Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

"MTV" Apdovanojimai

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Cirska
2009 m. birželio 19 d. 19:37:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Arunazz rašė:
happyendless visai kitoj scenoje grojo ir su poperiniais mikrofonais,be to ju susirinko paklausyti emigrantai ir mtv lietuva chebra.atrode kvailai.

O kuo jau taip kvailai atrode? Normaliai. Zinai, juk mes Lietuva - didelis kaimas. Ko mum daugiau tiketis?

____________________
Šok į patį vidurį, susipurvink rankas, o tada siek žvaigždžių.
Atsakyti
Arunazz
2008 m. lapkričio 9 d. 16:11:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
happyendless visai kitoj scenoje grojo ir su poperiniais mikrofonais,be to ju susirinko paklausyti emigrantai ir mtv lietuva chebra.atrode kvailai.

____________________
Topai naujovės atradimai
Atsakyti
RockPrincess
2008 m. lapkričio 9 d. 15:55:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
green_moon rašė:
The_Wicked_One rašė:
aišku, žiaurus išdūrimas su tais happyendless'ais, bet klą padarysi.

o kas su jais atsitiko?

Kiek girdejau tas, kad tik LT mate ju pasirodyma... Jis buvo nufilmuotas anksciau... Bet negarantuoju, nes ta tik is nuogirdu girdejau... Man praiti gereu buvo, Snupis labiau patiko, o ir MCR koncertavo=D

____________________
Aš samdau žmones, kad jie mane garbintu. True story.
Atsakyti
skaistusia
2008 m. lapkričio 8 d. 14:31:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jo the killers pasirodymas buvo pats geriausias isvisu o apie kitus ner ka ir kalceti... na o apdovanojimai buvo totalus s**** pvz: nuo kada Tokio Hotel gereni uz Metalica???? kiesta lb keista kad tokios mergos kaip TH gali buti gersni uz tokia garsia ir gera grupe Metalica?? nesamone kazkokia...

____________________
Welcom down to my planet hell!
Atsakyti
Hitthebrakes
2008 m. lapkričio 8 d. 14:04:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nu siek tiek geriau nei pernai , bet .... Asmeniskai tik Killeriai patiko ...

Atsakyti
green_moon
2008 m. lapkričio 8 d. 13:41:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
The_Wicked_One rašė:
aišku, žiaurus išdūrimas su tais happyendless'ais, bet klą padarysi.

o kas su jais atsitiko?

____________________
Yes, I’m a Disney princess, thanks for asking.
Atsakyti
The_Wicked_One
2008 m. lapkričio 8 d. 12:22:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na patys apdovanojimai, pasirodymai ir šiaip atrodė skirti apdumt akims or sth, bet vis tiek man jie labiau patiko negu pernai. katy perry geresnė vedėja nei snoop'as, scenos nagliau padarytos, o pusės pasirodymų aš negirdėjau. aišku, žiaurus išdūrimas su tais happyendless'ais, bet klą padarysi.

____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism. _____________________ Aš gerai rusiškai keikiuosi. Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs. _________________ svarbiausios gyvenimo tiesos: 1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi. 2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug. 3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi. 4. Aluje nepaskęsi 5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi. 6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus. 7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos. 8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus. to be continued.. Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
Atsakyti
Kinklee
2008 m. lapkričio 8 d. 09:51:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man tai patiko tik Beyonce

Atsakyti
LoseControl
2008 m. lapkričio 7 d. 20:12:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Geriau grammius rodytu... nors tada jie irgi pasidarytu sou, jiem noretusi pritraukt minias ir.... patys zinot. Tokie apdovanojimai yra lievi. Reikia taisytis jiems...

Atsakyti
Crazyz
2008 m. lapkričio 7 d. 19:41:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Big CRAP!
Kanye West tik repuot gali,dainuot ner jam ko,klaikiai gyvai atliko daina.
TheKilleriu pasirodymas buvo geriausias.
AWARDAI DIDELIS LABAI DIDELIS CRAP.
tings tings gyvai pasirode prasciau net uz YVA.
Apgailetina

Atsakyti
RockPrincess
2008 m. lapkričio 7 d. 19:02:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Laidos vedejos daina pradzioj man klaikiai nepatiko... Ar ten su aparatura kazkas netaip ar ten ji balso neturejo...klausaus ir galvoju, kad tik klausos nesugadinciau... Nepatiko man ta jos daina... The killers ar kas ten tokie labai gerai atrode... Seip niekas kas man labai patiktu ar mane labai zavetu nekoncertavo... Pasiklausius i kaikuriu dainu tekstus pagalvojau koki s*** jie cia mala??? ''jie vadino mane steise jie vadino mane ja... tai ne mano vardas...'' Po tokiu zodziu tegaliu paklaust WTF? Garsus zmones, jie klausomi, jie per dainas kazka protingo galetu pasakyt, o ne kartot, kad tai ne ju vardas... beje kai ziuriu kokius apdovanojimus{nebutinai MTV} stebiuosi kaip daug ''dainininku'' balsu neturi... Per kazkokius apdovanojimus bekai uz Rihanna puse dainos padinavo... Kokio velnio kartis ant scenos jei gali tik uzpakali pakraipyt? Sakiau ir sakysiu, kad buciau puiki dinininke: neturiu balso, o apie savo varda taip pat galiu padainuoti... Jei trumpai tai nemanau, kad apdovanojimai verti daugaiu 7... Balus keliu, nes patiko reklamos apie AIDS

____________________
Aš samdau žmones, kad jie mane garbintu. True story.
Atsakyti
skaistusia
2008 m. lapkričio 7 d. 17:44:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
siemet apdovanojimai buvo "lievi" bent jau man

____________________
Welcom down to my planet hell!
Atsakyti
Kinklee
2008 m. lapkričio 7 d. 07:22:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nesikabineju, man sie apdovanojimai buvo kol kas is visu patys prasciausi, atlikejai taip pat laimejo ne tie, kuriuos palaikiau. Bet tokie apdovanojimai, kuriuos as maciau 2002-2006 man tikrai labai patiko

Atsakyti
LoseControl
2008 m. lapkričio 7 d. 07:18:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kinklee rašė:
Siandien per mtv ziurejau laida, kurioje nominantai coldplay teige, jog juos ikvepe tokie atlikejai kaip green day, rihanna... Nustebino.

Neikvepe, bet jie pasiziurejo ir pasiskolino ideju, kurios ju manymu buvo geros.... nors ju visai nesimato zemo lygio renginys tikrai. prasidejo taip:katy pery:everybody shut up and make some noise.... kas cia dabar? fanatikai atbalsavo uz TH matosi, jokios tikrai vertos grupes (nesikabinek Kinklee, mano nuomone) nebuvo apdovanotos. col;dplay daina net trejetuke nebuvo... tokie apdovanojimai kur balsuojama yra nesamone.


Atsakyti
elenioooke
2008 m. lapkričio 7 d. 00:11:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Diev, kokio žemo lygio renginys. Juk jie su savo galimybėmis galėtų padaryti tikrą, kokybišką šou (nors savo favoritų nesitikiu niekada ten matyti, bet vis tiek), su gerais vedėjais, įspūdingais pasirodymais. Aš niekada nepalaikiau ir nepalaikysiu MTV ir vis dar esu įsitikinus, kad tai gryniausias šlamštas, bet juk su tokiu statusu jie galėtų truputėlį pasitengti ir padaryt kažką ne tokio apverktinai apgailėtino. Jokio organizuotumo, viskas nuo pradžių iki galo skysta. Arenos nebent įspūdingos, ir tai jau net ne jų nuopelnas.
Man reik išsimiegot o.O

____________________
"I just met a wonderful new man. He's fictional but you can't have everything". And what if it's too real, so real it's surreal?
Atsakyti
Crazyz
2008 m. lapkričio 6 d. 22:07:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
bl per portala tik girdeti tegalima,ahhh,vaizdo ner,krc ryt atsisiusiu irasa

Atsakyti
Crazyz
2008 m. lapkričio 6 d. 21:51:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
aga reiks ziuret tiesiogiai per portala

Atsakyti
Kinklee
2008 m. lapkričio 6 d. 21:47:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Siandien per mtv ziurejau laida, kurioje nominantai coldplay teige, jog juos ikvepe tokie atlikejai kaip green day, rihanna... Nustebino. Siaip tai labai laukiu apdovanojimu ir netiesa, jog ten nelaimi talentai, pasiziurekite nominantus- Coldplay, Britney Spears, Alicia Keys, Beyonce, Chris Brown, Duffy, Katy Perry, Paramore, Amy Winehouse, Leona Lewis... Daugelio siu atlikeju tikrai yra labai stiprus vokalai, o kiti bent jau tikrai pilni charizmos ir moka daryti gerus sou.

Atsakyti
Arunazz
2008 m. lapkričio 6 d. 20:39:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Uz valandos laukiu!

____________________
Topai naujovės atradimai
Atsakyti
Arunazz
2008 m. lapkričio 6 d. 00:07:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jau siandien 22 val per MTV.

____________________
Topai naujovės atradimai
Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Shining Shining
7,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 2756
  Iš viso užsiregistravę: 73339
  Naujausias narys: Alantas
  Šiandien apsilankė: 247202