Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
LoseControl
2010 m. gruodžio 31 d. 16:23:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kalbu apie music.lt

Atsakyti
MsCopa
2010 m. gruodžio 31 d. 12:00:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
Neapgaudinėk savęs... Realiai tai irgi piratavimas. kas yra piratavimas? Atlikėjo muzikos klausymas neperkant jo diskų/dainų ir t.t. Tai realiai nors ir sakoma, kad viskas čia legalu, iš tiesų nėra gi visiškai taip, jeigu nenori piratauti, pirk albumus.
Nesupratau, kas piratavimas? Klausyti muziką per Spotify? Taigi aš moku už tai 20 litų per mėnesį, kad galėčiau visus naujausius albumus perklausyti ir nuspręsti, kuriuos pirkti, o kuriuos ne. Dalis tų pinigų eina atlikėjams. O vat siųstis tuos nelegaliai platinamus albumus, juos laikyti kompe, iš kompo įrašinėti į telefoną etc., va čia jau yra piratavimas, nes atlikėjas iš to jokių pinigų negauna. Beje, kaip jau minėjau, aš nesmerkiu tų, kurie piratauja, tegu daro ką nori, jei neturėčiau galimybių kitaip klausytis muzikos arba neturėčiau tų laisvų 20 litų per mėnesį, gal irgi pirataučiau. O dabar man tikrai nereikia siųstis krūvos albumų į kompą, tik vietą užima, man daugelį jų užtenka paklausyti online vieną kartą, o patikusius nusipirkti.


Atsakyti
edvuxas
2010 m. gruodžio 31 d. 11:11:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš siunčiuosi muziką, daug jos klausau ir nesiruošiu pirkti kiekvieno albumo, kurį perklausau, perku tik tuos, kurie mano manymu verti mano pinigų. Nesu toks turtingas, kad galėčiau įsigyti visus. O čia klausyti man labai nepatogu, kaip minėjau nemėgstu klausyti mp3 failų ir dar man čia ne scroblina lastfm.

Atsakyti
LoseControl
2010 m. gruodžio 31 d. 00:02:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
MsCopa rašė:
edvuxas rašė:
Turbūt geros muzikos megėjai neklauso muzikos per music.lt, visai kaip aš. Čia muzika klauso tik mergaitės ir berniukai, kurie nežino kur ir kaip atsisiųsti. Asmeniškai aš mėgstu geros kokybės muziką, todėl čia klausyti mp3 failų, kai galiu atssiųsti ir klausyti flac, yra beprasmiška.
Tai o tu legaliai siuntiesi, perki tą muziką? Nes yra žmonių, kurie iš principo nelegaliai neklauso ir nepriratauja. Pvz, aš čia klausau Fugazi musice, nes Spotify jų nėra, o piratauti ne-mėgs-tu. Tikrai nesmerkiu tų, kurie siunčiasi nelegaliai, bet nereikia tada taip kategoriškai rašyti apie music.lt klausytojus


Neapgaudinėk savęs... Realiai tai irgi piratavimas. kas yra piratavimas? Atlikėjo muzikos klausymas neperkant jo diskų/dainų ir t.t. Tai realiai nors ir sakoma, kad viskas čia legalu, iš tiesų nėra gi visiškai taip, jeigu nenori piratauti, pirk albumus.

Atsakyti
TaPatiOlivija
2010 m. gruodžio 30 d. 23:49:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Crazyz rašė:
Gabrielius99 rašė:
edvuxas rašė:
Turbūt geros muzikos megėjai neklauso muzikos per music.lt, visai kaip aš. Čia muzika klauso tik mergaitės ir berniukai, kurie nežino kur ir kaip atsisiųsti. Asmeniškai aš mėgstu geros kokybės muziką, todėl čia klausyti mp3 failų, kai galiu atssiųsti ir klausyti flac, yra beprasmiška.

kai nusišneka žmonės... Geriau jau klausyti music.lt negu neleagalią muziką. Ir kokybė čia kaip sakoma, nebloga, net labai gera, aišku, kaip ir visur kartais būna mažų klaidelių, tačiau yra tam atsakingi asmenys, kurie tikrai atsakingai į tai žiūri
Na, o pati, jei man labai patinka koks albumas nusiperku iš muzikos bombos (mažytė reklama jiems ) ir klausau per centrą, kartais įsikeliu į telefoną, tačiau didysis muzikos klausymas vykstą ČIA : }

Beje, topai buvo sudaromi pagal palaikomų žmonių skaičių, ne perklausas ar vertinimus.

Atsakyti
Rutonė
2010 m. gruodžio 30 d. 14:27:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
MusicLt rašė:
Dėl topų sudarymo, reikėtų pabrėžti, kad jie sudėlioti ne pagal perklausas, o pagal registruotų narių pasirinktas mėgstamas dainas. Taigi, simpatijas nebūtina reikšti dainų ar albumų klausant būtent music.lt, o tiesiog pasirenkant atitinkamais metais mėgstamas dainas bei albumus. Tikimės, kad ateityje ne tik komercinės muzikos mėgėjai aktyviai žymės savo mėgstamus įrašus ir topai taps objektyvesni

Tada klausimas. Albumų topas sudaromas pagal juos mėgstančių skaičių ar ... ? Nes, tarkim, man patinka atlikėjo X albumas Y, tačiau iš to albumo man nepatinka pora dainų. Taigi kaip ir ne visą albumą mėgstu? Tuo pačiu pasiūlymas. Jei aš mėgstu albumą (uždedu jam žvaigždutę), gal tada automatiškai uždėkit mėgimą ir jame esančioms dainoms? Juk lengviau išrankiot/nužymėt nepatikusius kūrinius, nes jų kur kas mažiau? Nu joo, pasakysit, tinginio svajonė... bet dėl tinginių ir progresas vyksta

Atsakyti
Crazyz
2010 m. gruodžio 30 d. 13:13:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gabrielius99 rašė:
edvuxas rašė:
Turbūt geros muzikos megėjai neklauso muzikos per music.lt, visai kaip aš. Čia muzika klauso tik mergaitės ir berniukai, kurie nežino kur ir kaip atsisiųsti. Asmeniškai aš mėgstu geros kokybės muziką, todėl čia klausyti mp3 failų, kai galiu atssiųsti ir klausyti flac, yra beprasmiška.

Jo,pritariu, cia as irgi nesiklausau. Sitas topas parode koks music.lt nariu prastas skonis ;S

Kai skiedžiat berniukai. Visada taip buvo, jog populiarioji muzika ir bus tope, o visa kita muzika palikta už ribos, nes dauguma žmonių ir klauso poluliariąją muziką.
Man asmeniškai čia patogiausia klausytis muzikos, nei pumpuot iš interneto, ir ne visur rasi naujausius albumus, ypač lietuviškoje kategorijjoe, o čia Music.lt tau suteikia galimybę, klausytis naujausią muziką, ir pati kokybė patenkinama.

Koks top'as, tai dar nereiškia, jog visų narių toks muzikinis skonis, galime pasidžiaugti, jog ir šitame tope visiškai dar nekaraliauja popsas.


Atsakyti
MusicLt
2010 m. gruodžio 30 d. 12:50:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dėl topų sudarymo, reikėtų pabrėžti, kad jie sudėlioti ne pagal perklausas, o pagal registruotų narių pasirinktas mėgstamas dainas. Taigi, simpatijas nebūtina reikšti dainų ar albumų klausant būtent music.lt, o tiesiog pasirenkant atitinkamais metais mėgstamas dainas bei albumus. Tikimės, kad ateityje ne tik komercinės muzikos mėgėjai aktyviai žymės savo mėgstamus įrašus ir topai taps objektyvesni

Atsakyti
MsCopa
2010 m. gruodžio 30 d. 10:43:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
edvuxas rašė:
Turbūt geros muzikos megėjai neklauso muzikos per music.lt, visai kaip aš. Čia muzika klauso tik mergaitės ir berniukai, kurie nežino kur ir kaip atsisiųsti. Asmeniškai aš mėgstu geros kokybės muziką, todėl čia klausyti mp3 failų, kai galiu atssiųsti ir klausyti flac, yra beprasmiška.
Tai o tu legaliai siuntiesi, perki tą muziką? Nes yra žmonių, kurie iš principo nelegaliai neklauso ir nepriratauja. Pvz, aš čia klausau Fugazi musice, nes Spotify jų nėra, o piratauti ne-mėgs-tu. Tikrai nesmerkiu tų, kurie siunčiasi nelegaliai, bet nereikia tada taip kategoriškai rašyti apie music.lt klausytojus


Atsakyti
Gabrielius99
2010 m. gruodžio 30 d. 10:36:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
edvuxas rašė:
Turbūt geros muzikos megėjai neklauso muzikos per music.lt, visai kaip aš. Čia muzika klauso tik mergaitės ir berniukai, kurie nežino kur ir kaip atsisiųsti. Asmeniškai aš mėgstu geros kokybės muziką, todėl čia klausyti mp3 failų, kai galiu atssiųsti ir klausyti flac, yra beprasmiška.

Jo,pritariu, cia as irgi nesiklausau. Sitas topas parode koks music.lt nariu prastas skonis ;S

____________________
http://www.last.fm/user/Gabrielius99
Atsakyti
edvuxas
2010 m. gruodžio 30 d. 10:12:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Turbūt geros muzikos megėjai neklauso muzikos per music.lt, visai kaip aš. Čia muzika klauso tik mergaitės ir berniukai, kurie nežino kur ir kaip atsisiųsti. Asmeniškai aš mėgstu geros kokybės muziką, todėl čia klausyti mp3 failų, kai galiu atssiųsti ir klausyti flac, yra beprasmiška.

Atsakyti
TaPatiOlivija
2010 m. gruodžio 30 d. 00:46:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
TaPatiOlivija rašė:
privertei suabejoti, gal aš ką praleidau (?) . Reikia eit tikrint

O, taip pasirodo būsiu "pramiegojus" Tačiau jo net nėra Music.lt

aa.. Jie jį išleido tada, kai man pc buvo sugedęs, tada visos muzikos naujienos skriejo pro šalį : )


Atsakyti
Rutonė
2010 m. gruodžio 30 d. 00:46:08 2010-12-30 00:52:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Šiaip, aišku, būtų įdomu ir statistiką šiokią tokią pamatyt. Kiek kartų kokio albumo/dainos klausyta, kokiu balu įvertintas. Būtent čia, šioje naujienoje. Tada tikrai objektyviau būtų.

Atsakyti
TaPatiOlivija
2010 m. gruodžio 30 d. 00:40:32 2010-12-30 00:42:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
privertei suabejoti, gal aš ką praleidau (?) . Reikia eit tikrint

O, taip pasirodo būsiu "pramiegojus" Tačiau jo net nėra Music.lt

Atsakyti
Rutonė
2010 m. gruodžio 30 d. 00:36:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nomedas rašė:
As nuosirdziai nesuprantu uz ka A-HA'i tiek garbes ir aplodismentu (mano supratimu jie nusibaige jei ne 1994 po "Memorial Beach", tai tikrai po "Manor Earth Major Sky" 2000-aisiais.... ir is kur cia to klyksmo tiek? kazkas nuejo i ju paskutinio pasispardymo turo show ir staiga suprato, kad bus dabar ju fanai forever-after?? O tu, kurie verti butu buti situose topuose, taip ir nepamaciau, pvz EMPTI, nes manau, kad jie tikrai verti cia buti....
Na jei nuoširdžiai nekenti a-ha, nereiškia, kad čia daug tokių pačių. Nusibaigė... Kaip mandagu... Va kai Empti ištemps 30 metų scenoje ir jų išėjimo visi verks, tada galėsi lygint. Kad būsiu fanė forever-after, supratau pakankamai seniai, ne po šio koncerto. O pats/pati kodėl tų Empti neklausei tiek, kad patektų į topus? Lengva ant kitų lot, kai pats nė piršto nepajudini. Bet kraupiai nemandagu.
O mano tope lietuviškos muzikos nebūtų - šie metai mano skoniui itin nepalankūs.

Olivija, Empti ar ne šiemet išleido albumą "Fermata"?

Atsakyti
TaPatiOlivija
2010 m. gruodžio 30 d. 00:18:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nomedas rašė:
taip ir nepamaciau,EMPTI, nes manau, kad jie tikrai verti cia buti....
čia yra 2010m sukurti singlai ir įrašyti albumai, ne 2001 kai EMPTI įrašė savo albumą.
Top'ai buvo sudaromi pagal mėgiamų žmonių skaičių.


Atsakyti
Nomedas
2010 m. gruodžio 30 d. 00:08:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
As nuosirdziai nesuprantu uz ka A-HA'i tiek garbes ir aplodismentu (mano supratimu jie nusibaige jei ne 1994 po "Memorial Beach", tai tikrai po "Manor Earth Major Sky" 2000-aisiais.... ir is kur cia to klyksmo tiek? kazkas nuejo i ju paskutinio pasispardymo turo show ir staiga suprato, kad bus dabar ju fanai forever-after?? O tu, kurie verti butu buti situose topuose, taip ir nepamaciau, pvz EMPTI, nes manau, kad jie tikrai verti cia buti....

Atsakyti
TaPatiOlivija
2010 m. gruodžio 29 d. 20:46:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
taip pops'as kaip ir visada išlieka populiarus ir madingas...
Populiariausi tie, kurie daugiausia išsišoka. Madingiausi tie, kurie stengias išlikti viešumoj. Mes klausom vien dėl to, kad pasakytume jog tai (nesikeikiant) nesamonė...
Ir galiu sakyti, kad šalyje vis dar viešpatauja pop'sas, kartais hip hop'as.

P.S. albumų topais, vis dar negaliu patikėti savo akimis

Atsakyti
LaimaM
2010 m. gruodžio 29 d. 17:12:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Džiaugiuosi už grupę Hurts!!!Jų albumas - Nr. 5, singlas Wonderful life - 12 (nors galėtų būti ir aukščiau; man jis Nr. 1). Geriausia ką išgirdau 2010 metais. Už Mamontovą visada sirgsiu, nors jo lietuviškos dainos man labiau patinka. Patiko Linkin Park gabaliukas Catalyst, Shakira neblogai pasirodė. Pet shop boys ir Aha visada faini. O daugiau... susidarė įspūdis bežiūrint į šimtuką, kad jame vien Eminemai, Rihanos, Lady Gagos, Byberiai .... na argi tai dainos, jei taip greit nusibodo.. Bet čia tik mano nuomonė, tikrai nesmerkiu tų, kuriems patinka jos

Atsakyti
Stripped
2010 m. gruodžio 29 d. 17:06:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
edvuxas rašė:
Popso būna ir gero, bet popsas kurį matome pirmose pozicijose nėra menas, tie albumai, singlai yra bevertės prekės, kurias visi perka.

Ne visi perka - o dauguma tų,kuriems muzika tėra fonas,ne daugiau.O aš noriu pabrėžti muzikologo/žurnalisto D.Užkuraičio žodžius : ''Geriau geras popsas,nei blogas rokas''.Kokybiška pop muzika yra reikalinga,nes vien nuo roko ar alternatyvosios muzikos išprotėtume,kaip aš negaliu suprasti žmonių,kurie klauso vien metalą ar vien hip'hopą.Bet nesvarbu kokio stiliaus muzika,svarbiausias elementas turi išlikti muzika ir daina,o ne kokie seksualūs kūnai ar išsišokėliai,kurie daugiau kritikuoja ir rėkauja nesvarbu ką,tik kad liktų pastebėti,tokiu būdu užpildydami talento stoką [pvz.Ex Gravel - Sinickis]...

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Black Tide Black Tide
8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 177
  Iš viso užsiregistravę: 73334
  Naujausias narys: nblbqiduij
  Šiandien apsilankė: 268772