Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Ką manote apie gėjus ir lesbietes?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1234567 ... 23
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Gosia
2011 m. sausio 4 d. 14:01:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tiems kurie nelabai supranta kodėl tokie žmonės nori santuokos. Kodėl nori tolerancijos.
Vertėtu pažiūrėti šį filmą "If These Walls Could Talk 2"

____________________
Džiaukis paprastais gyvenimo įvykiais.
Atsakyti
Stripped
2011 m. sausio 3 d. 22:27:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
peteliske2 rašė:
Homoseksualų norėjimas išskirtinio dėmesio nėra normalus. Juk heteroseksualai nerengia paradų, nemosuoja vėliavomis. Nesuprantu, koks tikslas skelbti savo seksualinę orientaciją.

Nieko verta tokia kritika,iš kurios akivaizdžiai galime susidaryti tokį vaizdą,kad kritikuojantis žmogus ne iki galo suvokia,apie tuos dalykus,apie kuriuos kalba. Kalbant praktiškai,tokie ''normalios'' orientacijosžmonės turėtų pabandyti pagyventi viešą netradicinės orientacijos žmogaus gyvenimą,tokioje šalyje kaip Lietuva,tada ir pamatytų skirtumus,ir gal suprastų kodėl reikalingi gėjų paradai...

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
Stripped
2011 m. sausio 3 d. 22:23:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Silentist rašė:
Manau, jog gėjai turėtų mylėti lezbietes (kaip seses)
Ir atvirkščiai turėtų būti. kad baigtųsi tie lyčių karai.

O jie ir myli.Ir nemažai lesbiečių draugauja su gėjais.Kaip draugai.Tačiau aišku,tikras gėjus nelys į lovą su lesbiete..Tačiau puikiai galima mylėti vienas kitą ir be seksualinių santykių...

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
peteliske2
2011 m. sausio 3 d. 22:05:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Homoseksualų norėjimas išskirtinio dėmesio nėra normalus. Juk heteroseksualai nerengia paradų, nemosuoja vėliavomis. Nesuprantu, koks tikslas skelbti savo seksualinę orientaciją.

Atsakyti
latras
2010 m. gruodžio 12 d. 22:28:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ce kazkada dar sitoi temoi man rodos gincijausi su Blackened jei neklystu, tyngiu db ieskot.o esme tame kad gincyjaus kaip paseles apie jos.kad jie blogis.praejo gal tik puse metu o nuomone radikaliai pakeiciau.Tegul sau gyvena, kaip kas moka taip tas ir soka )) dar visai nesenai prauze Cardiff Pride, akys isoko, geju ir lezbieciu buvo pilnas miestas, o kas idomiausia kaip ir turetu but be jokios apsaugos, be jokiu kvailu demonstraciju pries jos, niekam tiesiog nerupejo.na niekam ir nemaise, net atvirksciai labai linksma buvo, atveze geras karuseles, linksmieji kalniukai super buvo! visi kartu tusinosi,ziauriai buvo keista ta matyt, prisiminus kas diejosi del keliu geju ir lezbieciu lietuvoje.

____________________
Yeah I'm sick, oh so sick, I'm so sick of this shit. Yeah I'm lit, I'm so lit, I'm so fucked up off it. So I stumble around, till I stumble, fall down to this puddle of my tears laying here on the ground
Atsakyti
kristuks1220
2010 m. gruodžio 12 d. 16:05:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Netrugdo jie man

Atsakyti
LoseControl
2010 m. gruodžio 12 d. 12:18:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Juokinga dabar taip atrodo tokie pasakymai: tegu krušasi kiek nori bet tegul nelenda į dienos šviesą.. Tai jeigu jau jų yra, ir tu žinai, ir realiai jeigu tas vienintelis lindimas į šviesą yra prašymas sudaryti kontraktą (civ. santuoką), kuris įteisintų jų santykius, tai ar kam nors tai trukdo? Ar kam nors skaudu, kad kažkas mėgsta tą pačią lytį? Gyvenk, ir leisk gyventi. Tau tai leidžia gyventi, tau leidžia daryti ką nori, kol tai nekenkia kitiems, o jūs propaguojate kažkokia iracionalią neapykantą, kuris išeina į Bažnyčios smegenų plovimo ir visų homofobikų. Žmonės, kurie yra šiek tiek kitokie turi teisę būti tokie, nes realiai normalumo kažkokia tai sąvoka jau seniai prarado prasmę...

Atsakyti
Aragorn
2010 m. gruodžio 12 d. 10:47:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LustaEtano rašė:
u u u. geras. gera tema, turiu labai stiprią nuomonę šiuo klausimu.

Vat, nemėgstu gėjų ir kt. Homo. Būtų mano valia, iššaudyčiau visus, gamtoj gimsta višgaidis, jį užkapoja. Dėja, dėl "žmogaus teisių" kurios kažkodėl taikomos tike jiems to daryti negalima. Gerai, tegu gyvena, tegu pisa vienas kitą per analinę angą, bet tegu nelenda į pasaulio šviesą. Aš už natūralumą. Yra vyras ir moteris, jie kartu sukuria gyvybę. Gėjus + gėjus kažkaip gyvybės nesigauna.

Dėl parado, esu 100% prieš. Pati eisiu per paradą su plakatu, prieš tą paradą, tegu mato kad yra žmonių kuriem visiškai nusispjauti kad tie gėjai ir lesbietės egzistuoja. Ir čia tk pradžia mano manymu, po to prasidės kas meta paradas, noras kurti šeimas, ir vaikų įsivaikinimas. Tai priveda prie to kad išsinaikinsim patys save, mūsų ateities kartos išsigims, ligos ir pan.
Ir tas pasakymas kad čia paradas lygybę, nu atsiprašau. Kokia gali būtį lygybė kai jie patys dabar save kelia aukščiau su tuo paradu, mat jie kitokie, juos skriaudžia. O kodėl niekam nerūpi mušami vaikai, vienišos mamos, čia ir mažumos.

Plius, nesuprantu dar vieno, jie rengia paradą. Ir iš biudžeto buvo paimti pinigai jo apsaugai. taip apsauga būna, bet tokia pati kaip per bet kokį kitą paradą, bet kad sukvieti ir susamdyti puse Lietuvos policijos dėl jų apsaugos? Jūsų paradas, patys samdot sau apsaugą. Kodėl mano tėvai ir kiti turi mokėti už jūsų saugumą?

Teisingai visiškai pritariu

Atsakyti
Snabas
2010 m. gruodžio 11 d. 16:18:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
As pati pasmeniskai neturiu nieko pries juos, kol nepradeda per daug listi i akis. Ir vis tiek labai nemegstu, kai zmones vadina gejus "piderastais" man asmeniskai tai slykstu.

Atsakyti
TaPatiOlivija
2010 m. gruodžio 11 d. 01:25:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nejaučiu jiems neapykantos, tačiau man taip pat nepatinkai kai jie atvirai vaidenas ar pnš...Dar tie gėjų paradai per motinos diena... Na, gėdos jie vistiek neturi.
Kartą mačiau užkampy bernus besilaižančius xDD Viena mano kaimynė - lezbietė, tai ir , gale gatvelės laižėsi ar eina su kokia merga apsikabinusios. pzds Gatvelės vaikai pusę jau traumas gavo
Tad darau savo išvada, kad dėl manęs jie gali egzistuot, tik tegu nesivaident ir negadina apetipo aplinkiniams.

Atsakyti
pagalve
2010 m. gruodžio 11 d. 01:19:57 2010-12-11 01:21:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man netrukdo,galbūt truputį erzina tas nuolatinis priminimas jog jie egzistuoja, šiuo atveju kalbu apie žiniasklaidoje nuolat pasirodančius straipsnius, nors iš kitos pusės, juk būtent informacijos brukimu ir yra viskas pasiekiama, tik pastebėjau, kad ta informacija ne visada yra teisinga. trumpai sakant, esu tolerantiška, bet ne per daug, nevisi jų tikslai man atrodo priimtini, pvz. veržimasis į katalikų bažnyčia, turiu omeny siekius įteisinti bažnytinę santuoką tarp tos pačios lyties asmenų, nes tai jau religijos nepaisymas, nors ir nesu tikinti, bet laikau tai absurdu, prieštaraujančiu religijos pagrindams ir tai tik dar labiau supriešina jau ir taip nuolat besipykstančias žmonių grupes, kitas dalykas dėl vaikų auginimo, iš dalies sutinku, su tuo jog vaikui geriau augti su dviem tėčiais, nei vienam, bet tokiu atveju turėtų būti tikrinama ar vaikas pakankamai dažnai mato abiejų lyčių atstovus, su jais bendrauja ir t.t. esu pakankamai liberalių pažiūrų ir suprantu jog visada yra ir bus kitokių žmonių, kažkam aš irgi kitoks žmogus ir tikrai nenorėčiau, jog dėl to manęs nekęstų.

____________________
ʞɐıd sǝʞɐsı¿
Atsakyti
Stripped
2010 m. rugsėjo 28 d. 15:22:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Toleruoju.Esu laisvas žmogus,dėl to nenoriu kitus žmones,padaryti nelaisvais.Ir aš pritariu dėl įsivaikinimo klausimo - svarbiausia yra meilė ir laimė,dėl to visi kiti lyčių dėsniai neturėti iškraipyti šitų 2 kokybiško gyvenimo elementų.Petriukas bus daug laimingesnis augdamas 2 mylinčių moterų glėbyje,nei socialinių problemų turinčioje alkoholikų ir narkomanų terpėje...

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
krisbut
2010 m. rugsėjo 28 d. 13:23:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nei vieno/ vienos nepažįstu, tai man netrukdo gyvent. Bet ,,lygybės'' reikalavimas yra papraščiausias privilegijų prašymas. Pvz: įsivaikinti vaiką. Man atrodo, kad vaiko psichiką, suvokimą apie lytis tai aiškiai paveikia.
Save priskirčiau prie ,,nelabai tolerantiškų'' žmonių šiais ,,laisvės ir visuotinės tolerancijos visame kame'' laikais.

Atsakyti
Obscurans
2010 m. birželio 25 d. 05:55:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Hmmm, nepalyginamai daugiau heteroseksualų nei homoseksualų dalyvauja vadinamuose "meilės paraduose", nuo Amerikos iki Vokietijos juos pagrinde organizuoja taip pat ne su LGBT susijusios organizacijos.
Va, kažkur kitame kontinente buvo nuotografuota masinė nuogų žmonių minia. Ir nieko, daugeliui gražu, menas. Aišku, jeigu kas nors pasakytų, kad visi jie homo, tai tada nebeliktų nei grožio, nei meno, tik iškrypimas.

Atsakyti
Glost
2010 m. birželio 22 d. 11:04:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Netrukdo gyventi.
Bet įvairūs paradai ir panašiai, man jau atrodo, kad lazda perlenkiama.
Daugelis nėra laba tolerantiški jų gyvenimo būdui, o panašūs paradai, tik skatina kitų žmonių agresiją.

Gyventų jie sau ramiai.

____________________
Personality begins where comparison ends.
Atsakyti
isterija
2010 m. birželio 22 d. 10:19:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Stripped rašė:

Taip papezėti apie vaikus gyvenančius su homotėveliais gali kiekvienas,nieko neįsigilinęs į tai,apie ką kalba... Tiesa visai kitokia - Vaikai su 2 tėveliais,mylinčiais jurgeliais arba 2 motinėlėmis jurgelėmis gyvena laimingesnį gyvenimą nei tie,kurie gyvena su tėveliu pijokėliu ir motute narkošiute.Kai kurie nesubrendę išminčiai gali leptelėti kad ir tokią nesąmonę,kad vaikai gyvendami su homoseksualais gali patys tapti homikais.Pagal juos išeitų,kad vaikai gyvenantys ,,normaliose'' šeimose patys turėtų tapti suknistais hetereseksualais,tačau taip nėra... Dauguma homoseksualų užauga tradicinėse - homofobiškose šeimose...Va taip va

Hmm tas sakinys verčia susimąstyti apie jūsų gerbiamasis kryptį. "Pagal juos išeitų,kad vaikai gyvenantys ,,normaliose'' šeimose patys turėtų tapti suknistais hetereseksualais,tačau taip nėra..." Suknistais hetereseksualais". Atrodo, kad ir jūs pats ginantis homoseksualus neturite labai daug tolerantiškumo heteroseksualams. Pirmiausia manau, ginant homoseksualus reikėtų išmokti toleruoti ir heteroseksualus. Arba geriausias sprendimas diskusijai tuomet yra heteroseksualai ir homoseksualai vienas kitą apmėto žodžiais įvairiausiais ir sėdim visi laimingi.


____________________
Iš filosofiškai pabaltintų karstų aš išmetu tai, kas juose yra, ir juokiuosi sardonišku įniršiu.
Atsakyti
Stripped
2010 m. birželio 22 d. 00:30:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pain rašė:
Stripped rašė:
Sarlociuke rašė:
mano nuomene lezbietes ne taip slykstu ir manau daugiau toleruojamos nei gejai. Jei merginos praeitu po miesta susikibusios uz ranku, visiem buvu vienodai, o jei vaikinai? ;ss
tu zmoniu as nebuciau linkusi tmerkti taciau man jie vistiek atrodo nenormalus..

Tikriausiai esate labai protinga,turite pakankamai žinių,jog lengva ranka galite nuspręsti,kas normalu o kas,jau nebe... Neteisinga smerkti to,ko nepažystame...Tai rodo tik didelį neišprusimą...

sakykit ką norit, bet vyras ir moteris buvo sutverti vienas kitam, o ne vyras vyrui ir moteris moterei, ir tai tikrai nėra normalu.... šiaip tegu būna tos mažumos, svarbu tos mažumos netrugdytų mano gyvenimo ir jo kitaip neveiktų, bet va kuo esu labai nepatenkinta, tai tuo, kad homoseksualios šeimos nori įsivaikinti vaikus, va čia tai jau tikrai viršūnė... sorry, tikrai netoleruosiu tokio dalyko niekada, reikia galvoti apie vaikus, juk iškart pažeidžiama jų mastysena, o kur patyčios? „pažiūrėkit, jis gyvena su dvejais tėčiais, įdomu kuris darė...“ ir pan... žiauru, į ką ritas visuomenė, arba santuokos? kai bus įvardijama sutuoktinis A ir B, tai čia jau ir, pasipiktinau tikrai...................

Taip papezėti apie vaikus gyvenančius su homotėveliais gali kiekvienas,nieko neįsigilinęs į tai,apie ką kalba... Tiesa visai kitokia - Vaikai su 2 tėveliais,mylinčiais jurgeliais arba 2 motinėlėmis jurgelėmis gyvena laimingesnį gyvenimą nei tie,kurie gyvena su tėveliu pijokėliu ir motute narkošiute.Kai kurie nesubrendę išminčiai gali leptelėti kad ir tokią nesąmonę,kad vaikai gyvendami su homoseksualais gali patys tapti homikais.Pagal juos išeitų,kad vaikai gyvenantys ,,normaliose'' šeimose patys turėtų tapti suknistais hetereseksualais,tačau taip nėra... Dauguma homoseksualų užauga tradicinėse - homofobiškose šeimose...Va taip va

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
Gosia
2010 m. birželio 21 d. 23:00:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pain rašė:
Stripped rašė:
Sarlociuke rašė:
mano nuomene lezbietes ne taip slykstu ir manau daugiau toleruojamos nei gejai. Jei merginos praeitu po miesta susikibusios uz ranku, visiem buvu vienodai, o jei vaikinai? ;ss
tu zmoniu as nebuciau linkusi tmerkti taciau man jie vistiek atrodo nenormalus..

Tikriausiai esate labai protinga,turite pakankamai žinių,jog lengva ranka galite nuspręsti,kas normalu o kas,jau nebe... Neteisinga smerkti to,ko nepažystame...Tai rodo tik didelį neišprusimą...

sakykit ką norit, bet vyras ir moteris buvo sutverti vienas kitam, o ne vyras vyrui ir moteris moterei, ir tai tikrai nėra normalu.... šiaip tegu būna tos mažumos, svarbu tos mažumos netrugdytų mano gyvenimo ir jo kitaip neveiktų, bet va kuo esu labai nepatenkinta, tai tuo, kad homoseksualios šeimos nori įsivaikinti vaikus, va čia tai jau tikrai viršūnė... sorry, tikrai netoleruosiu tokio dalyko niekada, reikia galvoti apie vaikus, juk iškart pažeidžiama jų mastysena, o kur patyčios? „pažiūrėkit, jis gyvena su dvejais tėčiais, įdomu kuris darė...“ ir pan... žiauru, į ką ritas visuomenė, arba santuokos? kai bus įvardijama sutuoktinis A ir B, tai čia jau ir, pasipiktinau tikrai...................

Visu pirma vaikai nustos tyčiotis iš vaikų kai nebematys tokio pvz iš tėvų..
Kol tėvukai bus netolerantiški,tol ir jaunimas neišsikapstys iš to. Nes visgi vaikai šiek tiek pvz ima iš tėvų. O dabar atsakykite man į paprastą klausimą.Ar vaikams geriau augti vaikų namuose,ir nejausti jokios meilės,ar būti įvaikintiems šeimos kuri ji fiziškai išnaudos? O beje sakote su tuo pvz jei vaikas augs kitokioje šeimoje tai ir jis toks bus..O ar visada vaikas augdamas mėgstančioje įkalti šeimoje užauga toks pats?
Tas pats ir su tokia šeima bus..Nežinia koks vaikas užaugs. Ir iš tikro homoseksualumas jau būna kraujyje nuo gimimo.Tik veliau jis suprantamas..

____________________
Džiaukis paprastais gyvenimo įvykiais.
Atsakyti
pinkis11
2010 m. birželio 21 d. 22:49:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pain
2010 m. birželio 21 d. 21:50:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Stripped rašė:
Sarlociuke rašė:
mano nuomene lezbietes ne taip slykstu ir manau daugiau toleruojamos nei gejai. Jei merginos praeitu po miesta susikibusios uz ranku, visiem buvu vienodai, o jei vaikinai? ;ss
tu zmoniu as nebuciau linkusi tmerkti taciau man jie vistiek atrodo nenormalus..

Tikriausiai esate labai protinga,turite pakankamai žinių,jog lengva ranka galite nuspręsti,kas normalu o kas,jau nebe... Neteisinga smerkti to,ko nepažystame...Tai rodo tik didelį neišprusimą...

sakykit ką norit, bet vyras ir moteris buvo sutverti vienas kitam, o ne vyras vyrui ir moteris moterei, ir tai tikrai nėra normalu.... šiaip tegu būna tos mažumos, svarbu tos mažumos netrugdytų mano gyvenimo ir jo kitaip neveiktų, bet va kuo esu labai nepatenkinta, tai tuo, kad homoseksualios šeimos nori įsivaikinti vaikus, va čia tai jau tikrai viršūnė... sorry, tikrai netoleruosiu tokio dalyko niekada, reikia galvoti apie vaikus, juk iškart pažeidžiama jų mastysena, o kur patyčios? „pažiūrėkit, jis gyvena su dvejais tėčiais, įdomu kuris darė...“ ir pan... žiauru, į ką ritas visuomenė, arba santuokos? kai bus įvardijama sutuoktinis A ir B, tai čia jau ir, pasipiktinau tikrai...................

Atsakyti
Puslapiai: 1234567 ... 23
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Will.i.am Will.i.am
6,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

21:18 - Silentist
tai Luktelk ar Lukterėk?
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 1023
  Iš viso užsiregistravę: 73352
  Naujausias narys: nofavowuhd
  Šiandien apsilankė: 117233