Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

"Muse" albumas "Black Holes and Revelations" (2006 m.)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
musebz
2007 m. liepos 18 d. 10:22:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lacunacoil rašė:
tai yra albumas po kurio nusivyliau ir nustojau klausytis MUSE
jo??gaila.man šis albumas normalus


____________________
Whatever people say I am - that's what I'm not.
Atsakyti
lacunacoil
2007 m. liepos 15 d. 11:19:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tai yra albumas po kurio nusivyliau ir nustojau klausytis MUSE

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
musebz
2007 m. liepos 15 d. 11:15:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
_nevermind_ rašė:
Hoodoo yra geriausia. Bent man.

oh boy oh boy.gera daina.bet man tai mieliausios Map Of The Problematique ir Take A Bow.na man dar labai patinka Assassin ir SMBH.ir Exo -politics žinoma

____________________
Whatever people say I am - that's what I'm not.
Atsakyti
Darkshines
2007 m. liepos 5 d. 11:33:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Po koncerto man jau ir nepatikusios dainos labai dabar susiklauso - Supermassive Black Hole, Invincible, Souldier's Poem. o jau nekalbus ir apie taip mėgstas MAp of the Problematique, Knight of Cydonia

Man Knights Of Cydonia dabar labai labai patinka (o dar prisideda tai, kad mano diržas, su šios dainos atributu - liepsnojančiu žirgu)

Atsakyti
Mitochondrija666
2007 m. birželio 28 d. 19:26:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pradžioje nepatiko. Dabar visai sueina, bet mėgstamiausiu albumu išlieka Absolution.
Iš SBH mieliausieji - Map of the Problematique, Exo - Politics, Assassin, Starlight.

____________________
Hello cruel world! Did you sleep well last night? www.last.fm/user/mitochondrija/
Atsakyti
Darkshines
2007 m. birželio 28 d. 18:36:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Iš pradžių žairusi nepatiko ,nes sunervino Supermasyvi juodslykė. Nežinau, man tai kaip dėmė ant Muse diskografijos.

Bet iš esmės albumas labai geras, išbaigtas, profesionalus, novatoriškas ir visoks koks puikus. Dievinu Map of the Problematique ir City of Delusion. tai geriausios albuvo dainos, o Map ir šiaip viena mėgiamaiusių, jei ne pati, myliamiausia daina <;

Atsakyti
_nevermind_
2007 m. gegužės 28 d. 20:57:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Hoodoo yra geriausia. Bent man.

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
musebz
2007 m. gegužės 28 d. 20:51:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ShadowOfDeath rašė:
Supermassive Black Hole ir Starlight, nerealiausios dainos , is viso albumo ;>

jo??keista..tau nepatiko Assassin,Map of the problematique,Knights of cydonia???
hm.keista.

____________________
Whatever people say I am - that's what I'm not.
Atsakyti
musebz
2007 m. gegužės 26 d. 21:25:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
hm..per kelis mėnesius mano nuomonė šiek tiek pasikeitė..nors pradėjau klausyti nuo šio albumo bet dabar man geriausias yra Absolution..iš tiesų už tai turiu būti dėkinga būtent music.lt kur ir prisiklausiusi rekomendacijų,nusprandžiau paklausyti...ir nenusivyliau

____________________
Whatever people say I am - that's what I'm not.
Atsakyti
musebz
2007 m. kovo 27 d. 16:42:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
broken_little_sister RAŠĖ
as lb lb uzsikabinau ant "map of the problematique
MAN irgi labai patinka šita daina

____________________
Whatever people say I am - that's what I'm not.
Atsakyti
musebz
2007 m. kovo 27 d. 16:40:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na man pavyzdziui jis labaj labaj patinka bet chia tik mano nuomone.... nu ir absolution geras albumas...............XD

____________________
Whatever people say I am - that's what I'm not.
Atsakyti
Ji_Kvepuoja
2007 m. kovo 11 d. 20:35:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dilgele rašė:
Senesni albumai man mielesni, ypač „Origin of Symmetry“. Naujas jų albumas buvo labai laukiamas, tad, savaime aišku, kiek nuvylė. Bet nėra blogas ir šis, Bellamio vokalas vis tik nepakartojamas.: ) Tik kiek juokingai skamba tokie komentarai (nebūtinai čia) kaip: „Muse.. ooo, gera grupė. Geriausia daina - „Starlight“/„SBH“ “. : )))

biškutėl juokinga darosi, kai žmonės paklauso šių dainų (Starlight ir SMH) ir susidaro nuomonę. kuo toliau tuol abiau klausau jų senesnių albumų, nes šitas naujas jau spėjo kiek ir pabosti mieliausias man jų yra Absolution. jau laukiu naujo jų albumo, nors žinoma, dar jis ko gero nėra įrašinėjamas, bet tikiuosi jie pasistengs ;>

____________________
Mano smegenys nėra erogeninė zona, taip kad prašyčiau man jų nepist.
Atsakyti
Dilgele
2007 m. kovo 11 d. 20:02:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Senesni albumai man mielesni, ypač „Origin of Symmetry“. Naujas jų albumas buvo labai laukiamas, tad, savaime aišku, kiek nuvylė. Bet nėra blogas ir šis, Bellamio vokalas vis tik nepakartojamas.: ) Tik kiek juokingai skamba tokie komentarai (nebūtinai čia) kaip: „Muse.. ooo, gera grupė. Geriausia daina - „Starlight“/„SBH“ “. : )))

Atsakyti
broken_little_sister
2007 m. kovo 9 d. 19:30:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
as lb lb uzsikabinau ant "map of the problematique", tiesiog ejau gatve, klausiau ir supratau, kad si daina kazkuom ypatinga (o gal tiesiog atitiko tos akimirkos nuotaika) tad db daznai klausausi. na sis albumas skiriasi nuo kitu muse darbu. man vis tiek mieliausias liks origin of symmetry.

____________________
my heart beats in it's cage
Atsakyti
hammerdin
2007 m. kovo 2 d. 22:33:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Velnias, velnias. Kai tik suzinojau apie naujaji ju albuma laikiau spygas, kad jie pakliutu tarp pakankamai nedideles atlikeju grupes kurie su laiku tobuleja, daro vis didesni geri... Deja. Isgirdes Supermassive Blackhole daina tiesiog praveriau zabtus ir issprogdinau akis is nusivilimo. Tikejausi jog tiesiog kolkas nepagavau albumo esmes, taciau kiek beklausyciau Blackholes & Revalations atsiduoda pigumu... Jetau, tiesiog kaifavau nuo ankstesniu albumu, o dabar - toks fiasko...

____________________
11
Atsakyti
sweet_little_sister
2007 m. vasario 25 d. 19:07:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Prie sio ju albumo man reikejo laiko priprasti,nes buvo keista girdeti juos grojancius kazka kita nei ipratsai...tik pikta darosi kad apie juos suzinojo daugiau zmoniu tik tada,kai jie pradejo varyt popsucha...

____________________
http://www.last.fm/user/ugnies_kultas
Atsakyti
Invisible_Man
2007 m. vasario 4 d. 16:17:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Šiaip nelabai kuo išsiskiriantis albumas. Yra neblogų dainų, bet tiesiog trūksta to unikalumo, koks buvo prieš kelis metus, kai buvo skurtos Space Dementia, New Born, Feeling Good.

____________________
" - Kai vairuoju, aš negeriu,- tarė jis, duodamas man pintos talpos butelį. Gurkštelėjau ir pasiūliau jam. - Velnias neims, - pasakė jis ir mauktelėjo." - Jack Kerouac "On The Road"
Atsakyti
Helirin
2007 m. sausio 13 d. 13:13:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
niu geras albumas..siuo metu kaip tik klausaus

____________________
...as rare as a blonde virgin... :D
Atsakyti
ShadowOfDeath
2007 m. sausio 9 d. 19:25:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Supermassive Black Hole ir Starlight, nerealiausios dainos , is viso albumo ;>

____________________
Delena.
Atsakyti
Pierrot_the_clown
2007 m. sausio 9 d. 18:34:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man asmeniškai labiau patiko ankstesnieji Muse albumai,šiame labiausiai patiko Starlight,Knights of Cydonia.

____________________
Š.E.A
Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


The Good, the Bad and the Queen The Good, the Bad and the Queen
6,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 1811
  Iš viso užsiregistravę: 73339
  Naujausias narys: Alantas
  Šiandien apsilankė: 226907