Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12345678910
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
blondine_
2008 m. sausio 19 d. 16:56:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pabandyt reik, nes gyvenam tik karta
o siaip man ypatingo kokio poveikio nebuvo nuo jos ;]

Atsakyti
nosas86
2008 m. sausio 18 d. 20:21:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ash tai bandzhiau du kartus.. pirma kart per bonka rukiau tai vos neapsivemiau, antra kart kasiaka susisukau tai nerealiai ish visko zhvengiau...

Atsakyti
ci0brelis
2008 m. sausio 4 d. 12:41:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
bandziau ir man visai patiko.
nieko ypatingo,tik kad labai smagu buvo


____________________
Too drunk to fuck
Atsakyti
ddrakula
2007 m. gruodžio 28 d. 20:11:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kazkaip ziuriu niekam neidomi tema, kad niekas neberaso.. tiesiog pasakysiu, kad gyvenam tik viena karta..

Atsakyti
ddrakula
2007 m. spalio 6 d. 15:42:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nelaikau to narkotiku..

Atsakyti
ikalinta_plunksnoje
2007 m. rugsėjo 1 d. 19:10:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nebandziau, taciau, manau, per vakareli butu idomu pabandyt... grynaj ish smalsumo bet tik geru draugu kompanijoje

____________________
Kai vėjas tau atneš kamanės žiedą, suimk save į saują ir užsimerk bedugnėn...
Atsakyti
green_moon
2007 m. rugsėjo 1 d. 17:37:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man patinka kartais vasara ant zoles paguleti

o jei rimtai, tai nesu UZ zoles rukyma. Kiekvienas, aisku, linksminasi savaip, bet kolkas man linksma buna, ir pasijuokt galiu ir be jos pagalbos

____________________
Yes, I’m a Disney princess, thanks for asking.
Atsakyti
kaktooz
2007 m. rugsėjo 1 d. 14:47:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
don't drink and drive!
smoke and fly!!!

____________________
rap is cool,punk's not dead!
Atsakyti
lintu_girl
2007 m. rugsėjo 1 d. 14:38:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
bandžiau. na jausmas išties neblogasnors prieš bandant draugė buvo sakius,kad skonis kaip šūdo,bet to nepajaučiau tikrai neturiu nieko prieš prieš žolytę

Atsakyti
Xandrija
2007 m. rugsėjo 1 d. 00:28:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na niekada nebandziau, bet noreciau kada nors pabandyti..

Atsakyti
Cukrinis_Avinelis
2007 m. rugsėjo 1 d. 00:08:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
bandžiau pora kartų, šiaip nieko įpatingo, pirmą kart iš vien nieko nebuvo, antrą ir trečią jaučiaus kaip gerai įkalus, ir biški juokas ėmė, turbūt dėl to kad geroj kompanijoj ir taip buvau

____________________
BBD
Atsakyti
Recenzentas
2007 m. sausio 31 d. 00:45:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aga,bandziau,rukau..
Deja ne visada sekmingai ''pagaudavau vezhima''.Visa beda strese..kai kamuoja jaudulys del tevu,draugu,berno,raudonu akiu,seneliu,smirdanciu plauku..uzsiparinu,galva skauda. Ir blogiausia,kad po keliu savaiciu pastovaus vartojimo ishkart pastebi smegenu bukuma - gesta atmintis.
Na,o geru draugu tarpe patraukt,ex..tikrai gera siulyciau visiems mest gert ir pradet pust.
But oh well,iki tol kol Lietuva nelegalizuos kanapes,verciau pasimokyt arba nusilakt iki zhemes graibymo haha...

____________________
kak govorit nach liubimij shef : ''Esli ti idiot - to eto na dolgo''
Atsakyti
CyberPirate
2007 m. sausio 24 d. 21:34:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Įsiterpsiu.
Tikslų gilesniam vartojimui, patikėkit, yra.
Kažkada vienas draugas siūlė perskaityt kažkokią knygą. Paskui pasakė, kad man neverta, nes aš kaip dažnai ar net nuolat nerūkanti žolės, jos nesuprasiu.

Atsakyti
weeka
2007 m. sausio 24 d. 21:13:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Žolė žinoma jau senų seniausiai vartojama, bet paklausk savo tėvų ar jie ją vartojo taip kaip mes dabar ir kiek aplamai jie apie ją žinojo. Na nebent jie gyveno amerikoj.
Jeigu prisimintume nuo ko šita diskusija prasidėjo pastebėtume, kad aš sakiau, jog žolės negalima legalizuoti lietuvoj, nes visuomenė tam dar nepakankamai subrendusi. Pakankamai subrendę ir savo protu mąstantis žmonės laisvai gali nuvažiuoti į šalis, kuriose žolė legalizuota.
Ir leiskite paklausti kokiem gilesniem ikslam dar vartoji žolę, jei ne durnavojimui?
"o žolėje esančios medžiagos dar vėžį padeda naikinti" nemanai, kad skamba labai jau stebuklingai ? a?
Nesipykstam žinai. Žolė nenužudys nei tavęs nei manęs, bet man gaila tų vaikų, kurie jau nuo penktos klasės traukia cigaretę po cigaretęs per pertraukas mokyklos kieme.


Atsakyti
eglermknt
2007 m. sausio 24 d. 20:25:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aha. Gerai.
Žolė ne jų dienų išradimas ? Atsiprašau, nejuokinkit svieto. Na, nebent jiems dabar 70 metų
Ji tik visąlaik buvo giliai nustumta į požemį ir apie kalbama kaip apie trigalvius vaikus iš Černobylio. Ir ji nėra legalizuojama ne todėl, kad pūtikų skaičius sumažėtų, o dėl to, kad daugumos žmonių akiratis labai siauras (pirštais nerodysiu) Apsipūtęs ! Viešpatie su viešpačiukais, kaip taip gali būti ? O, prisigėrėm vakar visus kapmus apvėmėm... Nu nieko pasitaiko...
Aišku, ką kalbėti apie žolę Lietuvoje, juk ji nėra šios kultūros dalis ir didžioji dauguma žvelgia į ją tiesiog kaip į piktžolę, kuri neturi jokios istorijos,jokių gerųjų pusių. Tipo čia ale mažvaikių žaislas, kurie neturi ką veikti. Apie tai girdėjo mokykloje, iš tėvų lūpų, mokytojų, laikraščių, televizijos ir labai maga kartais pavaidinti subrendusią asmenybę ir pakritikuoti, vai koks mano protas aštrus. Žmonės taip į futliarus užsidaro. Nu jei jiems gerai, tai aš nesikišu. Tik pasakysiu, kad egzistuoja dar ir visai kitokia subkultūra apart tų, kurios čia aptarinėjamos kritikuojamos, ir žolė yra naudojama kartais daug gilesniems dalykams, nei šiaip padurnavoti. Galėčiau čia kalbėti ir kalbėti, bet koks skirtumas, jaučiu daugelis pasakys "Aš ir taip žinau" Dar viena frazė šiam atvejui sukelti juoką pro ašaras.
Ir niekas jos čia kaip stebuklingo vaisto nepristatinėja, gal akys nuo kompo streikuoja, ką aš galiu padėti
Nieko aš tau pasakyti blogo nenoriu, bet ko čia taip skeptiškai reikia vertinti tokį mažą augalėlį ?

____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
Atsakyti
weeka
2007 m. sausio 24 d. 19:48:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Vyresnių žmonių žaidimai tikrai nesibaigtų ties pirmuoju kartu. Juk visgi jei jau buvo pakankamai durni pabandyti pirmą kartą, neatsisakys ir antro. Ir aplamai, žolė - ne jų dienų išradimas, todėl apie ją išmano tiek pat, kiek tu apie antrą pasaulinį: skaitei, girdėjai, bet niekad nepatyrei. O žolės legalizavimas daro ją tarytum nekaltą. Ir aš šneku būtent apie tuos žmones, kurie ne tai, kad nėra gordėjęapie žolę (ar liko dar tokių šiam pasauly?) , bet paprasčiausiai niekad nėra susidūrę akis į akį (niekas nesiūlė, niekad nekilo noras pabandyt) ir manau, kad susidarius palankioms sąlygoms, legalizavus žolę, tikrai ims ir pabandys. Uždraustas vaisius yra saldesnis. Bet iš tikrųjų, jau prieš tai klausiau: negi manai, kad pūtikų sumažės po to, kai bus legalizuota žolė? Jeigu taip būtų, seniai viskas būtų įteisinta.
Žinoma, viena žolė nesukelia tokių gliukų, aš su tuo tikrai sutinku, bet vienetai tokių žmonių, kurie ją vieną vartoją, ar ir šitą paneigsi?
Esu girdėjus apie medicininę marihuaną. Ji naudojama tik palengvinti skausmus, o pašalinis poveikis išlieka lygiai toks pats. Taip kad nėr reikalo čia ją pristatinėti kaip stebuklingą vaistą.
Ir iš vis, pas mus visi ne tai, kad eitų atsipalaidut į "Grass Clubs", bet paprasčiausiai pūstų ją bet kur ir bet kada, juk ji būtų legali...Taip ir įsivaizduoju, ateina koks dvyliktokas apsipūtęs egzaminų laikyt...


Atsakyti
eglermknt
2007 m. sausio 24 d. 19:22:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Eik eik
Tai žinoma, kodėl nepabandžius ? Aš mielai susisukčiau kasiaką ir su kuriuo nors iš tavo išvardintų patraukčiau dūmelį. Tik ar žinai, kad jau garbaus amžiaus žmogus parūkęs žolės tuo savo pramogas ir užbaigs ? Jis per daug tam proto turi, o ir sveikatos nėra per daug pramogauti. O tuo labiau, kad jei žolė legali, tu gali ją įsigyti teisėtai ir nereikės jos gauti iš dešimtų rankų, pakeliui dar atsikertinėjant 'ne' kokiems nusmurgėliams, kad ' o, davai, paimk ratų?' Gal supranti apie ką aš. Stiprių narkotikų reikia žinoti iš kur gauti. O dažniausiai reikia ieškoti gatvėse, tikrai ne kokios specialiose parduotuvėse.
Dėl skirtingo poveikio aš pilnai suprantu. tačiau tik jau nejuokink, kad žolė skraidina pro balkonus. Visi tie pasakojimai, kaip apsipūtę kalba su žaliais paršiukais ir su rožiniais drambliukais skraido kamabry, gryna nesąmonė. Tokių stiprių vizualinių haliucinacijų žolė (vartojama viena) negali sukelti. Aišku, gali nutikti nelaimingas atsitikimas, bet jų bus tikrai mažiau nei būna tada, kai pvz.: ledas aptraukia Lietuvos gatves.

Bet juk yra ir tokių, kurie jos nėra akyse matę. Tai gal būtų geriau išsaugoti tą žmonių skaičių?

Na jau, tai gal uždrauskime tokius filmus kaip Trainspotting,Requiem for a Dream ir t.t. ? Sudeginkime viešai knygą "Heroinas" ? Juk ten jau ne apie žolę kalba sukasi, apie daug stipresnius ir didesnę žalą darančius dalykus. Ir dar iš kitos pusės pažvelkime: juk uždraustas vaisius saldžiausias, ar ne ? Taip, kad gali būti jog tie, kuriems anksčiau niekada nekilo mintis žolytės pabandyti, jos nebandys ir ją legalizavus.
Hmm.. o tu girdėjai, kad marichuana yra naudojama ir kaip vaistas ? Medicininė marichuana. Šiaip nieko tiksliai apie ją nežinau, tačiau tai ta pati žolė, tačiau turbūt tik mažesnės koncentracijos. Ir dėl jos visų gerų ir gydomųjų savybių mokslininkai dar ir dabar labai ginčijasi. Tai ką mes čia ..

____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
Atsakyti
weeka
2007 m. sausio 24 d. 19:05:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
2eglermknt
Dėl savo tėvų/ senelių/ kitų garbaus amžiaus žmonių nebūk tikra. Juk tokie žmonės irgi ieško ko nors smagaus. O jeigu legali žolė po ranka, tai kodėl jos nepabandžius?
Ir dėl poveikio. Žolė skirtingai veikia kiekvieną žmogų. Gal ir nuims tavo agresiją, bet sukels tokius gliukus, kad imsi "skristi" pro balkoną.
Ir žinoma, tokie žmonės, kurie nori gauti žolės jos gauna. Bet juk yra ir tokių, kurie jos nėra akyse matę. Tai gal būtų geriau išsaugoti tą žmonių skaičių? Ar čia kažkam atrodo, kad legalizavus žolę narkomanų skaičius sumažėtų?
Prie visų gerųjų žolės savybių nepamirškime paminėti, kad jos lygiai taip pat naikina smegenų ląsteles, ir nė velnio stebuklingai negydo vėžio. Kaip tik jį sukelia, žymiai intensyviau nei cigaretės...

Atsakyti
eglermknt
2007 m. sausio 24 d. 18:19:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tai jau tikrai, tam kam reikia ir dabar gaus ko reikia, ne tik žolės. O tie kurie kibirais degtinę geria, dažniausiai ir lieka ištikimi šiam savo įpročiui ir įvairovės neieško.
Legalizavimas taptų daugiausia tik jaunimo pramoga, juk mūsų tėvai (ar kiti žmonės jau sulaukį gan garbaus amžiaus) tikrai nepradėtų žolytės švapmti iki išprotėjimo vien dėl to, kad ji tapo legali. O ir jaunimas dabar yra gana apsišvietęs ir jo smegenų raukšlės nesustabarėję, kad žinotų su kuo jie susideda ir iko ko tai gali privesti.
Jei dar paprieštarausite, kad ne visi yra išsilavinę ir tolerantiški, derėtų prisiminti, kad žolė kaip ranka nuima visą agresiją ir neigiamas emocijas, tad tikėtis, kad koks apispūtęs intelekto nesužalotas jaunuolis jums ką nors padarys bloga,tikrai neverta. O taip sakyti nebūtų galima jei jis būtų prisisiurbęs mūsų lietuvių taip gausiai vartojamo alkoholio. Pastarasis legalus, naikina mūsų kepenis ir smegenų ląsteles, o žolėje esančios medžiagos dar vėžį padeda naikinti ir poveikis panašus, tad kas čia blogo

____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
Atsakyti
weeka
2007 m. sausio 24 d. 17:42:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
2 CyberPirate
Legalizavus žmonės tikrai nebesislėptų, bet ir saiko nejaustų. Olandijoj, kur žmonės labiau išsilavinę supranta, kad žolė nėra vien tik relaxas, kad turi ir blogąją pusę. O manai čia lietuvoj kam nors tai rūpėtų?
Užtenka vien pažiet kaip kaimuose degtinę kibirais žmonės laka ir supranti, kad žolės legalizavimas tik dar daugiau naikintų tautą.

Atsakyti
Puslapiai: 12345678910
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Empire of the Sun Empire of the Sun
8,5

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 239
  Iš viso užsiregistravę: 73334
  Naujausias narys: nblbqiduij
  Šiandien apsilankė: 100792