Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Apie Jim'ą Morrison'ą

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Dzimas
2007 m. lapkričio 11 d. 17:13:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Idomu, kodel mano toks nikas

____________________
All things to all men
Atsakyti
gretten
2007 m. lapkričio 11 d. 14:25:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tai ,kad jis man kazkoks genijus.. tik,kad jokiu instrumentu grot nemokejo..bet dainu tekstai,tai vajej.. mm..

____________________
greta
Atsakyti
gretelita
2007 m. rugsėjo 9 d. 12:07:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O jis man labai patiko ir vis dar patinka grazus dainu tekstai ;P

Atsakyti
BlueBus
2007 m. gegužės 29 d. 14:30:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
o gal baigiam ne į temą varyt?

Atsakyti
eqliux
2007 m. gegužės 29 d. 14:21:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aha, aš ir pati nustebau, kai pirmąkart sužinojau, kad Waitsas ne europietis nežinau, kažkaip natūraliai man taip galvojosi antra vertus, freakas visur freakas

nu jo. Apie britų muzikos sceną net šnekėt nereik, vien klausyt užtenka Sutinku su tavim. hardrock, classic rock ir prog rock geriausieji ten

o Simonas ir Garfunkelis manęs kažkaip nekabina per daug, žinok. Bandžiau kažkada klausyt ir kažkaip nieko. Gal ne nuo to pradėjau, gal šiaip nedaaugau, nežinau, bet manęs nesužavėjo per daug. O tau, kaip supratau, labai jie?

____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti
MusicalBox
2007 m. gegužės 28 d. 17:28:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
aha, teisingai! bet.. kad.. as tokia.. nu britai blemba, jega. jie daug idomesni ir daug daugiau nesamoniu (tokiu stebimu, idomiu, ne sudu) prikure. cia mano nuomone ^^ o beje kad tom waits amerikietis net nezinojau.. beje prie situ super fainiausiu amerikonu atlikeju galejai primesti simon'a ir garfunkeli, ar tau nepatinka?

____________________
touch my.. garden
Atsakyti
eqliux
2007 m. gegužės 28 d. 16:46:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Haha, O čia eglė eilinį kartą gaus progą iš savęs pasijuokt

reikalas tas, kad šiuo atžvilgiu - amerikonai užknisa - aš visiškai su tavim sutinku ir šiaip pati mėgstu tai kartoti, nes amerikonai iš tiesų užknisa, dauguma pasaulio durnysčių atėjo iš ten
...bet muzikos prasme man patinka iš tiesų stebėtinai daug amerikiečių - pradedant tais pačiais Doorsais, o kur dar visos grunge grupės, kur Tom Waits, RHCP, Dave Matthews Band, The White Stripes, Cat Power, Jimi Hendrix, Janis Joplin, Tori Amos.....užteks. per daug juokinga darosi Et, ko gero, principams čia ne vieta, ir išvis, pagal darbus reikia teist, ne pagal tautybę

____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti
MusicalBox
2007 m. gegužės 28 d. 13:16:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nu biski harda ir psichodelika sunku lygint ir sakyt UU SITAS GERIAU, bet siaip ar taip man zeppelinai daug smagiau klausosi. ir siaip amerikonai uzknisa, kazkada paskaiciavau. kad beveik nei vieno amerikono dianininko nemegstu. nu gnr.. betai gnr tokie for fun irgi patapo.

____________________
touch my.. garden
Atsakyti
liberteen
2007 m. gegužės 28 d. 11:32:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O žinot, kad Jimo tėvas gyvas ir prieš puse metu dave interviu apie nakstyvuosius J.M. metuss
dievunu šį rokerį ir DOORS muzika.

____________________
Gera MuZikA gali žirafą paversti smaugliu
Atsakyti
eqliux
2007 m. gegužės 23 d. 18:07:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Invisible_Man, žinai, tingiu aš tą apklausą daryt o šiaip tai ji priklausytų ir nuo to, kokių žmonių klausčiau dar
bet, aišku, jei kada netingėsiu, dėl tavęs galėsiu pamėgint

MusicalBox.....nu man tai nė pro kur, Jimmy man tik figūra ir plaukai gražūs, nosis dar, o šiaip... kvadratas geriau už kriaušę
nors šiaip muzikine prasme tai man Doorsai ir Zepai lygūs yra. Aišku, jie labai skirtingi, nelyginami ir bla bla bla, aš čia mėgimą turiu omeny

____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti
Invisible_Man
2007 m. gegužės 23 d. 17:16:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
eqliux, padaryk apklausą, rezultatus nepamiršk rezultatų. Gal tik mano aplinkoje bendraamžiai The Doors žino tik mano pagalba, nežinau, bet šiaip tikrai nemanau, kad mano amžiaus arba dar vyresni (60-70) žino juos.

____________________
" - Kai vairuoju, aš negeriu,- tarė jis, duodamas man pintos talpos butelį. Gurkštelėjau ir pasiūliau jam. - Velnias neims, - pasakė jis ir mauktelėjo." - Jack Kerouac "On The Road"
Atsakyti
MusicalBox
2007 m. gegužės 21 d. 22:40:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nu ok ok, uztenka cia offtopic'a, reikia kurti diskusija "plyta pries kriause - jimas pries jimmy!" o tai gausim ispejimu xD

____________________
touch my.. garden
Atsakyti
barsuko_letenele
2007 m. gegužės 21 d. 22:36:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
c'mon MusicalBox....

____________________
barsuko_letenėlė
Atsakyti
MusicalBox
2007 m. gegužės 21 d. 22:34:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
the jimmy dolls uztat aptarinejam. nu page'as visiskai grazesnis xD :

https://img122.imageshack.us/img122/1345/jimmorrisonnarrowweb200fj7.jpg

https://img516.imageshack.us/img516/8246/jimmy17qy3.jpg

ir baikit jus su tuo "visu skonis skirtingas" skonis skonis skonis taigi ir taip aisku, kad cia kiekvieno skonis! xD

taigi, kriause ar plyta? a? a? man tai kriause labiau, bet is tikro tai ovalus veidas graziausias.

o jei kalbant apie tai, kad ne pagal snkiu formas vertinam, tai as vis tiek pasilieku prie puikaus brito-kriauses-kiemo paukstelio-cepelino :*

____________________
touch my.. garden
Atsakyti
eqliux
2007 m. gegužės 21 d. 22:02:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
barsuko_letenele, mano žodyne debilas nėra blogas žodis, jei tinkamoj vietoj pavartotas
aha, buvau čia kažkada į tą saitą nulindus, radau neblogų dalykų, ale dienoraščių ir skelbimo lentų niekad neskaičiau;]
ir jo, ką jau ką, o perteikt dainos jausmą tai jis sugebėjo

MusicalBox - o man kaip tik Jimo veidas už Jimmio gražesnis čia skonio ir akių kreivumo reikalas, kiekvienam gi kitaip rodosi
bet ir išvis, ne už snukius žmones vertint reikia, gi ne kokias Pussycat Dolls aptarinėjam, vis dėlto

____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti
barsuko_letenele
2007 m. gegužės 21 d. 21:58:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Akupunkturadusk rašė:
O visgi gerą poeziją rašė.

taip. man irgi patinka. šaunu kad prieš savo mirtį dar spėjo įskaityti savo kūrinius ir galime džiaugtis Lost Paris tapes / American Prayer

____________________
barsuko_letenėlė
Atsakyti
Akupunkturadusk
2007 m. gegužės 21 d. 21:44:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O visgi gerą poeziją rašė.

Atsakyti
MusicalBox
2007 m. gegužės 21 d. 19:14:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nezinau, man tai kaip jimmio (kiemo paukstelio ir svininio cepelino) kriauses formos veidas patinka. o jei rimtai tai ka zinau, bet kvadratiniai man nepatinka, ir netgi didziausiai doorsu gerbejai llaylai nepatinka durininko jimo kvadratas. bet cia tik tarp kitko. o del isijautimo kas tik neisijaucia. tieisog man nepatinka doorsai, bet sakyti kad UUU TU NUSISNEKI DAR PAKOMENTUOK KAD DEBILAS KAIP TAU PATINKA tai ka zinau tiek jau to. cia tik mano menka, nereiksminga nuomone.

____________________
touch my.. garden
Atsakyti
barsuko_letenele
2007 m. gegužės 21 d. 15:55:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
manai Jim buvo debilas? haahh na gal tik pakvaišęs kiek, šiaip galiu kitą citatą mestelt ta proga :

“I think of myself as an intelligent, sensitive human being with the soul of a clown which always forces me to blow it at the most important moments.” (J.M.)

va taip

https://home.att.net/~morelyrics/the_doors_08.jpg

beje man labai patinka kaip Jim'as dainuodavo, jo įsijautimas.

ir jei bus noro - apsilankykit the doors oficialiam saite. ten vyksta diskusijos, gyvi grupės nariai atsakinėja į fanų klausimus, rašo dienoraščius. rekomenduoju John Densmore'o skelbimų lentą. jis ten lankosi dažniausiai ir produktyviausiai diskusijos vyksta anglų kalba aišku

____________________
barsuko_letenėlė
Atsakyti
eqliux
2007 m. gegužės 21 d. 09:22:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

panos, baikit rietis! dėl skonio gi nesiginčijama

o dėl pervertinimo...gal ne tiek Morrisonas yra pervertinamas, kiek daug kitų gerų žmonių yra neįvertinama, bet taip jau visais laikais buvo. čia grynai požiūrio reikalas turbūt.

Man asmeniškai tai kvadratiniai snukiai problemų nekelia MusicalBox, o kokios formos tau pačiai labiau patinka?

barsuko_letenele, ale kad va būtent, jis ir buvo debilas, kur tu žmogau....bet jam tai tik į naudą, man rods

____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti
Puslapiai: 123
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Primus Primus
7,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 136
  Iš viso užsiregistravę: 73334
  Naujausias narys: nblbqiduij
  Šiandien apsilankė: 142934