Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Jūsų mėgstamiausias muzikinis instrumentas?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12345
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
einaras13
2023 m. balandžio 29 d. 22:45:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Niekas pernelyg nepasikeitė, bet gal kitaip noriu suformuluoti atsakymą. 

Pučiamųjų instrumentų, bendrai imant, nemėgstu. Mane kartais galima sužavėti saksofonu, kornetu, fagotu, retesniais atvejais – fleita, trombonu, trimitu, valtorna, obojumi, klarnetu, tačiau įprastai man aš jų visų nepasigendu. Pats taip pat nenorėčiau išmokti groti pučiamuoju instrumentu. Vienintelis mano mylimas aerofonas net nėra pučiamasis, bet apie tai tolėliau.

Atvirkščiai su styginiais: beveik visus mėgstu. Galėčiau gyventi be ukulelės, liutnios ir panašių gitaros šeimos instrumentų, taip pat be kanklių ir arfos, bet visa smuiko šeima, gitaros (ypač elektrifikuotos) man labai artimi. Labiausiai vertinu storiastygius: bosinę gitarą, violončelę, kai kada ir akustinis kontrabosas mane nustebina. Ir aš esu vienas iš tų keistų žmonių, kuris altą labiau negu smuiką. Čia turbūt vėlgi kilę iš to, kad žemesni tonai mano ausiai, matyt, artimesni. Šioje gyvenimo stadijoje, kai jau nesitikiu, kad kada išmoksiu groti kokiu instrumentu, nes neturiu tam laiko ir valios, vis tiek kartais pasvajoju apie bosinę gitarą. Turbūt ją nominuočiau kaip mylimiausią instrumentą. 

Klavišiniai turbūt būtų mėgstamiausia instrumentų klasė. Labiausiai turbūt myliu vargonus (štai ir tas žadėtas aerofonas), labiausiai nemyliu akordeono (ironiška, irgi aerofonas). Bet akordeono turbūt vienintelio iš klavišų ir nevirškinu. Pianinas ir fortepijonas – labai mieli. Sintezatoriai, melotronai, elektriniai vargonai, elektriniai pianinai – puikus dalykas. Rečiau girdimi klavesinas, klavikordas, čelesta – irgi nuostabūs. Vėlgi, niekada nesu testavęs elektrinių vargonų. Mano pirštai mediniai, bet bent jau tais mediniais norėčiau pajausti, kas tai per daiktas. 

Mušamuosius taip pat vertinu gerai, bet turbūt žemiau nei klavišus bei styginius. Ypač patinka tembriniai mušamieji: labiausiai vibrafonas, taip pat marimba, kiek mažiau: ksilofonas, glokenšpilis. Netembriniai irgi dažnai tenkina: klasikinis drumset'as (bass, snare, hi-hat, lėkštės) puikus dalykas. Visgi mažiau mėgstu nekonvencinius mušamuosius. Neatsimenu, kada kas mane nustebino kokiom kastanjetėm, tambūrinu, marakomis, įvairiais tradicinių kultūrų būgneliais (konkrečiais pavadinimais iš jų tik kongą atsimenu, bet jų ne vienas tikrai yra). Tai šitų bendrai nepasigesčiau, nors be abejo, žaviuosi, kai kokie džiazo perkusininkai tokius dalykus  kūrybingai panaudoja. 

Mano top3 turbūt toks pats kaip ir prieš 10 metų, tik bosinę gitarą keliu į viršų, o vargonus su violončele žemiau numušu. Kodėl bosas, paklausite? Vienas iš galimų atsakymų yra šita trimis bosinėmis gitaromis atliekama daina: 

Bosas yra ne tik kompozicinis instrumentas, jis yra nuostabus solinis instrumentas. Kaip pavyzdį panaudosiu du klasikinius bosistus: John Paul Jones, kuris tą pademonstravo studijoje su Zooma albumų, ir John Entwistle, kurį tą nuolatos demonstruodavo gyvai. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Isa
2017 m. rugsėjo 26 d. 11:15:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Isa
2013 m. gruodžio 9 d. 10:50:16 2017-09-26 11:20:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Grace
2013 m. gruodžio 8 d. 14:25:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Groti nemoku. O klausyti labiausiai patinka saksofono ir gitaros. 


____________________
Išėjus klausyt "šūdinų" dainų
Atsakyti
brigblitz
2013 m. gruodžio 8 d. 14:22:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Dievinu bosinę gitarą. Taip pat norėčiau pabandyt būgnus pamušt ;D


____________________
Isn't it more fun when you don't have permission?
Atsakyti
AndriuchaXL
2013 m. gruodžio 8 d. 14:16:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Pats groju elektrine gitara tad labai patinka, taip pat akordeonas nors nelabai juo ypatingai gerai groju, labai gerbiu akordeonistus ir akordeonas mano saraše užima ypatingą vietą :) Norėčiau išmokt bosine gitara grot, man ji patinka man labai. Patinka sakso muzika :P

Taigi elektrinė gitara, bosinė gitara, akordeonas ir saksas :P


____________________
Playboy'us, filantropas, milionierius, daktaro laipsnio turėtojas, elektrinės gitaros genijus, intelekto banginis, sekspertas ir žinomas forumo parašų melagis :D
Atsakyti
rositara
2013 m. liepos 21 d. 21:30:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Jei teisybę pasakius, tai mėgstu beveik viską. Netgi tokį mažai kam žinomą instrumentą kaip skrabalai. Pabandžius išskirti pačius pačiausius... Labai patinka bosinė ir elektrinė gitaros, bandžiau mokytis akustine, tai Bitlų "Yesterday" dar pagročiau, bet kažką daugiau, tai .. Kaip čia pasakius {#} Dar galbūt akordeonas būtų vienas iš tų, kurie įeitų į šitą topą (neveltui šešerius metus mokiausi groti būtent su juo). Ai, dar pamiršau nuostabiąją fleitą, kurios skambesys tiesiog.. Užburia.{#}


____________________
You're gonna go far, fly high You're never gonna die You're gonna make it if you try They're gonna love you.
Atsakyti
einaras13
2013 m. liepos 20 d. 22:52:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

R7wa būdas skirstyti instrumentus man patiko, todėl ir aš taip pabandysiu:

su kuriuo labiausiai mėgstu groti: esu grojęs pianinu, bandęs gitara. Turiu armonikėlę, akordeoną (šis priklauso broliui). Bet mieliausias kol kas yra sintezatorius, nors labai trokštu išbandyti vargonus arba tokius styginius instrumentus kaip violončelė

kurį labiausiai mėgstu klausyti, grajantį tarp kitų: violončelė. Labai labai įspūdingai skamba. Mėgstu žemus tonus ir būtent violončelės skambesys man mieliausias. Taip pat po to rikiuotųsi vargonai ir smuikas.

kuris nuostabiausiai skamba solo: smuikas pirmoje vietoje, b. gitara antroje, el. gitara trečioje vietose. Vargonai ketvirti, saksofonas penktas.

kuris atrodo gražiausiai: violončelė, smuikas, kontrabosas ir fleita

su kuriuo labiausiai norėčiau išmokti groti: vargonai (klavišiniais kaip tik mokausi), violončelė ir bosinė gitara

mylimiausias netradicinis muzikos instrumentas: nežinau tokių, man visi tradiciniai. Nors mano molinis varpas gerai skamba {#}

Pagal bendrus kriterijus:

1. Vargonai

2. Violončelė

3. Bosinė gitara


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
marilyn
2012 m. lapkričio 11 d. 21:29:38 2012-11-11 21:30:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Fleita; Pianinas; Bosinė gitara; Saksofonas; Bugnai/džembė/bongai; Klavesinas  

Va, mėgstamiausi :D 

 


Atsakyti
4Blackberry
2012 m. rugpjūčio 24 d. 00:54:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Be abejonės, man bosinė, elektrinė ir akustinė gitaros pirmoje vietoje, po jų seka, galbūt saksofonas... O šiaip visi instrumentai man savotiškai mieli, visi patinka, tik ne visais norisi groti :D


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
urtukas
2012 m. liepos 10 d. 08:41:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

 

 

1.GITARA

2.PIANINAS {#}

 


Atsakyti
Ievuxs01
2012 m. liepos 9 d. 22:31:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

1.Pianinas 

2.Gitara (akustine)

3.Akordeonas (iš bedos) 

na va, megstamiausi {#}


____________________
I.P.
Atsakyti
Gabux
2012 m. liepos 9 d. 22:05:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

* Gongai : )

* Bosinė gitara (ten kur R. E. M - Drive arba tarpais The Cranberries - Zombie);

* Pianinas... Mmm.. subtilybė.

* Kalimba : )


____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Atsakyti
x-pantera
2012 m. liepos 9 d. 18:20:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Akustines,bosines ir elektrines gitaros skambesys


____________________
Atsakyti
DeathLetter
2012 m. birželio 25 d. 20:44:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Labai patinka visų pūčiamųjų skambesys, pianinas, gitara(akustinė ir bosas, elektrinės nevisad) .


____________________
Jeigu Jūs nesergate paranoja, tai dar nereiškia, kad jie Jūsų neseka!
Atsakyti
Stripped
2011 m. rugsėjo 30 d. 17:23:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
švilpukas ir kiaulė, jo draugijoje.tik ne gitara...

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
bangaore (Užblokuotas)
2011 m. rugsėjo 30 d. 15:24:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O va dar vienas idomus
Dante Bucci - sunku patiketi kad tie puodai taip skamba

https://www.youtube.com/watch?v=U...&feat ure=relmfu
https://www.youtube.com/watch?v=3...featu re=related

Atsakyti
bangaore (Užblokuotas)
2011 m. rugsėjo 30 d. 15:16:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pas australijos aborigenus yra idomus instrumentas, kazkoks kiauras daiktas, ji pririsa ant virves ir suka virs galvos ir gaunasi toks keistas uzesys/zvimbimas.
THE BULLROARER

https://www.didjshop.com/austrAbo...Instr uments.htm

cia siek tiek kitaip i tai paziureta
https://www.youtube.com/watch?v=kUO6ulYS- XM

ir dar tokia duda
THE DIDJERIDU

https://www.youtube.com/watch?v=DC9w4KWEg JE

cia dar vienas klabai idomus instrumentas - Waterphone
https://www.youtube.com/watch?v=h...featu re=related

Atsakyti
x-pantera
2011 m. rugsėjo 30 d. 14:43:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Mano megstamiausias instumentas yra elektrne gitara(nors pati mokausi groti ant akustines)

____________________
Atsakyti
Snabas
2011 m. rugsėjo 26 d. 20:44:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Groti - gitara ir balsu, labai labai noreciau dar ir bosine gitaros ir bugnu... Pianinu nors groti kaip ir moku taip pusetinai bet nelabai patinka, nebent akomponuotis kokia dainele (gal todel tik pusetinai ir moku kad mazai groju)... tai va tiek... anksciau siaip labai nekenciau akordeono bet kazkaip kuo toliau tuo zaviau jis man skamba (tas Martynas is LT talentu ir dar Yann Tiersen nuomone pakeite)...

Bet jei viena megstamiausia tai viskuo - ir skambesiu ir isvaizda ir grojimo malonumu GITARA!

Atsakyti
Puslapiai: 12345
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Rome Rome
8,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 9584
  Iš viso užsiregistravę: 73334
  Naujausias narys: nblbqiduij
  Šiandien apsilankė: 329227