Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
EgzistencinisNerimas
2008 m. vasario 16 d. 18:43:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man nepatiko ir aš nemanau kad čia todėl kad durnas lėkštas ar kas nors panašaus. nuobodi pasikartojanti "karščiuojanti" istorija. jeigu autorius norėjo kad skaitytojas pajustų raskolnikovo kančias savo kailiu jam gerai pavyko

____________________
Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama. Rimtai.
Atsakyti
Romenas7
2008 m. vasario 16 d. 13:59:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man patiko si knyga, vienintelis dalykas kuris nelabai patiko yra tai kad labai ilgai aprasomi ir (gal tik man) sudetingai nusikaltelio vidiniai isgyvenimai. Pabaiga po visu isgyvenimu man gal kiek netiketa, bet man patiko

Atsakyti
Genius_loci
2008 m. vasario 16 d. 10:24:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man patiko, žinoma, aš ją supratau tik savo lygmeny, galbūt po dešimties metų interpretuočiau visai kitaip. Man patiko ir tas rusiškumas iš pradžių netgi juokinga buvo, o paskui vaizduotė ėmė kurti vizijas, na, kai skaitai ir savaip interpretuodamas įsivaizduoji tą kūrinio pasaulį.

Sužavėjo mane ir Dostojevskio stilius, ir kūrinio baigtis, ir tai, kad meilė reikalinga net susiskaldžiusioms asmenybėms - nusikaltėliams.
Dabar norėčiau perskaityti "Idiotą", gal ir reiks.

____________________
I am the unmaker... I bring death to the beautiful dawn.
Atsakyti
ice_dream (Užblokuotas)
2006 m. spalio 1 d. 22:24:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dolante rašė:
Labai gera knyga, bet dėl savo stiliaus ne visiems pakenčiama. Man labai patiko vidinio žmogaus pasaulio aprašymai, nors kitus šios knygos skaitytojus jie atgrasė. Knyga apie nusikaltimą, padarytą dėl prastos socialinės padėties. Pagrindinis veikėjas gailisi įvykdęs nusikaltimą, gyvena nuolatine baime ir stresu. Pagrindinė kūrinio idėja - sąžinės teismas galingesnis už įstatyminę bausmę.

Čia irgi visai ne taip aprašyta

____________________
"Atveskite ir pastatykite kautynėse kareivį priešais pačią patranką ir šaukite į jį, jis vis dar turės viltį, bet perskaitykite tam pačiam kareiviui nuosprendį, kad jis tikrai mirs, ir jis iš proto išsikraustys arba ims verkti." F. Dostojevskis
Atsakyti
ice_dream (Užblokuotas)
2006 m. spalio 1 d. 22:23:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Madam rašė:
gera knyga. klasika. skaiciau, bet gan seniai...
knygoje zmogus norejo patikrinti, kiek toli jis gali 'nueiti', ar sugeba ivykdyti zmogzudyste be sazines grauzaties. galu gale sazine ji taip uzgrauzia, kad jis pats prisipazitsa ivykdes zmogzudyste(atrodo, taip ten baigiasi,db ne visai atsimenu)
kai pradejau skaityt, man buvo neaiksu, kodel pagr.herojus ivykde zmogzudyste.tai paaiskeja tik skaitant knyga.zodziu, jis (herojus) turejo savo teorija apie stiprius ir silpnus zmones. jo nuomone, stiprus zmones gali "perlipt" per svae ir nuzudyti, o silpni - ne.nu zodziu nzn ar lb aiskiai cia isdesciau, reikai paciam skaityt.
pritariu Dolante, ne visiem si knyga pakenciama, bet man pakenciama visai netgi
aviettine> kai suzinai apie ka knyga, dingsta malonumas skaityt. geriau pati perskaityk

Sąžinė jo ten neužgraužia.
O priežastis žudyti ne vien ta. Išvis tos priežastys ten labai sumaltos ir Dostojevskis paliko šiek tiek vietos pačio skaitytojo vaizduotei.

____________________
"Atveskite ir pastatykite kautynėse kareivį priešais pačią patranką ir šaukite į jį, jis vis dar turės viltį, bet perskaitykite tam pačiam kareiviui nuosprendį, kad jis tikrai mirs, ir jis iš proto išsikraustys arba ims verkti." F. Dostojevskis
Atsakyti
fanelp
2006 m. rugpjūčio 13 d. 11:07:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man patiko..idomi knyga...lengwa isijausti...

Atsakyti
melancholija
2006 m. liepos 27 d. 12:14:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jeigu turi polinki i beprotiska liudesi ir depresija, geriau neskaityk, neuzsidejes roziniu akiniu. Dostojevskis yra vienas megstamiausiu mano rasytoju, nes puikiai leidzia isijausti i pagrindinio herojaus busenas. Kai jau uzsikabini, nebegali nieko daugiau daryti, tik skaityti.

____________________
I want more than I am
Atsakyti
EvilAngel
2006 m. liepos 27 d. 11:21:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nevisi sugeba suivokti, kur juos pasiuntė. Todėl vistiek nuklysta kur ir pranyksta. : ]

Atsakyti
aaniia (Užblokuotas)
2006 m. liepos 12 d. 21:36:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
EvilAngel - labas.

Žmonės mėgsta eiti ten kur juos pasiunčia : ] Išeitų, jog reikia kad būtų kas juos pasiunčia..

'Kaip sekas?' : ]

____________________
'O tu man atsakai [..]'
Atsakyti
ZujkaPujka
2006 m. liepos 9 d. 19:08:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man reik ja perskaityt ryt gal reikes paieskot mieste

____________________
Sviesa galima skleisti dviem budais:buti zvake arba ja atspindinciu veidrodziu. (Edith Wharton)
Atsakyti
ice_dream (Užblokuotas)
2006 m. liepos 9 d. 18:41:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tikrai gili.Visos jo knygos, kiek teko skaityti, yra gilios.

____________________
"Atveskite ir pastatykite kautynėse kareivį priešais pačią patranką ir šaukite į jį, jis vis dar turės viltį, bet perskaitykite tam pačiam kareiviui nuosprendį, kad jis tikrai mirs, ir jis iš proto išsikraustys arba ims verkti." F. Dostojevskis
Atsakyti
IstillmissU
2006 m. birželio 29 d. 01:16:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gili knyga. Nieko daugiau pasakyt negaliu...

____________________
gera paklodė visada gali tapti ekranu.
Atsakyti
kliedesys
2006 m. birželio 28 d. 08:38:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Perskaityt, tai gal ir būtina. Bet prieš ją skaitant, reikėtų sulaukti tam tikro amžiaus, kad suprastum. Tai nėra dar viena popsova lengvai skaitoma knygutė, kurioje viskas ant lėkštutės padėtų.

____________________
Netolerantiška ir kategoriška kalė, serganti didybės manija.
Atsakyti
LeTa_
2006 m. birželio 28 d. 00:32:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
reikia ja butinai per vasara perskaityt, tai greit reiks pradet

____________________
Virve prie Tavęs prisirišiu, nors būtum graži, graži kaip mirtis
Atsakyti
EvilAngel
2006 m. birželio 27 d. 22:23:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
'Nes reikia, kad kiekvienas žmogus galėtų kur nors eiti...'

Atsakyti
ice_dream (Užblokuotas)
2006 m. gegužės 31 d. 22:33:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Labai patiko.Man ji tikrai lengvai skaitėsi.Yra daug įdomių minčių, priverčiančių pagalvoti.Kad ir ta teorija apie 'paprastus' ir 'ypatingus' žmones.Įdomu paskaityti apie nusikaltėlio vidinį pasaulį, pamėginti įsijausti ir suprasti kas verčia taip elgtis.Viena iš mėgstamiausių mano knygų.

____________________
"Atveskite ir pastatykite kautynėse kareivį priešais pačią patranką ir šaukite į jį, jis vis dar turės viltį, bet perskaitykite tam pačiam kareiviui nuosprendį, kad jis tikrai mirs, ir jis iš proto išsikraustys arba ims verkti." F. Dostojevskis
Atsakyti
magirux
2006 m. vasario 2 d. 17:22:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Skaiciau jau senai bet man labai patiko ta knyga.

Atsakyti
ice_dream (Užblokuotas)
2006 m. vasario 2 d. 17:12:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dabar skaitysiu...Turiu pasiėmus.

____________________
"Atveskite ir pastatykite kautynėse kareivį priešais pačią patranką ir šaukite į jį, jis vis dar turės viltį, bet perskaitykite tam pačiam kareiviui nuosprendį, kad jis tikrai mirs, ir jis iš proto išsikraustys arba ims verkti." F. Dostojevskis
Atsakyti
prispausta-medzio
2006 m. sausio 31 d. 17:57:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kaip tik ja dabar skaitau. Beveik baigiau, liko pora skyriu. Na, tikrai nebloga knyga. Man nepatinka tik sunkus rasymo stilius. Sunkokai skaitos. Pora menesiu jau ja skaitau. Patiko pati ideja, nes dar tokio turinio knygos turbut nesu skaicius. Tos saldzios ir nesaldzios lovestory jau baigia uzknist. Patiko ir sukurta aplinka. Knyga tikrai gera, rekomenduociau perskaityk, tik vienintelis perspejimas, kad reikia priprast prie rasymo stiliaus.

Atsakyti
aviettine
2006 m. sausio 29 d. 17:41:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
adeline rašė:
Madam rašė:
aviettine> kai suzinai apie ka knyga, dingsta malonumas skaityt. geriau pati perskaityk

o man priesingai. Kai papasakoja daug idomiau pasidaro ir norisi dar labiau skaityt

Pritariu 100%


____________________
'Kančia yra kas rytą nubusti griuvėsiuose. / ir kančia yra suprasti, kad negali nenubusti.' [S. Parulskis]
Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Joey Ramone Joey Ramone
7,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
21:18 - Silentist
tai Luktelk ar Lukterėk?
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 531
  Iš viso užsiregistravę: 73362
  Naujausias narys: go88apktop
  Šiandien apsilankė: 14312