Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Gyvenimo prasmė

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Rolandas19770710
2017 m. liepos 2 d. 12:34:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

tai as jau gal ir nebesikartosiu, 4Blackberry ir Einaras13 jau aplenke mane {#}


Atsakyti
Silentist
2017 m. liepos 2 d. 11:21:00 2017-07-02 11:23:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

malonumai


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
4Blackberry
2017 m. liepos 2 d. 00:02:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Gyvenimo prasmė - gyventi. Tačiau gyvenimas pats savaime, be jo valdymo negalimas. Pats savaime yra egzistavimas, kuris yra neišvengiamybė, tai yra pasidavimas likimui, kas gali būti ir nieko neveikimas. O gyvenimas yra pasirinkimas, nes gyvendamas renkiesi nemirti, renkiesi VEIKTI. Ir yra kažkokios specifinės priežastys, kodėl tu renkiesi nemirti. Pvz, jei būtum likęs vienas žmogus pasaulyje, ar ilgai taip išgyventum? Ar gyventi tik dėl savęs prasminga tada būtų? Gyvenimo prasmė yra gyventi, bet gyvenimas be savo suformuluoto apibrėžimo ir veiksmų vykdymo yra gyvenimas be prasmės.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
einaras13
2017 m. liepos 1 d. 23:30:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Matau, žemiau visi kažkokie persikompleksavę, pasimetę. O juk atsakymas super paprastas (aišku, neskaitant už atsakymo slypinčių visų prasmių).

Ats.: Gyventi.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
kinomane
2010 m. rugpjūčio 1 d. 22:35:23 2011-01-30 22:58:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Yra ta prasmė, tik visiems skirtinga. : D

Atsakyti
Sahja
2010 m. rugpjūčio 1 d. 22:22:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Padėti artimiems,tiems kas arčiausia jūsų ir yra gyvenimo prasmė...

____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
Atsakyti
Inetutea
2010 m. liepos 10 d. 16:00:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tai va,atsakysiu į šios diskusijos klausimus mano supratimu.
Kodel verta gyventi?Kad galėtum viską patirti,nes gyvenimą pradedi nuo nulio(na nežinau ar suprasit ką turiu omenyje,bet tikiuosi suprasit)ir savotišką kraitį susikrauti gyvenime,ką padarei ir ką dar turi padaryti.
Kas gi mus sulaiko nuo savizudybes (noro uzbaigti savo gyvenima)?-Sulaiko tai kai pagalvoji,jei nusižudytum tai įskaudintum savo artimuosius,kurie tave myli.,noras kažką dar padaryti/atlikti,ką esi numatęs/sugalvojęs...
Ar galites gime?-Per silpnumo akimirkas gailiuosi,bet paskui vėl galvoju jei jau gimiau tai vadinasi taip reikia.
Ar noretumete atgimti naujam gyvenimui?Labai sunkus tas gyvenimas,todėl nenorėčiau.

Atsakyti
bausme_jechtoje (Užblokuotas)
2007 m. balandžio 6 d. 00:10:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nju rejkia maskes, mergos, namo, baseino, pinigju.va kur prasme. o seip daugjiau taj nezynau.gal dar pavizdziuj maistas skanus arba pralekt su mocu ir kaj benzo uztenka.kai dirbjt nerejke..na visaj galji but manau

____________________
RESPEKTS
Atsakyti
gretten
2007 m. balandžio 4 d. 23:29:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
apie savizhudybe kazhkas kalbejo..
blem,kiek daug paaugliu 15meciu,14meciu " zhudosi " . atsiseda ir : nu viskas..kokia prasme man buti cia? nusizhudysiu.vistiek nieko gero nepadariau." ir bega po minutes i vonia ,nes zhiauriai pershika ,bijo nukraujuot ir pan.man paciai teko ne karta tokiu nesamoniu apie gyvenimo prasme girdet... tipo,man 13 ir manes nieks nesupranta.tevai kishasi i mano gyvenima.kokia prasme man cia likti? nusizhudau..

nu kazn.gyveni,mokais,dirbi,tūsinies,verki ,begioji,miegi,zhaidi,juokies ir pan. nu vat ir prasme...

tik jau nesakykit,kad nera prasmes gyventi....

____________________
greta
Atsakyti
xnxx (Užblokuotas)
2007 m. kovo 30 d. 22:29:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
: ] Ji net iki galo nesuprasdama ką parašė, parašė vertingiausią komentarą iš visų kiek čia yra, ir ne tik čia ir ten, ir dar ten. Ir ten kur šviesa nepasiekia. Visur.

Atsakyti
SudegintaSaule
2007 m. kovo 29 d. 17:23:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gyvenimo prasmė? Manau pats gyvenimas ir yra prasmė...

____________________
Šviesa...Ar dar vienas žalingas įprotis...?
Atsakyti
Irrma
2007 m. kovo 29 d. 15:20:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
elenioooke rašė:
Netikiu, kad atsiradome zemeje del kokio nors tikslo. Bet kad jau atsiradom, turetume isnaudoti savo galimybe kuo geriau. tai yra, susigalvojus savo gyvenimo prasme (tiksla). Nu kazka nusnekejau jau

pritariu

____________________
Kartais atrodo, kad šiais laikais tolerancija yra menas. Ir aš rimtai.
Atsakyti
elenioooke
2007 m. kovo 28 d. 19:44:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O apie savizudybe neteko rimtai mastyti, nes dar daug ka turiu cia nuveikti. Ir ne tik, aisku.
Antru atgimimu netikiu, bet jei jau taip BUTU, tai ko gero butu visai idomu

____________________
"I just met a wonderful new man. He's fictional but you can't have everything". And what if it's too real, so real it's surreal?
Atsakyti
elenioooke
2007 m. kovo 28 d. 19:41:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Netikiu, kad atsiradome zemeje del kokio nors tikslo. Bet kad jau atsiradom, turetume isnaudoti savo galimybe kuo geriau. tai yra, susigalvojus savo gyvenimo prasme (tiksla). Nu kazka nusnekejau jau

____________________
"I just met a wonderful new man. He's fictional but you can't have everything". And what if it's too real, so real it's surreal?
Atsakyti
Irrma
2007 m. kovo 28 d. 19:32:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na, vardo anei nieko neparašyta, bet čia iš knygelės, "senovės kinų išmintis" geras dalykas. Ir šiaip, dao pavaldo

____________________
Kartais atrodo, kad šiais laikais tolerancija yra menas. Ir aš rimtai.
Atsakyti
your_nightmare
2007 m. kovo 28 d. 19:26:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
koks ten kinas pasake?butu idomu suzinot

Atsakyti
Irrma
2007 m. kovo 28 d. 18:51:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gosh, kokie jūs man įdomūs vieniem gyvenimo prasmė - smalsumas, kaip viskas bus, kitiem artimieji, dar kitiem jie patys, ir t.t.
Kaip pasakė vienas visai negarsus bet išmintingas kinas - "Žemė mums visiems viena"
Todėl neatsisakau idėjos, kad verta gyventi dėl smulkmenų kad ir kokios didelės mums jos beatrodytų - jos kitiems gali atrodyti menkos smulkmenos

____________________
Kartais atrodo, kad šiais laikais tolerancija yra menas. Ir aš rimtai.
Atsakyti
Vibratorius (Užblokuotas)
2007 m. kovo 28 d. 16:20:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
neieskau as jokios gyvenimo prasmes, manau ji ir taip susideda tiek is manes pacio, tiek is kitu zmoniu. kitaip sakant is smulkmenu. (nesakau, kad zmones yra smulkmesnos bet, manau esme pagauste). Gyvenu tiek del saves, tiek del kitu. Jei pavyzdziui gyvenciau vien tik sau, ir buciau koks nors rasytojas, tai parasau knyga ir niekam neduodu skaityt? nes gyvenu ne kitiems o sau? kazkokia nesamone, tada jei gyveni tik sau, ir nepridedi ne menkiausios savo daleles del kitu. as manau, kad pridedu, ir esu be galo del to laimingas. nesvarbu ar kam nors kenkiu ar padedu. yra kas kenkia man, yra ir kas padeda.

____________________
Take off your clothes, I wanna take pictures of you ;)
Atsakyti
Pasiklydus
2007 m. kovo 27 d. 22:40:54 2011-07-28 02:18:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
.

____________________
I never apologize. I'm sorry, but that's just the way I am.
Atsakyti
xnxx (Užblokuotas)
2007 m. kovo 27 d. 22:32:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O nee. Tik negalvok jog prasmė profesijose. Pasiklysi.

Atsakyti
Puslapiai: 123
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Uaral Uaral
8,6

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

21:18 - Silentist
tai Luktelk ar Lukterėk?
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 1436
  Iš viso užsiregistravę: 73352
  Naujausias narys: nofavowuhd
  Šiandien apsilankė: 313151