Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
eqliux
2006 m. birželio 26 d. 23:27:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Frantic_ rašė:
shudas, tik visokiom apsiseilejusiom mazgem tokios muzikos klausyt

Labai malonu buvo perskaityti tokį išsamų komentarą su išskirtiniu požiūriu į muziką iškart matosi, kad rašo protingas, daug apie muziką išmanąs vyras, mokantis laikyti seiles už dantų ir nešvaistąs brangaus laiko abejotinos vertės kažkokio debiliško britpop'o grupšėms

ale bet jei jau rimtai, tai būtų smagu išgirst ne tik teiginį, bet ir argumentą

--
Nitroceliulioze, aš ir nesakau, kad The Verve geresni už Oasis - galų gale, ne man spręst, kurie geresni. (tuo labiau, kad neteko nei matyt, nei girdėt jokių Verve'ų live pasirodymų) Bet The Verve pati ta nuotaika man kažkaip arčiau dūšios, bent jau dabar

____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti
samsung
2006 m. birželio 26 d. 22:24:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
eqliux rašė:
o, The Verve gera grupė. aišku, atradau juos per "Bitter Sweet Symphony", patiko viskas: muzika, melodija, nuotaika, žodžiai, videoklipas... (ar čia man vienai kaskart klausantis to gabalo ties styginių partijom norisi dainuot 'bitute, pilkoji, iš kur medų nešioji?' atrodo, kaip ir nesiderintų, nu bet...)

Kai as klausau sita daina, mano mama visada dainuoja bitute pilkoji

Atsakyti
Frantic_
2006 m. birželio 26 d. 22:16:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
shudas, tik visokiom apsiseilejusiom mazgem tokios muzikos klausyt

Atsakyti

2006 m. birželio 26 d. 21:27:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na as turbut kaip ir dauguma tik "Bitter Sweet Symphony" ir girdejau, o jei kitus girdejau tai nznojau kad cia butent jie siaip daina tikrai verta demesio!tik nesutinku su eqliux nuomone del OASIS!! jie tikrai geresni del to ir pasieke daugiau

Atsakyti
violin
2006 m. birželio 26 d. 19:30:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
eqliux rašė:
o, The Verve gera grupė. aišku, atradau juos per "Bitter Sweet Symphony", patiko viskas: muzika, melodija, nuotaika, žodžiai, videoklipas... (ar čia man vienai kaskart klausantis to gabalo ties styginių partijom norisi dainuot 'bitute, pilkoji, iš kur medų nešioji?' atrodo, kaip ir nesiderintų, nu bet...)
Turiu jų "Urban Hymns" albumą, tikrai puikus darbas, įdomi muzika, o ir šiaip jis visas man taip jau skaniai susiklauso, daug skaniau nei koks iš Oasis repertuaro, nors su jais grupė ir lyginta tačiau kažkodėl jie Oasis šlovės nepasiekė, matyt, ne visiem taip, kaip man? Nors šiaip gal ir nekeista: nors muzika ir kaskart vis nustebina, vis išgirsti kažką neišgirsto, bet įsimena ir galvoj skamba tik hitai: Bitter Sweet Symphony ir The Drugs Don't Work.. trūksta tokių užkabinančių, įsimenančių gabalų, bet šiaip tai jėga viskas

neklausiau nieko iš Ashcrofto solinių, nors mačiau kažkada kažkokiam žurnale visai neblogų atsiliepimų apie "Keys To The World". negi tikrai nieko gero?

paklausyk Richardo tas naujas albumas vertas demesio.

Atsakyti
eqliux
2006 m. birželio 26 d. 19:28:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
o, The Verve gera grupė. aišku, atradau juos per "Bitter Sweet Symphony", patiko viskas: muzika, melodija, nuotaika, žodžiai, videoklipas... (ar čia man vienai kaskart klausantis to gabalo ties styginių partijom norisi dainuot 'bitute, pilkoji, iš kur medų nešioji?' atrodo, kaip ir nesiderintų, nu bet...)
Turiu jų "Urban Hymns" albumą, tikrai puikus darbas, įdomi muzika, o ir šiaip jis visas man taip jau skaniai susiklauso, daug skaniau nei koks iš Oasis repertuaro, nors su jais grupė ir lyginta tačiau kažkodėl jie Oasis šlovės nepasiekė, matyt, ne visiem taip, kaip man? Nors šiaip gal ir nekeista: nors muzika ir kaskart vis nustebina, vis išgirsti kažką neišgirsto, bet įsimena ir galvoj skamba tik hitai: Bitter Sweet Symphony ir The Drugs Don't Work.. trūksta tokių užkabinančių, įsimenančių gabalų, bet šiaip tai jėga viskas

neklausiau nieko iš Ashcrofto solinių, nors mačiau kažkada kažkokiam žurnale visai neblogų atsiliepimų apie "Keys To The World". negi tikrai nieko gero?

____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti
k_b
2006 m. birželio 26 d. 14:02:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Viena is mano megstamiausiu grupiu, o daina "Lucky Man" - viena is tu paciu paciausiu, su savais prisiminimais, nuotaikomis. Taip pat daug nuostabiu dainu kaip - "Bittersweet symphony" "The Drugs Don`t Work" , "Sonnet" , "This Time" , "Come On" ir daugelis kitu.

____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Atsakyti
Sunki
2006 m. birželio 26 d. 13:53:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Bittersweet symphony ir the drugs don't work - myliu!

____________________
Kai žmogus neturi ką rodyti, rodo viską, ką turi
Atsakyti
Irrma
2006 m. kovo 11 d. 11:27:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
girdejau tos grupes tik viena daina - Bittersweet symphony, taciau ta dainas mane tiesiog 'apzavejo' nes ten lb lb lb faina melodija ir zodziai ir instrumentai visi atskirai yra ir galima su pianinu pagrot visa ta kurini!!! lb lb lb fainai lb patiko tai dabar taip tik ir klausau 10 kartu per para tos dainos nieko, kadanors atsibos - tada siusiuos kita daina ir vel koki menesi klausysiu be perstojo faina grupe bent tiek leido suprast viena daina

____________________
Kartais atrodo, kad šiais laikais tolerancija yra menas. Ir aš rimtai.
Atsakyti
hole
2006 m. vasario 17 d. 14:31:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
uj, 'the drugs don't work' tikrai dieviška..mylėjau ją dar tada,kai nežinojau jokių 'the verve' ;>

Atsakyti
LeTa_
2006 m. vasario 13 d. 09:54:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dolante rašė:
Čia šiek tiek senesnė grupė. Stilius panašus į Oasis gal. Man gražiausios dainos: Bittersweet Symphony, Sonnet, Lucky Man, The Drugs Don't Work. Gal šios dainos girdėtos?
Visas geras ir isvardinai

____________________
Virve prie Tavęs prisirišiu, nors būtum graži, graži kaip mirtis
Atsakyti
rytodukte
2005 m. rugsėjo 7 d. 15:40:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nebloga daina..

____________________
"Fizine prasme laikas yra griovejas,nors dvasine jis dazniau buna atgaivintojas" T. M. R
Atsakyti
pvs
2005 m. rugsėjo 5 d. 11:54:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
o jo gera grupe buvo, gaila kad issiskirste nes askroftas vienas pats nieko gero nesukuria.
nu o geriausi gabalai tai tie patys tradiciniai: simfonija, sonetas ir narkotikai

Atsakyti
aiste_86
2005 m. rugsėjo 5 d. 05:42:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Patinka Ashcrofto balsas, savotiskas ir originalus. O daina The drugs don't work anksciau net pravirkdydavo mane, dabar jau pripratau jos klausytis ramiai

____________________
Sakyk, ką galvoji, Galvok, ką sakai.
Atsakyti
Gabux
2005 m. rugsėjo 4 d. 22:11:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
zavinga grupe!! megstamiausia ish ju'the drugs don' t work'. 'lucky man' taip pat nebloga. ir shiaip- ju muzika man orginaliai savotishka.

____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Atsakyti
_Otherside_
2005 m. rugsėjo 4 d. 19:00:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ziauriai patinka sita grupe... The Drugs Don't Work turbut man geriausia daina, bet Sonnet irgi labai tokia grazi ; )

____________________
Freaky Styley
Atsakyti
violin
2005 m. rugsėjo 4 d. 16:59:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tik 2 dainas girdejau,bet siaip BIttersweet simphony man itin patinka

Atsakyti
ka[ri]na
2005 m. rugsėjo 4 d. 16:34:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ojo visai geros dainos - hero,never let you down,the drugs don't work.rodos daugiau lyg ir negirdejau=))))~

____________________
http://img45.imageshack.us/img45/9316/charliesimpsontouranimation8xh.gif
Atsakyti
lintu_girl
2005 m. rugsėjo 4 d. 15:22:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
deja nea,negirdeta

Atsakyti
Dolante
2005 m. rugsėjo 4 d. 15:20:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Čia šiek tiek senesnė grupė. Stilius panašus į Oasis gal. Man gražiausios dainos: Bittersweet Symphony, Sonnet, Lucky Man, The Drugs Don't Work. Gal šios dainos girdėtos?

____________________
I'm never alone I'm alone all the time ... No-one else can heal my pain...
Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Pievos Pievos
7,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
21:18 - Silentist
tai Luktelk ar Lukterėk?
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 479
  Iš viso užsiregistravę: 73357
  Naujausias narys: rsrsipivji
  Šiandien apsilankė: 109511