Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Diskusijos apire mirtį

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456 ... 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Very_crazy_enough
2021 m. lapkričio 1 d. 03:39:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tai dabar samdo numirėlių ciustytojus kaip ir kūdikių aukles. Duok tik žmogui pinigėlį, tave apaugins, apgrebstys, palaistys, žvakes uždegs, paminklą pavalys. Madinga perleisti artimųjų pareigas samdytam žmogui. 


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
Very_crazy_enough
2021 m. rugpjūčio 14 d. 01:07:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

patinka 'Death may be the biggest of all human blessings' velniux parašas, nes jeigu gyvenimas neturėtų pabaigos, viskas apkarstu ir isblestu su šimtmečiais, gyventume tik kaip einaras13 sakė dėl tokios prasmės - pažinimo. O ta gali daryt ir kompiuteris ar robotas. 


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
Isa
2013 m. gruodžio 26 d. 18:07:55 2013-12-26 18:10:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

nebuvau komoj, neturejau isejimu (o gal , neatsimenu) is kuno patirciu, nemaciau savo ankstesniu gyvenimu, tad kazka konkreciai teigti negaliu, o spekuliuot nenoriu...taciau gan pasitikiu taip vadinama 'Tibeto Mirusiuju Knyga' , kur aprasymai apie esaties keliones ir busenas mirties metu ir tarpsnyje iki naujo gimimo yra gan detalus, juk Tibeto kulturoje ir apskritai budizme (ya ya budizmas a la in fashion dabar, bet gyvenu salyje, kur 90% sudaro budistai, tai joks fashion cia...) mirtis nera tabu, ir sio reiskinio tyrinejimai turi gilias tradicijas. gimti mirti gimti mirti gimti mirti.. mirtis - gimimo tasa ir gimimas - mirties, kunas-mashina susidevejo, palaidoji, o esatis samone siela kaip bepavadinsi, esme, tas kas mes is tikruju esame, tarkim kazkokia kibirkstis, ishoka i nauja mashina ir toliau tesia kosmine odiseja. jeigu vadovautis sita ideja, manau, mirties momentas yra svarbiau nei gimimo, nes paskutinio iskvepimo akimirka (kokia mintis mirstanciojo galvoje ir pan.) gali nulemti kelione tarpiniam mirties-atgimomo etape, sekancius gimimius, vieta, laika ir pan. zinoma, daugiausia itakos turi zmogaus veikla gyvam esant, samoningumo ishlaikymas, suvokimas priezasciu apie iskylancias mintis, emociju valdymas, negatyvo neutralizavimas, atliekamu veiksmu koordinavimas ir tt...siaip adeptai sako, kad mirtis yra puiki proga prabust,.....zodziu, Bon Voyage 


Atsakyti
leotaurus
2013 m. gruodžio 26 d. 17:59:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nenoriu ,kad skambėtų keistai, bet manau mirtis tobula. Turiu omenyje ,kad paskui ją eis visi, nesvarbu kas ir kada. Gal sunku suprasti kodėl parinkau žodį - tobula. Kiekvienas tobuluma isivaizduoja vis kitaip, daugiausia geraja prasme. Man asmeniškai tobulumo nėra, man patinka chaosas. Mirtis tobula tuom, kad ji egzistuoja ir kaip pabaiga ,ir kaip pradžia, ji neturi pradžios ar pabaigos, ji yra pradžia ir pabaiga. Tikriausiai kiekvienas pažinomę mirtį, praradome senelius, tėvus, vaikus, brolius, seseris, draugus... Netikiu dievu, pomirtiniu gyvenimu, likimu , aš tikiu prisiminimu apie tai ką praradau ir ką atrasiu.


Atsakyti
Silentist
2013 m. gruodžio 25 d. 05:43:20 2013-12-25 05:52:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

witer gerai sakai. šiaip, ką aš galvoju apie mirtį? jos nėra. yra gyvenimas, yra ir gyvenimo galas, kuris sueina kiekvienai. mirštam nuo vėžio, lėtinių ligų, nelaimingų atsitikimų, smurtinių nusikaltimų, infarktų/insultų/diabeto...

bet nereiktų taip konkretizuotis į mirtį, kaip tai daroma, ar rodoma per propagandą. kodėl neaptarinėjam gimimo temos dažniau nei mirties: juk taipogi nežinom, kuo buvom, kas su mumis darėsi priešgimdiminiam laikotarpy (kaip ir pomirtiniam - neaišku kas bus), tad didelis klaustukas. taigi nustokit čia samprotauti, kokio dydžio jum duobę kas, kapus lankys kas, jūsų laidotuvėse gros kas. pamąstykim daugiau apie gimimą: kaip virkštelė buvo nukirpta, kokiu būdu gimdė, ar gerai išnešioti mamos buvom, tai daug svarbiau gyvenime (gimimo), už kur kas over-ratintą (mirties) faktą.


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
witer
2012 m. rugpjūčio 27 d. 14:43:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tie visokiais pomirtiniais gyvenimais ir Dievais tiki {#} Numirsim ir vsio {#} O kaip norčiau nuvykti į senovę sugalvot kokį bybianosį kad tipo jei krapstai nosi tai pavirs i *****{#}


____________________
Muse,Damon Albarn and The Prodigy
Atsakyti
isterija
2012 m. rugpjūčio 27 d. 11:41:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Bent jau daktarai taip sako. Na, bet jau nebetikiu tuo. Nors galbūt. Netikiu, kad mano širdis taip man padarys, ji negalėtų. Nebent tą daktarų "po 30 metų" galima būtų suvokti kaip "jaunesnė nei 30 metų nemirsi, iki to laiko esi nemirtinga, o paskui kaip jau tau gausis". ;D 

Šiaip ir pomirtinį gyvenimą po Gavelio knygos įsivaizduoju kitaip negu anksčiau. Man patinka tikėti, kad mirus leidžiama pasirinkti kuo norima būti: žmogumi ir gimus viską pamiršti, ką žinai ir patyrei, šuniu ir atsiminti viską, ką žinai ir patyrei, bet negalėti niekam to pasakyt ar parodyt, ar vabalu ir iš vis nieko nemąstyti, taip sakant pailsėti nuo žinojimo ir suvokimo ir t.t.  Tai galbūt man priimtiniausias dalykas kokį esu girdėjus apie pomirtinį gyvenimą. 


____________________
Iš filosofiškai pabaltintų karstų aš išmetu tai, kas juose yra, ir juokiuosi sardonišku įniršiu.
Atsakyti
4Blackberry
2012 m. rugpjūčio 27 d. 01:12:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Po 30 metų? :/


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
varliukas123
2012 m. rugpjūčio 27 d. 00:28:01 2012-08-27 00:28:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

 

Na manau, tai priklauso nuo kiekvieno žmogaus įsitikinimų. Aš asmeniškai galvoju, kad po mirties nieko nėra, todėl taip ir sakau.

Aišku, būtų smagiau tikėti, kad galų gale visiems bus atlyginta :)


Atsakyti
JGmore
2012 m. rugpjūčio 27 d. 00:12:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tai vienintelis teisingas dalykas gyvenme... 


____________________
Apie pradžią ir pabaigą pasakyta tik tiek, kad nėra nei pradžios, nei pabaigos...............
Atsakyti
velniux
2012 m. rugpjūčio 27 d. 00:10:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O jei ne?


____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
varliukas123
2012 m. rugpjūčio 27 d. 00:08:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Mirtis man kartais atrodo kaip paguoda. Nesvarbu, laimingas esi ar ne, turtingas ar vargšas, bet vis tiek visi einam link to paties. Kai pagalvoji, kartais tokios mažos atrodo visos problemos, jei vis tiek viskas liks užmaršty po daugelio daugelio metų.


Atsakyti
9supernova6
2010 m. birželio 6 d. 17:33:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
As tiesa sakant ir noreciau letos mirties. Man idomu kas as galvociau mirdama, kaip suvokciau viska kas mane supa ir ar galeciau blaiviai mastyti. Manau butu idomu paziuret visa tai is sono. O pati mirtis tai labai normalus ir naturalus dalykas ir jos nereik bijot. As tikiu kad kai mirsim pateksim i kita pasauly ar dar kur nu vienu zodziu tikiu pomirtiniu gyvenimu

____________________
Balti arkliai vaidenas.. Beribiai pasaulyje yra tik du dalykai - tai kvailumas ir visata. Bet dėl pastarojo nesu visiškai įsitikinęs. (A. Enšteinas)
Atsakyti
9supernova6
2010 m. birželio 6 d. 17:23:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
isterija rašė:
Mirtis. Mirties nebijau. Netgi jos laukiu su šiokia tokia džiaugsmo ugnele. Žinau, kad ji bus maždaug po 30 metų. Džiaugiuosi, kad neteks patirti senatvės sunkumų. Manau, kad mano mirtis bus skausminga ir ganėtinai lėta, todėl, kad mano vožtuvai užsidarys ir nebeatsidarys, kraujas neprebėgs pro širdį ir širdis sustos, bet tai bus po milžiniško skausmo, kai negalėsiu nei įkvėpt, nei iškvėpt. Yra galimybė, kad mirsiu neskausmingai, nes kažkas manęs pagailės ir mane nužudys arba mano kūnas susivoks, kad reikia nualpti ir nieko nejausiu.
Manau, kad mirtis yra gerai, nes gyventi amžinai būtų beprotiškai siaubinga.

Pritariu tau del tu prmu triju sakiniu ir del paskutinio. ir as kazkodel savo mirti isivaizduoju kaip tik taip kaip tu aprasei savo.Tiesa sakant apie mirti galvoju kasdien. Nezinau kaip bus pries mirty bet dabar tikrai jos nebijau kad ir kaip numirciau (ten tipo skausmingai ir letai ar ten greitai )

____________________
Balti arkliai vaidenas.. Beribiai pasaulyje yra tik du dalykai - tai kvailumas ir visata. Bet dėl pastarojo nesu visiškai įsitikinęs. (A. Enšteinas)
Atsakyti
Sahja
2010 m. birželio 5 d. 23:07:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Žmogus sukūrė tik taiką? santarvę? draugiškumą?tolerantiškumą?daug ką gero,bet jis nieko nesukūrė,kas būtų baigta....Visi žmonės kartu gali tik ką nors sukurti,nes tik visi kartu, jie turi Dievišką galią....

____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
Atsakyti
TaPatiOlivija
2010 m. birželio 5 d. 22:42:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Sahja rašė:
Nereikia būti tokiam konservatoriškam ar kategoriškam,DIEVAS yra kur kas nuolaidesnis ir švelnesnis....
as zinau kad jis geras, bet jis sukure zmogu, o zmogus pasauli su rupesciais, isipareigojimais...


Atsakyti
Sahja
2010 m. birželio 5 d. 22:40:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nereikia būti tokiam konservatoriškam ar kategoriškam,DIEVAS yra kur kas nuolaidesnis ir švelnesnis....

____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
Atsakyti
TaPatiOlivija
2010 m. birželio 5 d. 21:45:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
isterija rašė:
Mirtis. Mirties nebijau. Netgi jos laukiu su šiokia tokia džiaugsmo ugnele. Žinau, kad ji bus maždaug po 30 metų. Džiaugiuosi, kad neteks patirti senatvės sunkumų. Manau, kad mano mirtis bus skausminga ir ganėtinai lėta, todėl, kad mano vožtuvai užsidarys ir nebeatsidarys, kraujas neprebėgs pro širdį ir širdis sustos, bet tai bus po milžiniško skausmo, kai negalėsiu nei įkvėpt, nei iškvėpt. Yra galimybė, kad mirsiu neskausmingai, nes kažkas manęs pagailės ir mane nužudys arba mano kūnas susivoks, kad reikia nualpti ir nieko nejausiu.
Manau, kad mirtis yra gerai, nes gyventi amžinai būtų beprotiškai siaubinga.
gyventi be rupesciu, isipareigojimu butu LABAI LABAI gerai


Atsakyti
isterija
2010 m. birželio 5 d. 21:42:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Mirtis. Mirties nebijau. Netgi jos laukiu su šiokia tokia džiaugsmo ugnele. Žinau, kad ji bus maždaug po 30 metų. Džiaugiuosi, kad neteks patirti senatvės sunkumų. Manau, kad mano mirtis bus skausminga ir ganėtinai lėta, todėl, kad mano vožtuvai užsidarys ir nebeatsidarys, kraujas neprebėgs pro širdį ir širdis sustos, bet tai bus po milžiniško skausmo, kai negalėsiu nei įkvėpt, nei iškvėpt. Yra galimybė, kad mirsiu neskausmingai, nes kažkas manęs pagailės ir mane nužudys arba mano kūnas susivoks, kad reikia nualpti ir nieko nejausiu.
Manau, kad mirtis yra gerai, nes gyventi amžinai būtų beprotiškai siaubinga.

____________________
Iš filosofiškai pabaltintų karstų aš išmetu tai, kas juose yra, ir juokiuosi sardonišku įniršiu.
Atsakyti
Sahja
2010 m. birželio 5 d. 21:14:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Mirties bijoti nereikia...Mirtis tai atgimimas...Mirtis tai gimimas...Mirtis mus padaro pranašesniais, prieš mus pačius...Mirtis ateina tada,kai mes gimstame,tai mūsų neatsiejama dalis,todėl stenkimės dėl kitų,o ne dėl savęs........

____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
Atsakyti
Puslapiai: 123456 ... 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Naktinė Pufaika Naktinė Pufaika
7,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
21:18 - Silentist
tai Luktelk ar Lukterėk?
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 527
  Iš viso užsiregistravę: 73357
  Naujausias narys: rsrsipivji
  Šiandien apsilankė: 56362