Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
kalipse
2010 m. spalio 12 d. 00:20:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gal ir kvailai skambes,bet as juos pavadinciau lietuviskaisiais Slade'ais

Atsakyti
_nevermind_
2006 m. sausio 6 d. 21:13:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
atsiprasau, jei apie garsuma tai "Alyvos" ir "Pokstas", o tuo labiau "Kazkas Atsitiko" manau labaiu zinomos. daugumai antis tai iskart asocijacija su martynu ir dangum, bet nesvarbu, cia labai subjektyvu..

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti

2006 m. sausio 4 d. 22:20:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
_nevermind_ >>> 'garsiausia' ir 'geriausia' truputį skiriasi. šeip ten tik to 'cituoto' žmogaus nuomonė. Aš nesu nei už nei prieš jį.

Atsakyti
_nevermind_
2006 m. sausio 4 d. 22:11:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
aj nu zodziu nereik nusisneket 3 anties dainos koveriai is 4 albumu, cia taip gali teikt turbut menkai susipazine su kuryba zmones. Citata: "Gėda kada garsiausia grupės daina yra koveris". Man asmeniskai "Zombiai" gera, bet tikrai ne geriausia.

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti

2006 m. sausio 4 d. 16:11:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Agonia rašė:
Siaip kai buvo interviu su Kauspeda,tai jis pats pasake,kad Anties tikslas ir buvo SENAS DAINAS PERDARYTI SAVAIP.Taigi nereik cia varyt ar ko gailetis ;>>~

negirdėjęs dar tokių dalykų ;o . Jei jau toks jų tikslas tada turėjo jie vien koverius ir daryti.

_nevermind_ >>> žinojau šitą. Bet tom kritikų akim žiūrint koveris vistiek yra koveris. Nesvarbu 'legalus' ar ne.

Atsakyti
_nevermind_
2006 m. sausio 2 d. 18:18:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na as jum pasakysiu toki fakta, kurio turbut nlb esat girdeja, zinau buvusi anties vadybininka ir zn kad anties "Zombiai" yra legaliai nupirkta daina is grupes Men At Work (unikalus atvejis lietuvoje...), uz kiekviena sitos dainos atlikima ir irasyma antis mokejo australam labai simbolini atlygi, va. vagimis ju tikrai neina vadint. Dar buvo koveriai "taip taip taip" (zinomos vokieciu dainos "Da da da" versija) ir "Sveika as myliu (The Doors "Hello I Love You), kurie anties kurybai daug nepradejo ir tebuvo isleisti debiutiniam "kazkas atsitiko". Va o didziausia anties hitai, kuriu isties yra l.daug parasyti ju.

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
Agonia
2006 m. sausio 1 d. 17:35:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jeigu grupe sugeba tai perdainuoti daina,kad ji igautu tam tikros kulturos ir taptu tikru hitu,nereik cia plesytis.
Siaip kai buvo interviu su Kauspeda,tai jis pats pasake,kad Anties tikslas ir buvo SENAS DAINAS PERDARYTI SAVAIP.Taigi nereik cia varyt ar ko gailetis ;>>~

____________________
jaunatviskas maksimalizmas,siaip jau.
Atsakyti

2005 m. gruodžio 30 d. 16:46:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Mitochondrija666 >>> man 'Zombių' originalas yra žiauriai geras ;]

Mirtis >>> Geriau informacija iš Delfi negu išvis jokios informacijos , , na o ten gi tik žmonių nuomonė, niekas ja aklai netiki, bet pagal ją eina susidaryti kažkokį požiūrį į grupę. (juk jei visi sakys kad koks nors atlikėjas yra š tai gal ir pats kada nors pagalvosi kad tikrai yra priežaščių kodėl kažkas taip mano)
beje man irgi geriausia daina 'Kažkas Atsitiko'

philia, Arkangelas >>> Ačiū už nuomonę

Oraily >>> 'Zombiai' originalas yra 'Men At Work - Land Down Under', 'Sveika, Aš myliu' padaryta pagal 'The Doors - Hello, I Love You' , 'Taip, Taip, Taip' pagal kažkokią rusų dainą , ,nežinau tiksliai. Netgi kažką girdėjęs kad ir 'Kažkas Atsitiko' melodija iš kažkur paimta , , Pirmiau pasidomėk o paskuj sakyk kad kažkas pievas rašo

P.S. Aš esu ir visada buvau UŽ Antį ir niekada jų niekuo nekaltinau, bet radau žmonių kurie kaip suprantu kaltina. Todėl paklausiau jūsų nuomonės apie tai.

Atsakyti
Arkangelas
2005 m. gruodžio 30 d. 16:20:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na ir?Vistiek Antis buvo viena orginaliausių ir geriausių grupių,kurios tik gyvavo popsistinėje Lietuvėlėje.

Atsakyti
Oraily
2005 m. gruodžio 30 d. 16:06:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
as tai tokias pievas pirma kartr girdziu...
udomu bootu suzinot kokias dainas perkopijavo...

____________________
Gyvenimas tei mirtina liga plintanti lytiniu budu....=]]] OT=]]]]
Atsakyti
philia
2005 m. gruodžio 30 d. 15:37:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Siaube Tu mano.. Koks skirtumas? Antis yra Antis, ji tikrai turi savitumo, kam ieškoti kopijavimo bruožų? Tuo labiau, kad jos jau nebėra. Kam ieškoti problemų ten, kur jų nėra?..

Atsakyti
Mirtis
2005 m. gruodžio 30 d. 15:18:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Mažiau skaityk to, kas rašoma delfyje. Ten mat didieji ekspertai atsirado. Iš viso nepatariu ten lankytis, nebent esi toks mazochistas, kad nori sau nuotaiką susigadint.
Be abejo, man labai patinka "Antis", ir jie turi ne vieną gerą dainą, o man asmeniškai labiausiai patinka "Kažkas atsitiko", ir galbūt daug kas pasakytų, kad geriausia yra būtent ji (na, ir originali jų kūrybos daina, kas prisikabins?). Kalbant apie vakarų kultūros kopijavimą, atsižvelgus į tą laikmetį, nematau nieko tame smerktino, netgi priešingai.

____________________
Roses are red, violets are blue, I am schizophrenic and so am I
Atsakyti
Mitochondrija666
2005 m. gruodžio 30 d. 14:59:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
o koks skirtumas?Tuo metu jie buvo kazkas naujo,idomaus. kaip pats rasei tai legendine grupe... Nors man paciai buvo keista kai isgirdau "zombiu"(berods) originala

____________________
Hello cruel world! Did you sleep well last night? www.last.fm/user/mitochondrija/
Atsakyti

2005 m. gruodžio 30 d. 14:51:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Šitas bruožas jau seniai atrastas manau , , ;/

Bet nenukrypkim nuo temos.

Atsakyti
T_y_L_a
2005 m. gruodžio 30 d. 12:12:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na, galim sakyt, kad atradom naują tautinį bruožą.
Tik neaišku, čia juoktis, ar verkti reikia.

Atsakyti

2005 m. gruodžio 30 d. 12:08:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Bet mane asmeniškai nervuoja kada Lietuvoje ir taip praktiškai nėra gerų grupių o štai apie tokius žmones kaip "Antis" vistiek varoma ir ieškoma minusų juose nepamatant jokių pliusų. Reikia džiaugtis tuo kas dar yra gero mūsų muzikoje, o ne būti amžinais kritikais.

Atsakyti
T_y_L_a
2005 m. gruodžio 30 d. 11:38:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na lietuvoj, tai buvo matyt savotiška revoliucija, bet bent jau tiek. Mes visi daugiau ar mažiau kažką "kopijuojam".
Nors pats žodis 'kopijuoti' kvailas. Gyvenam vienam pasauly, ir iš to perdėto 'originalumo'
puolam savintis viską, kas po kojom pasitaiko.

Atsakyti

2005 m. gruodžio 30 d. 11:18:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Vieną vakarą skaitydamas Delfi forumus pastebėjau kad daukas varo ant šios legendinės LT grupės dėl to kad jie perdainavo ne vieną užsienio atlikėjų dainą + netgi savo įvaizdį kopijavo nuo kitų to laikmečio vakarų grupių.

Citata: "Gėda kada garsiausia grupės daina yra koveris"

Ką jūs manote?

Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Primus Primus
7,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 117
  Iš viso užsiregistravę: 73334
  Naujausias narys: nblbqiduij
  Šiandien apsilankė: 146862