Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456 ...
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
4Blackberry
2015 m. birželio 8 d. 21:47:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

"Creep" geras kūrinys, bet jau taip įgrisęs iki kaulų smegenų... O diskografiją tikrai verta panagrinėti, nes ji nemaža.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
einaras13
2015 m. birželio 8 d. 21:45:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aš manau, kad pervertintas kūrinys "Creep" - nu aš jo nepakeliu, man jis niekaip nelimpa, nors kiti Radiohead kūriniai limpa ir kartais net labai. Na, o pati grupė įdomi, bet kadangi dar deramai su visa diskografija nesusipažinau, tai neskubu vertinti jų pervertinimo.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
4Blackberry
2015 m. birželio 8 d. 21:43:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Man pradžioje jų muzika pasirodė labai pasyvi ir nuobodoka, bet vėliau, kai įsiklausiau, padarė geresnį įspūdį. Nors vis tiek niekas nepakeis mano požiūrio, kad ši grupė yra pervertinta.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
Dainioos
2013 m. sausio 15 d. 18:40:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Visiškai pritariu. tik visiškas idijotas gali pasakyt, kad Tom yorke balso neturi. 

Radiohead yra viena nuostabiausių ir unikaliausių grupių visame pasauly. 


Atsakyti
elpmistsuj
2012 m. kovo 10 d. 22:08:15 2012-03-11 12:11:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Pati geriausia grupė iš visų!!! Tik gaila, kad visai neseniai atradau Radiohead... Tačiau dabar klausausi Jų be perstojo, ištisus mėnesius ir nė kiek neatsibodo, o tik dar labiau patinka!.. Esu tikra Jų fanė, nors pati nemėgstu tokių "fanų" :D.. Kai taip rašau, tai atrodo, kad tai laikina, bet aš nemanau, nes Radiohead iš dalies labai mane pakeitė... Jų muzikoj tikrai yra kažkas, kas "paveikia"... Radiohead tikrai kuria labai įdomią, neeilinę, keistą, verčiančią susimąstyti muziką! Tačiau ne visi gali Ją suprasti, todėl daugeliui nepatinka Radiohead kūryba...

Dabar pasaulis pripildytas "negyvu šlamštu", aplink groja vien tik bejausmis popsas, klipuose raitosi nuogos bobos ir visus taško kažkokie "būmčikai"... Todėl labai sunku rasti tikrą ir gerą muziką, ir tokių, kaip Radiohead, reikia labai gerai paieškoti... Aišku, visi skirtingai supranta muziką. Na aš nesakau, kad apart Radiohead daugiau nieko neklausau, tikrai klausau. Domiuosi daugeliu grupių, labai mėgstu praeito amžiau kūryba, patinka klasika, instrumentalai ir t.t. :)

Nenoriu čia labai plėstis, nes daug gero galėčiau dar prirašyti apie Radiohead :) Tikrai labai džiaugiuosi, kad atradau tokią grupę!!! Laukiu, kada jie atvažiuos į Lietuvą, nes tada išsipildys mano svajonė!!! :)


Atsakyti
vitutsia
2011 m. kovo 5 d. 02:41:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mantenas rašė:
stopwar jeigu ka mano megstamiausia daina it's my life kad ir seniena bet gera o man tikrai atrodo kad si grupe neturi balso gal dainuoja geras dainas bet jie dainininkai o balsas svarbiausia!

sako balso neturi...gal tu klausos neturi? yorke'as su savo balsu beleka isdarineja...nenuostabu, kdl tavo megstamiausia daina it's my life. per daug sudetinga tavo ausiai susigaudyt radiohead muzikoje.
grupe gali gyvuoti tiek ilgai, kiek jie sugeba kurti, o jie toli grazu neissiseme...pikta daros antl tokiu komentatoriu

Atsakyti
mantenas
2010 m. balandžio 1 d. 21:33:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
stopwar jeigu ka mano megstamiausia daina it's my life kad ir seniena bet gera o man tikrai atrodo kad si grupe neturi balso gal dainuoja geras dainas bet jie dainininkai o balsas svarbiausia!

____________________
Muzonas(muzika) mano gyvenimas
Atsakyti
mantenas
2010 m. balandžio 1 d. 21:29:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Senukai jau sena grupe reik nauju tegul jie traukiasi is scenos ir uzleidzia vieta jaunesniems!

____________________
Muzonas(muzika) mano gyvenimas
Atsakyti
MasterPassion
2009 m. gruodžio 16 d. 00:38:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mane tai nervina. negali pradet dienos ju nepaklausius, ir negali nueiti ramiai miegoti ju nepaklausius. jie tampa gyvenimo dalimi. kaip narkotikas. jauciu priklausomybe ju muzikai

____________________
Laimingas ne tas kuris daug turi, o tas kuriam mazai reikia
Atsakyti
kissofdeath
2009 m. rugpjūčio 28 d. 10:24:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
zinau gal tik kelias dainas,bet man jos labai patinka

Atsakyti
paduoksesutekarda
2009 m. rugpjūčio 28 d. 10:22:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Labai patinka man jie

____________________
f
Atsakyti
be_inis
2009 m. rugpjūčio 28 d. 09:13:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Radiohead'ai niekada gyvai nenuvils, sprendziu is savu ispudziu ir kitu atsiliepimu. Todel ju turai didziuliai ir laukiami. Ir tikrai jie to yra verti.
Vizuoliai jie visada bando vis kitokiu konceptu pasirodyti, ir kokia sviezia ideja istraukia. Ir groja sie anglai ilgus setus, publikai tai malonumas, o bunant eksperimentiniam bandui, kuo Radiohead ir yra, galimybes parodyti kanors naujo yra pacios geriausios.

Ir as is dalies sutinku kad Radiohead yra savotiski, bet kitokie siu laiku Pink Floyd.

Atsakyti
stopwar
2009 m. rugpjūčio 28 d. 01:10:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Mantenas,kai tavo mėgstamiausia daina "just dance",tai suprantama,kad radiohead tau nepatiks.Į kelintą klasę eisi? šeštą?

Aš mačiau juos užvakar Lenkijoje.Nerealiausios 2 mano gyvenimo valandos.Tokia energija,ritmas,šviesos...ech,net neįmanoma nupasakoti.
Jų muziką reikia suprasti,į ją įsijausti.Man jie kaip šių laikų Pink Floyd.Tik įsigilinęs į kiekvieną garsą ir kiekvieną žodį,suprasi,kaip viskas ten nuostabu

Atsakyti
nutle
2009 m. rugpjūčio 27 d. 18:51:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Visai nieko ypac Street Spirit labai liux Nors pastebejau, kad ne visada ji man sueina, ir labai nuo nuotaikos priklauso.. bet bent jau ant gitaros graziai skamba Dar Creep, Talk Show Host, No Suprise (?) visai neblogos..

____________________
Screw you guys... I'm going home!
Atsakyti
Enough
2009 m. rugpjūčio 27 d. 16:49:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nepatinka.

Atsakyti
mantenas
2009 m. rugpjūčio 27 d. 15:49:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
bloga nebalsinga isprotejus besmegene grupe kazkokie frankensteinai ta grupe

____________________
Muzonas(muzika) mano gyvenimas
Atsakyti
Ji_Kvepuoja
2009 m. sausio 26 d. 19:20:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Coldplay su Radiohead beveik petys į petį, bet Coldplay daugiau.

____________________
Mano smegenys nėra erogeninė zona, taip kad prašyčiau man jų nepist.
Atsakyti
LoseControl
2009 m. sausio 26 d. 16:50:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jų išviso daugiausiai, jei neklystu?

Atsakyti
Ji_Kvepuoja
2009 m. sausio 26 d. 16:41:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Radiohead tada irgi ale legendiniai bitlai ne? jų vis tiek daugiau nei Muse klauso (imant last.fm duomenis).

____________________
Mano smegenys nėra erogeninė zona, taip kad prašyčiau man jų nepist.
Atsakyti
be_inis
2009 m. sausio 26 d. 13:05:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Last.fm'as visu Muse, ale legendiniu Bytlu nenormaliom dozem klauso.

Idomu, butu suzinoti amziaus statistikas tokiu klausymo 'fragu' : D

Atsakyti
Puslapiai: 123456 ...
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Midnight Oil Midnight Oil
7,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 325
  Iš viso užsiregistravę: 73334
  Naujausias narys: nblbqiduij
  Šiandien apsilankė: 194247