Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

"Foje" albumas "Paveikslas"

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Stripped
2010 m. balandžio 23 d. 02:18:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Labai retas video klipas su angliška dainos ''Paskutinė Žiema'' versija : https://www.youtube.com/watch?v=qigHtlyHX Kw

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. gegužės 12 d. 16:27:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Visai nieko

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
DeadSoul
2007 m. sausio 9 d. 12:20:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Foje ir liks foje, o mamontovo muzika reikia vertinti ir ivertinti

____________________
Aš beldžiausi ir durys atsidarė. Bet pamačiau, kad beldžiausi iš vidaus..
Atsakyti
Gabux
2006 m. lapkričio 13 d. 00:52:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gerai, bet kiek dar yra grupės lyderių, kurie per savo solo koncertus nedainuoja ex grupės dainų?
Tai kam išvis ta solo karjera? Juoba, kai dabar su A.Mamontovu kartu groja bent 2 Foje nariai.
Be abejo, kad publika šiltai priima. Ir man pačiai patinka klausytis Foje dainų vėl. Bet čia ne tame problema. Kyla klausimas: kodėl po grandiozinio Foje atsisveikinimo koncerto Vingio parke taip ir nebuvo atsisveikinta su grupe. Nesvarbu. Gal tik man vienai čia tiek nesudėtų taškų.

____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Atsakyti
k_b
2006 m. lapkričio 6 d. 13:26:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Atsiprašau už daug klaidų, kažkodėl šiandien tokia dieną ;<

O kas liečia albumą, tai dar niekur neradau, nes pirkti tai tiesą pasakius nėra tiek lėšų kišenėje ir nelabai norisi..

____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Atsakyti
k_b
2006 m. lapkričio 6 d. 13:25:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gabux jausk skirtumą kur Take That, kur ten lyg 5 ar kiek lygiaverčių solistų, kurie bendrai kūrė dainas, ir kur AM su Foje, gi ten jo parašytos dainos, kodėl jis jų neturėtų dainuoti, jei ir pačima patinka jas atlikti, o ir pubila šiltai priema ( galiu pasakyti, kad man atrodė šilčiau, negu solinės ) a?

____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Atsakyti
Gabux
2006 m. lapkričio 6 d. 00:24:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tas pats R.Williams, nedainuoja jis didžiausių Take That hitų, ir gerai daro. Jei jau pradėjai solo karjerą, nemanau, kad reikia kapstytis po praeitį.

____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Atsakyti
james_s
2006 m. lapkričio 1 d. 14:07:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na del senu dainu per koncertus, tai pasakykit atlikeja kuris didziausiu savo hitu neatlieka per koncertus. tokio nesuprastu niekas paprasciausiai. o sakykim pamo nuomone i geriausiu A.M. dainu desimtuka gal 3 max solines patanka. (aisku cia nuo nuotaikos priklauso, koki is jo gabalu tuo metu maloniausia klausyt)

____________________
Šypsokitės. Tai nervina lietuvius Perspėjimas: fypfodamiefi jūf paliekate favo dantif neapfaugotuf
Atsakyti
philia
2006 m. lapkričio 1 d. 13:51:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jau yra albumas "kita paveikslo pusė".
gal matėt kas nors kur nors? : )

Atsakyti
Gabux
2006 m. spalio 16 d. 01:04:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nėra čia jokių pasipiktinimų. Tiesiog- grupės dainos yra grupės dainos, o solinės yra solinės. Kartais atrodo, kad senų-gerų dainų pagalba jis vis dar bando išlikti 'on top', kalbant apie koncertus. Dėl manęs, aišku, tegu groja, gera klausytis Foje (nors dabar tokios jau ir nėra), bet čia principo reikalas ir tiek.

____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Atsakyti
ice_dream (Užblokuotas)
2006 m. spalio 15 d. 14:36:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nu aš irgi tos pačios nuomonės. Juk daugeliui (bent jau) patinka, kad per koncertus Jis ir Foje dainas atlieka. Nematau, dėl ko piktintis.

____________________
"Atveskite ir pastatykite kautynėse kareivį priešais pačią patranką ir šaukite į jį, jis vis dar turės viltį, bet perskaitykite tam pačiam kareiviui nuosprendį, kad jis tikrai mirs, ir jis iš proto išsikraustys arba ims verkti." F. Dostojevskis
Atsakyti
Electra
2006 m. spalio 15 d. 14:31:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gabux rašė:
aišku, again būdas pasipelnyti,. Nors A.M pridaro daug nesuprantamų dalykų, pvz. per savo solo koncertus dainuoja Foje dainas, negi jam savų neužtenka? Nuo to klausytojui tik smagiau, be abejo, bet tai juk ne jo vieno, o visos grupės dainos. Mmh. Dėl albumo, pasiklausyti bus įdomu.

Ne, wisos Foje dainos yra Mamontowo. Wisi zodziai - jo. Grupe tik padejo AM igywendinti jo nora, kad sias dainas isgirstu. Manau jis turi wisiska teise jas dainuoti sawo koncertuose. O nuo to klausytojui juk tik geriau ;]

____________________
Siela tamsi, bet rubas be demes - Ir tai man suteikia paguoda...
Atsakyti
k_b
2006 m. spalio 9 d. 07:39:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Lauksim :>

____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Atsakyti
Gabux
2006 m. spalio 9 d. 01:25:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
aišku, again būdas pasipelnyti,. Nors A.M pridaro daug nesuprantamų dalykų, pvz. per savo solo koncertus dainuoja Foje dainas, negi jam savų neužtenka? Nuo to klausytojui tik smagiau, be abejo, bet tai juk ne jo vieno, o visos grupės dainos. Mmh. Dėl albumo, pasiklausyti bus įdomu.

____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Atsakyti
ice_dream (Užblokuotas)
2006 m. spalio 8 d. 19:57:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
A. Aišku. Supratau.

____________________
"Atveskite ir pastatykite kautynėse kareivį priešais pačią patranką ir šaukite į jį, jis vis dar turės viltį, bet perskaitykite tam pačiam kareiviui nuosprendį, kad jis tikrai mirs, ir jis iš proto išsikraustys arba ims verkti." F. Dostojevskis
Atsakyti
philia
2006 m. spalio 8 d. 19:25:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ice_dream : ne tas tau komentaras.
turėjau omeny, kad aš klausiau nuomonės apie tą albumą, o ne ar jums patinka jų dainos.

Atsakyti
ice_dream (Užblokuotas)
2006 m. spalio 8 d. 18:44:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tai kalbėk aiškiau.

____________________
"Atveskite ir pastatykite kautynėse kareivį priešais pačią patranką ir šaukite į jį, jis vis dar turės viltį, bet perskaitykite tam pačiam kareiviui nuosprendį, kad jis tikrai mirs, ir jis iš proto išsikraustys arba ims verkti." F. Dostojevskis
Atsakyti
philia
2006 m. spalio 8 d. 18:43:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nu aš ne apie tai...

Atsakyti
amicable
2006 m. spalio 8 d. 18:16:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ju dainos jega

____________________
I know I can be what I wanna be, if I work hard at it, I'll be where i wanna be.
Atsakyti
miglele
2006 m. spalio 8 d. 16:00:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jėga man visada patiko jų dainos

____________________
Sometimes there is so much beauty in the world... i feel like i can't take it
Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Gary Numan Gary Numan
8,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 954
  Iš viso užsiregistravę: 73352
  Naujausias narys: nofavowuhd
  Šiandien apsilankė: 159940