Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Programavimo klaidos, bug'ai ir t.t.

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12345678 ... 17
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
einaras13
2021 m. vasario 21 d. 20:15:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nelabai į temą, kolega! Šitą viziją perkelčiau į temą „Svetainės music.lt tobulinimai“ (ar kaip ten ji skamba)


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Silentist
2021 m. vasario 21 d. 20:08:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Dabar yra informacijos pertekliaus laikai. Visi ne kaip knygnešiai kadaise: slėpdamiesi platino žodį. Dabar tai tiek daugžodžiaujama. Internete norisi skaityti vien tik antraštes, tiek daug informacijos jau. Taigi jei nerašai geriausio, brangiausio, reikalingiausio ar slapčiausio teksto - visi skaitys tik antraštes. Per knygų mugę žymus visuomenininkas sakė: tegul dega knygų laužai. Išsipildė. Per karantiną daug žmonių knygas tiesiog degina, nedaskaito net gerų žurnalų ir dokumentacijos visokios. Gal dabar jau greit informaciją nebe žodis parodys, o kodai, darbai visokie, charakteristikos ar kažinkas. Man tai nesmagu, kad žmonės albumų neklauso. tik singlus, playlistus, radijas, rinkinius, mišraines, žodžiu, viską ką galima taip aprėpti, kad kiekvieną sekundę būtų dingstis nusimuilinti. Jei puslapis neįgyvendins muzikinės enciklopedijos privalumų, žmonės transformuos informaciją ar kaip kitaip jį perkoduos, kad būtų patogiau. Anksčiau buvau idealistas, bet šis puslapis neprilygsta socialiniams tinklams šiuo metu turintiems galimybę pasiekti ir praplėsti muzikos populiarinimo, pažinimo ir interaktyvaus domėjimosi ribas.


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
einaras13
2021 m. vasario 21 d. 17:58:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aš jau ateinu į stadiją, kai aš nebenoriu lankytis music'e. Nario einaras13 istorija po 9,5 metų bene kasdieninio lankymosi tikrai artėja į pabaigą. Bet matyt to ir reikėjo tikėtis. Kas liūdniausia, tai kad mano anketą music'o serveriai diskriminuoja labiau už kitų. Jei ir toliau:

- Negalėsiu nieko tvarkyti administracijoje

- Bandydamas įeiti į bet kurio nario bet kurį blog'ą gausiu error'ą "403 Forbidden"

- Negalėsiu naršyti dienos dainos ar topų istorijos

Tai mano dienos šiame portale suskaičiuotos. Nes man čia neįdomu, aš nesijaučiu visavertis bendruomenės (kurios ir taip beveik nėra) narys ir nematau reikalo gadinti savo nervų, nepaisant music.lt unikalios platformos, dėl ko aš čia ir lankiausi tuos 10 metų.  

P.S. šitą būčiau parašęs ir blog'o pavidalu, bet spėju, kad parašyčiau tą blog'ą ir niekada gyvenime pats jo nebepamatyčiau. Kokia absurdiška situacija, ar ne?


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Silentist
2020 m. lapkričio 29 d. 01:24:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Neveikia paieškos sistema


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
Rutonė
2018 m. gruodžio 16 d. 20:38:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ir dar vienas pastebėjimas. Neleidžiama keisti paveikslo dydžio. Galima įrašyt bet kokius skaičius redaguojant postą, bet paveikslo dysis lieka kaip buvęs. Galima rašyt kad ir nulius - paveikslas lieka milžiniškas. Atidarai savybes - ten matai naujai nustatytas reikšmes, redagavimo lange paveikslas lyg ir sumažintas, bet tiek peržiūroje (ji, beje, paveikslams neveikia), tiek parašytame poste paveikslas lieka originalaus dydžio.


Atsakyti
Rutonė
2018 m. gruodžio 13 d. 09:20:27 2018-12-13 13:47:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Man labai įdomu. Ateinu čia po kiek ilgesnio nei savaitės nebuvimo ir man siūloma "Neseniai įvyko" skyltyje įvertinti, ar man patiko a-ha - Foot of the Mountain, Scorpions keletą albumų.... Pagalvojau - velnias, negi būdama fanė, kažką pražiopsojau? Na ne - pasirodo, manęs ir klausia apie senus albumus. Kuriems Tai - jūsų mėgstamas įrašas. Paspauskite, jei norite tai pakeisti. uždėta seniai. Ir į atitinkamus klausimus atsakyta teigiamai. Čia kas per retrospektyva? Ne, tai neerzina, bet tiesiog atrodo keistai.


Atsakyti
KastisG
2018 m. gruodžio 12 d. 15:32:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Hi,

Mygtukas "ATSIJUNGTI" Edge nebeveikia :/ 


____________________
In order to stay sane I always like to remember the soul of the night as I stare in to the eyes of a new day.
Atsakyti
4Blackberry
2017 m. rugsėjo 25 d. 19:04:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Gal kas galėtų paaiškinti, dėl kokių priežasčių administracijoje neleidžia tvarkyti grupių nuotraukų ir kaip tai sutvarkyti?


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
Konditerijus
2017 m. liepos 15 d. 09:38:10 2017-07-17 20:39:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Labiausiai skaudina, kad dienos dainoje nesuranda grupės A-ha dainų, norėčiau siūlyti jų dainas ištisai kiekvieną dieną, bet dabar turiu rinktis kitą daug prastesnę muziką. :( (bajeris)


Atsakyti
einaras13
2017 m. liepos 12 d. 15:23:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Dar vienas pastebėjimas prie ilgo mano sąrašo. Nes anksčiau taip nebūdavo ir dabar erzina:

https://www.music.lt/?users;online.1 yra puiki nuoroda pasižiūrėti, ką music'e veikia kiti nariai (juk įdomu). Tik kažkodėl man vis dažniau rodo, kad dauguma jų, o kartais net visi sėdi kažkokiame nelabai egzistuojančiame domene images/groups. Ką tai reiškia?


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Silentist
2017 m. liepos 1 d. 21:20:03 2017-07-01 21:29:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

mano recenzija apie Saint Etienne - Tonight albumą kažkodėl ištrinta {#}


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
4Blackberry
2017 m. liepos 1 d. 21:20:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aha. Gali rėkauti toliau be mano pagalbos čia vienas {#}


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
einaras13
2017 m. liepos 1 d. 21:18:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Vartotojai turi teisę reikalauti kokybės.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
4Blackberry
2017 m. liepos 1 d. 21:17:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tai kodėl mes čia sėdim, gaištam laiką svarstydami ką daryti, juk mes tik vartotojai {#}


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
einaras13
2017 m. liepos 1 d. 21:14:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Gaila, bet "vadovybė" yra ne mūsų kompetencijoje... Music.lt nėra demokratinė valstybė, o tik produktas {#}


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
4Blackberry
2017 m. liepos 1 d. 21:11:20 2017-07-01 21:12:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Apie kurį mes čia realizmo atvejį kalbame dabar, gerbiamasis... Aš tai apie music.lt likimo realizmą.

Taip, reklamavimasis būtų būtinybė ir sugalvotume tikrai kaip tai padaryti, vienas juokas tai. Tačiau prieš tai reikia atlikti daug didesnius ir svarbesnius žingsnius. Reikia rasti žmonių, kurie pakeistų (ne)esamą "vadovybę"...


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
einaras13
2017 m. liepos 1 d. 20:54:42 2017-07-01 20:54:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Baikite, aš esu grynesnis realistas nei tamsta... Gyvenimas (o dar tiksliau, būtis) mane išrektifikavo, išekstrahavo ir išfiltravo iki aukštos grynumo klasės realisto...

Na, aš parašiau, ko reikia atgaivinti srautus. Tokiomis priemonėmis bent jau atgaivintume jau egzistuojančių ir kažkada išėjusių narių srautus (žinai, pasiskelbtume fb, išsiuntinėtume el. laiškus), nes jie susidomėtų, kas pradėjo dėtis music'e, o iš senųjų narių atsiradęs aktyvumas galimai inicijuotų ir naujųjų narių įsijungimą, galų gale ir aš, music.lt turinio pildytojas, būčiau motyvuotas veikti. Bet reikia, kad kažkas pagaliau visą tą "apsišlavimą" inicijuotų...

 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
4Blackberry
2017 m. liepos 1 d. 20:35:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Čia ne pesimizmas, eilinį kartą maišote jį su elementariu realizmu {#}

Kokia gali būt privaloma rinkliava, visi tik neš kudašių iš čia apie tai sužinoję, nebent tai būtų iki kokių daugiausiai 3 eurų, dar atsižvelgiant į visokius terminus, tačiau REALISTIŠKAI mąstant, tai per maža suma, kurios neužteks svetainės išlaikymui. Nebent, tik nebent mes kalbame apie laikiną rinkliavą vardan to, kad TIK sutvarkyt problemas. Tačiau natūraliai kyla klausimas, ar to užteks, kad svetainė vėl imtų klestėti? Greičiausiai ne. Ir turint omenyje visas priežastis kodėl pagrinde čia sumažėjo lankomumas, tai perspektyvos linksta daugiau į neigiamą pusę.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
einaras13
2017 m. liepos 1 d. 19:13:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O dėl pinigų, aš dirbu tiek, kad gaunu šiokią tokią stipendiją. Tai galiu investuot stipendijos dalį į savo alter ego gerbuvį music'e.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
einaras13
2017 m. liepos 1 d. 19:08:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Dabar tamsta įjungėte pesimizmą, kai paprastai aš užimu šią rolę. Nu baikite, tamsta, įvesim privalomą rinkliavą ir nebus kur dėtis {#} O kai sutvarkysim problemas, dar patobulinsim profilių dizainą, galbūt pradės rastis žmonių, o tuo pačiu ir mums noro prisidėti prie music.lt turinio plėtojimo.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Puslapiai: 12345678 ... 17
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Midnight Oil Midnight Oil
7,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 227
  Iš viso užsiregistravę: 73334
  Naujausias narys: nblbqiduij
  Šiandien apsilankė: 204338