Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Kaip vertinate Bjork albumą "Medulla"?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
sizofrenija
2010 m. vasario 18 d. 13:25:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
labai vokalinis. kartais nustembi, kiek skirtingų garsų žmogus gali išleist. ir dar tos veik choralinio choro ir beatboxo kombinacijos.. kaip pirmą kartą paklausiau, apsinešiau lengva forma, klausiau vėl ir vėl kol išėjo volta

Atsakyti
LoseControl
2008 m. rugsėjo 18 d. 19:03:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
visai nieko, nors man patinka tik homogenic... all is full of love daina labai gera

Atsakyti
Oterro
2008 m. rugpjūčio 31 d. 20:21:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man Bjork patinka, kaip ir tas albumas. plessure is ALL Mine!

Atsakyti
Ji_Kvepuoja
2008 m. liepos 23 d. 22:54:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
"I make Björk music, and Björk music is very flexible, very intense and very rich, but also very whimsical and always changing. I get bored very easily, I think... Yes, I think that is the reason why I do what I do: I get bored very easily." Björk

____________________
Mano smegenys nėra erogeninė zona, taip kad prašyčiau man jų nepist.
Atsakyti
Arunazz
2008 m. liepos 23 d. 10:33:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
homogenic ,geresnis....sis perdaug jau eksperimentinis,kazkokia maisalyne jame nera tokio grazaus kaip skambesio kaip ankstesniuose albumuose....

____________________
Topai naujovės atradimai
Atsakyti
eqliux
2008 m. liepos 22 d. 22:49:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O, kažkas prikėlė šitą temą
per tiek laiko spėjau gerokai daugiau susipažint su Bjork kūryba, ir Medulla bent jau porą kartų perklausyt.
Mažiausiai man patinkantis Bjork albumas iš visų, net beveik būtų galima sakyt - visai nepatinkantis. Na nelimpa jis man, nelimpa kaip visuma. Fiziškai nesugebu nuo pradžių iki galo išklausyt VISO bet atskirais gabalais - prašom! Gražu paklausyti Pleasure Is All Mine (gyvai skambėjo super), Ancestors, Vokuro, Mouth's Cradle, Triumph Of The Heart, kitų kūrinukų karts nuo karto - bet ne per dažnai :}
Aišku, visada dar yra galimybė, kad tas albumas dar 'priaugs' prie manęs (neinterpretuoti, kad ta muzika žemesnio lygio nei man reikia čia turėjau omeny labiau 'to grow on me' ), nors kol kas tai dar nenusimato. Daug mieliau klausausi visų kitų Bjork darbų
Sunkiai man susivalgo tas Medullos a cappella, metalas - lengvesne muzika

____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti
Ji_Kvepuoja
2008 m. liepos 22 d. 22:48:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Šitas albumas, tiesa, yra išsiskiriantis iš ankstesnių Bjork darbų. Mane žavi ir man yra be galo malonu, kad Bjork mėgsta ir nebijo eksperimentuoti. Lūžinėjantis vokalas, efektingai trūkčiojantis ritmas. Jame daugiau dominuoja ne instrumentai, o balsai. Todėl, šitas albumas būtų sunkiai suprantamas žmogui, kuris pirmą kartą gyvenime girdėtų Bjork muziką. Su jos kuriama muzika reikia susigyventi ir ja gyventi. Jei šito nebus, nebus ir supratimo šiai unikaliai atlikėjai.

____________________
Mano smegenys nėra erogeninė zona, taip kad prašyčiau man jų nepist.
Atsakyti
Madam
2008 m. liepos 22 d. 19:25:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man tai Medulla -geriausias jos albumas, net nezinau kaip paaiskint, tiesiog mano nuomone. labai issiskiria is jos visu albumu.

____________________
taram
Atsakyti
elenioooke
2008 m. liepos 22 d. 16:37:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man asmeniškai "Medulla"- vienas ypatingiausių jos darbų. Labai giliai įsiskverbiantis ir toks, nežinau, beveik narkotiškas. Po koncerto kelias dienas nieko daugiau neklausiau (nors, tiesa, ir prieš koncertą :> ), vien "Medulla" ir nieko daugiau nesinorėjo.

____________________
"I just met a wonderful new man. He's fictional but you can't have everything". And what if it's too real, so real it's surreal?
Atsakyti
Blackened
2008 m. liepos 22 d. 14:48:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man Bjork nepatinka. Kažkas joje man yra gerokai atstumiančio. Iš albumo patiko tik "Oceania", o šiaip nelabai

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
eddie87
2008 m. liepos 22 d. 13:57:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
puikius albumas, labai patiko oceania, where is the line, who is it, triumph of the heart

Atsakyti
Shauktukas
2005 m. gegužės 27 d. 12:36:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Turiu sita albuma(persirasiau) ir jis man labai labai labai patinka!!!!!!! ir siaip Bjork as myliu! kai viskas nusibosta ir norisi kazko kito,klausau tik jos,jos muzika-kaip oaze dykumoje... issiskiria is aplinkos..

Atsakyti
Nadija
2005 m. gegužės 5 d. 15:09:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Geros dainos is jo - 'Oceania' ir 'Where Is The Line'...siaip geras albumas kai isiklausai... be to,man atrodo,kad ten nenaudojami instrumentai,viska atlieka Bjork viena su islandu choru..ar kazkas panasaus...

____________________
i am mine
Atsakyti
MoHax
2005 m. gegužės 4 d. 07:26:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Negirdejau, bet manau albumas yra idomus...

____________________
Ne dolazi kokio veleno tas kas pazista moterys retai linkes i optimizma — Dancing: The vertical expression of a horizontal desire legalized by music.
Atsakyti
Nadija
2005 m. balandžio 28 d. 14:08:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Turiu... neblogas,bet.... kazko jam truksta.
Kad ir kaip ten butu,sis albumas-skanus niam

____________________
i am mine
Atsakyti
Silentist
2005 m. kovo 24 d. 21:46:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kaip matau iš Jūsų pasisakymų, beveik niekas negirdėjot šio albumo.
Kažkada man teko matyti Bjork live, kai ji reklamavo savo gastrolėse "Post" albumą, nuo to laiko tartum jaučiu pareigą pasidomėti, ką ji toliau kuria. Prieš tai buvęs Vespertine manęs nesužavėjo, Medullos neklausiau.

____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
sataniste
2005 m. kovo 19 d. 14:30:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
neklausau tyos bobos tj ir nzn

Atsakyti
Tuuli
2005 m. kovo 19 d. 14:15:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Wouuu... Man jos muzika tokia... Kaip meditacija Susuka prota, atpalaiduoja, kaip dulke ishneshioja po visa pasauli... Net nezinau kaip aishkiau apsakyt, nes jausmas toks neaishkus! Tas lyrishkumas, isigilinimas... Ji beprotishka beprote! Asmenishkai, mane jos dainos labai ikvepia kurti.

____________________
drink this blood and we'll become immortal www.therasmus.xxi.lt
Atsakyti
javana
2005 m. kovo 1 d. 14:32:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
aplamai man Bjork nelabai patinka tai ir albumas nea..

Atsakyti
Velvet_rain_drops
2005 m. vasario 28 d. 18:56:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Mielas albumas.

Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Patti Smith Patti Smith
8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 642
  Iš viso užsiregistravę: 73352
  Naujausias narys: nofavowuhd
  Šiandien apsilankė: 107650