Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Gražiausias atlikėjas (-a)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1234567891011 ... 26
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Miriel
2012 m. birželio 12 d. 20:22:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tai saulyte nieks tau neliepia i ji ziuret ir jo klausytis.Dek savo grazuoliu nuotraukas ir dziaukis jais, ko dabar kisti savo  nuomone del tau nezinomo dainininko.


Atsakyti
placebas
2012 m. birželio 12 d. 18:10:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tobulų nebūna. Bet tas jūsų Adam Lambert įkūnija tai kas yra vadinama blogu skoniu ir kiču {#}


____________________
NO.
Atsakyti
placebas
2012 m. birželio 12 d. 18:08:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nematau reikalo aiškintis kas per plastiko gabalas jis yra {#} Žinai, tebūnie jis tau išoriškai gražus, visų skoniai skirtingi, bet kaip gali būti gražus kaip asmenybė, jeigu, kaip suprantu jis nėra lietuvis ir abejoju, jog tu su juo asmeniškai bendravai, tad ir asmenybės pažinimo būti negali. {#}


____________________
NO.
Atsakyti
kalipse
2012 m. birželio 12 d. 14:30:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Rutone,teisingai pasakyta {#}


Atsakyti
Rutonė
2012 m. birželio 12 d. 01:20:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ne visai į temą. Bet taip, tikrai taip - ne lietuviai būtume, jei nebandytumėm kito suėst. Paskaityk komentarus kokiam portale - baisu darosi... O aš gi sakau - dėl skonio nesiginčijama. Manasis nusistovėjęs jau seniai ir kažkaip nesikeičia... :) Ir dar - pastebėjau, kad aš tokia prieš mainstreem'inė tokia - kas daugeliui yra tiesiog wow, aaawwww ir panašiai, man greičiausiai yra fuuuu... O pasikandžiot mėgstu. Ypač kai argumentai silpni arba jų nėra. (ką padarysi - skorpioniška prigimtis :))

P.S. tie pora "senukų" matyti iš arti arba pakankamai arti, kad galėčiau teigt, jog jie tikri saldainiai {#} Ir tikrai neduočiau tiek, kiek rodo asmens dokumentai.


Atsakyti
Miriel
2012 m. birželio 12 d. 01:05:58 2012-06-12 01:09:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

be makiazo jis atrodo daug mielesnis ir jaunesnis. Ir ko cia pyktis , nesuprantu. Deda visos  tu nuotraukas, kuriie joms patraukliausi, tai gerbkim kiekvienos skoni. Kodel negalima pasidziaugt, o blogus komentarus nutylet, negi tas lietuviu charakteris  ikasti, iskeikti, igelti ima virsu vis.. :) peace


Atsakyti
R7wa
2012 m. birželio 12 d. 00:26:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Šiemet 50 jubiliejus ir koks dar išlaikytas {#} Gerai toms žvaigždėms... {#} 

O jeigu visus bent kartą dainavusius aktorius (nežinia, kiek balsą koreguotus) dainininkais vadintume, tuomet ir Deep'as ir kone kas antras aktorius čia sueitų {#} 


____________________
Nenoriu rasti vietos ar poilsio – krutėti, krutėti, krutėti. Kol mirtis iš tavęs krutėjimą atims. Gilė Ara
Atsakyti
Rutonė
2012 m. birželio 12 d. 00:17:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na tokiu atveju ir Tom Cruise čia tiks. Man jo balsas RoA takelyje visai patiko {#} (je, je, patinka man tokie pakimę balsai {#}. O ir vyras visai nieko. Bet irgi - jau (dar?) 50-metis...) Tik va - tokie galbūt vienkartiniai muzikiniai pabandymai man aktorių atlikėjais dar nepadaro.


Atsakyti
R7wa
2012 m. birželio 12 d. 00:10:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tuoj dar Patisoną įkiš čia kur. Išvis apsiseilės {#} 


____________________
Nenoriu rasti vietos ar poilsio – krutėti, krutėti, krutėti. Kol mirtis iš tavęs krutėjimą atims. Gilė Ara
Atsakyti
Rutonė
2012 m. birželio 12 d. 00:04:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Merginos, o jums po kokius dešimt metelių numest nereikia? Anketose juk nebūtina tikrą amžių rodyt. O va komentarai kaip tokio amžiaus moteriškėms smarkiai per mergaitiški... Nu visai negražus jis, bet tai tik mano nuomonė.... {#} O dėl skonio nesiginčijama. Man būtų labai įdomu jau dabar pamatyt, kaip toks gražuoliukas atrodys po kokių dvidešimties-trisdešimties metų. Kodėl man atrodo, kad jo laukia MM likimas - be makiažo jis atrodo daaaug prasčiau nei maliavotas {#}


Atsakyti
timida88
2012 m. birželio 11 d. 23:45:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Niekas netersia, gi graziu nuotrauku matau ideta, objektyvumo ivesta, galit toliau del manes ramiai diskutuot apie savo senukus {#}  kad nieks matyt uz juos nebalsuoja...


Atsakyti
Miriel
2012 m. birželio 11 d. 23:38:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

tai zinoma!!! {#}


Atsakyti
Misantropia
2012 m. birželio 11 d. 23:37:13 2012-06-11 23:37:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Berniukai, kuriuos sunku atskirti nuo mergaičių irgi ne išeitis.                                                                 

Bet jūs ir elgiatės kaip pulkas rujojančių beždžionių.                                                                              

Gerai, patinka jis jums, bet kam teršti temą kas antram poste dedant jo nuotraukas?                      

Viena įdėjo, o kitos spaudžia patinka. Taip viskas turėtų būti.                                                                   

P.S. apsieikim be tų visų jūs esat per buki pamatyti šitą perlą. Boring.                                                    


____________________
Oooooo... what does this button do?
Atsakyti
Rutonė
2012 m. birželio 11 d. 23:30:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

aha. tas ne vienam tokiam saldainiui tinka. Kaip geram išlaikytam vynui. Kai kuriems tai tik į gera išeina {#}


Atsakyti
timida88
2012 m. birželio 11 d. 23:27:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Prie ko svarbi cia oda bernui???? Beje, aciu uz foto, jis atrodo nuostabiai, lupos, akys , sukuosena. NEREALUS! :P 

Bet kas pradejo ta diskusija, truputi suklydo. Nemanau , kad galima rasti bendra vardikli. Kazkam ir boksininko snukis atrodys pasaulio stebuklas, kaip kieno skonis {#}


Atsakyti
R7wa
2012 m. birželio 11 d. 23:25:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O man jis "vyresnis" labiau patinka ;D

Labai vaikiškas buvo, dabar pats tas {#} 


____________________
Nenoriu rasti vietos ar poilsio – krutėti, krutėti, krutėti. Kol mirtis iš tavęs krutėjimą atims. Gilė Ara
Atsakyti
Rutonė
2012 m. birželio 11 d. 23:24:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nu nieko nieko... o kaip tau toks?

 


Atsakyti
R7wa
2012 m. birželio 11 d. 23:20:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aš kalbu, kai būsiu aš savo laiku {#} Nors Gahan'ą ir dabar kabinčiau ;D

 


____________________
Nenoriu rasti vietos ar poilsio – krutėti, krutėti, krutėti. Kol mirtis iš tavęs krutėjimą atims. Gilė Ara
Atsakyti
R7wa
2012 m. birželio 11 d. 23:18:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Pono tobulybės veido lygumo ypatumai:

 {#} 

Jau ant dzūkijos svieto gražesnių vaikinų rasčiau pilną traukinį {#} Mergaitės, gal lauke nebuvote? Tikrų vaikinų nematėte? 


____________________
Nenoriu rasti vietos ar poilsio – krutėti, krutėti, krutėti. Kol mirtis iš tavęs krutėjimą atims. Gilė Ara
Atsakyti
Rutonė
2012 m. birželio 11 d. 23:15:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Paprašyčiau... :) Kodėl "savo laiku"? Tas vidurinis ir dabar tikras saldainis.... {#} Kas jam duos 50+? Aš ne {#}

Dar vienas panašaus amžiaus saldainis (tiesa, ir mano profily jis yra, bet ko man čia rodytis?)


Atsakyti
Puslapiai: 1234567891011 ... 26
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Primus Primus
7,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 103
  Iš viso užsiregistravę: 73334
  Naujausias narys: nblbqiduij
  Šiandien apsilankė: 141087