Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Arctic Monkeys albumas "Favourite Worst Nightmare". Kokios nuomonės?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Tack
2008 m. liepos 30 d. 22:17:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na aš šį albumą retkračiais klausau jau apie 7mėn. ir mano išvados tokios kad šis albumas yra gan geras bet pirmas buvo tikrai geresnis beveik pirmo albumo dainos buvo hitas na o šis tai paprasčiausiai labai rimtus vaidinti pradėjo, tačiau jiems tai ne itin puikiai gaunasi. Tad galiu paneigti posakį "pirmas blynas prisvilęs" Arctic monkeys atvėju yra priešingai antrasis blynas gan skanus tačiau su šiek tiek apsvilusiais kraštais kurie gadina skonį po gardaus pirmojo blyno

____________________
http://redraidas.blogas.lt/
Atsakyti
dunc_lover
2007 m. lapkričio 12 d. 20:46:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Teddy Picker išplovė mano smegenis. Neleidžia man naktimis miegot. Ir šiaip pavaldo

Atsakyti
KaunasLad
2007 m. lapkričio 12 d. 19:20:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
be jokiu abejoniu, tai yra mano albumas nr.1. tikros glamones ausims. vien ko verta florescent adolescent ir teddy picker'is

____________________
http://www.last.fm/user/Fake_London
Atsakyti
dunc_lover
2007 m. lapkričio 11 d. 17:25:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
belaclava, teddy picker, SOS, florescent adolscent. ir taip toliau ir taip toliau..kas savaitę vis kita dainą iš šito albumumo tampa mano klausiomiausiomis

Atsakyti
musebz
2007 m. spalio 20 d. 14:25:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nu.aš nuomonę žiūriu keičiu kas savaitę Balaclava šiaip visai nieko.albumas geras,bet Kaiser Chiefs vis tiek man geresni.

____________________
Whatever people say I am - that's what I'm not.
Atsakyti
musebz
2007 m. spalio 13 d. 19:38:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
_nevermind_ rašė:
Na paklausęs šitą albumą supratau, kad man arctic monkeys niekada ir nepatiko Patiko tik hitai. O čia jie pačiame savo gražume, bet hitų nėr. Tiesiog rituliojamas jų pačių apkūrtas stilius pervisą cd. Nesakau, kad tai blogai tiesiog reik mėgt. Bent jau už Kaiser Chiefs antrą tikrai geriau.
už Kaiser chiefs?drįsčiau abejoti.atsisiunčiau albumą.geras darebas bet šiaip hitai jų yra geresni nei tos paprastos dainos bet gal aš klystu nes dar neišmėginau visų bet pvz, Balaclava nepaliko įspūdžio visai.nors pavadinimas tai intriguoja belenkaip :}

____________________
Whatever people say I am - that's what I'm not.
Atsakyti
Dilgele
2007 m. liepos 19 d. 17:33:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O man ORE apžvalga nepatiko.: ) Taip, nebėra tų pop-hitų kaip kad „I bet you ... “, bet, mano nuomone, tas nėra blogai (aišku, daug tokio tipo dainų klausytojų jie savo nauju albumu „atmušė“).

Šiaip ar taip, „Favourite Worst Nightmare“ pas mane kol kas pažymėtas kaip vienas geriausių (man) 2007m. albumų - gera muzika ir naujas, „teisingas“, dar neatsibodęs skambesys.: )

Atsakyti
_nevermind_
2007 m. liepos 18 d. 20:54:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na paklausęs šitą albumą supratau, kad man arctic monkeys niekada ir nepatiko Patiko tik hitai. O čia jie pačiame savo gražume, bet hitų nėr. Tiesiog rituliojamas jų pačių apkūrtas stilius pervisą cd. Nesakau, kad tai blogai tiesiog reik mėgt. Bent jau už Kaiser Chiefs antrą tikrai geriau.

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti

2007 m. liepos 9 d. 19:49:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
https://www.ore.lt/apzvalga.php?id=1355 labai gera albumo apžvalga .
Aš vis neprisiruošiau išsamiau jį aprašyti.

Atsakyti
pvs
2007 m. gegužės 7 d. 16:10:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
siaip man arctic monkeys sucks bet isgirdau brianstorm ir visai cool db bandau siustis visa albuma - tikiuosi isgirst daugiau geru gabalu

Atsakyti
kleckus
2007 m. gegužės 7 d. 11:51:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gal keistai nuskambes bet mano manymu sis albumas prasideda tik nuo kokios ketvirtos dainos. pirmos man pasirode tarsi istrauktos is pirmo albumo(arba tiksliau nepatekusios y jy nes buvo per prastos). Taciau nuo Balaclava prasideda malonumas. Kitoks skambesys, vokalas, pati muzika tapo kazkokia brandesne.
Puikus darbas. Grupe zengia y prieky, o ne bando naudoti sena patikrinta formule ir tai yra labai gerai.

____________________
www.last.fm/user/kleckus http://povilamiestis.myminicity.com/
Atsakyti
Greeene
2007 m. gegužės 6 d. 17:21:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kai pirmą kartą perklausiau buvau šiek tiek nusivylus. Nepajaučiau tos ugnelės (kaip I Bet You Look good On the Dancefloor, Dancing Shoes ir t.t.), kurią išgirdus norisi pradėt šokinėt ar pan. xD Bet kuo daugiau klausau tuo labiau patinka!

____________________
http://www.arcticmonkeys.ten.lt
Atsakyti
Ariel_Cancer_Dies
2007 m. gegužės 5 d. 23:43:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nu klausykit jus komentatoriai, nepripratot jus dar prie tokio grozio, jusu semegelems reikia ilgesnio laiko adaptacijai gad per ausis lendanti nostalgija uzleistu vietos naujai muzikos masei. Kiek zinai kas letai uzkariauja ilgam pasilieka...

____________________
Mano geras blogas: sharkeen.lt - mano muzikos žurnalas Mano muzika: http://www.last.fm/user/sharkeen Twitter: http://www.twitter.com/sharkeen_
Atsakyti
zhilwe
2007 m. gegužės 5 d. 23:37:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na toks ramesnis albumas, pirmame kiek daugiau tos energijos buvo, siame nemazai vienodu elementu dainose( as apie tuos virpancius akordus kazkokius), bet siaip tai gerai kad nevienodi, old yellow bricks, teddy picker, brianstorm energingos, geras ritmas

____________________
The quickest way to a girls bed is through her parents. Have sex with them and you're in.
Atsakyti
Dilgele
2007 m. balandžio 29 d. 22:17:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O! Kaip tik galvojau apie temą dėl šito albumo.: )

Kągi, „Arctic Monkeys“ sugrįžo po kiek daugiau nei metų. Ilgai ir nuoširdžiai mano lauktas albumas.
Man, priešingai nei jums, šitas albumas atrodo geresnis.: ) Muzika, žinoma, kiek pasikeitus - gal ramesnė ir su aiškiau tariamais žodžiais. Bet pravartu keistis - tuo labiau, kad metai jaunai grupei - ilgas laiko tarpas ir kad pačioje pradžioje tai buvo undergroundinė megėjiška myspace'inė grupelė (stiliaus formavimasis, išpopuliarėjimas, nauji patyrimai, pažintys, prodiuseriai ir t.t.).
Žodžiu - šaunus darbas, nesigailiu, kad laukiau ir noras jų klausyt toliau (naujausio albumo - ypač) niekur nedingo.

Atsakyti
Pierrot_the_clown
2007 m. balandžio 29 d. 21:18:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Perklausius pirmą kartą, man visiškai nepatiko, dabar perklausau dar ir pradėjo patikti, dainos pradėjo išsisiskirti. Labiausiai įsiminė "Teddy picker", "Do me a favour" , "Old yellow bricks". Šiaip, pirmas albumas ir man atrodo geresnis, bent jau kolkas

____________________
Š.E.A
Atsakyti
neruse
2007 m. balandžio 29 d. 21:13:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jo, aš taip pat galvoju, kad gal dar reik priprasti

____________________
Too young to care.
Atsakyti

2007 m. balandžio 29 d. 21:10:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aha, man irgi pasirodė vienodesnės, kiek neišbaigtos. Bet daugiau įsiklausyti reikia manau.

Atsakyti
neruse
2007 m. balandžio 29 d. 21:04:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Klausau ir aš. Visai nieko, bet anas albumas buvo tikrai geresnis. Ypač daina The View From The Afternoon. Šio albumo dainos kažkokios blankesnės, vienodesnės mano manymu.

____________________
Too young to care.
Atsakyti

2007 m. balandžio 29 d. 20:59:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Klausau ir man patinka. Bet pasigendu kažko tokio tikrai yspūdingo, kaip "When the Sun Goes Down" arba "Fake Tales of San Francisco" (iš pirmojo albumo).

Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Black Tide Black Tide
8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 915
  Iš viso užsiregistravę: 73336
  Naujausias narys: ojprswazfj
  Šiandien apsilankė: 95254