Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

"Pearl Jam" albumas "Pearl Jam" (2006 m.)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
debesiena
2006 m. birželio 11 d. 12:14:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Life wasted klipas siurpokas ir truputi nesveikas. Toks freaky. Bet man vis tiek patiko

Atsakyti
Tremor_Christ
2006 m. birželio 7 d. 18:17:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
beje, ar matet Life Wasted klipa? nuomones..?

____________________
Born in a taxi cab i'm never coming home
Atsakyti
Tremor_Christ
2006 m. birželio 3 d. 12:05:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na reiktu ir man gal pasisakyt. komentara galeciau pavadinti pacituodamas GH "ir vargas tam, kuris perklausęs kartą, antro nesiryš." geriau nei pac neissireiksciau. albumas isties man patiko iskart, ir kaskart klausydamas surandu dar viena patinkanti elemanta, vien zo - nieko naujo nepasakiau. kas ten verke 'pasikeite skambesys', 'nieko panasauis i TEN dvasia', jeigu jie isleistu kazka panasaus i TEN, tada apsiverkciau as. kaskart laukdamas naujo PJ albumo tikiuosi kazko naujo, netiketo ir kokybisko ir po velniu, si karta jie manes nenuvyle. gavauy nauja, agaivia, gilia ir tamsia PJ muzikos doze, uz 60lt kitur to nenusipirksi

disadvantages: stengiuosi buti objektyvus tiesa sakant, prasciausiai man klausosi sio albumo singlai(life wasted, wws), per daug kazkokio isterisko rekikmo albumo pradzioj, nzn kaip pasakyt. albumo balades siek tiek silpnokos, bent jau man. inside job nuostabus ir ispudingas kurinys, bet lyrics.... svelniai tariant silpnokos situ mano 'trukumu' nereiketu sureiksminti, nes tai tik menki 'uzkliuvimai' pasitaikantys klausant bet kury nauja albuma.

apibendrinant, sulaukiau albumo geresnio nei tikejausi (kaip visada), ir dievas mato, si karta nebuvo jokio saliskumo

____________________
Born in a taxi cab i'm never coming home
Atsakyti
xdm
2006 m. gegužės 26 d. 20:17:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Taip Egle! Pirmas įspūdis buvo visai kitoks, o dabar klausau iš eilės po kelis kartus!

man tai prie šito albumo tiktų "Leavin Here" ir "Yellow Ledbetter"

Atsakyti
eqliux
2006 m. gegužės 26 d. 17:14:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O aš čia dar nieko nerašiau? ai, nors apie muziką ir nereik kalbėt, klausytis reikia

Albumas labai geras, tylėkit visi, kam nepatiko arba klausykit dar penkis kartus viso. Bent man tai čia iš tų albumų, kuriuos kuo ilgiau klausai, tuo labiau patinka, ir vargas tam, kuris perklausęs kartą, antro nesiryš.

hmm...dar tokia durna mintis: ar čia man vienai albumo pradžia Life Wasted-World Wide Suicide-Comatose-Severed Hand skamba lyg Do The Evolution tęsinys? Gerąja prasme, aišku

____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti
xdm
2006 m. gegužės 25 d. 21:51:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Albany, NY

eilinį kartą JAV miestą sumaišiau su europos šalimi

Atsakyti
Slush
2006 m. gegužės 21 d. 21:59:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kelias pastarasias dienas isimylejau PEARL JAM, ju 1992 unplugged perziuriu kas dien bent 4 kartus... balsas nerealus pas vyreli!!! muzika profesionali, viskas taip sauniai dera.

Atsakyti
Tremor_Christ
2006 m. gegužės 21 d. 21:48:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
https://video.google.com/videopla...66692 4357770983

____________________
Born in a taxi cab i'm never coming home
Atsakyti
enigmatic
2006 m. gegužės 21 d. 15:21:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
xdm rašė:
mačiau "World Wide Suicide" klipą per MTV, tik kažkoks keistas garsas - kitokia versija. Man tai blogiau skamba
apie klipą nekalbu iš PJ blogo neįmanoma tikėtis.


Taipogi mačiau ir pritarsiu - perdaralas truputį kažkoks. Galėjo NIEKO nekeisti, būtų geresnis rezultatas.
O kalbant apie albumą - gražu, viskas mielai skamba, bet originalyumo ir naujų idėjų gerokai pasigedau.

____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
Atsakyti
xdm
2006 m. gegužės 21 d. 15:15:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
bl nežinau kaip jums, bet man šitas albumas tapo super

some words when spoken can't be taken back

Atsakyti
Tremor_Christ
2006 m. gegužės 21 d. 15:10:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
life wasted klipas geras

____________________
Born in a taxi cab i'm never coming home
Atsakyti
xdm
2006 m. gegužės 17 d. 21:35:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
gal dar kokį grammy laimės?


bet nemanau, MTV nuo to nelabai pasipelnys...

Atsakyti
Madam
2006 m. gegužės 17 d. 14:27:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
as irgi ta klipa maciau, bet internete. nzn garsas tai kitoks, bet man neblogiau nuo to o pats klipas tai nieko ypatingo, gal tik pacioj pabaigoj, kai obuolys virsta zemes rutuliu, tada supranti viso to ideja.
siaip keista bus matyt pj per mtv, oi keista

____________________
taram
Atsakyti
xdm
2006 m. gegužės 16 d. 15:02:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mačiau "World Wide Suicide" klipą per MTV, tik kažkoks keistas garsas - kitokia versija. Man tai blogiau skamba
apie klipą nekalbu iš PJ blogo neįmanoma tikėtis.

Atsakyti
xdm
2006 m. gegužės 15 d. 10:31:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
dėl billboard tai ten hip-hop'o tikro tiek pat kiek ir tikro roko - labai nedaug Reikia džiaugtis, kad PJ nugalėjo visą Pop brūdą ir pasiekė tokią vietą

Atsakyti
xdm
2006 m. gegužės 15 d. 10:17:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ji reikia perklausyti bent 3 kartus, kad suprastum tik po kelių kartų pradeda galvoj melodijos skambėti kaip visuomet PJ muzikoj kekvieną kartą gali kanors naujo atrasti.
šiaip tikrai geras albumas tik, kad netoks kaip kiti

man nepatinka, kad Jeff mažai reiškiasi ir nėra nieko tokio, kad pasaktym "oho!! va čia tai pavarė"
tik "Come Back" solo nerealus norėčiau išgirsti gyvai, kaip suimprovizuotų

Atsakyti
mosquito
2006 m. gegužės 13 d. 01:37:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
is pradziu isgirdau albuma, tai net nenorejau klausyti antra karta. galvojau, kad jau visai nusivaziavo. o galbut tiesiog man tada nekokia nuotaika buvo. bet visgi paklausiau jo ne 2 ir ne 3 kartus ir tikrai galiu drasiai sakyti, kad sis albumas yra geriausia, ka si grupe irase per pastaruosius kelerius metus. skambesys kiek skiriasi, bet tai yra labai gerai. grupe nestovi vietoje, juda i prieki. nepaisant to naujo skambesio, dainose vis dar galima justi ta tikra pearl jam dvasia, kuri buvo ypatingai ryski pirmuosiuose albumuose. na tai tikrai grazus albumas, tikras netiketumas, bet malonus. man jis labai patinka, tik reikejo siek tiek laiko, kad ji suvirskinciau. o tie, kurie yra nepatenkinti, tegul ir neklauso.

____________________
On the sun..it's time to go..
Atsakyti
Madam
2006 m. gegužės 12 d. 15:23:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nu va, pagaliau jis man atsisiunte.
Apibendrinus galiu pasakyt, kad man patiko. Nzn kaip kam, o man tikrai geras albumas atrodo (bent jau kol kas)
Labiausiai patiko turbut Parachutes kai pirmakart klausiau, tai net sypsena sukele su tuo ritmu bet kai toliau klausai, tokos idomios harmonijos, moduliacijos pasigirsta - jega Toliau sektu Inside Job, man sitos pradzia kazkodel savo nuotaika primina "sometimes" is No Code. Come Back iri man kazkiek i Black uznesa - visa kulminacija pabaigoje. Marker In the Sand, Life Wasted, Unemployable - visos sios patiko maziau, nors ir yra tokios "rokovesnes", sunkesnes... Nzn kodel, bet man sio albumo letesnes-baladiskesnes dainos labiau patinka.
Skambesys tai pakito, bet nemanau, kad i bloga. Jis tiesiog kitoks.
kol kas tiek

xdm>> tu pala pala, tuoj ten irioglins rhcp D

____________________
taram
Atsakyti
_nevermind_
2006 m. gegužės 12 d. 14:26:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kad tas billboard man asmeniškai apgailėtinas chartas.. Ten hip hop never stop amžinai..Kur kas labiau vertinu Uk.

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
xdm
2006 m. gegužės 11 d. 21:45:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
geras billboard'e albumas antroj vietoj šiuo metu!!! pirmoj tool šventė!!!!!!!!!!

Atsakyti
Puslapiai: 123
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Alla Pugacheva Alla Pugacheva
6,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

18:31 - einaras13
Matai, malia, šita pokalbių dėžutė yra tokia pati nuo tada, kai aš esu narys (2011 m.) ir turbūt dar anksčiau. Smartphone'ų emoji šitame pokalbių dėžutės pasaulyje neegzistuoja, jų encode'inimas pokalbių dėžutei yra tas pats kaip man arabų kalba
08:46 - malia
Supratau,kad čia nereikia dėti veidukų iš telefono...
08:26 - malia
Ačiū Sahjai už seniai pamirštą gabaliuką,rytas prasidėjo smagiai ????????????
11:49 - Silentist
Right about now
The funk soul brother
Check it out now
10:49 - einaras13
Aktualesnis - taip. Svarbesnis - tikrai ne. Ir nematau preteksto gedului.
03:04 - Silentist
Mėgstantiems istorinius įvykius: šiandien sueina sukaktis, kai 2021 rugsėjo 16 baigėsi pratybos Zapad. Ir tai mums svarbesnis įvykis, artimesnis realityj nei kažkokio Mindaugo gimtadienis bei LT 1000mecio vardadienis. Zdz, gedulo diena,kabinkim juostelės
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
01:00 - einaras13
Tik dabar sužinojau apie prieš penkias dienas mirusią brazilų legendą Sergio Mendes. RIP.
22:48 - Silentist
Vytautas, kol jusu nebuvo cia prisirinko:as, du apzvalgininkai, keli praeinantys, keli senbuviai, murderatoriai, o daugiau - fantamasai+robotai. Bendrai dbr:806. Kaip jus jauciates del top40/30 prasmes?
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 459
  Iš viso užsiregistravę: 73485
  Naujausias narys: jtxuantzxq
  Šiandien apsilankė: 21324