Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Uždrausti rodyti kino filmai

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Silentist
2017 m. balandžio 24 d. 14:02:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Išp*sk mane-Baise Moi (2000)

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „baise moi movie banned“

uždraustas Airijoj...


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
montimer
2009 m. gegužės 13 d. 07:21:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jasaz rašė:
neverta isvis ziuret tokiu filmu, geriau nerekomenduoti, montimer taip iseina laikas pasitikrint galva, jei tau ten skaitosi nebaisus/normalus filmas

Ar aš sakiau kad tai normalus filmas? tikriausiai būtu baisu jeigu naktį žiūrėčiau, o buvo šlykštoka ir nemalonu tai tikrai. dar kokybė nelabai kokia buvo nes per google.video atrodo žiūrėjau. Ir šiaip nuobodokas filmas. Iš smalsumo žiūrėjau.

Atsakyti
Blackened
2009 m. gegužės 13 d. 00:38:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jasaz rašė:
na pas mane atrodo nelabai silpni nervai, bet ziuredamas tokius filmus ilgai neistempciau...

Hm. O man pasirodė, kad tamsta labai jautrus, jei jau silpna darosi ir baiminiesi, kad apalpsi ;] Nors aišku, normali tokia reakcija, ypač, jei matai tokius dalykus pirmą kartą. Jei tektų dažniau susidurti, turbūt taip atbuktum, kad nė velnio nejaustum.

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
ep
2009 m. gegužės 13 d. 00:33:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ka as ten kalbejau, tai butent Traces of Death ir turejau omeny...
biski suabejojau del pavadinimo, ... pasirodo istikruju yra skirtumas

____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
jasaz
2009 m. gegužės 13 d. 00:26:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na pas mane atrodo nelabai silpni nervai, bet ziuredamas tokius filmus ilgai neistempciau...

Atsakyti
Blackened
2009 m. gegužės 13 d. 00:21:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jasaz rašė:
neverta isvis ziuret tokiu filmu, geriau nerekomenduoti, montimer taip iseina laikas pasitikrint galva, jei tau ten skaitosi nebaisus/normalus filmas

Būna žmonių, kuriems reikia žiaurumo/šlykštumo. Be to, priklauso viskas ir nuo supratimo ir nuo to, kokie stiprūs tavo nervai. Vienas gali ramiausiai žiūrėti kaip atliekama autopsija, kitas, jau po pirmo pjūvio nualps. O čia kalbam tik apie stebėjimą per televizoriaus/kompiuterio ekraną, tad su tikrais pojūčiais realybėje nesulyginsi.
O ten baisumo kaip ir nėra. Veikiau šlykštumas, groteskas, šokiruojantys kadrai, kuriais bandoma suvimdyti žiūrovą. O koks tikslas žiūrėti tokį filmą? Hm, smalsumas gal? Šiaip, reikia šiam šaltų nervų, reikia. Nors kaip jau minėjau, neitin verta gaišti laiką.

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
jasaz
2009 m. gegužės 13 d. 00:09:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
neverta isvis ziuret tokiu filmu, geriau nerekomenduoti, montimer taip iseina laikas pasitikrint galva, jei tau ten skaitosi nebaisus/normalus filmas

Atsakyti
Blackened
2009 m. gegužės 13 d. 00:02:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Deathcrush rašė:
ep rašė:
Faces of Death vienareiksmiskai ne man, labai nesveika, as ne daktaraas, bet cia kazkas nesveiko... 15 minuciu sunku iskentet... o visa valando tokio perziuret...

paskutiniu laiku tokiais filmais nesidomiu, niekada nesidomejau ir stengiuosi vengti juos...

o tai ten mėsingas koks filmas labai?

Mėsingas, mėsingas. Pagrinde visokie šlykštoki vaizdeliai (tikri ir nelabai) apie mirtį, lavonus ir panašius dalykus. Tokia a la dokumentika, tik stiprių nervų žiūrovams. Žiūrėt apsimoka tik tokiu atveju, jei esi koks nors anatomijos fanatikas arba morgo darbuotojas, kurio visiškai nejaudintų kraujai ir išverstos žarnos. Šiaip, nemalonus filmas ( jei kam teiktų malonumą, tai būtų pats laikas pasitikrinti, ar viskas tvarkoj su galva). Yra, berods, 6 ar daugiau dalių. Iš matytų, kažkuri viena pasirodė rimčiausia ir šlykščiausia. 3 - ioji lyg ir. Nors yra ir kita serija - Traces of Death. Ten daugiausia realybės ir už Faces of death šlykščiau. Kartą pažiūrėt galima. O daugiau... neverta.

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
jasaz
2009 m. gegužės 12 d. 23:57:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
,,...ir tai puse filma nusisukes ziurejau..."

blogai parasiau - is pirmu 12 filmo minuciu

Atsakyti
jasaz
2009 m. gegužės 12 d. 23:54:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Deathcrush rašė:
ep rašė:
Faces of Death vienareiksmiskai ne man, labai nesveika, as ne daktaraas, bet cia kazkas nesveiko... 15 minuciu sunku iskentet... o visa valando tokio perziuret...

paskutiniu laiku tokiais filmais nesidomiu, niekada nesidomejau ir stengiuosi vengti juos...

o tai ten mėsingas koks filmas labai?

paziurek jeigu nori, taip ten labai mesingas filmas, nezinau jeigu esi silpnu nervu, tai gal neziurek, as po kokiu 10min pradejau jausti silpnuma, isjungiau po poros minuciu, kad neapalpciau dar, nes man tokie vaizdai tikrai nepatartini, karta kazkokias panasias nesamones ziurejau, tai paskiau 2 dienas vemti norejosi... D

Isjungiau ta filma prie tos vietos, kur tokia moterys jau buvo pasiruosusi nukyrsti vistai galva ir tai puse filma nusisukes ziurejau...

Atsakyti
ep
2009 m. gegužės 12 d. 23:51:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
as jau nebeatsimenu, bet ten atrodo dokumentinis filmas kur nufilmuoti mirtis, egzekucijos nelaimingi atsitikimai su mirtina baigtimi...

____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
Deathcrush (Užblokuotas)
2009 m. gegužės 12 d. 23:30:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ep rašė:
Faces of Death vienareiksmiskai ne man, labai nesveika, as ne daktaraas, bet cia kazkas nesveiko... 15 minuciu sunku iskentet... o visa valando tokio perziuret...

paskutiniu laiku tokiais filmais nesidomiu, niekada nesidomejau ir stengiuosi vengti juos...

o tai ten mėsingas koks filmas labai?

Atsakyti
ep
2009 m. gegužės 12 d. 23:27:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Faces of Death vienareiksmiskai ne man, labai nesveika, as ne daktaraas, bet cia kazkas nesveiko... 15 minuciu sunku iskentet... o visa valando tokio perziuret...

paskutiniu laiku tokiais filmais nesidomiu, niekada nesidomejau ir stengiuosi vengti juos...

____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
Deathcrush (Užblokuotas)
2009 m. gegužės 12 d. 23:14:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dabartiniai siaubo, nes visur tas pats: pvz važiuoja jaunimas kur nors, sugenda jiems automobilis, atsistoja jie kur nors apleistam kokiam name, o ten koks nors pydarastas juo visus išskerdžia po viena, na kartais kas nors lieka gyvas (dažniausiai boba kokia)
nu žodžiu, šūdo krūva tie dabartiniai siaubo f.

Atsakyti
jasaz
2009 m. gegužės 12 d. 20:16:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
montimer rašė:
ten mirties scenos rodomos, dar sako daugelis jų yra tikros. Nėra nieko ten labai baisaus.

eina ... tokie filmai, krc daugiau niekad gyvenime nebeziuresiu uzbanintus filmus, p**c... Man silpna darosi nuo tokiu vaizdu D

Atsakyti
montimer
2009 m. gegužės 12 d. 18:16:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ten mirties scenos rodomos, dar sako daugelis jų yra tikros. Nėra nieko ten labai baisaus.

Atsakyti
jasaz
2009 m. gegužės 12 d. 17:55:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
montimer rašė:
Faces of Death (197 teko žiurėti.

o del ko ji uzbanino?

Atsakyti
montimer
2009 m. gegužės 12 d. 17:51:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Faces of Death (197 teko žiurėti.

Atsakyti
KillYou (Užblokuotas)
2008 m. gegužės 6 d. 21:06:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pas mane kompe guli kokie 71 užbaninti filmai

Atsakyti
MoHax
2007 m. lapkričio 22 d. 19:24:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
dar neziurejau, bet jau senokai guli mano kolekcijoj...

--------------------------------
2) Nekromantik (Jörg Buttgereit, 1987, West Germany)
USA:Not Rated /
Iceland: (Banned) /
Spain:X /
Finland: (Banned) (1993) /
Australia:Refused Classification
--------------------------------

sunkus turetu but filmas, daug atsilepimu girdejau. beja pats pavadinimas daug sakantis... nek-romantic.

___________
Akupunkturadusk >>> apie gyvenima.


____________________
Ne dolazi kokio veleno tas kas pazista moterys retai linkes i optimizma — Dancing: The vertical expression of a horizontal desire legalized by music.
Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Rome Rome
8,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 3363
  Iš viso užsiregistravę: 73334
  Naujausias narys: nblbqiduij
  Šiandien apsilankė: 319237