Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Juozas61
2012 m. kovo 25 d. 14:49:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O kur Oldfield'as???

https://www.youtube.com/watch?v=3-O-WXcLuM0&list=PLA1E4492861352651&index=59&feature=plpp_video


____________________
Juozas
Atsakyti
mirania
2012 m. kovo 25 d. 00:46:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
EmLoVe777
2012 m. kovo 19 d. 19:56:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Respectuks,kad John Frusciante yra!{#}{#}


Atsakyti
stichija5
2012 m. kovo 19 d. 19:34:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Steve Vai trūksta :/

https://www.youtube.com/watch?v=8KUSkGeaUPU


____________________
"The best thing about music is that when it hits you, you feel no pain." — Bob Marley
Atsakyti
V3rtig0
2012 m. kovo 19 d. 16:11:05 2012-03-19 16:12:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Laisvai surasčiau 100, jei tik galvočiau, kad tai - produktyvus mano laiko švaistymas. Vėlgi, ne kartą esu sakęs, kad tokių abstrakčių dalykų kaip muzika negalima spausti į labai konkrečias top'ų ar balų sistemas. Tačiau jei jau renkames kažkokį kriterijų, manau, tas kriterijus turėtų būti gitaros grojimo techniškumas.

Bergždžias reikalas yra dėl šito ginčytis. Kaip ir sakiau, tie top'ai tikrai neįtiks visiems. Visada bus prie ko prikibti. Bet jei vertintume, pvz., Dimebag'ą, Zakk'ą, Satriani ir Harrison'ą pagal atlikimą, o ne kūrybą(nors, tiesą sakant, pastarosios irgi negalėčiau taip greitai atmesti), bitlas tikrai liktų paskutinis. 

 

P.S. Jei dar vertindami imsime tokius dalykus, kaip grojamų stilių skirtumas, gausis dar didesnė maišalynė, nei jau yra. Nieko gero iš tų top'ų.


____________________
bacon
Atsakyti
einaras13
2012 m. kovo 19 d. 16:02:41 2012-03-19 16:03:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Gerai, čia tik 2. Pateik 100, kad įrodytum, jog Harrison'as nevertas būti tokiame tope. Juk kalbame apie tą patį Top 100, kuriame išmesti ir įkišti čia tikrai galima daug ką... O dėl šių dviejų aš nesiginčiju. Ir apie talentą kalbėjau tą patį. Palaukit, ar jums tik gitaros solo kažką reiškia, ar ne vien tik tai?


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
V3rtig0
2012 m. kovo 19 d. 15:57:23 2012-03-19 16:06:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Talento kaip gitaristo, o ne kaip dainininko ar kūrėjo. Šiuo atveju pilnai sutinku su Soulstealer. Manai, kad Harrison'as taip pavarytų?:

 


____________________
bacon
Atsakyti
einaras13
2012 m. kovo 19 d. 15:39:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Hendrix'ą pralenkusių yra? Nors pvz pateik... Nes tikrai nesutinku su tuo... George Harrison tikrai vertas būti šiame tope. Juk galu gale ne apie akordų skaičių, o apie talento dydį kalbame...


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Soulstealer
2012 m. kovo 19 d. 15:35:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Baigtų jie juokint svietą su tokiais topais vieną kartą. Nebe pirmas toks topas jau, ir visada pirmoje vietoje - Hendrix'as. Taip, Hendrix yra tas gitaristas, kuris padarė didžiulę įtaką daugeliui šių dienų gitaristų. Yra pilna jau jį pralenkusių ir geresnių. Plius, kur dar daugelis gitaristų, grojančių metalą? Synyster Gates, Alexi Laiho, Michael Paget, Kirk Hammet (?!), kur TOMMY EMMANUEL??? Taip, vietoi jų geriau įdėkime Bruce Springsteen su George'u Harrison'u, kurie groja keturis akordus, vien tik dėl to, kad jie šiaip, labai gerai pasaulyje žinomi vardai...


Atsakyti
TheCrow
2012 m. kovo 18 d. 16:39:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Man visai nesižiūri šitas topas. "Geriausi visų laikų gitaristai", "gitaros virtuozai"...čia tiek daug tokių, kurie tik pritaria sau akordais, na gal dar truputį pasoluoja. O kur Steve Vai? Yngwie Malmsteen? Joe Satriani?{#}


Atsakyti
einaras13
2012 m. kovo 18 d. 14:53:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aš kai kuriuos aukščiau dėčiau. Pvz: Dave Davies (The Kinks), paklausykit jo solo You Really Got Me ir All Day and all of the Night dainose. Arba Alex Lifeson (Rush). Paklausius dainos working man ilgam galima likti be žado. Šio topo atveju, jie abu pačiam gale...

O žemiau tikrai dėčiau Cobain'ą ir Lennon'ą (kaip sakė Snabas).

O šiaip iš pradžių nieko lyg ir nepasigedau, tik paskaičiau komentarus, ir ten rašo, kad Hammet'o nėra. Pažiūrėjau - nu tikrai nėra. Va čia tai jau blogis... Na ir R.Samborą galėjo kur nors įkišti, o iš bliuzo klasikų kažkas turėjo iškristi. Manau T-Bone walker'is. Jis itin talento neturėjo. Bet ir muzikiečiai jo nepalaiko...


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Snabas
2012 m. kovo 18 d. 14:47:32 2012-03-18 14:47:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ir senesniame ir naujajame tope man labai trūksta Miyavio, bet nu čia suprantama, jisai palyginti negarsus. Apskritai tai dėliočiau gerokai kitaip, kita vertus, ne tiek aš daug ir nusimanau tuose gitaristuose. Bet Jack White tikrai aukščiau dėčiau, o John Lennon arba Kurt Cobain žemiau, jie aišku abu buvo labai talentingi ir visa kita, bet gitara grojo ne taip jau ir ypatingai.


Atsakyti
KastisG
2012 m. kovo 18 d. 13:26:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Man tai Chris Rea čia labai trūksta... Jei ne 10-tuke, tai bent 20-tuke tikrai...


____________________
In order to stay sane I always like to remember the soul of the night as I stare in to the eyes of a new day.
Atsakyti
backspace
2012 m. kovo 18 d. 12:30:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Negaliu pakęst topų, kurie pasivadina ,,geriausias visų laikų" ir neįdeda beveik nieko iš dabartinių laikų... fe..


____________________
bet čia tik mano nuomonė....
Atsakyti
Miglaja
2012 m. kovo 18 d. 12:00:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

na taip, tie topai iš esmės nėra reikalingi,nes tiesos juose daug nėra..

Kaip ir daugelis, pasigedau ir Kirk'o  Hammett'o labai...

O šiaip jei tai būtų mano topas, tai jame atsirastų ir jie dar :

Wes Borland (Limp Bizkit), Synister Gates (Avenged Sevenfold), Daron Malakian(System Of A Down), taip pat kurio nors gitaristo iš Iron Maiden,

 

 

____________________
\"The best is yet to come..\"
Atsakyti
Very_crazy_enough
2012 m. kovo 18 d. 03:03:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ėriukas Kleptnmanas, Morkus KNowliferis, Lindsis Doleriaghamas, Alioša Lifesan'as, Brisis Pavasariopaauglys, Petras Doleris, Andreika Vasaros, Bičelis Būgienis (A+A), Bibis Karalius, Eddie Van Halen (neišverčiamas kalambūras), Jurgis Hariosūnus, Karolis Šventana, Jonė Mičelytė,

 

Robert Fripp (kažikoks frype įkūrėjas), Petras Doleris, Pranas Zapparožietis, Bronius Gegužis, Ašmenys, Ryčka Juodmaris,

 

Johnny Marr kartais klipuose stovi ar nuotraukose būna pasipuošę gitara, kuria labai gražiai papildo savo gražų garderobą, kai kurie jų for real ir groja ja, be jokio abejo.


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
V3rtig0
2012 m. kovo 17 d. 16:38:50 2012-03-17 16:39:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Keista - Hetfield'as yra, o Hammet'o - ne. Dar trūksta Zakk Wylde(ir daugelio kitų). Aišku, iš tokio nemažo pasirinkimo tikrai sunku ne tik sutalpinti į top-100, bet dar ir išdėlioti juos pagal vietas. Visiems tikrai neįtiksi su tais top'ais.


____________________
bacon
Atsakyti
Dovilly
2012 m. kovo 17 d. 16:35:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aha, o metalo muzikos gitaristai tai ignoruojami. J.Hetfield ir D.Darrell tik įkišti į patį galą... O juk pilna ir už juos geresnių šitam stiliui. Na, ką darysi, kad jau populiariausi jie, tai ir prie geriausių priskiriami. Tebūnie.


____________________
man trūksta nežinia ko, kas sudarytas iš kažko, kas neturi vardo.
Atsakyti
Izzo
2012 m. kovo 17 d. 15:59:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Pasigedau Mustaine, Gary Moore ir bent kurio nors iš Iron Maiden


Atsakyti
djmagas
2012 m. kovo 17 d. 15:47:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ir keista kad Kirko H. nėra {#}


Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Katy Perry Katy Perry
7,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 1182
  Iš viso užsiregistravę: 73344
  Naujausias narys: yuoppvwwnq
  Šiandien apsilankė: 171604