Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Kūno kultūra

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
metal4ewer
2011 m. balandžio 9 d. 19:40:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nemegstu ziauriai

Atsakyti
sonia-amy
2010 m. spalio 26 d. 13:53:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Viena megstamiausiu pamoku, tik knisa, kai zaidziam tinklini ir dauguma panu visiskai nesistenge...Juk taip neidomu zaisti kai niekas net nebando atmusti kamuoli

Atsakyti
astagrin
2010 m. spalio 26 d. 13:45:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lietusryte rašė:
Goa rašė:
ep rašė:
Goa rašė:
ep rašė:
Goa rašė:

Ir vertinimas pazymiais yra labai jau neteisingas vaiku atzvilgiu, nes visi skirtingi ir nevisi sugeba atlikt tam tikrus pratimus vienodai gerai.

manau cia jau priklauso nuo mokytojo...
vertinti galima labai skirtingai..

na, turejau omeny, kad visai reiktu ne pazymiais vertinti, o kokiom iskaitom ar pan.

o as taip nemanau. bet cia tik mano nuomone.
juk pripazink, desimtuka sunkiau gauti negu iskaita, ir is to seka, kad desimtukaui gauti reike daugiau pastangu, nejaugi blogai kai vaikas stengsis labiau?

na, taip pastangos yra teigiamas dalykas, taciau, jei vaikas yra nepajegus fiziskai tiek pat, kiek kiti jo klases draugai ir tai jau kelia patycias ir t.t. Zodziu, skatina nelygybe. Manau, tai ne tas pats kas matematika ar lietuviu kalba, todel tikrai neverta rasyt pazymiu, o tiesiog reikalaut is mokiniu ir tiek. Skatint ju paciu motyvacija daryt pratimus, sudomint juos, o ne todel, kad reikia, nes kitaip gaus du..

Pritariu.Uk mokyklose kiekvienas gali pasirinkt,ką nori daryt.O lietuvoj bando vieną avių bandą padaryt.Vienodai stiprią,silpnieji iškrenta,stiprieji išgyvena.Kaip komunizmas kažkoks...

tarpkitko pas mane mokykloj tai vertin taskais ir daugiau metu pabaigoj suskaiciuoj i paziur a iskaityta a ne ir be to atsiziur kas geriau zaidz kas ne x)

Atsakyti
astagrin
2010 m. spalio 26 d. 13:43:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man kuno kultura megstamiause pamoka,tik nepatink kai zaidziam estafetes arba karavana...tomet jau pasisalinu

Atsakyti
kinomane
2010 m. liepos 14 d. 12:02:56 2011-04-09 20:15:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nemėgstu labiausiai..tingiu .

Atsakyti
Inetutea
2010 m. liepos 13 d. 22:06:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
dislike

Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. rugsėjo 13 d. 20:09:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Visai gal ir nieko, ziurint ka veikt reikia

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
metalikas
2009 m. rugsėjo 13 d. 19:56:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Viena iš mano mėgstamiausių pamokų. Tik nepatinka kad žiemą daugiau nieko nėra ką veikt tik krepšinį lošti nes nusibosta po kurio laiko. Bėgioti ir futbolą žaisti patinka. Žiauriai užknisa jeigu k.k. būna prieš kokią matematiką ir tenka tada visam pavargusiam ir suprakaitavusiam sėdėt kabinete ir stengtis susikaupti. o šiaip, viena iš tų retų pamokų mokykloje kur gali įdomiai praleisti laiką.

Atsakyti
jasaz
2009 m. rugsėjo 13 d. 19:42:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
patinka sita pamoka, gaila, kad per tokias pamokas kaip sita greit laikas prabega

Atsakyti
skaistusia
2009 m. rugsėjo 10 d. 07:27:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tai antras dalykas po matkes ko as nekenciu ir bandau is jos issisukti

____________________
Welcom down to my planet hell!
Atsakyti
frize
2009 m. rugsėjo 9 d. 23:03:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nekenčiu nekenčiu nekenčiu..;///

Atsakyti
MT
2009 m. rugsėjo 9 d. 20:08:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kaip kada man kūno kultūra, ankščiau buvau tos pamokos fanė, o dabar viena iš nemėgstamiausių pamokų...
O aną dieną iš viso...aš užkliuvau už klasiokės kojų ir užgriuvau ant jos, skaudėti turėjo jai , bet ačiū Dievui, nepyko, nes ji tokia mėgėja prisikabinti dėl nieko
Ir labai nepatinka kaip per fizinį reikia daryti visokius gimnastinius pratimus... fuui, jau geriau krepšinį visą pamoka pražaisti

____________________
M.P.-M.T.
Atsakyti
RockPrincess
2009 m. rugsėjo 9 d. 19:02:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
gera pamoka. Karta mano klasiokė su aukštakulniais norėjo 1,5km bėgt.
{bet mokytoja neleido}

____________________
Aš samdau žmones, kad jie mane garbintu. True story.
Atsakyti
enchantee
2009 m. vasario 4 d. 21:17:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man patinka manksta daryti namie, o siaip mokykloje tikros kuno kankinimo pamokos.

Atsakyti
xdm
2008 m. birželio 29 d. 00:29:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
taigi jeigu norit socializmo tai važiuokit į švediją. ten paskutiniam asilui rašo teigiamą pažymį, kad nebūtų patyčių ir diskriminacijos.

aš manau, kad labai svarbu, kad visuomenė būtų sveika. galiausiai tai daro įtaką ir šalies ekonomikai ir kiek paskui reikia išleisti sveikatos apsaugai. todėl viskas gerai, kad jeigu esi storas ir nieko nesugebi tai gauni mažai iš fizinio. manęs nejaudina tie kurie ten burba dėl to kad susirgs begiodami lauke, kad raumenis jiems skauda ir t.t. nuo to dar nieks nenumirė ir reiktų išmokti įveikti sunkumus. Lietuva kolkas su savo jaunimo fizine būkle yra visai geroj padėty (palyginus su vakarais). neviskas kas likę nuo sovietmečio yra blogai bet ir tai jau krūva jaunuolių kurie jau yra fiziniai invalidai (čia ne mano žodžiai, bet jiems pritariu).

Atsakyti
Goa
2008 m. birželio 29 d. 00:28:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mhm.. o visose mokyklose yra sachmatai?


____________________
Pasiraso Vezliukas :) Sit back and enjoy the view..
Atsakyti
Goa
2008 m. birželio 29 d. 00:27:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
CyberPirate rašė:
Goa, gal nori išsipasakot?

yoa.,. Is kunces turejau visus 10, ir viska atlikdavau super duper gerai , dar atstovaudavau mokykla ivairiose zaidynese.. kuno k. buvo pati megstamiausia pamoka bet supratingumo nestokoju ir tiek..

____________________
Pasiraso Vezliukas :) Sit back and enjoy the view..
Atsakyti
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. birželio 29 d. 00:25:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Goa rašė:
ep rašė:
Goa rašė:
ep rašė:
Goa rašė:

Ir vertinimas pazymiais yra labai jau neteisingas vaiku atzvilgiu, nes visi skirtingi ir nevisi sugeba atlikt tam tikrus pratimus vienodai gerai.

manau cia jau priklauso nuo mokytojo...
vertinti galima labai skirtingai..

na, turejau omeny, kad visai reiktu ne pazymiais vertinti, o kokiom iskaitom ar pan.

o as taip nemanau. bet cia tik mano nuomone.
juk pripazink, desimtuka sunkiau gauti negu iskaita, ir is to seka, kad desimtukaui gauti reike daugiau pastangu, nejaugi blogai kai vaikas stengsis labiau?

na, taip pastangos yra teigiamas dalykas, taciau, jei vaikas yra nepajegus fiziskai tiek pat, kiek kiti jo klases draugai ir tai jau kelia patycias ir t.t. Zodziu, skatina nelygybe. Manau, tai ne tas pats kas matematika ar lietuviu kalba, todel tikrai neverta rasyt pazymiu, o tiesiog reikalaut is mokiniu ir tiek. Skatint ju paciu motyvacija daryt pratimus, sudomint juos, o ne todel, kad reikia, nes kitaip gaus du..

Pritariu.Uk mokyklose kiekvienas gali pasirinkt,ką nori daryt.O lietuvoj bando vieną avių bandą padaryt.Vienodai stiprią,silpnieji iškrenta,stiprieji išgyvena.Kaip komunizmas kažkoks...

Atsakyti
ep
2008 m. birželio 29 d. 00:22:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Goa rašė:
ep rašė:
Goa rašė:
ep rašė:
Goa rašė:

Ir vertinimas pazymiais yra labai jau neteisingas vaiku atzvilgiu, nes visi skirtingi ir nevisi sugeba atlikt tam tikrus pratimus vienodai gerai.

manau cia jau priklauso nuo mokytojo...
vertinti galima labai skirtingai..

na, turejau omeny, kad visai reiktu ne pazymiais vertinti, o kokiom iskaitom ar pan.

o as taip nemanau. bet cia tik mano nuomone.
juk pripazink, desimtuka sunkiau gauti negu iskaita, ir is to seka, kad desimtukaui gauti reike daugiau pastangu, nejaugi blogai kai vaikas stengsis labiau?

na, taip pastangos yra teigiamas dalykas, taciau, jei vaikas yra nepajegus fiziskai tiek pat, kiek kiti jo klases draugai ir tai jau kelia patycias ir t.t. Zodziu, skatina nelygybe. Manau, tai ne tas pats kas matematika ar lietuviu kalba, todel tikrai neverta rasyt pazymiu, o tiesiog reikalaut is mokiniu ir tiek. Skatint ju paciu motyvacija daryt pratimus, sudomint juos, o ne todel, kad reikia, nes kitaip gaus du..

nepajegus tai nepajegus, tegul shachmatuose atsigrebia
reike stengtis buti pajegiu ir tiek.

____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
CyberPirate
2008 m. birželio 29 d. 00:20:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Goa, gal nori išsipasakot?

Atsakyti
Puslapiai: 123456
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Edvard Grieg Edvard Grieg
8,8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 170
  Iš viso užsiregistravę: 73334
  Naujausias narys: nblbqiduij
  Šiandien apsilankė: 239176