Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Paskutinė gyvenimo diena

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
The_Wicked_One
2006 m. kovo 13 d. 15:43:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
puse dienos praleisciaur amidnama savo mama. na ne puse bet kazkiek laiko praleisciau. tada neuciau i mokykla ir visiems pasakyciau akd mirsiu ir is tos minties padaryciau tam tikra shou. kad prisimintu. tasda nuvaziuociau ir ant senelio kapo uzdegciau zvake. pagorciau badiniere. daug daug sykiu apkabinciau savo katina. pavakary isvaziuociau i miesta su kuo nors ir isgerciau arbatos ir pasigrozeciau ramiu ir aptilusiu miestu. paskambinciau mociutei. o jeiz inociau, kaip mirsiu, tada stengciausi mirties isvengt.
sweet girl, cia siaip klausimas neteko tau ziuret filmo galutinis tikslas?(final destination)

____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism. _____________________ Aš gerai rusiškai keikiuosi. Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs. _________________ svarbiausios gyvenimo tiesos: 1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi. 2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug. 3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi. 4. Aluje nepaskęsi 5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi. 6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus. 7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos. 8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus. to be continued.. Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
Atsakyti
adeline
2006 m. kovo 13 d. 15:36:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
visi poelgiai ir veiksmai priklauso nuo mano mirties priezasties...
jei aiskios preizasties nera, taj tuo netikeciau..

____________________
-
Atsakyti
uzkasta_negyva
2006 m. kovo 13 d. 14:52:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Sužinojusi pirmiausiai sudeginčiau savo privačiausius daiktus, nes jei kas pašalinis juos perskaitytų.. oj, ne, geriau nereik.. Tada ištrinčiau iš kompo didžiąją dalį savo rašliavų. Ir dar sykį išvalyčiau kompą nuo virusų ir šnipų.
Paimčiau naują sąsiuvinį ir rašyčiau tol, kol pasibaigtų visi tušinukai, kiek tik aš jų turiu. Rašyčiau viską, ką galvoju, ko noriu, ko norėjau, ką žinojau, ką turėjau pasakyti, o nepasakiau. Tada už likusius pinigus padaryčiau tų rašliavų kopijas ir išsiuntinėčiau paštu visiems tiems draugams, kurių adresus žinau ir moku. Tegul turi, o, jei nori, išmeta net neskaitę.
Grįžusi namo kiek paverkčiau dėl to, ko neteksiu mirdama, ko nepatirsiu, kur nepabūsiu, ko nebesusitiksiu. Pagalvočiau apie viltį kaip išgyventi, kaip išlikti.
Jei tai būtų tokia savaitės diena, kai man reikėtų kažką daryti (mokykla, dailė, skt), daryčiau ką reikia. Mokykloj kai kam pasakyčiau, ką apie juos manau. Pocevičiui patarčiau išsikrausyti į tą jo sodą ir nebekankinti vargšų žmonių chemija.
Visą dieną sukčiau galvą, kaip aš mirsiu.
* * *
Iš tiesų nelabai žinau, kaip elgčiausi. Jei ką planuoju žingsnis po žingsnio, tai niekuomet nepavyksta. Bet dėl vieno esu tikra - tokią dieną atsiprašyčiau mamos.
* * *
Po kokio įvykio pagalvoti, kad gyva esu tik atsitiktinumo dėka, neteko. Bent jau neprisimenu kažko tikslaus.

____________________
= nemiegu.
Atsakyti
Naoha
2006 m. kovo 13 d. 13:14:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Turbūt parašyčiau senai suplanuota laišką "Pasauliui", nes turiu ką jam pasakyti...
Susitvarkyčiau daiktus, nes nenoriu, kad mano sesei vėl reikėtų tvarkyti už mane...
Ant baltų popieriaus lapų nupieščiau po mažą paveikslėlį ir užrašyčiau po "sparnuotą" mano frazę kiekvienam savo draugui...
Iš kepčiau šokoladinį tortą...
Parašyčiau savo "testamentą"...
Visus savo papuošalus sudėčiau į papuošalų dėžutes... tik žiedus dar kurį laiką su savimi pasilikčiau...
Išsimaudyčiau, pasidažyčiau, apsirenkčiau juodai, nes tada gerai jaučiuosi, pasikvėpinčiau mėgstamiausiais kvepalais ir išeičiau...
Nueičiau į sodą, atsisveikinčiau su savo "gyvenimo meilėmis"...
Sudeginčiau vieną užkeikimą...
Pasipildyčiau telefono sąskaitą...
Nuvažiuočiau iki Laisvės alėjos, tada sėsčiau į tam tikrą autobuso maršrutą ir nuvažiuočiau pas vieną žmogų...
Paruoščiau jam pažadėtą vakarienę, kartu su juo pavalgyčiau, nieko nesakius palikčiau jam skirtą laišką ir savo žiedus jam... gal slapta savo turkišką akį atsiimčiau... apkabinčiau, pabučiuočiau jį taip, kaip senai buvau bebučiavus ir nieko nesakius išeičiau...
Važiuočiau į Senamiestį, pereičiau per Aleksoto tiltą, nueičiau į Panoiramą ir išsiverkčiau...
Tada grižčiau namo, atsigulčiau į savo lova, prieš tai išgerus su visais arbatos ir pasakius labanakt...
Grotų rami muzika ir numirčiau...
.......
Aš kiekvieną dieną pagalvoju, kad galbūt tai paskutinė mano gyvenimo dieną...

Atsakyti
T_y_L_a
2006 m. kovo 13 d. 12:57:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Išgerčiau arbatos su mama ir parašyčiau trumpą laišką, dėl laidotuvių.
Nusipirkčiau mėgiamiausio šokolado, ir pusę kam nors atiduočiau.
Nupirkčiau po mažą dovaną kiekvienam draugui, ir parašyčiau po laišką.
Pašokinėčiau stotelėje ant suoliuko.
Nuvažiuočiau į artimiausią mišką ir penkiolika minučių pašūkaliočiau "kodėl?"
Pasėdėčiau ant kieno nors mašinos stogo.
Traukiniu nuvažiuočiau į Veisiejus.
Vakarop aplankyčiau draugus gyvenančius Kaune.
Gerai įsižiūrėčiau į dangų, ir išsirinkčiaų vieną taškelį.
Per naktį peržiūrėčiau visus savo surinktus filmus.
Anksti ryte aplankyčiau buvusią anglų mokytoją.
Išsiūsčiau siuntinį.
Paprašyčiau pažado.
Baigiantis laikui, išeičiau iš namų.
..
Buvo porą tokių kartų, kad teko. Niekis.

Atsakyti
Puslapiai: 123
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Redman Redman
7,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 1133
  Iš viso užsiregistravę: 73336
  Naujausias narys: ojprswazfj
  Šiandien apsilankė: 164257