Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Marilyn Manson albumas "Eat Me, Drink Me" (2007 m.)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
chzarija
2010 m. balandžio 29 d. 23:01:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Geras, bet buvo geresniu, vistik ir tokia tamsi romantika jam tinka, nors pati asmeniskai megstu agresyvesnias dainas, daugiau tokias kur klausant pogintis noretusi

____________________
A pill to make you numb A pill to make you dumb A pill to make you anybody else But all the drugs in this world Won't save her from herself
Atsakyti
Cirska
2010 m. sausio 3 d. 11:42:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gerulis.

____________________
Šok į patį vidurį, susipurvink rankas, o tada siek žvaigždžių.
Atsakyti
miculka
2009 m. lapkričio 25 d. 12:29:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man ziauriai patiko sitas cd! Tos dainos tokios lyrines net stebetina. Lb geros dainos!

Atsakyti
Ernestas814
2009 m. liepos 10 d. 19:36:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ir man patiko šis albumas nors daugelis jį peikia. Na, čia visos tokios lyriškos dainos, bet klausyt mano nuomone galima.
Mėgstu šias dainas: If I was you vampire, Putting holes in hapiness, The red carpet grave, Just a car crash away, Heart-Shaped glasses, Edivence, Eat me drink me.

Atsakyti
juskra
2008 m. vasario 14 d. 22:34:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man patinka

____________________
ei, teve, jei jusu pasakojimai apie pragara netiesa, mes visi apsikakosim!
Atsakyti
mechanical_animal
2007 m. birželio 8 d. 01:46:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
twiezzy rašė:
2007 metais ka girdejau tai kolkas pats geriausias cd.. bet is marilyn mansono tai manau buvo ir geresniu kompaktu... beje klipas pirmajam singlui[heart-shaped glasses] yra lb lb panasus i praeitus video... na dar tikejausi daugiau dainu kompakte....

na heart-shaped glasses galetu buti panasus tik i mOBSCENE ziurint is mano puses, o is tavo i ka dar? beje sutinku del dainu stygiaus - galetu buti bent jau 17 ;] kaip ir groteske, bet kaip sakoma svarbiausia ne kiekybe o kokybe, o kokybe tikrai jauciama

Atsakyti
twiezzy
2007 m. birželio 6 d. 23:10:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
2007 metais ka girdejau tai kolkas pats geriausias cd.. bet is marilyn mansono tai manau buvo ir geresniu kompaktu... beje klipas pirmajam singlui[heart-shaped glasses] yra lb lb panasus i praeitus video... na dar tikejausi daugiau dainu kompakte....

Atsakyti
VaiX
2007 m. birželio 5 d. 20:43:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tai ką,
ryt paleidžia... Valio.

____________________
EADBGe | 965 | This Place is Death
Atsakyti
Smashing
2007 m. gegužės 18 d. 21:04:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Išskirčiau If I Was Your Vampire ir They Said Hell's Not Hot.
Albumo skambesys kitoniškas ir man visai patiko :>

Atsakyti
Nocturnal_Ritual
2007 m. gegužės 5 d. 14:01:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kuo daugiau kartų klausiau, tuo man nuobesnis ir pilkesnis "Eat Me, Drink Me" darėsi. Visas albumas velkasi tuo pačiu, įgrisusiu ritmu, kurį pagyvina nebent solo partijos (O "Putting Holes In Happiness" soliakas tikrai nuostabus). Vyliausi, kad šitas roko dinozauras parodys jog vis dar turi smarvės, o išėjo kažkoks silpnas pirstelėjimas. Dabar jau galiu drąsiai sakyt, a.t.a., MM.

Atsakyti
mechanical_animal
2007 m. gegužės 5 d. 00:03:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
likau priblokstas! sis albumas net virsyjo mano lukescius! tik perklausius albuma galiu teigti kad iki kanopu uzhvertimo Marilyn Mansonui dar ojoj kaip toli...
na ka pirmoji daina If I Was Your Vampire labiau primena repertuara kuri girdejome holivude, taciau beklausant The Red Carper Grave ir Putting Holes In Happiness nejuciomis pasijauti beklausas senuosius geruosius mechaninius gyvunus su visom geriausiom jo tradicijom bei melancholisku instrumentalu, o ka jau kalbet apie viena ispudingiausiu albumo dainu They Said Hell's Not Hot, kuri is dalies primena kurini Disassociative. Likau suzavetas daina Evidence, kurios gitaros solo skambesys truputi primena sweet dreams solo partija, taciau vistiek islieka savotiska bei zavincia. Albumo geriausia daina laikau Heart-Shaped Glasses (When The Heart Guides The Hand) - tai kurinys kuris mano suzavejo nuo pirmuju akordu, labai mielas ir uzhkabinantis ausi skambesys nepaliko manes abejingo. tiesa si daina labai issiskiria is bendro Marilyn Manson repertuaro, taciau tai ne kiek neitakoja kurinio kokybes, esu simtu procentu isitikines jei sis kurinys bus isleistas singlo pavidalu - sulauks jei ne stulbinancios tai bent sekmes.
susumavus galima teigti kad albumas subrandintas ir puoseletas, be galo dziaugiuosi kad MM dar turi parako ir isleidzia toki darba kaip Eat Me, Drink Me, belieka tik laukti koncertu turo bei viltis kad jis neaplenks musu Lietuveles

Atsakyti
Ariel_Cancer_Dies
2007 m. gegužės 2 d. 17:06:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Šiaip kai išgirdau Heart Shapes Glasses tai mane labai sužavėjo. Tai viena iš nedaugelio grupių kurios išsilaiko nepalietos tos emotional roko bangos. Don't brake my heart, don't brake and i won't barke your heart shaped glasses! SuperB žinokit, kažkoku Indie padvelkė ta instrumentuotė

____________________
Mano geras blogas: sharkeen.lt - mano muzikos žurnalas Mano muzika: http://www.last.fm/user/sharkeen Twitter: http://www.twitter.com/sharkeen_
Atsakyti
be_inis
2007 m. gegužės 2 d. 15:20:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ar kas jau klausėte jo ?
Viso neperklausiau, bet kolkas daina Putting Holes in Happiness nustebino, skamba labai kitaip nei viskas iš anksčiau. Gera gitaros solo.

Atsakyti
VaiX
2007 m. balandžio 27 d. 22:49:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
senai laikas

____________________
EADBGe | 965 | This Place is Death
Atsakyti
Autodafe
2007 m. balandžio 10 d. 00:32:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Negerietis rašė:

Prie ko čia Lest We Forget, juk tai dainų rinktinė?
va būtent. jei atlikėjas jau leidžia savo rinkinius, tai nieko gero iš jo nelauk..

asmeniškai man geriausia, ką Mansonas yra iškrėtęs, yra pati jo kūrybos pradžia - Portrait Of An American Family. vėlesni darbai dar irgi turėjo idėjinio užtaiso, bet dabar beliko tik ambicija ir išsiknisinėjimas, atleiskit už kategoriškumą.
gal čia tik atvėsusio fanatizmo apraiškos, o albumas pasirodys esąs visai neblogas... anyway, nemanau, kad klausysiu.

____________________
beware of everything
Atsakyti
lacunacoil
2007 m. balandžio 9 d. 16:21:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ok man Groteskas vienintelis iš MM patiko nes nžn ten tas rimtai groteskinis, bišk neo cabaretinis nuvažiavimas visai sulindo, bet nžn nemanau kad čia gero kas bus... Kartų kaita

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
Negerietis
2007 m. balandžio 9 d. 12:54:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Autodafe rašė:
goš, negi dar vienas?! jau pastarieji (Groteskas ir Lest We Forget) buvo į pievas, o čia dar tas nukvakęs roko zombis mirti nenori...
manyčiau, laikas jam gražiai ir tyliai užversti kanopas. čia jau net neatsižvelgiant į asmenines simpatijas, antipatijas ar skonio reikalus. net norėdamas nebesugražins senų laikų ir senos muzikos.

Prie ko čia Lest We Forget, juk tai dainų rinktinė? O dėl naujo albumo, tai tikrai paklausysiu įdomumo dėlei, kažko stebuklingo gal ir nesitikiu, bet vis dėlto.


Atsakyti
onlySun
2007 m. balandžio 9 d. 12:38:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Asmeniskai, man patiko Golden Age Of Grotesque, gal truputi per daug vienodas, bet man patiko
O albumo laukiu, nes as visad zavejausi Mansono idejomis. Manau, jog nebus prastesnis nei kiti

____________________
Kai pirštas rodo į dangų, tik kvailys žiūri į pirštą.
Atsakyti
mechanical_animal
2007 m. balandžio 9 d. 01:45:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
manau taip kategoriskai vertinti nereiketu, dar neperklausius net fragmentu sio albumo, ka gali zinoti - galbut kaip tik siame albume isgirsime tai kas daugeli suzavejo antikriste ir mechaniniuose gyvunuose ;] asmeniskai as, tikiuosi labai daug is sio albumo

Atsakyti
Autodafe
2007 m. balandžio 9 d. 01:28:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
goš, negi dar vienas?! jau pastarieji (Groteskas ir Lest We Forget) buvo į pievas, o čia dar tas nukvakęs roko zombis mirti nenori...
manyčiau, laikas jam gražiai ir tyliai užversti kanopas. čia jau net neatsižvelgiant į asmenines simpatijas, antipatijas ar skonio reikalus. net norėdamas nebesugražins senų laikų ir senos muzikos.

____________________
beware of everything
Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Rome Rome
8,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 128
  Iš viso užsiregistravę: 73334
  Naujausias narys: nblbqiduij
  Šiandien apsilankė: 312201