Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

"In God We Trust..." Tai ar tikim?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1234
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
danilaitis
2008 m. balandžio 13 d. 21:18:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ką gi, atskleidžiau Jums, kas iš tikrųjų su manim vyksta.

Atsakyti
ep
2008 m. balandžio 13 d. 12:28:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
cia ne tik danilaitis tiki dievu, bet ir dievas tiki i danilaiti

____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
CyberPirate
2008 m. balandžio 13 d. 12:03:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
danilaitis rašė:
Viešpatie Dieve Tėve, kai Tu mane prikeli 2 valandą nakties, o paskui, o Dieve, 13.15 Tu sakai, kad man reikia eiti į darbą, o Dieve, kaip yra sunku. Ir paskui viskas vyksta taip, kaip nori Tu, o ne kaip įsivaizduoju aš...
Viešpatie, o kitą dieną tu mane prikeli 4 ryto, ir diena tokia tuščia, tokia tuščia. Atrodo, kad viską jau patyriau, viską perėjau, bet Tu vėl mane nustebini. Dieve, o Dieve, Tavo valia ant manęs... O Dieve, kaip kartais būna sunku dėl Tavo valios... Bet aš einu mirdamas ir darau, nes taip nori Tu. Ir Tu mane išgelbėji. Visas mano gyvenimas- vienas Stebuklas... O, Dieve...

Čia kas? Ištrauka iš e-mail'o Dievui?

Atsakyti
danilaitis
2008 m. balandžio 13 d. 12:01:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Bet ar tai be reikalo?

Atsakyti
k_b
2008 m. balandžio 13 d. 11:43:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
internete tie įsakymai, kaip nevartoti dievo vardo be reikalo negalioja?

____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Atsakyti
danilaitis
2008 m. balandžio 13 d. 05:46:17 2011-05-04 11:38:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O, varge...

Atsakyti
mechanical_animal
2008 m. balandžio 12 d. 16:38:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Indie rašė:
Žinok priklauso. Žiūrint kokioj šeimoj užaugai. Jei labai jau religingoj, tau visą laiką prikaišioja, kad jei netiki- niekas neatleis tavo klaidų. Tai po kiekvienos dienos zulinimo pradedi svarstyti, "o gal rimtai kažkas viršuj tūno"?

uzhuojauta tau labai didele

Atsakyti
xdm
2008 m. balandžio 12 d. 16:33:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mechanical_animal rašė:
gmz, o tai kaip ji suprato kad jis ne vienas is "tu"? isivaizduoju ta vaizdeli kaip siaubeke kokiam, priselina sukresus senute ir ikyriu balseliu istaria sia fraze ir poto vel pasitraukia i seseli ;]]

šiaip bažnyčia veikia ne tik tada kai ateina ta minia ten žmonių būna ir Velykų naktį ;] tai ten ir pamatė kad jam tikėjimas daugiau nei bažnyčia per velykas ir kučias.

Atsakyti
Indie
2008 m. balandžio 12 d. 16:30:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Žinok priklauso. Žiūrint kokioj šeimoj užaugai. Jei labai jau religingoj, tau visą laiką prikaišioja, kad jei netiki- niekas neatleis tavo klaidų. Tai po kiekvienos dienos zulinimo pradedi svarstyti, "o gal rimtai kažkas viršuj tūno"?

____________________
We get high on all types of drugs, when all we really need is love.
Atsakyti
mechanical_animal
2008 m. balandžio 12 d. 16:26:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
gmz, o tai kaip ji suprato kad jis ne vienas is "tu"? isivaizduoju ta vaizdeli kaip siaubeke kokiam, priselina sukresus senute ir ikyriu balseliu istaria sia fraze ir poto vel pasitraukia i seseli ;]]

Atsakyti
ep
2008 m. balandžio 12 d. 16:23:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Indie rašė:
Tikiu į kažką, bet nežinau ar savo noru, ar kitų spaudimui.

xaxaxa, nezinojau kad nuo spaudimo priklauso 'tikejimas'. nors gal. tikriausiai tike dar paaudti, tam galetum atsikratyti to spaudimo

____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
xdm
2008 m. balandžio 12 d. 16:16:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mechanical_animal, kažką panašaus ir turėjau omeny sakydamas "paperkamas".
Dauguma tikrai ateina per velykas ir t.t. pavėpso į tą kolonėlę ką ten kalba ir mano kad jiems atleista maždaug... Man tai yra nepagarba. tuomet jau iš vis neeik.
Tikintis ir patenkantis į tą menką procentą kurie iš tikro tiki draugas pasakojo, kad kartą per velykas bažnyčioj kažkokia močiutė pašnibždėjo į ausį: "Džiaukis, kad tu esi ne tarp jų." T.y. ne tarp tos bandos.

Atsakyti
Indie
2008 m. balandžio 12 d. 16:01:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tikiu į kažką, bet nežinau ar savo noru, ar kitų spaudimui.

____________________
We get high on all types of drugs, when all we really need is love.
Atsakyti
mechanical_animal
2008 m. balandžio 12 d. 15:19:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Paperkamas? ne, sis zodis nelabai cia tinka, galbut labiau "tam tikroj situacijoj isnaudojamas", o gal "kiekvienam pagal poreikius"? pazystu nemazai zmoniu, kuriems dievas tera tas kuris sedi stai ten baznycioj, ji aplanko, pasimeldzia jam tik per didziausias kataliku sventes (velykas, kaledas), nes mat juk reikia - tada tavo minimas racionalumas igauna masinio fanatizmo prasme, ir tai jau nebe religija, o pareiga, kuria atlike gyvena toliau iki didziuju svenciu ne karto nepasimelsdami.
labai patiko viena MM fraze "god is in the TV" - stai kuo zmones labiau tiki - tuom ka mato ir girdi kasdien, nors daznai tai ir nebuna visuotine tiesa.

Atsakyti
[rockgirl]
2008 m. balandžio 11 d. 14:23:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tikiu i kazka auksciau, taciau netikiu i kunigus, baznycias, ir kitus pastatus, taip pat ir i biblija pries ja nieko neturiu, taciau.. - tai visiska nesamone..

Atsakyti
DeusInversus
2008 m. balandžio 11 d. 12:23:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ash tikiu... Tik nesuprantu kam tos baznycios ir pan...kazkoks werslo planas

____________________
Ba Doom Tss
Atsakyti
xdm
2008 m. balandžio 10 d. 23:59:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Bet tu tiki, kad tos religijos yra žmonių sukurtos

https://www.jaunimui.com/index.ph...id=37 3&Itemid=1

Atsakyti
Pasiklydus
2008 m. balandžio 10 d. 23:51:22 2011-07-28 03:10:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
.

____________________
I never apologize. I'm sorry, but that's just the way I am.
Atsakyti
k_b
2008 m. balandžio 10 d. 23:37:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tikiu į Murza.

____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Atsakyti
xdm
2008 m. balandžio 10 d. 23:33:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
beje, aš kaip visad į vieną komentarą nesugebu bet norėjau pasakyt kad labai geri žodžiai "the universe declares your majesty". t.y. visata - fizika pripažįsta Tavo didybę. aš studijuoju fiziką ir patikėkit kai įlendi giliai į visokias kvantines, kur fizika paspaudžia ranką metafizikai ir filosofijai tai Dievu pradedi tikėti labiau

Žymus Anglijos fizikas Maiklas Faradejus sėdėjo prie rašomojo stalo ir skaitė Bibliją. Įėjęs draugas pamatė Faradejų
rankomis susiėmusį už galvos ir išsigandęs paklausė:
- Kas tau? Tu blogai jautiesi? Faradejus atsakė:
- O ne, tikrai ne! Aš nesuprantu, kodėl žmonėms priimtiniau klaidžioti nežinioje, kuomet Dievas padovanojo jiems tokią nuostabią Apreiškimo knygą?!

o šiaip jeigu ką turbūt žinote grupę Gyvai ir ypač šlovinimo kolektyvą Ichthus https://www.jaupra.lt/bylos/vilni...hthus /ieinu.mp3

Atsakyti
Puslapiai: 1234
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Drowning Pool Drowning Pool
8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 1448
  Iš viso užsiregistravę: 73339
  Naujausias narys: Alantas
  Šiandien apsilankė: 102889