Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Ar merginos per daug lepinamos dėmesiu?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12345
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
RockPrincess
2013 m. gruodžio 2 d. 22:21:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ne ne ir dar kartą ne. Mylėkit savo merginas ir lepinkit jas ir jos nuolat švytės, bei atsilygins jums tuo pačiu. Pasaulis bus gražesnis dėl laimingų žmonių :)


____________________
Aš samdau žmones, kad jie mane garbintu. True story.
Atsakyti
saliakelio
2013 m. gruodžio 2 d. 20:21:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

niekas ir nepapasakojo, kokiu dovanu gavo is merginu :) nes cia nera turbut ka ir pasakoti.

Turbut paskutini kart kazka skaiciau apie merginu padovanotas dovanas, buvo Graikijos mitai kur deives budavo malonios.


Atsakyti
BE_ORIGINAL
2012 m. liepos 24 d. 22:51:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Jeigu atvirai, taip. Nors gauti demesi malonu, bet prie jo per nelyg greitai priprantama, o kuomet jo sumazeja, prasideda nepasitikejimas savimi, depresijos, pyktis ir tokie zodziai, kaip "vysi vyrai vienodi"


____________________
Miau
Atsakyti
Silentist
2011 m. vasario 15 d. 00:01:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Niekada mieliausiam, arčiausiai širdies asmeniui nieko nėra gaila. Bet tai paneigia temos pavadinimą. Juk būna švenčių metu ir konfliktinių situacijų su mylimiausiais, artimiausiais???

____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
MsCopa
2011 m. vasario 14 d. 21:05:39 2011-02-14 21:06:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nu taigi visi yra žmonės, tiek vyrai, tiek moterys, visiems patinka dovanos, ir visiems patinka kažkur nueiti gerai praleisti laiką, ir patinka gražūs siurprizai, tai ir reikia daryti juos vienas kitam. Manau, kad tiek tarp vyrų, tiek tarp moterų būna egoistų, nemokančių pagalvoti apie savo antrą pusę, nemokančių parodyti dėmesio, o mokančių tik jo reikalauti, bet nereikia visko suabsoliutinti ir taikyti visoms ar visiems.

Aš tai asmeniškai norėčiau ir (apgalvotų) dovanų, ir gero laiko kartu, ir siurprizų, beigi visu tuo pačiu atsilyginčiau ir savo draugui.

Atsakyti
Silentist
2011 m. vasario 14 d. 18:02:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na va, ko norėjau, tą išgirdau: tiek vyrišką, tiek moterišką svarią nuomonę mano šios dienos iškeltu klausimu ;7]

____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
lacunacoil
2011 m. vasario 14 d. 17:19:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš ir neteigiu, kad visais atvejais taip yra, tik samprotauju, nes kas jus čia supaisys

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
Gabux
2011 m. vasario 14 d. 17:18:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Oho, lacuna : ]
Bet aš tam iš dalies pritariu - šios "šventės" proga moteriškės nori dėmesėlių. Gražiausia tada, kai pora sutaria dėl dovanų (nebūtinai tiesiogiai, galima ir užuominomis).
Tačiau man daug smagiau tokią dieeeeną [nei gimtadienis, nei sukaktuvės, o kaži-kokia "pripaišyta" meilės neva šventė..] geriau jau kur nors nueiti, ką nors pamatyti, kuo nors pasidžiaugti, ar ką nors skanaus suvalgyti jaukioje-nebūtoje aplinkoje. Įspūdis čia daug svarbiau. Bet... kiekvienai savo.
O dėl to "įteiks mums dovanas lovoje" nežinau kodėl, bet nors ir tiesmukai, privertė nusišypsoti.
Tad nei paneigsiu, nei pernelyg pritarsiu.. : ) Bet kuriuo atveju logikos yra.


____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Atsakyti
lacunacoil
2011 m. vasario 14 d. 16:37:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš, manau, kad dėmesys ne dovanose turėtų būti. Man pačiam daug maloniau yra ruošti staigmeną, nei pirkti dovaną, bet aišku, jei užsirauni ant tokios, kuri pasakys "ką aš veiksiu su tavo širdim, man reikia deimanto" tai nieko gero nebus Na, o moterys per Valentino dieną turbūt galvoja, kad įteiks mums dovanas lovoj, dėl to nieko ir neperka. Arba kitas atvejis, kad bijo jei jos kažką nupirks, o vaikinas bus nenupirkęs bus tragedija. Nes dabar gi tokia sistema: jei vaikinas kažką dovanoja, mergina neturi būtinai dovanoti atgal, bet jei mergina, vaikinas privalo

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
Sahja
2010 m. rugsėjo 10 d. 22:16:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Per mažai.

____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
Atsakyti
Silentist
2010 m. rugsėjo 1 d. 21:08:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
engine_ rašė:
tai reiskia jog priejot prie tasko, kai demesiu lepinamos merginu pizdos.

Tu čia nejuokauk, nes už tokį žodį rizikuoji gauti įspėjimą, ufff

____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
Genius_loci
2008 m. liepos 9 d. 14:08:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ir gražių žodžių nebūna per daug, man atrodo, kad prie jų nepriprasčiau niekad, taigi jie reikšmingi ne tik pradžioje.

____________________
I am the unmaker... I bring death to the beautiful dawn.
Atsakyti
Genius_loci
2008 m. liepos 9 d. 14:06:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man draugo piešinys, graži žinutė ar žodžiai iš širdies kur kas svarbiau už daiktiškumą. Atrodo nesąmonė, bet labiau džiaugiuos gavus būtent tokį nematerialų dalyką. TIkiu, jog tokių kaip aš pakankamai daug. Taigi ne visos mes supuvusios, bent jau ne visos šiuo aspektu.

____________________
I am the unmaker... I bring death to the beautiful dawn.
Atsakyti
engine_
2007 m. spalio 29 d. 23:47:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tai reiskia jog priejot prie tasko, kai demesiu lepinamos merginu pizdos.

kai lepinamasi demesiu, lepinama to nesupranta, ir lepintojas nesupranta.

o visa kita galite rasti vadoveliuose. ir pokalbiuose zmoniu.



Šio komentaro autorius buvo įspėtas. Po 5 įspėjimų vartotojas bus užblokuotas.
Atsakyti
Silentist
2007 m. spalio 29 d. 23:38:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tai reiškia, kad priėjom diskusijoj prie to taško, kad merginoms reikia romantiškumo, daug idėjų ir spontanizmų. O kuo jos pačios galėtų pradžiuginti, ką neįprasto pasiūlyti?

____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
Gabux
2007 m. spalio 29 d. 23:21:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tik romantika, neeeee. jos per daug. Kur idėjos? čia tai klausimas.

____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Atsakyti
rellax
2007 m. spalio 29 d. 23:14:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Cia daug kas kalbejo,kad merginom svarbiausia pinigai ir pan..Bet juk nebutina leisti kruvas pinigu norint parodyti demesi ar palepinti..Tiesiog reikia isradingumo ! Patys vaikinai nieko nebesugalvoja,todel perka daiktus ir juos dovanoja savo merginom,o jos prie to greitai priranta..O kur dingo romantika?

____________________
Damn you so hard..
Atsakyti
Gabux
2007 m. spalio 29 d. 22:51:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
saldžiai, su varvančia seile, su raudonom rožėm, su -lijonu skambučių ir sms'ų, su meiliais baeriais, nuvalkiotom tiesiom, kvietimais 'pasivažinėti'. įsteikimais, skystumais ir įkyrumais - taip, per daug.
oriai, išskirtinai, su spontanizmais - per retai.

____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Atsakyti
ikalinta_plunksnoje
2007 m. spalio 29 d. 22:43:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tema, verčianti šypsotis.
manau, dėmesio niekada nebus per daug.
nors... dėmesys nelygus dėmesiui.
pataisymas: malonaus dėmesio niekada nebus per daug

____________________
Kai vėjas tau atneš kamanės žiedą, suimk save į saują ir užsimerk bedugnėn...
Atsakyti
T_y_L_a
2006 m. gegužės 18 d. 23:07:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
koks kilniaširdiškumas, tik nevietoje. Kraštutinumai, kraštutinumai ..

Atsakyti
Puslapiai: 12345
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


BT BT
6,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 81
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 69021