Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

The Killers - Sam's Town (2006) (albumas)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Twinklle
2007 m. liepos 6 d. 22:00:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Yep, "Jenny Was a Friend Of Mine" ir man skamba galvoje vos paminėjus "The Killers"

____________________
Follow the White Rabbit.
Atsakyti
Mitochondrija666
2007 m. liepos 6 d. 20:53:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kai pirmą kart išgirdau "Sam's Town", man jis žiauriai patiko. [Bling, Bones, Uncle Jonny, WYWY] Užsikabinau ir atsisiunčiau "Hot Fuss", Ir ką, dabar pastarasis daug labiau klausomas ir mėgstamas. "Sam's Town" visiškai nenuvertinu, bet kažko man jame trūksta... O paminėjus The Killers pirma prisimenu "Jenny was a Friend of mine".

____________________
Hello cruel world! Did you sleep well last night? www.last.fm/user/mitochondrija/
Atsakyti
SiN
2007 m. liepos 6 d. 20:25:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man aplamai labai patinka the Killers, taigi ir šis albumas, nuostabus..(; pačio albumo pavadinimo daina,- geriausia- Sam's Town.
na nuostabu, gera klausyti tiesiog..(;

____________________
http://www.last.fm/user/naktiesziedas __________________ <your dream world is a very scary place>
Atsakyti

2007 m. balandžio 10 d. 15:39:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dilgele >>> na taip, bet 'Sam's Town" to britiško skambesio tikrai mažiau, jaučiasi labiau susiformavęs savitas grupės stilius, nors jis iš esmės nėra kažkoks labai ypatingas.

O šią grupę priskirti Indie rock'ui irgi negalima, visgi įrašų kompanija jų tikrai ne "independent". Kad ir kaip bebūtų, stiliai - painus dalykas. Nereikia taip labai sureikšminti jų.

Atsakyti
Twinklle
2007 m. balandžio 10 d. 14:56:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Geras albumas, tikrai nenuvylė. Man Gražiausios jame " Bling (Confessions of a King) " ir.. aišku "When You Were Young". Nuostabūs žodžiai..

____________________
Follow the White Rabbit.
Atsakyti
Dilgele
2007 m. balandžio 10 d. 13:42:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Stilius - dalykas sunkiai nusakomas.: ) Prasiveržia ir pas juos „britiškas skambesys“ (dėl ko po pirmojo albumo juos visi vadino britų grupe, grojančia Amerikoj). Tuo labiau, kad ir tas pats independent rock'as, kad ir koks nepriklausomas, iš idėjos dabar jau yra populiarioji kultūra.; )

Atsakyti

2007 m. balandžio 10 d. 13:34:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aha, taip, bėda tik kad The Killers nėra BritPop :}

Atsakyti
Dilgele
2007 m. balandžio 10 d. 13:15:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Psyhobabble, a) britpop'e ar tai indie muzikoje dviračio neišrasi (čia dėl „neorginalaus“), kaip ir kiekvienam kitam stiliuj
b) britpopas iš idėjos ir yra popsas.; ))

Neblogas albumas. Yra ir gerų dainų, yra ir neypatingų. Reikia atsirinkt (arba kiekvienam pagal skonį). Iš esmės tai lygis, mano nuomone, nelabai skirias nuo „Hot Fuss“ (nebent tik kad atsisakyta visų tų mr. Brightside'iškų skambesių).

Atsakyti
Psyhobabble (Užblokuotas)
2007 m. balandžio 10 d. 09:52:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
typo rokelis. neorginalus britishkas pop-skambesys.
ps rokelis=POPsas

Atsakyti
musebz
2007 m. balandžio 10 d. 09:49:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man tai sitas albumas tai nieko toks.....yra neblogu ideju....

____________________
Whatever people say I am - that's what I'm not.
Atsakyti
mechanical_animal
2007 m. balandžio 9 d. 01:59:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mr_brightside ----> kvailas tavo komentaras mano adresu, tiesiog kvailai kvailas ;]

Atsakyti
RokasLTU
2006 m. gruodžio 16 d. 00:03:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Labai neblogai klausosi.

____________________
The will to death is what keeps me alive..
Atsakyti
Silentist
2006 m. gruodžio 14 d. 22:19:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man patiko kelios dainos klausytos iš šio albumo. "Read my mind" laikyčiau topo viršūne.

____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
mr_brightside
2006 m. gruodžio 12 d. 20:20:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lokyte rašė:
visai nieko bet Mr.Brightside ir toliau lieka mano megstamiausia ju repertuaro daina

gryna tiesa

Atsakyti
lokyte
2006 m. gruodžio 12 d. 16:08:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
visai nieko bet Mr.Brightside ir toliau lieka mano megstamiausia ju repertuaro daina

____________________
Ne grozis,o muzika isgelbes pasauli! WORLD PEACE!!! SHOW MUST GO ON
Atsakyti
sweet-summer-sweat (Užblokuotas)
2006 m. lapkričio 30 d. 19:08:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pierrot_the_clown rašė:
sweet-summer-sweat rašė:
ty “nematau nieko gero ir naujam jų albume“ čia turėjo būt

Pala,jei zinai tik somebody told me, tai kaip tada gali vertinti ju nauja albuma?

čia biški nusvaigau į šoną bet sumoj lieku prie tos pačios nuomonės, kai jau parsisiunčiau tą albumą ir perklausiau. nu "bones" klipas visai neblogas nevelui timburtonas darė, o šiaip tai tik vieną jų gerą gabalą žnau ir anaiptol ne iš naujo cd.
tai under the gun, nors jis tipiškas killerių gabalas bet tas KILL ME NOW kažkoks smagus visai.
štai.

Atsakyti
mr_brightside
2006 m. lapkričio 14 d. 17:15:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mechanical_animal rašė:
paklausiau ir apverktinai graudu pasidare kaip muzikos kritikai si albuma gali vadinti vienu geriausiu siais metais, paprastos dainuskos su sintizatoriaus priemaisu, apgailetina

gal tiesiog ne tavo protui shis albumas...

Atsakyti
made_in_mama
2006 m. lapkričio 14 d. 15:34:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
be to, nereiktu spresti apie grupe is vienos dainos, ypac jei ji "somebody told me", sita daina as apskritai laikau viena prasciausiu is killeriu diskografijos..

____________________
I chose not to choose life. I chose somethin' else. And the reasons? There are no reasons. Who needs reasons when you've got heroin?
Atsakyti
made_in_mama
2006 m. lapkričio 14 d. 15:32:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
sis albumas kiek brandesnis nei pirmasis, bet vis delto pirmasis man labiau prie sirdies. anyway, the killers irode, kad nera vieno cd grupe ir tai labai sveikintina dar nepasirodzius albumui, when you were young priversdavo pasigarsinti tv ar winampa, tiek klipas, tiek pati daina labai patiko. mano favoritai is sito albumo butu when you were young, bones, read my mind ir sam's town

____________________
I chose not to choose life. I chose somethin' else. And the reasons? There are no reasons. Who needs reasons when you've got heroin?
Atsakyti
mechanical_animal
2006 m. lapkričio 4 d. 12:08:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
paklausiau ir apverktinai graudu pasidare kaip muzikos kritikai si albuma gali vadinti vienu geriausiu siais metais, paprastos dainuskos su sintizatoriaus priemaisu, apgailetina

Atsakyti
Puslapiai: 123
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Rome Rome
8,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 118
  Iš viso užsiregistravę: 73334
  Naujausias narys: nblbqiduij
  Šiandien apsilankė: 308909