Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Elektrinė gitara visiškam naujokui

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
SkaudantiGerkle
2010 m. gruodžio 28 d. 22:17:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
aš taip pat neseniai "sugalvojau" mokytis grot elektrine. Turiu šiokią tokią patirtį muzikos pasauly, keturis metus lankiau muzikos mokyklą ir grojau violončele, tai lyg ir neblogai nusimanau apie natas, gamas,dermes visokias. Tiesa, į tą mokyklą eit tėvai vertė, tai kai visiškai užkniso, išisikovojau teisę ją mest. Bet į elektrinę reikia nemažai investuoti. Ir grupę susirasti, nes vienas tai tikrai negrosi savo malonumui. Tarp kitko tai turiu ir akustinę namie. Kaip manot, ar verta pradėti kažką daryti su gitarom?

Atsakyti
lacunacoil
2010 m. gruodžio 21 d. 11:53:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Klausykit čia gal ne į temą šausiu,bet turiu Epiphone SG ir 4 styga niekaip nesusiderina normaliai, kažkur skaičiau, kad čia šito modelio problema, esat kažką tokio gal girdėję? Čia tiesa ar ne?

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
nutle
2010 m. gruodžio 20 d. 21:25:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
win3ester rašė:
Voss, jei tau yra maloniau elektrine gitara nei akustine, tu turi teise rinktis elektrine ir neprivalai klausytis nuomoniu kurias tau kisa cia rasantieji. O del gitaros tai manau kad lietuvoje el.gitaru kainos kaip ir westerniniu ar klasikiniu, tai yra ne gibsonai aisku ir ne rinktinis medis, bet pradedanciajam uztenka ir ibanez arba epiphone (pats epiphone sg g400 turiu) beto ir kaina ne kazin kas. Manau kad siauro akiracio zmones el.gitara supranta kaip pankams skirta suda ir panasiai. Pasiklausykit Wolf Hoffmann'o, kuris yra tikrai nuostabiu kuriniu sukures elektrinei gitarai, jis dabar grupes Accept narys.

Taigi, kad gerai pagrotum, nera esmes su kuo groji, svarbu kaip groji. Ir manau kad cia rasantieji kai kurie isminciai turetu suprasti kad gerai moketi grot gitara reikia uzsispyrimo, tokio koki turi VOSS, o ne tokio, kuri skatina gitaros mokytojas. Pats einu pas mokytoja kuris duoda is tabu grot, taigi kokia nauda? Tie kurie eina i mokyklas yra grojancios masinos. Tikra muzika eina is sirdies. Ir geriausias mokslas - ATKURIMAS IS GARSO, o ne kazkokios natos ar panasiai. Jei to nesugebi, manau geriausia isvis negrot.

Beje, man Hetfield irgi suda reiskia.

Visu pirma gi ziurint koks mokytojas ir ka moko. Jeigu zmogus tik ka i rankas pasieme gitara, tai kam jam kist sunkiausias ten gamu, dermiu ar kokias kitas teorijas, kada pirma ko jam reikia, tai ismokti groti? Aisku, geriau moketi groti is natu negu vien is tabu, bet tai viskas ateina su laiku - ivaldzius instrumenta (ta prasme, laisvai orientuojantis grife ir mokant neziurint visa laika i gitara grot ka reikia. nekalbu apie sunkiausu soliaku pjovima ) galima pradeti mokytis ir sio to daugiau. Tai velgi, arba eit per muzikos mokytojus ir ieskotis tokio, kuris rimtai kazka ismokytu, arba bandyt paciam ieskotis bloguose (buvau labai nebloga lietuviska bloga rades, nepamenu tik pavadinimo dabar. ten muzikos mokytojas atsakinejo i zmoniu pateiktus klausimus, pasakojo labai naudingas grojant teorijas, gamu panaudojima ir t.t.) arba tame paciame Ultimate-guitar.com (o ten tai yra visko ) Viskas ko reikia, tai noro Net ir gitaros pacios geriausios nereikia (is tikro, tinka ir pati pigiausia, kad tik jos grifas butu patogus ir bent siek tiek kokybiskas - pvz CORTai. na bet cia kita tema). Juk yra sakoma, kad muzika kuria muzikantas, o ne instrumentas. Pasiziurekit, kiek jutubej irasu, kur megejai uzsipirke kokius ten Kirko Hammetto naudojamus instrumentus ir bando Metallicos koverius pagrot - ir ka? Vos keliems tai pavyksta, ir tai daug maz Kitas reikalas jau kai zinai ka nori groti, ir moki groti. Tada jau galima pradeti ieskoti savojo garso, o tam ir savos gitaros

Nezinau, kiek cia buvo i tema, na, bet gal kam mano mintys pades.

____________________
Screw you guys... I'm going home!
Atsakyti
Prophet
2010 m. gruodžio 20 d. 20:46:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
win3ester rašė:
Voss, jei tau yra maloniau elektrine gitara nei akustine, tu turi teise rinktis elektrine ir neprivalai klausytis nuomoniu kurias tau kisa cia rasantieji. O del gitaros tai manau kad lietuvoje el.gitaru kainos kaip ir westerniniu ar klasikiniu, tai yra ne gibsonai aisku ir ne rinktinis medis, bet pradedanciajam uztenka ir ibanez arba epiphone (pats epiphone sg g400 turiu) beto ir kaina ne kazin kas. Manau kad siauro akiracio zmones el.gitara supranta kaip pankams skirta suda ir panasiai. Pasiklausykit Wolf Hoffmann'o, kuris yra tikrai nuostabiu kuriniu sukures elektrinei gitarai, jis dabar grupes Accept narys.

Taigi, kad gerai pagrotum, nera esmes su kuo groji, svarbu kaip groji. Ir manau kad cia rasantieji kai kurie isminciai turetu suprasti kad gerai moketi grot gitara reikia uzsispyrimo, tokio koki turi VOSS, o ne tokio, kuri skatina gitaros mokytojas. Pats einu pas mokytoja kuris duoda is tabu grot, taigi kokia nauda? Tie kurie eina i mokyklas yra grojancios masinos. Tikra muzika eina is sirdies. Ir geriausias mokslas - ATKURIMAS IS GARSO, o ne kazkokios natos ar panasiai. Jei to nesugebi, manau geriausia isvis negrot.

Beje, man Hetfield irgi suda reiskia.

Sveikinu, ką tik atsakei į klausimą žmogaus kuris čia nesilanko kiek 3-4 metus ?
O jeigu mokytojas moko iš tabu groti... Tai ką nepasisekė...

____________________
http://www.last.fm/user/prophetas
Atsakyti
win3ester
2010 m. gruodžio 19 d. 18:59:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Voss, jei tau yra maloniau elektrine gitara nei akustine, tu turi teise rinktis elektrine ir neprivalai klausytis nuomoniu kurias tau kisa cia rasantieji. O del gitaros tai manau kad lietuvoje el.gitaru kainos kaip ir westerniniu ar klasikiniu, tai yra ne gibsonai aisku ir ne rinktinis medis, bet pradedanciajam uztenka ir ibanez arba epiphone (pats epiphone sg g400 turiu) beto ir kaina ne kazin kas. Manau kad siauro akiracio zmones el.gitara supranta kaip pankams skirta suda ir panasiai. Pasiklausykit Wolf Hoffmann'o, kuris yra tikrai nuostabiu kuriniu sukures elektrinei gitarai, jis dabar grupes Accept narys.

Taigi, kad gerai pagrotum, nera esmes su kuo groji, svarbu kaip groji. Ir manau kad cia rasantieji kai kurie isminciai turetu suprasti kad gerai moketi grot gitara reikia uzsispyrimo, tokio koki turi VOSS, o ne tokio, kuri skatina gitaros mokytojas. Pats einu pas mokytoja kuris duoda is tabu grot, taigi kokia nauda? Tie kurie eina i mokyklas yra grojancios masinos. Tikra muzika eina is sirdies. Ir geriausias mokslas - ATKURIMAS IS GARSO, o ne kazkokios natos ar panasiai. Jei to nesugebi, manau geriausia isvis negrot.

Beje, man Hetfield irgi suda reiskia.

Atsakyti
balness
2010 m. liepos 18 d. 21:08:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nu ne as pirmadieni turesiu penkis litus ir taip taupysiuosi po penkis

Atsakyti
eblink
2010 m. liepos 17 d. 13:35:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
už 5lt jau galėsi vieną stygą nusipirkt

Atsakyti
balness
2010 m. liepos 16 d. 21:17:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pirksiu ir as elektrine kaip turesiu tiek pinigu per interneta paziurejau neblogu yra man 9 metai dabar daug truksta dar 0 litu turiu pirmadieny turesiu penkis

Atsakyti
Ciobrels
2006 m. birželio 30 d. 21:02:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nu cia tipo elekrine gitara tik naujokams nepasakyciau nes tokiu naujoku su elekrinemis gitoromis ir ju daugiausia 4 akordais kuriniuose pilnas svietas ypac tokie grandai kaip LP ir panasus tipo phunk rock pasaulelis tai va tokie pradeda nuo 4 akordu o tik paskuj is natu skaityt ismoksta ir panasiais i muzikanta patampa

____________________
WE will rock you
Atsakyti
Voss
2006 m. kovo 10 d. 15:36:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jo... Jau įsitikinau power chords smagumais bet nieko gero neišpeši iš jų. Po kurio laiko pasidaro vienodai

____________________
Punk's Not Dead, it's just waiting for it's time...
Atsakyti
diabolical169
2006 m. kovo 9 d. 19:01:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Simple Mathematic (jeigu taip parasiau ) Elektrine gitara + fuzas + power chords (dazniausiai is lempos) + gana geras garsas = rauna kiaushus.. taciau, shirdukai, nereikia pamirsht ir senuteles geruteles akustines, kuria gali barshkint kur tik isigeisi

____________________
Mano dievas sushuko: -"are you ready to fuck this place up?" -Hell yeah!!! -Tad pashelkim=)... Kiekviena ishskridusi kede per langa atitinka gautos energijos kieki...
Atsakyti
lacunacoil
2006 m. kovo 9 d. 16:30:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man malonumas ir su klasikine grot... nors aisku su elektrine irgi neblogai...

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
Evil_in_a_closet
2006 m. kovo 9 d. 14:34:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lacunacoil rašė:
White_Weapon rašė:
karocia nezinau kas cia ka rase,bet atsakant i tema tai pasakysiu,kad elektrine naujokui gerai,nes nereikes daryti jokiu perejimu beto daug pazistamu pradejo groti su elektrine ir tikrai dabar nesiskundzia,tad jeigu nori,kad galutinis rezas butu grojimas su elektrine,tai patariu raut ja is karto

bet paemes klasikine arba akustine jau turesi problemu...
be to elektrine nepagrosi nei gamtoj nei kur toliau kur elektros nera.

____________________
http://onemantribe.blogspot.com/
Atsakyti
Voss
2006 m. kovo 6 d. 16:52:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nusipirkau jau tą elektrinę seniai Su akustine irgi pagroju kad pirštai į šaltieną nepavirstų. Bet su elektrine malonumas kokis

____________________
Punk's Not Dead, it's just waiting for it's time...
Atsakyti
lacunacoil
2006 m. kovo 5 d. 20:18:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
White_Weapon rašė:
karocia nezinau kas cia ka rase,bet atsakant i tema tai pasakysiu,kad elektrine naujokui gerai,nes nereikes daryti jokiu perejimu beto daug pazistamu pradejo groti su elektrine ir tikrai dabar nesiskundzia,tad jeigu nori,kad galutinis rezas butu grojimas su elektrine,tai patariu raut ja is karto

bet paemes klasikine arba akustine jau turesi problemu...

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
White_Weapon
2006 m. kovo 5 d. 20:17:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
karocia nezinau kas cia ka rase,bet atsakant i tema tai pasakysiu,kad elektrine naujokui gerai,nes nereikes daryti jokiu perejimu beto daug pazistamu pradejo groti su elektrine ir tikrai dabar nesiskundzia,tad jeigu nori,kad galutinis rezas butu grojimas su elektrine,tai patariu raut ja is karto

____________________
“Man nerupi ką kiti galvoja arba kalba apie mane. Aš žinau kas aš.”(Jonathan Davis). But I'm not a slave to god that doesn't exist And I'm not a slave to world that doesn't give a shit (Marilyn Manson). In life - I have no religion besides the heavy metal gods.(Dream Evil). "It better to burn out than to fade away".(Kurt Cobain) I'm a pop star threat and I'm not dead yet.(Slipknot) “Tu juokiesi iš manęs, kadangi aš kitoks, aš juokiuosi iš tavęs, kadangi jūs visi vienodi.”(Jonathan Davis)
Atsakyti
Voss
2006 m. kovo 5 d. 19:41:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kolegos gal paaiškinkit man kas yra muted ar half muted strings? Kaip tai padaryti?

____________________
Punk's Not Dead, it's just waiting for it's time...
Atsakyti
Voss
2006 m. vasario 2 d. 17:12:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
aišku man tai aukštos materijos, aš tik open chordais groju, bet šiokia tokia pažanga vis tiek yra

____________________
Punk's Not Dead, it's just waiting for it's time...
Atsakyti
once
2006 m. vasario 2 d. 09:13:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tremolo picking...

Buitiskai, tai labai greit grot ta pacia styga.
Nu pvz kaip bosistai groja dviem pirstais, tai tu taip daryk greit ir bus tremolo.
Aisku gali ir su mediatorium, bet su pirstais, bent pradzioj geriau..

Atsakyti
Voss
2006 m. sausio 27 d. 15:24:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kas yra tremelo picking? Gal galit paaiškint

____________________
Punk's Not Dead, it's just waiting for it's time...
Atsakyti
Puslapiai: 123456
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Epica Epica
7,5

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 122
  Iš viso užsiregistravę: 73335
  Naujausias narys: Ausriokas
  Šiandien apsilankė: 39354