.


Atsakyti
RaptorJM
2008 m. rugsėjo 16 d. 15:57:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kaip sakoma (arba,kaip daznai buna man) geriausios (arba tiesiog geros)mintys ateina per velai... tad nenoriu is naujo pradet gincu-beprasmiu diskusiju ,bet toki pasamprotavima turiu issakyt (nebuciau as). Taigi - pasiknisau keliuose patikimuose saituose apie muzika (www.allmusic.com ir t.t.) ir kiek supratau, iki Jimi nelb kas grojo tokiu lygiu,nelb o gal ir isvis nebuvo gitaru solo (atleiskit jei nezinau kazko).. ir, visa ta savo legenda itvirtinti,padeti tokius pamatus siuolaikinei gitaru grojimo manierai-kulturai jis teturejo 3-4metus.. na,kalbu apie jo superzvaigzdes statuso laikotarpi. Tad,zinoma velesni gitaristai,turedami kazka sekti,kazkokius pvz. jau galejo dar labiau istobulinti grojimo technika ir pan, o jei jiem dar sekasi ir kelis desimtmecius ar ilgiau groja-grojo, tai zinoma kad daugiau geru kuriniu,geru koncertu ir t.t. Taipogi nereikia pamirsti ir Jimi charizmos, kaip skaiciau - gali ismokti visas jo dainas,grojimo technika,tureti gera gitara,bet tau dar truksta to, kad tu ne Jimi, neidedi kazko,ka i muzika idejo jis... na, aciu kas netinges perskaityt,ir (jei pasiseks) lb nesukritikuos.

____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks. Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
Atsakyti
Blackened
2008 m. rugsėjo 15 d. 20:37:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ai, tiek to, nesigilinkim į tokius dalykus, kad paskui nesigautų panaši diskusija, kaip ta, su roku ir jo žanrais.

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
RaptorJM
2008 m. rugsėjo 15 d. 20:35:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Blackened rašė:
RaptorJM rašė:
Blackened rašė:
RaptorJM rašė:
na,kazkaip neradau (gal atkakliai ir neieskojau?) tokio gitaristu topo kur pirmoje -antroje vietoje nebutu Jimi

Gitara jis grojo labai, labai gerai, bet kuo toliau tuo labiau man atrodo, kad iš jo išpūstas jau pernelyg didelis burbulas. Gerokai per didelis. Tikrai yra ir buvo ir kitų gitaros virtuozų, gal net visa galva geresnių nei Jimi. Kaip bebūtų Jimi - legenda, to niekas nenuginčys.
Ir apskritai, tie visi topai - grynų gryniausia kvailystė.

Maybe so, bet mano galva Jimi gerbiamas ne tiek uztai,kad jis geriausias gitaristas,bet del to,kad jis dave pradzia tokiai geru gitaristu gausai...nelb manau,kad pries jo trumpa suzibejima kas nors buvo pasiekes toki lygi..taigi bitlus arba nirvana irgi is dalies vertina uz tai kad ispopuliarino savo stilius,ar as jau lb vaziuoju i sona?

Kas ten aplamai žino, gal prieš Jimi buvo ir dar geresnių gitaristų. Kas ten žino. Aš neneigiu, jis buvo labai geras, bet tas jo kišimas į pirmą vietą, nuolatos jau atsibodo, mano nuomone, yra geresnių ir neįvertintų (arba per mažai įvertintų) gitaristų O dėl Bitlų ir Nirvanos tai čia kaip kiekviename stiliuje - tie kurie išpopuliarina dažniausiai lieka viršūnėje, mažai kada muzikoje pasekėjai praspjauna pradininkus.

Na,bet kiek domejausi, Jimi laiko (galbut ir nevisai teisingai) ne tik geriausiu,bet ir pradininku visos elektriniu gitaru muzikos..

____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks. Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
Atsakyti
Blackened
2008 m. rugsėjo 15 d. 20:32:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
RaptorJM rašė:
Blackened rašė:
RaptorJM rašė:
na,kazkaip neradau (gal atkakliai ir neieskojau?) tokio gitaristu topo kur pirmoje -antroje vietoje nebutu Jimi

Gitara jis grojo labai, labai gerai, bet kuo toliau tuo labiau man atrodo, kad iš jo išpūstas jau pernelyg didelis burbulas. Gerokai per didelis. Tikrai yra ir buvo ir kitų gitaros virtuozų, gal net visa galva geresnių nei Jimi. Kaip bebūtų Jimi - legenda, to niekas nenuginčys.
Ir apskritai, tie visi topai - grynų gryniausia kvailystė.

Maybe so, bet mano galva Jimi gerbiamas ne tiek uztai,kad jis geriausias gitaristas,bet del to,kad jis dave pradzia tokiai geru gitaristu gausai...nelb manau,kad pries jo trumpa suzibejima kas nors buvo pasiekes toki lygi..taigi bitlus arba nirvana irgi is dalies vertina uz tai kad ispopuliarino savo stilius,ar as jau lb vaziuoju i sona?

Kas ten aplamai žino, gal prieš Jimi buvo ir dar geresnių gitaristų. Kas ten žino. Aš neneigiu, jis buvo labai geras, bet tas jo kišimas į pirmą vietą, nuolatos jau atsibodo, mano nuomone, yra geresnių ir neįvertintų (arba per mažai įvertintų) gitaristų O dėl Bitlų ir Nirvanos tai čia kaip kiekviename stiliuje - tie kurie išpopuliarina dažniausiai lieka viršūnėje, mažai kada muzikoje pasekėjai praspjauna pradininkus.

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
RaptorJM
2008 m. rugsėjo 15 d. 20:26:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Blackened rašė:
RaptorJM rašė:
na,kazkaip neradau (gal atkakliai ir neieskojau?) tokio gitaristu topo kur pirmoje -antroje vietoje nebutu Jimi

Gitara jis grojo labai, labai gerai, bet kuo toliau tuo labiau man atrodo, kad iš jo išpūstas jau pernelyg didelis burbulas. Gerokai per didelis. Tikrai yra ir buvo ir kitų gitaros virtuozų, gal net visa galva geresnių nei Jimi. Kaip bebūtų Jimi - legenda, to niekas nenuginčys.
Ir apskritai, tie visi topai - grynų gryniausia kvailystė.

Maybe so, bet mano galva Jimi gerbiamas ne tiek uztai,kad jis geriausias gitaristas,bet del to,kad jis dave pradzia tokiai geru gitaristu gausai...nelb manau,kad pries jo trumpa suzibejima kas nors buvo pasiekes toki lygi..taigi bitlus arba nirvana irgi is dalies vertina uz tai kad ispopuliarino savo stilius,ar as jau lb vaziuoju i sona?

____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks. Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
Atsakyti
Blackened
2008 m. rugsėjo 15 d. 20:22:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
otoww rašė:
Vien paziurejus jo klipa ar koncerta matos kad geresniu uz ji reiketu ilgai isekot... Vien uztai kad jis karts nuo karto gitaras ant scenos padegindavo gerbiu ir aukstinu jiD

Radai už ką aukštinti

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
otoww
2008 m. rugsėjo 15 d. 20:17:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Vien paziurejus jo klipa ar koncerta matos kad geresniu uz ji reiketu ilgai isekot... Vien uztai kad jis karts nuo karto gitaras ant scenos padegindavo gerbiu ir aukstinu jiD

____________________
taskomes.........
Atsakyti
DeusInversus
2008 m. rugsėjo 15 d. 20:02:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kartais atsibosta, bet jis vienas ish geriausiu.

____________________
Ba Doom Tss
Atsakyti
Blackened
2008 m. rugsėjo 15 d. 20:00:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
RaptorJM rašė:
na,kazkaip neradau (gal atkakliai ir neieskojau?) tokio gitaristu topo kur pirmoje -antroje vietoje nebutu Jimi

Gitara jis grojo labai, labai gerai, bet kuo toliau tuo labiau man atrodo, kad iš jo išpūstas jau pernelyg didelis burbulas. Gerokai per didelis. Tikrai yra ir buvo ir kitų gitaros virtuozų, gal net visa galva geresnių nei Jimi. Kaip bebūtų Jimi - legenda, to niekas nenuginčys.
Ir apskritai, tie visi topai - grynų gryniausia kvailystė.

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
RaptorJM
2008 m. rugsėjo 15 d. 18:16:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
metalistaz rašė:
https://www.ferrum.lt/f/news/1158
Hendrixas toli grazu ne pirmoj-antroj vietoj...

2004 m. kovo mėnesį pasirodysiančiame „Guitar World“ žurnalo numeryje bus publikuojamas 100 geriausių visų laikų sunkiojo metalo gitaristų sąrašas, kurį sudarė žurnalo darbuotojai. „Tai nėra sąrašas, kuriame atlikėjai skirstomi pagal grojimo greitį ar stilių, įsijautimą ar techniką (nors dauguma įtrauktųjų į sąrašą turi visas šias savybes)“, - nurodo sąrašo sudarytojai įžangoje. - „Tai daugiau mūsų padėka žmonėms, kurie kiekvieną kartą, kai prisijungia prie stiprintuvo, dergia metalu ir plieniniais skustuvais.“
va, sitas irgi daug pasako. (atsiprasau kad nesilaikau zodzio,ir tesiu sita mini diskusija)

____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks. Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
Atsakyti
RaptorJM
2008 m. rugsėjo 15 d. 18:12:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ir,net ir cia jis dvyliktas. na,ok,nereikia cia issipletoti gincijantis. Mano nuomone- jis gitaros dievas. su mano nuomone sutinka nemazai. kas nesutinka - tai ju skonis,ju nuomone ju reikalas, ir kadangi muzika yra populiariausias dalykas pasaulyje (na,kas gi daugiau? juk net visokiose civilizacijose laukiniu per kaukuoles dauzo- irgi muzika :-D ) tad nemanau kad apie toki masinanti dalyka visi bus vienos nuomones,kaip akivaizdu ir nera. tad... apskritai, r.i.p Jimi Hendrix. viskas


____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks. Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
Atsakyti
RaptorJM
2008 m. rugsėjo 15 d. 18:09:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
metalistaz rašė:
https://www.ferrum.lt/f/news/1158
Hendrixas toli grazu ne pirmoj-antroj vietoj...

taip,bet cia yra sunkiojo metalo gitaristu topas. manyciau, hendrixas nera jau toks sunkusis metalas, nors,ka gi as ismanau? tai jo grojamas zanras - Rock
jo grojami stiliai - Blues-Rock
Hard Rock
Psychedelic
Album Rock
Psychedelic Soul
Acid Rock
saltinis - https://www.allmusic.com/cg/amg.dll

____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks. Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
Atsakyti
metalistaz (Užblokuotas)
2008 m. rugsėjo 15 d. 18:04:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
https://www.ferrum.lt/f/news/1158
Hendrixas toli grazu ne pirmoj-antroj vietoj...

Atsakyti
RaptorJM
2008 m. rugsėjo 15 d. 17:58:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
as nesakau nieko del zmoniu nuomones. gali but. sakau,kad ir kiek ieskojau,neradau. na,bet man jimi patinka. visas pirmas albumas man nerealus.

____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks. Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
Atsakyti
metalistaz (Užblokuotas)
2008 m. rugsėjo 15 d. 17:48:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
geriausias gitariuga pop kirk hamlet ir dimebat darell mano nuomone

Atsakyti
RaptorJM
2008 m. rugsėjo 15 d. 17:37:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na,kazkaip neradau (gal atkakliai ir neieskojau?) tokio gitaristu topo kur pirmoje -antroje vietoje nebutu Jimi

____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks. Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
Atsakyti
DemonTongue
2008 m. vasario 1 d. 21:46:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kas per klausimai, jimis-gitaros dievas

Atsakyti
menininkasne
2008 m. sausio 3 d. 14:27:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nebuvo jis techniškiausias gitaristas, vokalas taip pat ne kažkas ypatingo, lyginant su kitais, bet Džimis turėjo tokį cinkelį, turėjo tą charizmą, dėl ko dabar galiu pasakyti drąsiai - jis Dievas. Bent jau mano Dievas.

Atsakyti
Arkangelas
2007 m. rugpjūčio 10 d. 19:49:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gerbiu jį ir jo muziką. Jimi - mano vienas iš mėgiamiausių atlikėjų bei gitaristų. Nepaprasti gitarų skambesiai ir tokie pat lyricsai. Tik,kaip kažkas sakė,jo vokalas nebuvo labai stirpus,bet dainose skamba gerai. Skaičiau vienam straipsnyje,kad jis,karjeros pradžioje,norėdamas užgožti savo balsą specialiai pagarsindavo gitarą
Jei nebūtų taip anksti miręs,esu tikra, būtų pasiekęs dar daugiau.

Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Vytautas Šiškauskas Vytautas Šiškauskas
7,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
21:18 - Silentist
tai Luktelk ar Lukterėk?
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 368
  Iš viso užsiregistravę: 73362
  Naujausias narys: go88apktop
  Šiandien apsilankė: 240030