Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

My Chemical Romance albumas "The Black Parade"

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
toughluck
2008 m. spalio 8 d. 19:32:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pffff...nesamone

____________________
HALF THE MAN I USED 2 BE
Atsakyti
Adelle6
2008 m. rugsėjo 30 d. 18:53:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kietas kaip ir kiti

Atsakyti
eernesta
2008 m. balandžio 12 d. 18:32:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
albumas man lb patinka ir dainos geros. dabar laukiu sekancio ju albumo

Atsakyti
Hellena6
2008 m. balandžio 12 d. 18:00:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
TAIP. Praeituose CD Gee balsas buvo kitoks, melodijos buvo siurkstesnes, tekstai, Gee daugiau rekaudavo . Sis CD buvo kitoks, nustebinantis... Bet man tai ziauriai patinka... Ju muzika kitokia... manau nera panasiu grupiu... Jie greit ruosiasi isleist kita cd ir sake kad jis bus dar kitoks. Tai lb ydomu .

____________________
MCR 4ever!
Atsakyti
Ji_Kvepuoja
2007 m. sausio 24 d. 19:11:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kai pirmą kartą teko išgirsti the black parade galiu pasakyti, kad aš tiesiog labai nustebau. Nes tikėjausi, kažko kito, kažko panašaus į ankstesnius du albumus. O nustebimas, buvo gana malonus. Švelnesnis Gerard balsas, melodijos švelnesnės. O dėl dainų, tai tikrai ten panašių kaip ir nėra. Kiekviena daina turi kažko savito ir išskirtino. Mėgiamiausia mano iš šio albumo yra disenchanted.

____________________
Mano smegenys nėra erogeninė zona, taip kad prašyčiau man jų nepist.
Atsakyti

2007 m. sausio 24 d. 18:52:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kaimene >> "The Black Parade" po pirmo klausymo man irgi nepatiko, irgi atrodė vienodas su nusibodusiu skambesiu ir tt. Bet įsigilinus į kiekvieną dainą supranti, kad yra priešingai. Aišku jei tiesiog nemėgsti tokio stiliaus ar dėl kokių nors išorinių priežasčių esi nusistačius prieš MCR tada jis tau niekad nepatiks. Ir nieko blogo tame.

Atsakyti
kaimene
2007 m. sausio 24 d. 17:30:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
paklausiau ir susidarė mėšlinas vaizdas bei garsas....... tokių grupių pasaulį daug mėtos.... visiškai pritariu kiekvienam k_b sakiniui. kaip rašė hopeless,kad albumo dainos nevienodos...na,aš čia galėčiau ginčytis. man jos nieko nesiskiria viena nuo kitos. išvada tokia,kad man šitas albumas švelniai tariant nepatinka kaip ir pati grupė.

Atsakyti
xdm
2007 m. sausio 24 d. 16:45:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ir ant britney spears toks turėtų būti klijuojamas

Atsakyti

2007 m. sausio 24 d. 16:42:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O, ir tik dabar pastebėjau tą Advisory lipduką ant viršelio. Kažkaip neįžvelgiau dainose keiksmažodžių, o būtent dėl jų dažniausiai tą dalyką klijuoja. Turbūt manoma, kad MCR muzika kažkaip paveiks nepilnamečius o iš kitos pusės gal ir teisūs yra

Atsakyti

2007 m. sausio 24 d. 16:39:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Sutinku aš su jum abiem, čia grynai tokia muzika skirta 13-20 metų žmonėms, ir tuštinanti jų kišenes. Bet esmė, kad tai yra geras, kokybiškas, energijos ir NEvienodų kūrinių pilnas albumas.

Atsakyti
xdm
2007 m. sausio 24 d. 16:18:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
cha. nesistebiu, kad jų įrašų kompanija kaip ir green day - reprise...

Atsakyti
xdm
2007 m. sausio 24 d. 16:17:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na mano nuomone šis albumas kaip ir american idiot yra kokybiška muzika. Bet tos kokybiškos yra daug ir aš čia nieko super kažko nematau. vat, o nirvana tai jau yra visai kitas reikalas

Atsakyti
k_b
2007 m. sausio 24 d. 14:46:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Sunku būti objektyviam, bet vien šis užrašas, ir tas albumo viršelis man jau vėžį varo...

Jei taip trumpai ir visiškai atvirai: visos dainos tiesog monotoniškos, kiekvieno priedainio metu to vokalisto klykojimas tiesog pradeda nervinti tiesog norisi išrėkti: SUGALVOKIT KĄ NORS NAUJO. Tiesog banalus, puikiai pataikytas į dabartinius depresuojančių paauglių auditorijas, kuriems reikia tokios muzikos, dėl mados, dėl kitų priežasčių, bet man asmeniškai sunkiai suvokiama. Gaila, kad taip masiškai pasigauna bangos;< , o lygint Nirvanos "Nevermind" su šitu... tiesog be žodžių. O Su Green Day tikrai galima, nes jie taipogi tiksliai pataikė į auditoriją, tinkamu laiku - bet dainos dar klausomos, ne tokios monotoniškos, na jau tikrai jei leistų pasirinkt iš dviejų blogybių - rinkčiausi jau geriau green day - negu šita šutvė... nes tas jų įvaizdis, kalbos, apie tokius marazmus tiesog gadina jaunus žmonės.. brrrr...

____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Atsakyti

2007 m. sausio 24 d. 14:36:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Lygir buvo tema (ir netgi ne viena) apie šį praėjusių metų MCR darbą, tačiau dabar neradau jokios.
O man visai norėtųsi sužinoti, ką music.lt nariai mano apie jų muziką, tiksliau, būtent apie \\\"The Black Parade\\\" albumą.
Akivaizdu, kad jis skiriasi nuo ankstesniųjų darbų, muzika tapo melodingesnė, liko mažiau bandymu daryti kažką panašaus į hardcore ar punk. Ir tai tik į gerą, nors buvo tokių nuomonių kad \\\'MCR mirė sulig \\\"The Black Parade\\\" pasirodymu\\\'.
Atrodo, kad grupė subrendo. Man asmeniškai \\\"The Black Parade\\\" vienas geriausių praėjusių metų albumų. Labai išbaigtas, bent pusė dainų yra puikios. Nors tai kaip jie visa tai atlieka gyvai, atrodo gan kvailai, bet juk klausant albumą ne tame esmė yra ; D

ir dar vienas dalykas: radau https://www.urbanation.lt/cd-kepykla/26/ tokį sakinį: naujasis MCR albumas lyginamas su tokiais darbais kaip „Green Day. American Idiot“ ar net „ Nirvana. Nevermind“ ką manot apie tai? (gaila, kad nežinau kas juos taip palygino ;o)

https://www.livedaily.com/img/library/artists/m-r/CD-mychemicalromance-102306.jpg

Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


The Subways The Subways
7,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 5
  Neregistruotų vartotojų: 270
  Iš viso užsiregistravę: 73335
  Naujausias narys: Ausriokas
  Šiandien apsilankė: 444842