Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Kaip vertinate Marilyn Manson kūrinį "Sweet Dreams"?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456 ... 11
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
gitariste
2012 m. liepos 11 d. 11:05:35 2012-07-11 11:07:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Man yra beveik 14. Ar panašu?

 

Apie dainą, tai ji tikrai gera.


Atsakyti
x-pantera
2012 m. liepos 11 d. 09:06:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nebloga


____________________
Atsakyti
FloralFlowers
2012 m. liepos 10 d. 21:46:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Net labai prie širdies šis jo coveris


Atsakyti
Persona
2010 m. spalio 12 d. 08:15:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kokybiškas cover'is, naują nuotaiką dainai sukūrė.

Atsakyti
kalipse
2010 m. rugsėjo 15 d. 18:29:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na man geriau orginalas,bet ir coveris nieko

Atsakyti
crucifere
2010 m. rugsėjo 7 d. 18:16:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
geras coveris

Atsakyti
hellkido
2010 m. rugsėjo 5 d. 13:40:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
chzarija tu liuks !!!.Daina tai super nors tai tik koveris ,bet jis atlikdamas si kurini suteikia zodziams kitos prasmes (mano nuomone)klipas tikrai orginalus ir iskirtinis primine kosmara

____________________
..[rock]..
Atsakyti
chzarija
2010 m. sausio 17 d. 09:59:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mass_hysteria rašė:
chzarija rašė:
mass_hysteria rašė:
chzarija, tau 21? Maniau kokie 13-14 daugiausiai.

Mielas mass_hysteria,
tai tik jums taip atrodo. O man metų yra tiek kiek ir parašyta, nei daugiau nei mažiau. Be to, manau, jog mano amžius nieko nekeičia, nebent jūs norėtumėte kąnors pasakyti šiuo klausimu dar? Ir klausausi Marilyn Manson malonius 7 metus, tai muzika kuri mane guodžia, ramina, išjudina ir nuramina ir sunkiu momentu ir maloniu metu.
Kaip jūs manote? Jeigu mergina mėgsta Marilyn Manson, tai kaip čia gaunasi - ji būtinai turi būti 13-metė?? Man gal atrodo, kad jums mielasis yra 7,5 metų, bet nereiškiu šios savo nuomonės ir nebandau įrodyti kaip tiesos.
O gal jūs šiuo savo pasisakymu stengiatės kažką sumenkinti, įrodyti, kad pvz 13-etės yra kvailos ir nevertos dėmesio, išvis galima sakyti ne žmonės? Tad žinokite, kad jei jūs ponas taip manote, tai pagalvokite dar kartą, tik šįkart blaiviau, nes dabartinis jūsų mastymas kažkoks hmmm iškreiptas. Be to nepamirškite kad 13-metės mergaitės yra labai protingos ir dažnai jos masto netgi teisingiau nei suaugę žmonės.
Jauni protai dar nėra iškraipyti visokių normų ir taisyklių, kaip atsitinka vėlesniuose amžiuose. Taigi sekantį kartą, kai norėsite kąnors įžeisti ar sumenkinti prašau rinktis tam ne klausomos muzikos žanrą, ne amžių, o įtikinamesnius argumentus.
P.S. Vyresni 13 metų žmonės nebesikabinėja prie kitų, akcentuodami amžių.. Darykite išvadas..
O į temą primenu, kad šios dainos klipas man labai patiko, o pati daina tai tikrai geriausia iš visų bandžiusiųjų ją perdainuoti. Negaliu sakyti, jog tai geriausia jo daina, nes koveris ir yra koveris, tai ne jo kūryba.. Daug geresnės yra jo paties kurtos dainos, jos bent autentiškos, žodžiai originalūs, muzika, viskas, o kas perdainuota tai nelabai jau ir jo.. Tik va klipą tai dainai tai jau tikrai labai originalų sukūrė. Šaunuolis, ką begaliu pasakyti, bet geriau jau daugiau nebeperdainuotų nieko, o toliau savas kurtų, nes perdainuotuose trūksta tos dvasios tokios.. na kas klauso žinot apie ką aš

P.S. P.S. Ir Marilyn Manson ne sukčius, perdainavo jis tik porą dainelių, bet užtat kiek savų turi daug pridaręs, beje 100 kartų geresnių.. O tas tipo šlykštumas, tai man bent jau tame ir visas jo grožis, išskirtinumas, beje nepavadinčiau to šlykštumu. Žmonės paprasti turi daug blogesnių norų ir fantazijų, tiesiog ne visi jas afišuoja, tačiau jei būtų galimybė pažiūrėti į žmogaus vidų, jo slaptus troškimus, tai esu tikra, jog dar ne tokių baisybių pamatytume..

Neteigiu, kad tavo gabumai kaip 13-metės, tiesiog kiši visur tą Manson'ą lyg be jo nieko daugiau nežinotum. Kiek berandu tavo post'ų - vis apie jį, koks jis nepakartojamas, kokia ideali jo muzika ir nuostabus balsas. Milijardas žodžių ir visur tas pats. Kai kuriuos tai erzina (o gal tik mane, nežinau to). O dėl to tokio amžiaus spėjimo - paprastai tokios nesubrendusios kvailos mergaitės įsimyli kokius Tokio Hotel ar panašaus lygio šūdą ir viešai juos garbina. Būtent tokia man ir atrodai. Tai tiek.



Hmmm na jei taip tada pridursiu, kad klausau ir mėgstu dar tokias grupes kaip Evanescence, System of a Down, Amy Winehouse, Rammstein, Ramones, Sex Pistols, Slipknot, na dar tą patį Tokio Hotel kartais..
Kad antrą kartą nepagalvotumėte tokio baisaus dalyko, einu reikštis į kitas diskusijas, ieškodama kur galėčiau pareikšti savają nuomonę apie minėtąsias grupes..
Beje nelabai ir pastebėjau, bent iki šiol, kad būtų diskusijų apie tas grupes..

P.S. Atsiprašau kad komentaras ne į temą, tikiuosi neištrinsite Daina gera, bet originalai dar geresni, vat, čia bus į temą

____________________
A pill to make you numb A pill to make you dumb A pill to make you anybody else But all the drugs in this world Won't save her from herself
Atsakyti
mass_hysteria
2010 m. sausio 15 d. 17:52:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
chzarija rašė:
mass_hysteria rašė:
chzarija, tau 21? Maniau kokie 13-14 daugiausiai.

Mielas mass_hysteria,
tai tik jums taip atrodo. O man metų yra tiek kiek ir parašyta, nei daugiau nei mažiau. Be to, manau, jog mano amžius nieko nekeičia, nebent jūs norėtumėte kąnors pasakyti šiuo klausimu dar? Ir klausausi Marilyn Manson malonius 7 metus, tai muzika kuri mane guodžia, ramina, išjudina ir nuramina ir sunkiu momentu ir maloniu metu.
Kaip jūs manote? Jeigu mergina mėgsta Marilyn Manson, tai kaip čia gaunasi - ji būtinai turi būti 13-metė?? Man gal atrodo, kad jums mielasis yra 7,5 metų, bet nereiškiu šios savo nuomonės ir nebandau įrodyti kaip tiesos.
O gal jūs šiuo savo pasisakymu stengiatės kažką sumenkinti, įrodyti, kad pvz 13-etės yra kvailos ir nevertos dėmesio, išvis galima sakyti ne žmonės? Tad žinokite, kad jei jūs ponas taip manote, tai pagalvokite dar kartą, tik šįkart blaiviau, nes dabartinis jūsų mastymas kažkoks hmmm iškreiptas. Be to nepamirškite kad 13-metės mergaitės yra labai protingos ir dažnai jos masto netgi teisingiau nei suaugę žmonės.
Jauni protai dar nėra iškraipyti visokių normų ir taisyklių, kaip atsitinka vėlesniuose amžiuose. Taigi sekantį kartą, kai norėsite kąnors įžeisti ar sumenkinti prašau rinktis tam ne klausomos muzikos žanrą, ne amžių, o įtikinamesnius argumentus.
P.S. Vyresni 13 metų žmonės nebesikabinėja prie kitų, akcentuodami amžių.. Darykite išvadas..
O į temą primenu, kad šios dainos klipas man labai patiko, o pati daina tai tikrai geriausia iš visų bandžiusiųjų ją perdainuoti. Negaliu sakyti, jog tai geriausia jo daina, nes koveris ir yra koveris, tai ne jo kūryba.. Daug geresnės yra jo paties kurtos dainos, jos bent autentiškos, žodžiai originalūs, muzika, viskas, o kas perdainuota tai nelabai jau ir jo.. Tik va klipą tai dainai tai jau tikrai labai originalų sukūrė. Šaunuolis, ką begaliu pasakyti, bet geriau jau daugiau nebeperdainuotų nieko, o toliau savas kurtų, nes perdainuotuose trūksta tos dvasios tokios.. na kas klauso žinot apie ką aš

P.S. P.S. Ir Marilyn Manson ne sukčius, perdainavo jis tik porą dainelių, bet užtat kiek savų turi daug pridaręs, beje 100 kartų geresnių.. O tas tipo šlykštumas, tai man bent jau tame ir visas jo grožis, išskirtinumas, beje nepavadinčiau to šlykštumu. Žmonės paprasti turi daug blogesnių norų ir fantazijų, tiesiog ne visi jas afišuoja, tačiau jei būtų galimybė pažiūrėti į žmogaus vidų, jo slaptus troškimus, tai esu tikra, jog dar ne tokių baisybių pamatytume..

Neteigiu, kad tavo gabumai kaip 13-metės, tiesiog kiši visur tą Manson'ą lyg be jo nieko daugiau nežinotum. Kiek berandu tavo post'ų - vis apie jį, koks jis nepakartojamas, kokia ideali jo muzika ir nuostabus balsas. Milijardas žodžių ir visur tas pats. Kai kuriuos tai erzina (o gal tik mane, nežinau to). O dėl to tokio amžiaus spėjimo - paprastai tokios nesubrendusios kvailos mergaitės įsimyli kokius Tokio Hotel ar panašaus lygio šūdą ir viešai juos garbina. Būtent tokia man ir atrodai. Tai tiek.

____________________
Every act of creation, is first an act of destruction
Atsakyti
Problematique
2010 m. sausio 15 d. 16:54:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
chzarija rašė:
mass_hysteria rašė:
chzarija, tau 21? Maniau kokie 13-14 daugiausiai.

Be to nepamirškite kad 13-metės mergaitės yra labai protingos ir dažnai jos masto netgi teisingiau nei suaugę žmonės.
...

Tikrai?
Aš labai abejoju. 13-14 metai yra būtent pats 'protinio' brendimo įkarštis, nuotaika kaitaliojasi, nuomonė irgi, todėl sakyti, kad jos protingesnės už suaugusiuosius (čia dar priklauso, koks tas suaugęs) yra ne visai teisinga. Taip, tam tikrose situacijose jos galbūt gali pasielgti geriau, nei pilnametis, tačiau tikrai ne visada.

Atsakyti
chzarija
2010 m. sausio 15 d. 15:13:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mass_hysteria rašė:
chzarija, tau 21? Maniau kokie 13-14 daugiausiai.

Mielas mass_hysteria,
tai tik jums taip atrodo. O man metų yra tiek kiek ir parašyta, nei daugiau nei mažiau. Be to, manau, jog mano amžius nieko nekeičia, nebent jūs norėtumėte kąnors pasakyti šiuo klausimu dar? Ir klausausi Marilyn Manson malonius 7 metus, tai muzika kuri mane guodžia, ramina, išjudina ir nuramina ir sunkiu momentu ir maloniu metu.
Kaip jūs manote? Jeigu mergina mėgsta Marilyn Manson, tai kaip čia gaunasi - ji būtinai turi būti 13-metė?? Man gal atrodo, kad jums mielasis yra 7,5 metų, bet nereiškiu šios savo nuomonės ir nebandau įrodyti kaip tiesos.
O gal jūs šiuo savo pasisakymu stengiatės kažką sumenkinti, įrodyti, kad pvz 13-etės yra kvailos ir nevertos dėmesio, išvis galima sakyti ne žmonės? Tad žinokite, kad jei jūs ponas taip manote, tai pagalvokite dar kartą, tik šįkart blaiviau, nes dabartinis jūsų mastymas kažkoks hmmm iškreiptas. Be to nepamirškite kad 13-metės mergaitės yra labai protingos ir dažnai jos masto netgi teisingiau nei suaugę žmonės.
Jauni protai dar nėra iškraipyti visokių normų ir taisyklių, kaip atsitinka vėlesniuose amžiuose. Taigi sekantį kartą, kai norėsite kąnors įžeisti ar sumenkinti prašau rinktis tam ne klausomos muzikos žanrą, ne amžių, o įtikinamesnius argumentus.
P.S. Vyresni 13 metų žmonės nebesikabinėja prie kitų, akcentuodami amžių.. Darykite išvadas..
O į temą primenu, kad šios dainos klipas man labai patiko, o pati daina tai tikrai geriausia iš visų bandžiusiųjų ją perdainuoti. Negaliu sakyti, jog tai geriausia jo daina, nes koveris ir yra koveris, tai ne jo kūryba.. Daug geresnės yra jo paties kurtos dainos, jos bent autentiškos, žodžiai originalūs, muzika, viskas, o kas perdainuota tai nelabai jau ir jo.. Tik va klipą tai dainai tai jau tikrai labai originalų sukūrė. Šaunuolis, ką begaliu pasakyti, bet geriau jau daugiau nebeperdainuotų nieko, o toliau savas kurtų, nes perdainuotuose trūksta tos dvasios tokios.. na kas klauso žinot apie ką aš

P.S. P.S. Ir Marilyn Manson ne sukčius, perdainavo jis tik porą dainelių, bet užtat kiek savų turi daug pridaręs, beje 100 kartų geresnių.. O tas tipo šlykštumas, tai man bent jau tame ir visas jo grožis, išskirtinumas, beje nepavadinčiau to šlykštumu. Žmonės paprasti turi daug blogesnių norų ir fantazijų, tiesiog ne visi jas afišuoja, tačiau jei būtų galimybė pažiūrėti į žmogaus vidų, jo slaptus troškimus, tai esu tikra, jog dar ne tokių baisybių pamatytume..

____________________
A pill to make you numb A pill to make you dumb A pill to make you anybody else But all the drugs in this world Won't save her from herself
Atsakyti
Ernestas814
2010 m. sausio 10 d. 13:55:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nežinau ar tai tiesa, tačiau girdėjau, jog Marilynas per savo 41 gimtadienį pasipiršo Evan...

Atsakyti
Blackened
2010 m. sausio 10 d. 11:31:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Alvydas1 rašė:
Nesuprantu, ko taip parintis dėl koverio. Bent būtų pats sukurę. O šiaip Merilyn man visad palieka sukčio įspūdį, kad daro visą tai kuo vulgariau, kad tik išsiskirtų iš visų, nes nuplėšus jo įvaizdį jis, deja, liktų vos kiek aukščiau už vidutinybę.Vnž. toks fucking ass su pompa.

Tai ko norėt. Pamatė, kad išsi*isinėjimu susilaukia daug dėmesio ir pritraukia gerbėjų, kuriems toks "alternatyvus" dievukas atrodo labai maištingas ir dar kažkoks. Bet pirmi Mansono albumai verti dėmesio. Ypač "Portrait of an American Family".

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
Alvydas1
2010 m. sausio 10 d. 10:01:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nesuprantu, ko taip parintis dėl koverio. Bent būtų pats sukurę. O šiaip Merilyn man visad palieka sukčio įspūdį, kad daro visą tai kuo vulgariau, kad tik išsiskirtų iš visų, nes nuplėšus jo įvaizdį jis, deja, liktų vos kiek aukščiau už vidutinybę.Vnž. toks fucking ass su pompa.

____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
Aragorn
2010 m. sausio 8 d. 17:13:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

kai perskaitau ka jus del jo padarytumete tai man net siurpas nueina


Atsakyti
Crazyz
2010 m. sausio 8 d. 17:09:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kaktusas2598 rašė:
chzarija rašė:

Pasaulyje milijonai tokių merginų kaip aš, kurios už pasimatymą su juo pasiruošusios viską atiduoti ir tą pačią dieną išteketi, bet kad svajonės dėja ir lieka tik svajonėmis.. O gaila Šokte į jo glėbį išokčiau


ello? Kur čia tavo komentare rašoma į temą?;o

Atsakyti
kaktusas2598
2010 m. sausio 8 d. 16:23:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
chzarija rašė:

Pasaulyje milijonai tokių merginų kaip aš, kurios už pasimatymą su juo pasiruošusios viską atiduoti ir tą pačią dieną išteketi, bet kad svajonės dėja ir lieka tik svajonėmis.. O gaila Šokte į jo glėbį išokčiau


____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
mass_hysteria
2010 m. sausio 8 d. 16:19:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
chzarija, tau 21? Maniau kokie 13-14 daugiausiai.

____________________
Every act of creation, is first an act of destruction
Atsakyti
chzarija
2010 m. sausio 8 d. 13:31:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
miculka rašė:
Stripped rašė:
miculka rašė:
lietusryte rašė:
Sandra_as rašė:
Nu nera tokia baisi daina kaip pats atlikejas sakyciau visai nieko.

Atlikėjas yra seksualus ir gražus...

vritariu visom keturiom

Visai nejuokinga.Jei būčiau mergina,tai siekčiau už jo ištekėti...

jei buciau viresne as irgi siekciau uz jo isteket



Jei gyvenčiau kalifornijoje ar bent šiek tiek arčiau prie Brian Warner, tai tikrai tykočiau prie jo namų ir taikyčiausi susipažinti progai pasitaikius.. Jei tik piršteliu pamotų man jis, tai akimirksniu pati ant jo užsiropščiau.. Ech koks jis fainas net žodžių trūksta ir kaip tik vis draugauja su 20-metėmis, o man jau 21-as, taigi laikas bėga, o Brianas vis su kitomis draugauja.. Pasaulyje milijonai tokių merginų kaip aš, kurios už pasimatymą su juo pasiruošusios viską atiduoti ir tą pačią dieną išteketi, bet kad svajonės dėja ir lieka tik svajonėmis.. O gaila Šokte į jo glėbį išokčiau

____________________
A pill to make you numb A pill to make you dumb A pill to make you anybody else But all the drugs in this world Won't save her from herself
Atsakyti
miculka
2010 m. sausio 3 d. 13:20:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Stripped rašė:
miculka rašė:
lietusryte rašė:
Sandra_as rašė:
Nu nera tokia baisi daina kaip pats atlikejas sakyciau visai nieko.

Atlikėjas yra seksualus ir gražus...

vritariu visom keturiom

Visai nejuokinga.Jei būčiau mergina,tai siekčiau už jo ištekėti...

jei buciau viresne as irgi siekciau uz jo isteket

Atsakyti
Puslapiai: 123456 ... 11
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Tarja Turunen Tarja Turunen
8,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 139
  Iš viso užsiregistravę: 73335
  Naujausias narys: Ausriokas
  Šiandien apsilankė: 428678