Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Ieškau žmonių, kurie norėtų sukurti gerą grupę

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
ziniuniukas
2012 m. lapkričio 1 d. 18:32:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Gerai dainuoju norėciau dainuoti

 


Atsakyti
Doma
2009 m. spalio 29 d. 14:26:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mes su pūska įkūrusios grupelę ir rengiam koncertukus..čia šiaip..

____________________
Domika
Atsakyti
Tamsuole
2006 m. gegužės 14 d. 00:52:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Alex_Loony rašė:
Bugnais Noreciau tikrai... Jai groju gan gerai, gaudausi taip pat... Is klp irgi Man 14, nznau, gal tinku xD jeika, emeilas - alex.loony@gmail.com LAAAAABAi noriu

katik perskaičiau tawo informaciją. mes turim labai daug bendro. tai sakai turiBULLET IN A BIBLE? Aš irgi

____________________
we are the nobodies
Atsakyti
NeXx
2006 m. sausio 28 d. 09:23:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nesipykit !

____________________
<< Linkin Park >>
Atsakyti
house_martin
2006 m. sausio 13 d. 16:17:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ne, tu nesupratai teisingai. Aš gyvai atliekamą muziką ir laikau muzika, nelabai turiu pasirinkimą laikyti ją kažkuo kitu. Aš tik susilaikau nuo sceninio įvaizdžio vertinimo ir jo susiejimo su atliekama muzika. man nusispjaut ką atlikėjas atlikdamas kūrinį daro ant scenos, dėl manęs jis ir gerklę gali persiręžt, man tai neimponuoja. Ir pagal tai kaip jis atrodo ant scenos aš jo, kaip muzikanto, nevertinu.
o dėl įrašų, manau, negerai darai ;] jais nesidomėdama. Ne visi turi galimybę groti kažkur gyvai. o jei neturi, tai dar nėra paskata neigiamam vertinimui. Gi šiais laikais užsiėmimui muzika tikrai didelės galimybės kiekvienam. Juk jei kažkas neturi gitaros,. būgnų komplekto.. žmonių, galinčių jais groti, tai ką jis nori - negalima jam uždrausti kurti muziką, jeigu tik jis turi noro ir sugebės pats vienas atstoti visą grupė - būti ir būgnininku, bosistu, klavišininku, gitaristu... nebūtina turėti visų šių instrumentų kad įgivendintum savo idėjas su jais. ir tokių žmonių daug, tegu ir talpina jie savo muziką internete... tegu ir vadink ją "tik" internetine muzika, bet ji nebus "tik" internetinė, bent pagol kažkas kuria, kažkas girdi ir kažkas tuo džiaugiasi.

Atsakyti
depeche_mode
2006 m. sausio 13 d. 09:03:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
hmm;] jej rimtai, taj grupej noreciau buti tik vokalas;] nuokampej nestoveciau del gorzio..;]

Atsakyti
Misantropia
2006 m. sausio 13 d. 08:11:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
house_martin rašė:
O Tai mat kaip... O aš muzikantus vartinu pagal muziką.



Misantropia rašė:
Muzikantus vertinu pagal gyvą atlikimą, sceninį įvaizdį, kaip saviraiškos būdą, sugebėjimus. Įrašai man visiškai neimponuoja.

Ar aš teisingai supratau? Tu gyvo atlikimo nelaikai muzika?
Siūlau arba pradėt mąstyt arba pradėt mąstyt.



____________________
Oooooo... what does this button do?
Atsakyti
house_martin
2006 m. sausio 12 d. 18:32:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O kuom tavo manymu aš galėčiau tai laikyti, jei ne tavo asmenine nuomone?
Tai mat kaip... O aš muzikantus vartinu pagal muziką.


Atsakyti
house_martin
2006 m. sausio 12 d. 18:20:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ir aišku ten ne viskas.
Ką norėjau pasakyti, yra tai, jog išankstinis vertinimas, tuo labiau toks, mane nervina ;]
gero vakaro

Atsakyti
Misantropia
2006 m. sausio 12 d. 18:19:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pirmas dalykas, kurio tu neįsisąmoninai ir aš neturiu net vilties, kad įsisąmoninsi, yra tas, kad aš išreiškiau savo asmeninę nuomonę, kurią susidariau iš to, ką girdėjau ir mačiau ( o girdėjau ir mačiau nemažai).

Neturiu aš nei laiko, nei mane domina tie naršymai internete. Nes taip pat nematau reikalo. Toji muzika greičiausiai tik ir liks internetinė. Muzikantus vertinu pagal gyvą atlikimą, sceninį įvaizdį, kaip saviraiškos būdą, sugebėjimus. Įrašai man visiškai neimponuoja.


____________________
Oooooo... what does this button do?
Atsakyti
house_martin
2006 m. sausio 12 d. 18:04:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
apie tasmtą sprendžiu iš to ką parašei savo komentaruose.
Net jei sakai kad ne mano kompetencija kažką sakyti ale nieko nežinant... Tai ką po galais, pati darai? (tavo pareiškimas apie gimsiančią ir niekam tikusią grupę).
O dėl bent vieno originalo... - tai panaršyk internete, tūrėtum rasti gausybę tinklapių, kuriuose žmonės nemokai talpina savo sukurtą muziką, tarp jų ir nemažai lietuvių.
Nelabai matau reikalo rašinėti čia vardus ir pavardes žmonių, idant tau kažką įrodyčiau.

Atsakyti
Misantropia
2006 m. sausio 12 d. 17:45:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
house_martin rašė:
Misantropia, o tu gal pamėgink atsimerkti, apsižvalgyti tolėliau, nes dabar man regis vertini sėdėdama savo smėlio dėžej. Yra daugybė naujų gerai, originaliai kuriančių muziką ir ją grojančių žmonių. O savo išanksitę nuomonę gali susikišti sau į š.... ir ten pasilaikyti, nes vargiai ji ko verta.
Keista žiūrėt kaip švaistaisi pareiškimais, jog kažkas besąs niekam tikęs nieko nežinodama

Ak, kokie aš nepakartojamas, protingas ir koks mano išlavintas skonis. Tik aš - teisėjas. Tik aš - Dievas. Ir tik mano žodis šventas. Nusikratyk pelenus, mielasis.
Nemanau, kad tamstos kompetencijoj drabstytis tokiomis frazėmis, kaip "nieko nežinai", nežinant apie mane nė vieno suknisto faktelio.
Pasakyk man bent vieną iš tų "originaliųjų".

____________________
Oooooo... what does this button do?
Atsakyti
house_martin
2006 m. sausio 12 d. 17:36:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Misantropia, o tu gal pamėgink atsimerkti, apsižvalgyti tolėliau, nes dabar man regis vertini sėdėdama savo smėlio dėžej. Yra daugybė naujų gerai, originaliai kuriančių muziką ir ją grojančių žmonių. O savo išanksitę nuomonę gali susikišti sau į š.... ir ten pasilaikyti, nes vargiai ji ko verta.
Keista žiūrėt kaip švaistaisi pareiškimais, jog kažkas besąs niekam tikęs nieko nežinodama

Atsakyti
melancholija
2006 m. sausio 12 d. 13:20:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
NeXx, tai gal dar ir gitara groji puikiai? Pradek vokalisto karjera, ok.?

____________________
I want more than I am
Atsakyti
Misantropia
2006 m. sausio 12 d. 11:44:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na man visai tikusios Mandragora, Dissimulation, Nahash, Burying Place.. ir gal dar pora. Visos šios grupės palyginus ne naujokės scenoj. Čia tik mano nuomonė, bet aš labai skeptiškai vertinus jaunas grupeles, nes kol jie neįrodo savo vertės, laikau juos wannabe stars and fuck chics. Ir man kartais tikrai gaila žiūrėti, kaip išpopinti vaikigaliai lipa ant scenos išdidžiai laikydami naujus ir gerus instrumentus, o užlipę sugroja tokį primityvą, kad net plaukai šiaušiasi. Tada nejučia pagalvoji. O ką su tokiais instrumentais galėtų padaryti tikri muzikantai.
O tai, kad mūsuose nėra naujų, originalių jaunų grupių įrodo praeitų metų "Naujas Kraujas"

____________________
Oooooo... what does this button do?
Atsakyti
SSL
2006 m. sausio 12 d. 11:34:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Misantropia> O kokios jus zinot tikusios grupe? Seip smalsumas

Atsakyti
Misantropia
2006 m. sausio 12 d. 11:29:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ir gims šioje žemėje dar viena niekam tikusi grupė... kaip viskas paprasta.

____________________
Oooooo... what does this button do?
Atsakyti
SSL
2006 m. sausio 12 d. 11:27:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
NeXx> Na gerai, kaip supratau savo irasu neturi. Parasyk man privacia zinute savo koordinates, bandysim padaryt perklausa ;-)

Atsakyti
NeXx
2005 m. gruodžio 18 d. 10:46:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nu kaip norit ...

____________________
<< Linkin Park >>
Atsakyti
Besishypsanti
2005 m. gruodžio 18 d. 10:08:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gan gerų vokalų pilna, taip kad..

____________________
Meu.
Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Solstafir Solstafir
6,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 740
  Iš viso užsiregistravę: 73335
  Naujausias narys: ojprswazfj
  Šiandien apsilankė: 68697