Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Ką renkatės - underground muzika ar tai kas žinoma ir populiaru?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
4Blackberry
2017 m. spalio 17 d. 19:22:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aš savo poziciją buvau išreiškus viename dienoraštyje, apie muzikos industriją kur buvo čia neseniai. Iš esmės, kad gali rinktis, ar nori prisidėti prie to, kad padėtum mėgstamiems atlikėjams toliau sėkmingai kurti. Žinoma, visų nesupirksi, bet pačius tau mieliausius.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
Silentist
2017 m. spalio 17 d. 19:16:23 2017-10-17 19:17:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

aš klausau per youtube, deezer, spotify naujų grupių albumų,

o albumais perku tik laiko patikrintą muziką


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
4Blackberry
2017 m. spalio 17 d. 19:11:11 2017-10-17 19:11:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Su lazda. Na taigi pervedant dalį savo pinigų sumos į jų banko sąskaitą (už albumus).


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
Silentist
2017 m. spalio 17 d. 16:13:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kaip paremti?


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
4Blackberry
2017 m. balandžio 29 d. 16:18:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kuo toliau, tuo labiau didėja poreikis rasti ir klausyti daugiau menkai žinomų, neįvertintų atlikėjų ir juos paremti. Vis mažiau laiko lieka klasikai, kurią kartas nuo karto smagu paklausyt vardan nostalgijios, prisiminimų, ir dėl to, kad ta muzika nemirtinga.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
Very_crazy_enough
2017 m. balandžio 27 d. 14:15:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

dažniausiai patinka žinoma muzika bei mano jau pamėgta. kažkurią čia dieną žiūrėjau per tv lietuviškos grupės Such A Trip koncertą, tai grupė mane užbūrė. o šiaip renkuosi išbandyt tą naują muziką, kuri gimininga man jau žinomai.


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
ewana_
2007 m. rugpjūčio 12 d. 14:35:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dėl muzikos pasirinkimo man realiai nėra skirtumo.
Svarbu, kad gerai grotų, man patiktų.
O dėl to kad žmonės varo - čia vis tas jaunatviškas maksimalizmas ir noas parodyti koks aš kitoks ir kaip fainai aš maištauju.

____________________
rather be a bandit than a lover
Atsakyti

2007 m. rugpjūčio 12 d. 14:20:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na aš asmeniškai neturiu ir labai abejoju, jog kas nors iš music.lt turės. O sakai "reikės išleist visą` savo stipendiją". Negi ten taip brangu?

Atsakyti
xdm
2007 m. rugpjūčio 12 d. 14:16:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ačiū.
dar vieną šaltinį pridėčiau https://www.arancidamoeba.com/mrr...porat erock.html

ten minima, kad label'iai priklauso(ar glaudžiai susiję) su elektronikos kompanijom. būtent CD grotuvų ir t.t.
ir kad ir tas dabartinis MTV "live earth". daugelis remėjų yra dideli gamtos teršėjai.

dėl kraytracker. gal kas turit ten invite? ten jie neturi didelių resursų ir negali user'ių begalo turėti tai griežti reikalavimai. neturėjau ratio ir mano user'į ištrynė. ten buvo grupės the 101 albumas green street. niekur kitur jo nerandu jei nerasiu ką padarysi teks išleisti visą savo stipentiją ir pirkt iš užsienio paremsiu indie label'į

Atsakyti

2007 m. rugpjūčio 12 d. 13:58:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
xdm >>> puikus komentaras.

Atsakyti
Ingutexxx
2007 m. rugpjūčio 12 d. 11:18:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Lietuvos scenoje be jokios konkurencijos man nugali underground'as. Užsienyje daug grupių iš "rūsio" yra pakilę ir populiarūs, todėl tiesiog renkuosi sunkesnę muziką, nors svetur ji yra populiari kitaip nei pas mus.

Atsakyti
vasarojus
2007 m. rugpjūčio 3 d. 14:35:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jei kalbant apie Lietuvos sceną, tai renkuosi underground'ą visiškai ramia sąžine, nes iš populiarių atlikėjų yra vos keletas, kuris man iš tiesų patinka ir kurį gerbčiau. Iš užsienio - lygu.

____________________
Per marą spjaudyti ant kačių draudžiama.
Atsakyti
neruse
2007 m. balandžio 30 d. 23:14:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nu ir klausimas. Kažkaip keistai skamba.
Man asmeniškai patinka ir tokios ir tokios grupės.
Arba pvz. tarkim, man patinka kokia nežinoma grupė ir ji išpopuliarėja. Tai kas tada? Kaip tada atsakyt. Nu keblu keblu.

____________________
Too young to care.
Atsakyti
xdm
2007 m. balandžio 30 d. 23:03:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
geras straipsnis apie Fugazi, DIY https://www.ore.lt/t_fugazi.html

Atsakyti
xdm
2007 m. balandžio 2 d. 18:38:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
beje:
Universal Music Group, Sony BMG Music Entertainment, EMI Group, Warner Music Group, ir tas 5 yra visi independent labels krūvoj

Atsakyti
xdm
2007 m. balandžio 2 d. 18:30:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na gerai pasipasakosiu Hopeless, labai teisingai pasakei, kad daug kas žmonių kontroliuojančių muzikinį verslą rankose.
Esu taip pavadinkim "išnagrinėjęs" kelis atvejus su 90s emo grupėmis. Konkrečiai Texas Is The Reason, SDRE, Mineral. Tai buvo muzika, kurioje iškeliamas nuoširdumas ir underground'as buvo puiki scena to įgyvendinimui. Taip sakant grojo chebra nuo paprastų žmonių nieko neišsiskirianti, tačiau jų dalykas nr. 1 yra groti. Jie - menininkai. Vat manyčiau kekvieno muzikanto nr. 1 yra groti, o ne pinigai. Pradžia yra gera, tačiau jau gana seniai viską sugadino įrašų kompanijos. Dabar yra 5 gigantiškos įrašų kompanijos, kurios valdo beveik visą industriją. Ką ten tie Indie label'iai pinigų požiūriu Tačiau muzikos požiūriu jie daug ką reiškia Grįžtant prie gigantų, kas man bent jau yra baisiausia pažvelkime į tai iš vadybos pusės - už tarkim 250.000 parduotų albumų(gerai grojanti A&R Scout'o "atrasta" undergroundin'ė grupė manyčiau gali tiek) major label'is gauna apie 710,000$ dolerių. Suvokiate kokia tai suma. O kai tokių grupių label'is turi 100 ir daugiau? Numanote koks tai verslas. Reik pastoviai ieškoti naujų grupių, reik mulkinti pačias grupes, kurios taip paprastai nekimba ant "jūs būsit žiauriai populiarūs" kabliuko. Kaip ir kekvienas klestintis organizmas kompanija plečiasi: atsiranda įdomesnių priemonių - radijas, tv, visokie super duper(pvz., MTV, Grammy) apdovanojimai, kurie pilką visuomenę įtikina apie labai geras "prekes" muzikos rinkoje ir dar labiau padidina jų paklausą. O paskui dar ir pasirodo, kad visuomenė yra bukesnė nei kompanijos valdžia buvo linkusi manyti ir dar kompiuteriai leidžia muziką taip nušlifuoti... Taip... ją galima durninti! Ir prasideda verslas iš būtent tų, kurie ir labiausiai skirasi nuo underground'o, t.y. vienos dienos žvaigždių, atsiranda apranga, mada ir visas tas brūdas, kuris neturi nieko bendra su grojimu. Vat versliukas toks yra ir man kyla vienas esminis klausimas: O kur čia menas-muzika? Menas prasideda underground'e, tačiau ir ne dažnai ten ir baigiasi Dalykas ne toks juodas ir paprastas, kadangi esti skirtingų pvz., prodiuserių pačioje kompanijoje ir pan.
Grįžtant prie minėtų emo grupių, jos buvo tiesiogine to žodžio prasme sužlugdytos label'ių. Dėl problemų su Sub Pop SDRE 2000 nebegalėjo normaliai tour'inti(būtent groti) ir iširo. Mineral'ai planavo trečią albumą, kuris turėjo būti išleistas su major label'iu, tačiau pasamdytas teisininkas(vėl žmogus, kurio tikslas ne muzika) ir kontrakto gavimas kainavo daug nervų, grupė negalėjo koncertuoti ir taip pat pabiro. Texas Is The Reason lygiai toks pat likimas. O dabar šios grupės vertinamos ir ant jų stovi visokie radio friendly emo kurie kala milijonus. Neteisybė?! Turint omeny tik paskutinius sakynius, galima daryti išvadą: undergroun'as - labai gerai, mainstream - šlamštas. Bet ar tokia išvada ne siauro požiūrio šlamštas? Būtent panašiai ir daugelis "sumąsto" tokią juoda-balta nuomonę apie mainstream-underground, kuri būtent yra tikras šlamštas! Praregėkit! Ir taip pat nereikia čia imti kraštutinumų, kaip kai kas kas čia daro, ir iš to daryti išvadas.
Kitas įdomus dalykas underground'o naudai yra tai, kad pvz., daug 80s, 90s underground punk grupių padarė įtaką dabartiniams mtv-friendly pop-pankams Pvz., Ian MacKaye (grupės Minor Threat, Ebrace, Fugazi). Yra tokia Embrace daina "Money": "I can truly say I don't give A fuck about your money Because it means so much to you". Green Day gerbia Minor Threat, Eddie Vedder'is(Pearl Jam) yra sakęs, jog Ian McKey'us buvo žmogelis, kuriuo jis žavėjosi. Šios 2 grupės uždirba milijonus būdamos mainstream'e, tačiau gal jos irgi vis dar mąsto pagal underground'o dainą "Money"?
Apibendrinant, esminis dalykas, kad pradžia yra gera - yra tikrai talentingų muzikantų, kurie gali ir labai nori groti, tačiau kaip dažnai dabar yra, keli neturintys moralės žmogeliai iš aukščiau išbalansuoja mulkindami. O juk tikra muzika(žavėsys, grožis, nuoširdumas, artumas) ir yra moralinės vertybės. Tačiau grynu mainstream šlamštu pavadinčiau tik minėtą žmonių mulkinimą, o mainstream grupės(pvz., Green Day) nors ir atėjusios iš underground'o ankščiau ar vėliau pakeičiamos muzikos industrijos ir manyčiau, kad tai į blogąją pusę, kadangi jos yra pakeičiamos veiksnių nesusijusių su tikra muzika(menu). Kitas moralas: teoriškai mulkinti galim tik balandžio 1d., tačiau sutiksit, kad daugelis tai daro vos ne kasdien
Pasvajokim: jeigu tie label'iai būtų valstybės ir dirbtų su 1$ pelnu? Kompaktai atpigtų tarkim perpus Įsivaizduojat kaip piratavimas sumažėtų nes daug kas nori turėt original'ą. Na bet komunizmu čia kvepia, ane?
Gal ir skleidžiu čia su savo rašliavom utopiją, tačiau bent turiu dorą viziją

Straipsniai, kuriais rėmiausi:
https://www.arancidamoeba.com/mrr...mwith music.html
https://www.futureofmusic.org/contractcri t.cfm

Norėčiau rekomenduoti gerą underground torrent'ų trackerį https://kraytracker.com/ . Nežinau ar ten reik invite(1 turiu ). Ten radau tikrai labai gerų ir kokybiškų grupių, kurios yra "ant" indie label'io ir jų negina RIAA(Recording Industry Association of America). Štai dar vienas žlugdantis indie label'ius dalykas Beje skaičiau, kad Anglijoje label'ius(major ir indie kartu) gina. Šiuo atveju Anglai labiau pažengę už JAV

ir pritariu Evil_in_a_closet dėl underground koncertų.

Atsakyti
weeka
2007 m. balandžio 1 d. 22:47:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Sleeper rašė:
weeka rašė:
Ir kuo ta undergroundinė muzika skiriasi nuo populiariosios?
O gi tuo, kad undergroude dirba paprastutėliai žmonės, niekuo neišsiskiriantys, nieko gero neparodantys ir dar savo darbą atliekantys neprofesionaliai. Jeigu undergrounde atsiranda bent šiek tiek geresnė grupė, talentingesni atlikėjai jie išpopuliarėja, ir tampa ta komercija ir apsimetėliais ant kurių varo, nes jie yra populiarūs...
Tai ir rinkis kokią muziką tau klausyti: ar tą nuoširdžiąją, neprofesionalią, smagiąją undergroundinę, ar ant lėkštutės padėtą, sutvarkytą ir išpuoselėtą komercinę populiariąją...

Oh, come on... nejaugi rimtai taip manai? Nori pasakyt mainstream'e visi yra be galo talentingi, profesionalūs ir šaunūs? Na, jau atleisk, bet komercinėj muzikoj talentingi yra tik prodiuseriai, prastuminėjantys trečiarūšes nieko vertas grupes, kaip kažkokią super sensaciją.
O underground'e, tavo žodžiais, groja "paprastutėliai žmonės, niekuo neišsiskiriantys, nieko gero neparodantys ir dar savo darbą atliekantys neprofesionaliai"? Tai matyt mažai to underground'o klausei/matei/domėjaisi. Jei mainstream'e būtų bent 1/10 dalis undergroundo išskirtinumo, kūrybiškumo ir profesionalumo, situacija tam pačiam mainstream'e gal nebūtų tokia apgailėtinai graudi.

Ok, sutinku su tavim, kad yra tokių grupių mainstream'e, už kuruios yra nieko vertos. Kaip ir visur šiame pasaulyje tiek ir mainstream'e gali atrasti tiek visiško supisto mėšlo, tiek perliukų.
Negaliu sakyti, kad labai domiuosi undergroundine muzika, tiek kiek jos esu girdėjus man pakako, kad padaryčiau savas išvadas. Užtenka pasiimti gitarą į rankas, pasikvieti draugą su būgnais, išbliaubti keletą melodijų ir eiti koncertuoti į underground'ą, kaip grupei, kuri nepaklūsta jokioms taisyklėms. Taip žinoma, čia yra tokių, kurių idėjos gilesnės, bet tokie dalykai juk nelieka nepastebėti. Argi daug tokių grupių/atlikėjų underground'e kurie atsisakytų į pasiūlymus koncertuoti didžiuosiuose miestuose? Taigi, paprasta, visas mainstream'as atkeliavo tik iš underground'o, ir niekada nebuvo taip, kad be koks mainstream'as grįžtų į undergroudą.

Atsakyti
xdm
2007 m. balandžio 1 d. 21:01:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Abu baisus dalykas yra su major label'iais...

Atsakyti

2007 m. balandžio 1 d. 19:36:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
most666 rašė:
underground man nesuprantamas is idejos. jai gali kurt kazka gero, tai kokiu velniu slepi nuo pasaulio? tegul visi pasiklauso ir gal pavys pakeis ta apgailetina lietuviskos muzikos padeti.

Kas dėl atlikėjų/grupių taip, atsiras tokių, kurie tyčia nenorės tapti populiaresni ir automatiškai sakykim nuvalkioti. Bet daugumai manau (gal ir klystu) būtų smagiau, jei į jų grupės koncertą susirinktų ne 100 o 500 žmonių.

Bet esmė yra ne grupėse. Viską lemia žmonės, kontroliuojantys dabartinį muzikinį verslą. Niekas nenori tų underground grupių kviesti į kokius nors masiškesnius renginius, leisti jų albumų ir pan. Maža to netgi tokių spec. alternatyviai muzikai skirtų renginių praktiškai nėra. Tad grupės nors ir nori parodyti savo kuriamą muziką, dažnai tiesiog neturi kur jos parodyti.

Atsakyti
hare_bo
2007 m. balandžio 1 d. 17:51:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ir ta, ir ana.. bet daugiau, aishku, underground'a klausau..

____________________
One Ticket To Nothingness. Thank You. :)
Atsakyti
Puslapiai: 123456
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Two Door Cinema Club Two Door Cinema Club
8,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 418
  Iš viso užsiregistravę: 73335
  Naujausias narys: Ausriokas
  Šiandien apsilankė: 54454