Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1234
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Stripped
2011 m. sausio 29 d. 14:58:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Very_crazy_enough rašė:
Saulius Mykolaitys - Nieka nepasakyta.

O Depeche mode, manau, cia netinka, nes tai - diskoteku muzika. Nes tada reiktu ir OMD, ir TalkTalk, ir Savage...
Dar turiu pasidžiaugt, nėra čia emo albumų, nieks nesiūlykit emo albumų. Padarykit geriau 50 emo, o čia nesiūlykit jokio emo, ir emo-core.

,,O Depeche mode, manau, cia netinka, nes tai - diskoteku muzika. '' - Kad toks juokingas pareiškimas įgautų realesnę prasmę,reikalingi motivuoti argumentai

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
velniux
2011 m. sausio 29 d. 14:58:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
FTSB rašė:
velniux rašė:
Na, del Johnny Cash'o pritariu... Bet, oi kiek daug zymiai vertesniu "tamsiu" albumu cia nepapuole. Ka cia Westas ir apskritai reperiai veikia, tai nelabai suprantu.

Ar tu bent klasei to albumo? Ar išvis esi per daug bukas, kad suprastum daugiau nei 3 žodžius dainoje, duočiau paklausyt kokio tech n9ne, tai turbūt išvis apsiverktum besiklausydamas, išvis kur šitam liste yra immortal techique, notorious B.I.G., tech n9ne ir t.t.? Na bent jau dėl west'o pritarsiu, ten ne tiek tamsus albumas, kiek liūdnas, beje kur relapse? ten išvis vien tamsios dainos, apart we made you, dar notorious B.I.G. ready to die galėtumėt pridėt, 2pacas irgi daug tamsių dainų turi, bet dauguma jų buvo neišleistos

Klausyk, tam, kad daina butu depresyvi ir liudna ji visu pirma turi buti atliekama liudnai.Dainu tekstai yra labai svarbus dalykas, bet vien to neuztenka. Albume pilna neblogu dainu, bet depresyvios - nei vienos.O topas juk yra butent tokiu dainu.Apie techno galetum isvis patylet, nes ten net klausyt zodziu nesinori, kai isgirsti ta kvaila bumcika ir debiliska buka muzika. Ir kai tokie albumai patenka i 10-uka, kai tuo tarpu Pink Floyd, Marilyn Manson, Alter Bridge net nera 50-uke... Na, be zodziu.

____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
Stripped
2011 m. sausio 29 d. 14:57:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Very_crazy_enough rašė:
Saulius Mykolaitys - Nieka nepasakyta.

O Depeche mode, manau, cia netinka, nes tai - diskoteku muzika. Nes tada reiktu ir OMD, ir TalkTalk, ir Savage...
Dar turiu pasidžiaugt, nėra čia emo albumų, nieks nesiūlykit emo albumų. Padarykit geriau 50 emo, o čia nesiūlykit jokio emo, ir emo-core.

O man atrodo,kad neturite žalio supratimo,kas tas Depeche Mode.Ir tikriausiai nesate klausę jų albumų.DM niekaip negali lygintis su OMD ar Talk Talk.Depeche Mode yra daug artimesnė tokioms grupėms kaip New Order,The Sisters Of Mercy,The Mission UK ir t.t... O diskotekose grojama tik apie 10/15% visų DM dainų.O per paskutinį dešimtmetį disktekose pagrinde grojami tik neoficialūs remixai,kurie pačiais DM mažai ką turi bendro...

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
MsCopa
2011 m. sausio 29 d. 14:45:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Atsiprašau, gal pražiopsojau, bet niekur nerandu parašyta, kad parengta pagal NME

Atsakyti
Very_crazy_enough
2011 m. sausio 29 d. 14:43:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
|Jei nebus Mykolaičio ir Mikio, tai tada
10.Smashing Pumkins - Siamese Dream,
tai nebus labai smagus albumas...

____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
MsCopa
2011 m. sausio 29 d. 14:32:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jau norėjau siūlyt The Cure - Disintegration, bet matau, kad jau įdėta O sąrašas tai vežantis, tiek nerealių albumų vienoje vietoje Iš tų vėlesnių gal The National - High Violet irgi galėtų pretenduoti, tik nežinau, ar jis labiau niūrus, ar tiesiog melancholiškas.

Atsakyti
Very_crazy_enough
2011 m. sausio 29 d. 14:22:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Saulius Mykolaitys - Nieka nepasakyta.

O Depeche mode, manau, cia netinka, nes tai - diskoteku muzika. Nes tada reiktu ir OMD, ir TalkTalk, ir Savage...
Dar turiu pasidžiaugt, nėra čia emo albumų, nieks nesiūlykit emo albumų. Padarykit geriau 50 emo, o čia nesiūlykit jokio emo, ir emo-core.

____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
Stripped
2011 m. sausio 29 d. 14:09:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
New Order - Low Life - Tamsus,melancholiškas albumas.Iš Lietuviškos muzikos priskirčiau: Foje - Gali Skambėti Keistai,Siela - Už Regėjimo Lauko,Mano Juodoji Sesuo - Reinkarnacija,Naktinės Personos - Muzika ir Daugiau

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
Very_crazy_enough
2011 m. sausio 29 d. 13:55:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
aš, kaip narys, noriu pasiūlyti:
Bjork - Homogenic,
Cure - Disintegration,
Clan Of Xymox - Medusa,
Tricky - Maxinoque,
Nick Cave - The Good Son,
Morrissey - Viva Hate!
Moody Blues - To Our Children's Children's Children,
Massive Attack - Protection,
New Order - Republic,
ir dešimtas: Mykolaitis.

____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
FTSB
2011 m. sausio 29 d. 13:51:18 2011-01-29 13:59:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
velniux rašė:
Na, del Johnny Cash'o pritariu... Bet, oi kiek daug zymiai vertesniu "tamsiu" albumu cia nepapuole. Ka cia Westas ir apskritai reperiai veikia, tai nelabai suprantu.

Ar tu bent klasei to albumo? Ar išvis esi per daug bukas, kad suprastum daugiau nei 3 žodžius dainoje, duočiau paklausyt kokio tech n9ne, tai turbūt išvis apsiverktum besiklausydamas, išvis kur šitam liste yra immortal techique, notorious B.I.G., tech n9ne ir t.t.? Na bent jau dėl west'o pritarsiu, ten ne tiek tamsus albumas, kiek liūdnas, beje kur relapse? ten išvis vien tamsios dainos, apart we made you, dar notorious B.I.G. ready to die galėtumėt pridėt, 2pacas irgi daug tamsių dainų turi, bet dauguma jų buvo neišleistos

Atsakyti
BrokeTheAggression
2011 m. sausio 29 d. 13:42:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
velniux rašė:
Na, del Johnny Cash'o pritariu... Bet, oi kiek daug zymiai vertesniu "tamsiu" albumu cia nepapuole. Ka cia Westas ir apskritai reperiai veikia, tai nelabai suprantu.

Nu matos kad nesupranti,tipo rap negal but tamsus? ir dar kaip bun tamsus!

ir ce senai pastebeta tie kurie stumia ant rap tik ir tezina kanye ir 50 kapeikas, lil fucking waynus.

o jei y tema tai tikrai buvo daug tamsesniu albumu nei sie.vien Cunninlynguists-A Piece of Strange albumas!!!!!!!

____________________
But I'm still attracted to my beautiful depression
Atsakyti
Stripped
2011 m. sausio 29 d. 13:40:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Depeche Mode - Violator :norėčiau sužinoti,kokiais kriterijais vadovaujantis tokie albumai patenka į sąrašą? Violator - tikrai ne tamsiausias albumas.Black Celebration,Songs Of Faith And Devotion - Šitie albumai tiktų 120% labiau

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
Very_crazy_enough
2011 m. sausio 29 d. 13:33:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dar trūksta saulius mykolaitis ir aš miręs, mikutavičius.

____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
lplplp
2011 m. sausio 29 d. 13:30:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
porą perklausiau tai man nepasirodė labai jau tamsūs...

Atsakyti
velniux
2011 m. sausio 29 d. 13:24:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na, del Johnny Cash'o pritariu... Bet, oi kiek daug zymiai vertesniu "tamsiu" albumu cia nepapuole. Ka cia Westas ir apskritai reperiai veikia, tai nelabai suprantu.

____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
Puslapiai: 1234
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Autechre Autechre
7,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

21:18 - Silentist
tai Luktelk ar Lukterėk?
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 1024
  Iš viso užsiregistravę: 73352
  Naujausias narys: nofavowuhd
  Šiandien apsilankė: 155409