Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Labiausiai pervertinti albumai

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12345
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Silentist
2022 m. kovo 29 d. 09:33:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O galima nesutikti su tavo pasirinkimais? Man pavyzdžiui atrodo, kad The Wall kažkuriuo laiku buvo labai vertinamas čia postsovietinese šalyse, čia Music.lt bendruomenėje. Ir kai išėjo jo filmas, tada. Bet dabar retai kas jo klauso, kalba apie jį. Kaip ir Tommy, jis buvo mados reikalas, ypač Lt gal pervertintas, kai Ivanauskaitė ir Mizaras rašė Nemune straipsnį apie juos ir The doors. Bet pasaulyje.. Iš pink floyd labai daug kalbama apie albumus dsotm, animals ir wish you were here... Bet ar jie verti to? 


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
einaras13
2022 m. kovo 28 d. 22:56:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Išgirstas ar išgirtas? Beje, 4 žvaigždutės iš 5 nėra jau toks išgyrimas. Ir dabar Ray of Light retai nominuojamas geriausiu Madonnos albumu, nors man jis toks yra ir net be konkurencijos. 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Silentist
2022 m. kovo 28 d. 21:15:42 2022-03-29 09:33:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Šiaip jau nepelnytai išgirtas (ypač) tada, kai tik isejes:

https://www.rollingstone.com/music/music-album-reviews/ray-of-light-109869/


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
einaras13
2022 m. kovo 28 d. 20:58:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Madonna - Ray of Light yra nuvertintas, o ne pervertintas {#}


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Silentist
2022 m. kovo 28 d. 19:27:51 2022-03-28 19:34:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

The Cult - Electric ar The Cult - Love

Metallica - Metallica

Guns N Roses - Appetite for destruction

Sinead O'Connor - The lion and the cobra

Ozzy Osbourne - Ozzmosis

Eric Clapton - Pilgrim

Aerosmith - Get a grip

Tori Amos - Little Earthquakes

Madonna - Ray of light

Kate Bush - Hounds of love

 U2 - Joshua Tree

Radiohead - OK Computer

 Sex Pistols - Never mind the bollocks

gal net Van Morrison - Astral Weeks, gal net Blackstar.. (?) 

Pagalvosiu dar... 


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
einaras13
2022 m. kovo 26 d. 22:35:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Galbūt kalbėsiu daugiau apie savo mėgstamas grupes, nes galėčiau sakyti, kad kiekvienas Bon Jovi ar AC/DC albumas yra pervertintas, bet to nedarysiu, nes per mažai išmanau kontekstą ir per daug koncentruočiaus ties nemėgstamom grupėm.

1. Marillion – Misplaced Childhood. Aš visiškai suprantu šį albumą kaip masinio vartojimo produktą, bet man vis dar yra mįslė, kad jis vieningai gerai priimamas net ir snobiškiausių progresyvo gerbėjų. Man jis nėra nei labai inovatyvus, nei labai progresyvus, o net ir pop standartais buvo galima iškepti daug įtikinamesnį albumą.

2. Pink Floyd – The Wall. Nes jis tiesiog nėra toks geras kaip trys ankstesnieji Pink Floyd albumai. Jis geras, bet ne fenomenalus ir nėra vertas tiek šlovės laurų roko muzikos istorijoje, kiek jam yra beriama.

3. Led Zeppelin – IV. Man tai nėra toks įtikinantis albumas kaip LZ III. Yra genialių dainų kaip Stairway to Heaven ar When The Levee Breaks, bet Rock And Roll tiesiog nėra gera daina (ir tą sakau atsižvelgdamas į tai, kad vaikystėje šios dainos beveik negirdėjau, todėl ji man nėra overplay'inta). Ir LZ yra parašę marias geresnių baladžių nei Going To California. 

4. Genesis – The Lamb Lies Down On Broadway. Didelių progfanų numylėtas didelis albumas. Bet man šis albumas yra per didelis, per daug išbarstytas ir per daug trenktas, kad jį galėčiau priimti rimtai. Mėgstu pavienius momentus, bet viso albumo apimti niekaip negaliu, net jei ir labai noriu. 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
SPECTER
2009 m. balandžio 5 d. 23:46:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
The Cure - Disintegration nepaisant liaupsiu yra toks nuobodus, monotoniskas, dar karta nuobodus (kaip beje ir didele dalis likusios Kiuru kurybos), kad taip ne karto ir nesugebejau jo viso nuo pradzios iki galo perklausyti.

____________________
https://spectral.bandcamp.com/
Atsakyti
LoseControl
2009 m. balandžio 5 d. 23:09:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tai čia tavo nuomonė visiškai nesvarbi. Jei nepatinka, ar patinka mažiau, tai nereiškia, kad jis yra pervertintas. Žinai ką tai reiškia? Kad jis tau patinka mažiau.

Atsakyti
jasaz
2009 m. balandžio 5 d. 22:23:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na zinoma nesiginciuosim jau, aisku ne visiems turi patikti butinai butent tas albumas, per daug mes apie ta AC/DC "Back In Black" albuma diskutuojam cia, kaip jau butu koks 1.000.000 vertes daiktas

Atsakyti
jasaz
2009 m. balandžio 5 d. 22:20:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
keista kodel tau nepatiko "You Shook Me All Night Long" ir "Let Me Put My Love Into You" (del "Have A Drink On Me" tai suprantama tokia kaip kam), jugi abi dainos kaip ir pats albumas - tobulos, nieko joms netruksta

Atsakyti
War_Zone (Užblokuotas)
2009 m. balandžio 5 d. 21:15:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man iš "Back In Black" albumo trys jų dainos labai nepatinka ("you shook me allnight long" ir "have a drink on me" ir dar kažkokia, penktą daina albume) dėl tų kurių tas albumas man nelabai patinka...

Atsakyti
jasaz
2009 m. balandžio 5 d. 21:07:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man "Back In Black" is B. Johnson'o eros geriausias AC/DC albumas (No2 "Black Ice", No3 "For Those About To Rock"), jauciasi, kad sitas albumas geriausiai apdorotas, gitaru riff'ai irgi genialiai skamba, 4 dainos is sito albumo, kurios laikomos tarp geriausiu AC/DC dainu ir B. Johnson'o vokalas sitame geriausiai skamba (bent jau man), kituose, ypac nuo "Fly On The Wall" albumo jau kazkoks kitoks

Atsakyti
War_Zone (Užblokuotas)
2009 m. balandžio 5 d. 21:02:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jasaz rašė:
Oh and by the way... klausei ju 1979m. paskutini albuma su ju originaliu vokalistu Bon Scott "Highway To Hell"? Jo siek tiek parduota maziau (17-19mln kopiju), bet vertinamas yra panasiai kaip ir "Back In Black", jei tau nepatiko "Back In Black", tai siulyciau perklausyt "Highway To Hell", tai yra geriausi ju albumai su skirtingais vokalistais (Bon Scott ir Brian Johnson), taigi jei tau ju sedevras nepatiko, tai belieka pasiulyt perklausyt ju dar viena sedevra
"Highway To Hell su pirmu vokalsitu geriausias albumas kas be, ko O dėl geriausio albumo su B. Johnson sunkkkiai sutikčiau kad tai yra Back In Black... Nors čia visgi gal čia skonio reikalas...

Atsakyti
War_Zone (Užblokuotas)
2009 m. balandžio 5 d. 20:49:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Blackened rašė:
Tuo tarpu aš esu viena iš tų, kuriems Death muzika neatrodo nei nuobodi, nei monotoniška.
Nžn, man jie nuobodūs labai pasidarė po dviejų pirmų albumų...

Atsakyti
War_Zone (Užblokuotas)
2009 m. balandžio 5 d. 20:47:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jasaz rašė:
"Back In Black parduota jau 45mln kopiju, 22mln. kopiju vien Amerikoje, ir priestarauju War_Zone, jog tai vidutiniskas albumas...
Aš nesakiau, kad tai yra vidutiniškas albumas. Geras darbas, bet mano nuomone "Highway To Hell" prieš tai buvęs yra žymiai geresnis, ryšium su tuo teigiau kas BIB yra biški overrated, nes jie turi geresnių darbų.

Atsakyti
War_Zone (Užblokuotas)
2009 m. balandžio 5 d. 20:40:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O master of puppets irgi nėra labai geras albumas, va čia kažkoks asmuo recenziją parašė (daug skaityt) https://metal-archives.com/review.php?id= 547#147

Atsakyti
War_Zone (Užblokuotas)
2009 m. balandžio 5 d. 20:39:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Blackened rašė:
Peipažįstu, kad NILE turi unikalų skambesį. Kaip ten su būgnais, negaliu pasakyti, kadangi nežinau pakankamai šiuo atžvilgiu, kad galėčiau vertinti.

Hmm, siūlyčiau atkreipt į NILE būgnus dėmesį jei dar klausai, neblogai jų būgnioras ten groja...

Atsakyti
War_Zone (Užblokuotas)
2009 m. balandžio 5 d. 20:32:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O visgi iš visų mano paminėtų albumų labiausiai overrated yra Panteros CFH. Aš nesuprantu, ką ten kai kurie gero randa. Gitaros visiškas ššš, nuvalkiotas labai albumas, kompozicijos šš, bosai taip pat... Žodžiu nieko vertas darbas... Tik vokalas neblogas.

Atsakyti
Blackened
2009 m. balandžio 5 d. 20:30:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
War_Zone rašė:
"Dėl Death nuobodumo, vėlgi tik tamstos asmeninė nuomonė."

Na ne tik mano labbbai daug kas taip sako, ankščiau last.fm DEATH puslapyje kas trečias postas būdavo "boring" čia šiaip.

Nejaugi? Nesistebėčiau, juk a la brutalistai neretai linkę juos dar ir lengvais pavadinti, vardan to, kad pasirodytų kokie tr00 yra (tamstai šito netaikau, jeigu ką). Bet nepamirškim, kad daugybė žmonių visame pasaulyje taipogi sako, kokia nuostabi grupė jie yra Tuo tarpu aš esu viena iš tų, kuriems Death muzika neatrodo nei nuobodi, nei monotoniška. Skonio reikalas, o dėl šito nesiginčyjama, tad ir sakau, kad tai tik asmeninė kai kurių žmonių nuomonė, kuri neturi būti taikoma, kaip taisyklė. Juk ir AC/DC daug kas nesibodi monotoniškais ir nuobodžiais pavadinti. Bet visi puikiai suprantame, kad tai visiškas absurdas.

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
War_Zone (Užblokuotas)
2009 m. balandžio 5 d. 20:24:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
"Dėl Death nuobodumo, vėlgi tik tamstos asmeninė nuomonė."

Na ne tik mano labbbai daug kas taip sako, ankščiau last.fm DEATH puslapyje kas trečias postas būdavo "boring" čia šiaip.

Atsakyti
Puslapiai: 12345
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Pete Doherty Pete Doherty
6,6

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 949
  Iš viso užsiregistravę: 73348
  Naujausias narys: ohvnatgulo
  Šiandien apsilankė: 83085