Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
arbatoholike
2010 m. lapkričio 5 d. 17:43:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Apibūdinsiu vienu žodžiu: Wow.

____________________
:)
Atsakyti
RokasLTU
2006 m. rugsėjo 1 d. 18:31:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nuostabus atlikėjas, turintis nuostabų balsą, bei dar nuostabiau grojantis gitara.. 1/2 vietoj tarp mano mėgstamiausių apskritai.. (kartu su RHCP)

____________________
The will to death is what keeps me alive..
Atsakyti
Suckmykiss
2006 m. rugpjūčio 1 d. 20:10:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
eglermknt rašė:
Norėjau paklausti, ką manote apie solinius Red Hot Chili Peppers gitaristo kūrinius?
Yra nuomonių, kad jei jis nebūtų Red Hot Chili Peppers gitaristas, niekas jo kūryba nesidomėtų. Ar sutinkate ?

https://geocities.yahoo.com.br/rhcpbrasilhp/index_principal/noticias/frusciante_mtv.jpg

manau netiesa. Jis būtų prasimušęs, juk į RHCP atėjo tikrai jaunas ;O ir manau jo kūryba sulauktų dėmesio, nes ji nėra kažkoks Rhcp muzikos atliekos. Tai kitokia kūryba, ir tuo jis yra žavi. Visada atsirastų kas jo klausytų, nors žinoma esant RHCP nariu jam buvo šiek tiek lengviau.
Jonas labai daug davė RHCP ir milžiniškai prisidėjo prie to kokie yra dabar Pipirai. Jis - pipirų dalis,
O soliniai kūriniai jo labai patinka. Ypač "Shadows Collide With People"

____________________
sugriauk ribą tarp gamintojo ir vartotojo
Atsakyti
Suckmykiss
2006 m. rugpjūčio 1 d. 20:01:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Xpo rašė:
Nors balsas panašus į ančiuko Donaldo, bet talentą turi neišmatuojamą.



o blyn, niekada negirdėjau kaip Donaldas šneka ;O gal kas duos paklausyt? komiksus tai jo mėgdavau ;O
o Jonas yra visų galų mestras, manau. muzikoje jis neišsenkantis, tikras kūrėjas :}
ir balsas man tiesąsakant jo labai imponuoja

____________________
sugriauk ribą tarp gamintojo ir vartotojo
Atsakyti
Xpo
2006 m. liepos 28 d. 17:08:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nors balsas panašus į ančiuko Donaldo, bet talentą turi neišmatuojamą.



Atsakyti
enigmatic
2006 m. liepos 28 d. 13:43:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Turbūt būtų dar geriau. Tada galėtų atsidėti vien tik savo kūrybai. O RHCP pašalinis projektas, sakykim.

____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
Atsakyti
slyvuke
2006 m. liepos 27 d. 23:31:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nezinia kaip cia butu jei jis nebutu RHCP gitaristas. Galbut... Bet jo balsas labai labai labai grazus

____________________
sypsokites...
Atsakyti
Xpo
2006 m. birželio 23 d. 17:12:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kad ir kaip man JF patiktų individualia savo kūryba, tačiau visvien manau, kad jo vieta RHCP. Kadangi šioje grupėje visi turi savo vietą ir vaidmenį - kaip orkestre. Būtent, kai kiekvienas daro tai, ką geriausiai moka, tada galima sulaukti ir puikių rezultatų.

Atsakyti
Pasisiauses
2006 m. birželio 23 d. 15:42:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
galima pagalvot kad as tave persekioju
"gelbekit jis rasineja toj pacioj temoj kaip as!! aaaa!!! maniakas!!!!!!!" DDDDD

Atsakyti
enigmatic
2006 m. birželio 23 d. 14:08:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pasisiauses, gal nustok šliaužti paskui mano komentarus kaip uodega? Ir skirk sąvokas - "nedomina" ir "antipatija". Skirtumą jauti?

____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
Atsakyti
thatsme
2006 m. birželio 23 d. 14:08:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
John Frusciante - Murderers
va sitas gabaliukas tai tikrai vertas demesio
O daugiau kiek girdejau nelabai man patiko...

Atsakyti
Pasisiauses
2006 m. birželio 23 d. 13:47:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
enigmatic kaip visada nepamirsta pabrezti antipatijos RHCP...

Atsakyti
enigmatic
2006 m. birželio 23 d. 13:20:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Neseniai "atradau" šią nuostabybę. Puiku. O "Shadows Collide With People" tiesiog pribloškiantis albumas, bemaž nėra dainos, kuri nerutėtų savito, malonaus skambesio. Ricky, Regret - rodos, ir žodžiai primityvūs, ir muzika virtuoziškumu nekvepia, tačiau kiek "tuo" pasakoma.
Ir turbūt keista - RHCP manęs nė kiek nedomina, ko nepasakyčiau apie John Frusciante'ą.

____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
Atsakyti
ievaBch
2006 m. gegužės 20 d. 00:14:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nu tai is kur dabar zinot, gal tau visai nepatinka jo kuryba kokiam Inside Of Emptiness albume? ir pvz gal man labai idomu argumentu, ponai ir ponios

____________________
The day the music died I started singin’
Atsakyti
k_b
2006 m. gegužės 20 d. 00:07:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Manau parasas pasako viska... :>

____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Atsakyti
ievaBch
2006 m. gegužės 20 d. 00:01:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
eglermknt rašė:
Dieve, nejau niekas nežino ?


pasirodo, kad daugiau tikrai niekas nezino


____________________
The day the music died I started singin’
Atsakyti
ieva_pieva
2006 m. kovo 31 d. 18:51:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Šiaip, jo muzika man nėra TA, kurią galėčiau nuolatos klausyti, kuri man labai patinka ir panašiai, tačiau tikrai kartais paklausau jo kūrinių, lyg ir atgaivina mane. Su vienu dalyku tikrai sutinku - jis talentingas. Bet vat ar jis šiaip būtų pradėjęs solo karjerą, jei ne RHCP, sunku pasakyti...

____________________
Don’t ever let anybody tell you music is stupid. Fucking assholes! (John Frusciante)
Atsakyti
Madam
2006 m. kovo 31 d. 18:13:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man jis patinka. kartais jo dainos is pirmo karto ne visai suprantamos, bet po to ilgam uzstringa galvoj klausaus jo kai buna liudna, trankyt galva jis netinka. nezinau, kiek smarkiai prie jo populiarumo prisidejo RHCP, ir kas butu, jei nebutu, bla bla bla, taram param, bet pritariu ievaiBch - "grupes fanai tieisog yra " priversti" paisodmeti, kokia muzika groja ju megtamiausios grupes gitaristas vienas. ir taip prisideda prie populiarumo."
kol kas turiu tik viena jo albuma "to record only water for ten days" , bet zadu ir kitus parsisiusti

____________________
taram
Atsakyti
ievaBch
2006 m. kovo 24 d. 17:03:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
"Yra nuomonių, kad jei jis nebūtų Red Hot Chili Peppers gitaristas, niekas jo kūryba nesidomėtų. Ar sutinkate ?"

jokiais budais. aisku, labai prisideda prie populiarumo jo solo kuriniu tai, kad jis TOKIOS zunomos grupes gitaristas. grupes fanai tieisog yra " priversti" paisodmeti, kokia muzika groja ju megtamiausios grupes gitaristas vienas. ar su kzkuo kitu. ir taip prisideda prie populiarumo. bet jei jis nebutu RHCp grupeje, butu pasiekes vis tiek daug, tapes zinomas, tik gal ne taip greit. nes jo muzika is tikro yra gera. bet rimtai gera.

____________________
The day the music died I started singin’
Atsakyti
ievaBch
2006 m. kovo 24 d. 16:58:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mano megstamiausias solo atlikejas. albumai visi is tikor labai skiritngi, pvz paklausyt reiktu kokio A sphere in the heart of silnece ( nu ten bendras darbas su nuostabaus balso savininku josh klinghoffer) ir kokio the will to death. beje, galima atsisuti jo akustini varianta albumo Shadows collide with people. www.johnfrusciante.com rasit tarp DEMOS. NUosirdziai sakau, nerealiai skamba.ten yra ir jo albumas "From the sounds inside" spec internetui, akd atsisiut galetume. ten labai garzi daina yra three thoughts. nu tokia labai grazi. zodziu, nereali mzuika. man labaiusia patinka albumas " inside of emptiness", kartasi nelab suprantu dainas is to senojo periodo, nu Niandar Lades and usualy just a t-shirt. bet ir ten geru dainu yra. labai nereali muzika yra kuriny "invisible moments". reikia dabar ir paklausyt
ir tiek prirasius, pamirsau, ka is tikro norejau pasakyti.

____________________
The day the music died I started singin’
Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Crossfade Crossfade
8,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 1466
  Iš viso užsiregistravę: 73352
  Naujausias narys: nofavowuhd
  Šiandien apsilankė: 282392