Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
k_b
2011 m. gruodžio 5 d. 20:44:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Visgi, manęs vistiek neįtikino, kad išreikšti konkrečius dalykus naudojamos tos pačios priemonės, tą pati stilistiką - tokiu atveju man kyla vienintelė mintis, kad tiesiog kitaip nėra sugebama kurti ir nenorima. Man, asmeniškai, tai žodžiai dainuose yra vienas svarbiausių faktorių, tad galiu pasakyti, kad tokiu atveju Mamontovo kūryboje minties reiškimo būdas nekinantys nuo FOJE laikų, tad užsisedėti vienoje vietoje not the best thing

____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Atsakyti
Bee-Myself
2011 m. lapkričio 29 d. 17:03:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš gi pati žinau, kad turiu savo interpretacijų. Nereikia manęs mokyti, gerbiamasis pone S.
Tiesiog kai kurie klausimai yra nelabai protingi, dėl to ir A.M. atsakymai į juos trumpi. Net įsivaizduoju, kaip jis juos pamatęs pavarto akis, šypteli.

Atsakyti
Silentist
2011 m. lapkričio 29 d. 15:42:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Be Myself, Andrius turi savo interpretaciją (kaip ir kiti skirtingus požiūrius) į amžinus, dažnai pasitaikančius dalykus, reiškinius, daiktus, žodžius. Kodėl mums neišgirst interpretacijos iš jo, didžiojo autoriteto music'e, lūpų?

____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.

Atsakyti
Bee-Myself
2011 m. lapkričio 29 d. 15:23:12 2011-11-29 15:24:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kokie klausimai, tokie ir atsakymai.

Kas yra muzika?
Kas turi daugiau spalvų ruduo ar meilė?

Kam klausti to, ką žinai?

Atsakyti

2011 m. lapkričio 29 d. 15:08:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Stripped rašė:
Pentaxx rašė:
Zmogus neieskantis savo muzikoje tubulumo, nes suprates kad tai beprasmiska. Kuria tik ta kas jam patinka, muzika vienoda, susitapatines su siuo poziuriu. Dainu zodziai vel apie vandeni, rudeni. Kaip jis pats iskencia perklausius savo albumu dainas? Man atrod cia sprigtu reiktu uz labai daug dainu skirti, del to nesiplete.
Mano nuomone,tie kuriems atrodo,kad Andrius ,,ir vėl'' dainuoja apie ta patį (vandenį,rudenį) paprasčiausiai klysta,nes nesusigaudo apie ką yra dainuojama iš tiesų.Šį kartą,šiame albume dainų tematika yra labai ryški ir suprantama,tad jei kas jos vis dėl to nesupranta,ir galvoja kad yra dainuojama vis apie ta patį,tai čia tik jų suvokimo ribos problemos.(Dainų tekstais labiausiai nusivyliau ''S.J.N'' albume)
Kas dėl vienodų žodžių naudojimo - patys pamastykit,kodėl yra sukurta tiek daug gerų dainų naudojant žodį meilė,ir niekam tas neužkliūva.Nes geresnio žodžio niekas nesugalvojo.

Zodziu tematika gali buti ir aplamai be muzikos. Esme kad ir su muzika Mamontovo prasme lieka vienoda, nesvarbu kad ten jis kazka nori isdainuoja, isdvasinti prasme dainoje, zodziais. Nera jokios naujoves kurimo, kad pasakyti zodziai kazkaip dar idomiau skambetu su muzika. Nieko blogo pries ji neturiu, bet man muzika domina.

Blogai supratai ka noriu pasakyti, pasiskaityt reiketu kitam kartui.

Atsakyti
Pazistu_Mykola
2011 m. lapkričio 29 d. 09:34:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mjo, argumentas "jūs per durni, kad suprastumėt" visada yra labai žavus.
Problema tame, kad kai kūrėjas tampa "idolu", "dievybe", vis mažėja kritiškumas iš jo gerbėjų. Kartą leidyklos vadovė pasakė, kad jeigu jie išleistų telefonų knygą, bet ant viršelio uždėtų Ivanauskaitę, knyga būtų išgraibstyta. Manau, ir Mamontovo CDR 700 mb būtų tiek pat paklausus, ir senesniais laikais, kai žmonės dar pirko CD gal net taptų auksiniu. Be juokų!
Nėra, žinoma, šis albumas, blogas, malonu, kad turi tematiką, kas iš tiesų yra labai nedažnas reiškinys, bet AM jau labai ilgai joja ant "tie patys įvaizdžiai+tie patys akordai" žirgo (o žirgas be balno). Ir žmonių komentarai apie tekstus, turbūt parodo, kad žmonės laiko AM tiek pat poetu kiek ir muzikantu. Mano manymu, tai yra labai didelis įvertinimas ir yra gerai. Blogai tik, kad poetas šiek tiek užstrigęs, mūsų, vertintojų požiūriu . Ai, na bet ką aš čia su savo aštuonių klasių išsilavinimu, ar ne?
Stripped, gerai, tačiau jei dainoje yra žodis meilė, dar nereiškia, kad kūrinys automatiškai yra geras, tiek blogų dainų parašyta. Svarbu, kas aplink tą žodį. Jei iš vienos pusės "debesys", o iš kitos "tavo rankos", tai ne kažką. Galima šnekėt apie semiotiką, prasmes ir Greimą, bet esu tiek atvejų matęs, kai žmonės iš nieko sukuria savo reikšmes, kad geriau jau dėsiu tašką.

Atsakyti
Stripped
2011 m. lapkričio 29 d. 02:01:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pentaxx rašė:
Zmogus neieskantis savo muzikoje tubulumo, nes suprates kad tai beprasmiska. Kuria tik ta kas jam patinka, muzika vienoda, susitapatines su siuo poziuriu. Dainu zodziai vel apie vandeni, rudeni. Kaip jis pats iskencia perklausius savo albumu dainas? Man atrod cia sprigtu reiktu uz labai daug dainu skirti, del to nesiplete.
Mano nuomone,tie kuriems atrodo,kad Andrius ,,ir vėl'' dainuoja apie ta patį (vandenį,rudenį) paprasčiausiai klysta,nes nesusigaudo apie ką yra dainuojama iš tiesų.Šį kartą,šiame albume dainų tematika yra labai ryški ir suprantama,tad jei kas jos vis dėl to nesupranta,ir galvoja kad yra dainuojama vis apie ta patį,tai čia tik jų suvokimo ribos problemos.(Dainų tekstais labiausiai nusivyliau ''S.J.N'' albume)
Kas dėl vienodų žodžių naudojimo - patys pamastykit,kodėl yra sukurta tiek daug gerų dainų naudojant žodį meilė,ir niekam tas neužkliūva.Nes geresnio žodžio niekas nesugalvojo.

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
Pazistu_Mykola
2011 m. lapkričio 28 d. 23:15:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Klausimas: Andriau, koks daiktas jūsų namuose labiausiai apdulkėjęs?
Atsakymas: Hm...Tikriausiai žodynas...

Atsakyti

2011 m. lapkričio 28 d. 22:08:18 2011-11-28 23:07:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Zmogus neieskantis savo muzikoje tubulumo, nes suprates kad tai beprasmiska. Kuria tik ta kas jam patinka, muzika vienoda, susitapatines su siuo poziuriu. Dainu zodziai vel apie vandeni, rudeni. Kaip jis pats iskencia perklausius savo albumu dainas? Man atrod cia sprigtu reiktu uz labai daug dainu skirti, del to nesiplete.

Atsakyti
Stripped
2011 m. lapkričio 28 d. 21:34:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
read_my_mind rašė:
Stripped rašė:
read_my_mind rašė:
Yay! Į mano klausimą apie šiandieninę muziką atsakė Bet tikėjausi, kad pasakys bent porą konkrečių grupių ar atlikėjų...

Jei jau taip įdomu tamstai,gali pagooglint.Aplankyk A.M facebook'a ir pan...Ir surais tuos pavadinimus.

Galbūt, bet tam ir buvo klausimus galima užduoti, kad sužinotumėm tai, kas įdomu. Be to, man nepatinka persekiot žmones internete
Internete galima lengvai surasti ne vieną interviu su tais atsakymais,kurie jus domina.Dėl to nebūtina nieko persekioti.

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
read_my_mind
2011 m. lapkričio 28 d. 20:48:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Stripped rašė:
read_my_mind rašė:
Yay! Į mano klausimą apie šiandieninę muziką atsakė Bet tikėjausi, kad pasakys bent porą konkrečių grupių ar atlikėjų...

Jei jau taip įdomu tamstai,gali pagooglint.Aplankyk A.M facebook'a ir pan...Ir surais tuos pavadinimus.

Galbūt, bet tam ir buvo klausimus galima užduoti, kad sužinotumėm tai, kas įdomu. Be to, man nepatinka persekiot žmones internete

Atsakyti
Ariel_Cancer_Dies
2011 m. lapkričio 28 d. 20:33:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ajajaj koks priklas tas mamutas, belekokio klausimo jam neuzduosi. zanuda ir rimtuolis. nenoreciau su juo sneketis. daugelis jo atsakymu - teisingi, bet niekam nereikalingi (kaip antai "Muzika yra oro virpesiai, kuriuos kuria ir komponuoja žmogus.")

____________________
Mano geras blogas: sharkeen.lt - mano muzikos žurnalas Mano muzika: http://www.last.fm/user/sharkeen Twitter: http://www.twitter.com/sharkeen_
Atsakyti
Stripped
2011 m. lapkričio 28 d. 20:09:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
read_my_mind rašė:
Yay! Į mano klausimą apie šiandieninę muziką atsakė Bet tikėjausi, kad pasakys bent porą konkrečių grupių ar atlikėjų...

Jei jau taip įdomu tamstai,gali pagooglint.Aplankyk A.M facebook'a ir pan...Ir surais tuos pavadinimus.

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
Crazyz
2011 m. lapkričio 28 d. 19:54:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Visai nieko atsakė

Kažko pats pakomentuoti neturiu ko.

Tarp kitko man naujojo albumo daina "Kalėdos" silpniausia albume.

Atsakyti
read_my_mind
2011 m. lapkričio 28 d. 19:45:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Yay! Į mano klausimą apie šiandieninę muziką atsakė Bet tikėjausi, kad pasakys bent porą konkrečių grupių ar atlikėjų...

Atsakyti
Alvydas1
2011 m. lapkričio 28 d. 17:34:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Sveikinu Gabux - tikrai gabi užduoti įdomius nelėkštus klausimus. Aš, pvz. nesusizgrimbu,ko paklausti.Man Andrius įdomesnis kaip visuomenės veikėjas, nei kaip muzikas, (kaip muzikas jis geras).A, ką čia bepridursi - kalbėti jis moka.

____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
be_inis
2011 m. lapkričio 28 d. 17:23:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gausiai atsake i daugmaz visus klausimus. +

Atsakyti
Gabux
2011 m. lapkričio 28 d. 17:15:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Va ir valio : ]
Tik taip ir nesupratau tikslaus atsakymo į savo klausimą.. Sprigtą davė, bet už kurią konkrečiai dainą..[?]

____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Midnight Oil Midnight Oil
7,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 69
  Iš viso užsiregistravę: 73334
  Naujausias narys: nblbqiduij
  Šiandien apsilankė: 212862