Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Deividas Budginas: informacija apie autorių

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Deividas Budginas.

Deividas Budginas.

Deividas Budginas - vienas iš svetainės "Music.lt" kūrėjų, apžvalgininkas, recenzentas, rubrikos "Anapus FM" autorius.

Parašyti asmeninę žinutę autoriui galite paspaudę čia.
Parengti straipsniai chronologine tvarka:

2013m. balandis. Renginio recenzija:
"Wacken Metal Battle": kaip rinkome geriausią iš blogiausių
Jau kelinti metai iš eilės Lietuva renka savo atstovą į "Wacken Metal Battle" konkursą, kuris vyksta didžiausio sunkiosios muzikos festivalio "Wacken Open Air" metu. Vakar, Vilniaus klube „Kablys“, buvo surengtas nacionalinės atrankos finalas.

Nors susikovė penkios grupės ir nugalėtojai yra išrinkti, man mažiausiai norisi kalbėti apie konkursą. Norom nenorom, klausant visų dalyvių, į galvą pradėjo plūsti mintys – kas negerai su Lietuvos metalu?
2013m. balandis. Renginio recenzija:
Gogol Bordello Tribute - Balkanakčio karavanas Vilniuje
Vakar Vilniuje vyko Balkanaktis. Tai tiek. Tik tiek aš galiu pasakyti nešališkai. Kodėl? Nes tai buvo vienas geriausių vakarėlių, kuriuose teko būti per paskutinius keturis metus. Ir taip nėra dėl to, kad esu Gogol Bordello gerbėjas, taip nėra dėl to, kad mėgstu balkanišką kultūrą. Ne! Leiskite papasakoti istoriją apie tai, kaip Vilniaus Loftas pavirto į didžiulį muzikinį taborą.
2013 m. kovas. Renginio recenzija:
Minint pagoniškas šventes su "Skyle" ir Aiste Smilgevičiūte
Tradicijoms gimti daug laiko nereikia. Jau tikrai nepamenu, kada įvyko pirmasis "Skylės" ir Aistės Smilgevičiūtės lygiadienių koncertas, bet dabar jau tiek rugsėjį, tiek kovą visada aišku, kad toks koncertas bus ir jei nori prisiminti lietuviškas tradicijas, žinai, kad visada turėsi kur.2013 m. kovas. Renginio recenzija:
"Gregorian" Vilniuje: šelmiai su abitais
Pirmas susitikimas su Gregorian įvyko, kai man buvo 10 metų. Tuomet per kažkurį televizijos kanalų rodė vieną pirmųjų Gregorian DVD ir mane labai sužavėjo neeilinis grigališkojo choro ir populiariosios muzikos derinys. Tuo metu jau buvau tokių grupių kaip Enya ir Enigma gerbėjas ir šioje srityje tai tapo nauju atradimu. Vėliau sekė gyvas pasirodymas, jei neklystu, 2006 metais Vilniuje. Ir per tuos metus niekada nepraleidžiu naujo Gregorian albumo ir šis vakaras taip pat žadėjo būti išskirtinis.2013 m. vasaris. Renginio recenzija:
Slash'as Kaune – Apokalipsė per Valentino dieną
Valentino diena tapo ypatinga švente Lietuvos roko mėgėjams. Atvažiavo Slash! Vienas žymiausių pasaulio gitaristų, be abejonės, už savo šlovę itin dėkingas "Guns N Roses" praeičiai, į Kauną atsivežė savo skrybėlę, gitaras ir puikią muzikantų armiją.2013 m. vasaris. Albumo recenzija:
Nick Cave And The Bad Seeds – Push The Sky Away | Pabusti ar nepabusti?
Naujas Nick'o Cave'o albumas yra šventė kiekvienam melomanui. Per pastaruosius metus girdėjome „Grinderman“ eksperimentų, klausėme ir žiūrėjome „Lawless“ garso takelį, o dabar pagaliau sulaukiame naujo, tikro, "Nick Cave And The Bad Seeds" albumo „Push The Sky Away“.2013 m. vasaris. Renginio recenzija:
Vidas Bareikis "Geltonos sofos klube": kai vietoj pandų - katinai...
Čia bus vienas iš tų atvejų, kai labai sunku išlikti objektyviam. Vakar, netradiciniu laiku ir netradicinėje vietoje, pasirodė Vidas Bareikis. Sekmadienio vakarą, kai jau niekur niekas nebevyksta, „Geltonos sofos klube“ – erdvėje, kuri primena kambarį, o ne koncertų salę, Vidas Bareikis atliko visiškai akustinę programą.2013 m. vasaris. INTERVIU:
T.Ė.T.Ė. apdovanojimų organizatoriai: "Mūsų tikslas - suteikti mažai žinomiems atlikėjams sceną"
Vis labiau artėjant T.Ė.T.Ė. apdovanojimams, svetainė "Music.lt" surengė išskirtinį interviu su idėjos autoriumi Viliumi Alesium bei drauge su juo renginį organizuojančiu "Bonus FX" muzikos agentūros vadovu Jonu Ščevinsku.2013 m. vasaris. RENGINIO APŽVALGA:
Šiaurietiškų ritmų ciklo "Norden Wave" startas: rizika pasitvirtino?
Jeigu vasario 8-osios dienos vakare važiuodami Švitrigailos gatve išvydote šiaurės pašvaistę, nesistebėkite – juk būtent ten vyko šiaurės šalių muzikos projektas „Norden wave“.2013 m. vasaris. ALBUMO RECENZIJA:
Black Veil Brides - Wretched and Divine | Atgimstant geriausioms roko tradicijoms
Didžiausia bėda su šiandienine roko scena yra tai, kad visos grupės arba kartoja, ką senieji roko monstrai yra sukūrę, arba bando sukurti savo unikalų muzikos miksą, kuris nutolsta nuo roko skambesio ir dažnai neskamba patrauklus nei roko gerbėjams, nei to stiliaus, kurį jie panaudojo kaip priemaišą.

"Black Veil Brides" savo karjeros pradžioje net negalvojo apie roko muziką. Grojo sau ramiai metalcore`ą ir vargo nematė. Na, gal ir matė, nes tuomet susirado prodiuserį John'ą Feldman'ą, kuris grupės skambesį pavertė į labiau prieinamą plačiosioms masėms ir padėjo sukurti albumą, kuris įpūtė šiek tiek deguonies į išsivadėti baigiančią tikro roko sceną.2013 m. vasaris. RENGINIO RECENZIJA:
"Obtest" dvidešimtmetis – kai už tave sugroja patirtis
Kuo yra ypatingi gimtadieniai? Tau priklauso visas dėmesys, tave sveikina, gauni daug dovanų – tereikia atsisėsti ir mėgautis. Mes įpratę, kad šios šventės proga esame dėmesio centre ir jei ką ir padarome, tai nuperkame porą mišrainių iš "Maximos" ir jau užsidedame pliusą kaip suruošę gerą balių. O gal galima savo šventę atšvęsti ir kitaip?

Kitaip pabandė padaryti Lietuvos metalo legendos "Obtest", kurie savo 20 metų buvimo scenoje jubiliejų paminėjo padarydami šventę savo ištikimiausiems fanams.2013 m. sausis. RENGINIO RECENZIJA:
Girmantė Vaitkutė Meeting Adele – kodėl niekas nesakė, kad Adele atvažiuoja?
Jau prie ko esame pripratę, tai prie koverių grupių, tribute`ų ir panašaus pobūdžio projektų. Retas jų įneša į muzikinį pasaulį kažko naujo. Nekalbu tik apie profesionalų žinomų atlikėjų įkūnijimą, bet ir patį verslo modelį. Tokių dalykų esmė yra užsidribti iš kitiems priklausančios šlovės. Ir tai yra normalu, tačiau tai yra neįdomūs ir gana lėkštoki projektai, kuriems beveik visada trūksta originalumo. Išskyrus du atvejus. Tuomet kai grupė naujai aranžuoja perdainuojamas dainas ir paverčia jas visiškai kitais kūriniais arba atlieka viską taip kokybiškai ir preciziškai, kad atėjęs į tribute renginį dar gerai pagalvoji, ar tikrai čia koverių grupė?

Penktadienį, sausio 25 dieną, Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje įvyko vienas panašių vakarų. Jau spėjusi išskirtinės vokalistės vardą užsitarnauti Girmantė Vaitkutė šį kartą nusprendė persikūnyti į gyva legenda virtusią Adele. Taip aukštai šokti gali tik tie, kurie žino, kad pajėgs pasiekti kitą krantą, nes kitu atveju gali ir nuskęsti pusiaukelėje. Panašu, kad Girmantės šuolio technika abejonių nekelia.2013 m. sausis. ALBUMO RECENZIJA:
Driezhas | Gonija - intymus elektronikos ir mitologijos flirtas
"Driezhas" – grupė, neretai apipilama tokiais epitetais kaip eksperimentinė, intelektualioji, turinti savo identitetą. Nelabai ir išeitų pasiginčyti su tokiai apibūdinimais. Bent jau dabar, kai "Driezhas" išleido naują albumą „Gonija“ ir savo skambesį perkėlė visai į kitą lygmenį.2012 m. gruodis. RENGINIO RECENZIJA:
Vanessa Mae Vilniuje – sušalusios žvaigždės
Vanessa Mae ir vėl Lietuvoje, ir vėl nemažas ažiotažas, eilės prie durų ir mašinų aikštelėje. Taip prasidėjo vakar vakaras Vilniaus Pramogų arenoje. Jau susirinkus į areną tapo aišku, kad anšlago nebus ir nemažai vietų liko laisvų, bet panašu, kad tai nenustelbė publikos entuziazmo, nors ir teko girdėti inkščiančių dėl vėlavimo.

Koncertas susidėjo iš dviejų dalių, kurios visais aspektais buvo labai skirtingos.2012 m. gruodis. RENGINIO RECENZIJA:
"Kreator", "Morbid Angel", "Nile" ir "Fueled By Fire" Vilniuje – gruodžio 21-oji atėjo ankščiau
Vilniuje, "Forum Palace" arenoje, susirinko gausybė sunkiosios muzikos fanų. Ir to priežastis buvo ypatinga – į Lietuvą atvyko thrash metalo veteranai "Kreator", death metal pionieriai "Morbid Angel", mistiškieji deatheriai "Nile" bei jau jauna tradicinio thrash metalo grupė "Fueled by Fire".

Prieš akis buvo penkios valandos ekstremalaus sunkiojo metalo ir matėsi, kad nemažai metalgalvių jau nekantrauja.2012 m. lapkritis. RENGINIO RECENZIJA:
„God is an Astronaut“ Vilniuje – kosmonautai grįžta į žemę
Vilniaus "Lofte" pasirodė airių post-roko milžinai "God is an Astronaut". Grupės dešimtmečio proga surengtas turas pristatė viską, ko iš tokio koncerto ir galima laukti – retrospektyvą iš visų savo albumų.2012 m. lapkritis. RENGINIO RECENZIJA:
Katie Melua Kaune – nemiga arba kaip buvo griaunami mitai
Ir ko tik neteko prisiklausyti prieš šį koncertą. Vieni sakė neiti, nes užmigsiu ir bus nuobodu, kiti sakė, kad Katie Melua ant scenos labai apatiška ir statiška bei neįdomu į ją žiūrėti. Prie viso to dar pridėjus man pačiam ne itin patikusį paskutinį albumą „Secret Symphony“, pasidarė kartu įdomu, bet ir baisoka, ar Katie Melua tikrai ne pateisins lūkesčių? Deja, visi skeptikai gali ryti karčias ašaras, nes Melua sugriovė visus mitus ir nesuklysiu pasakydamas, kad Kaune Kalėdos atėjo mėnesiu ankščiau.2012 m. lapkritis. RENGINIO RECENZIJA:
Paskutinis "Rasabasa" koncertas 2012 metais - atrandant Lietuviškus fjordus
"Rasabasa". Atėjo noras čia ir baigti šią recenziją. Gaila, bet neišeis, nes "Rasabasa" dar nepelnė tokio pripažinimo, kad paminėjus jos vardą būtų viskas aišku. Iš dalies gaila, bet iš dalies yra ir dar kur padirbėti. Bet apie viską iš eilės.2012 m. lapkritis. ALBUMO RECENZIJA:
Vido Bareikio „Panda“ – be grėsmės išnykti
Lietuvos muzikos scena pastaraisiais metais pradėjo skaidytis į dvi dalis. Į pagrindinę, pripažinimą pelniusią, bei užkulisius, kurie ne mažiau profesionalūs, bet vis dar laukiantys pakylančios uždangos. Ir šios teatro metaforos geriausiai tinka debiutiniam Vido Bareikio albumui „Panda“.2012 m. lapkritis. RENGINIO RECENZIJA:
Japonai "Mono" Vilniuje - masinis hipnozės seansas
Kaip grupė turi skambėti gyvai? Geriau, nei albume. O, ką daryti, jei albume grupė skamba nepriekaištingai? Tada reikia skambėti kaip "Mono"! Japonijos instrumentalistai vakar Loftą paskandino ekstazėje ir transe. Post-rokeriais pavadinti tiesiog negaliu, nes tai buvo kažkas aukščiau žanrinių rėmų.2012 m. lapkritis. RENGINIO RECENZIJA:
David'o Knopfler'io koncerte - meilė savo muzikai ir ore sklandanti "Dire Straits" dvasia
2012 m. lapkričio 8-tą dieną, Vilniaus Ūkio banko teatro arenoje pasirodė vienas iš legendinės grupės The Dire Straits įkūrėjų – David`as Knopfler`is. Kaip ir kūryboje bei asmeninėje filosofijoje, taip ir vakar koncerte David`as Knopfleris sukūrė neįpareigojančią ir laisvą atmosferą.2012 m. lapkritis. INTERVIU:
Prieš koncertą Vilniuje - pokalbis su vienu iš "Dire Straits" įkūrėjų David'u Knopfler'iu
2012 m. lapkričio 8 dieną Vilniuje koncertavo vienas iš legendinės grupės "The Dire Straits" įkūrėjų David'as Knopfler'is. "Music.lt" pasisekė gauti išskirtinį interviu su šiuo muzikantu, tad Jūsų dėmesiui - pokalbis apie David`o kūrybą, gyvenimo filosofiją ir muzikinę istoriją.2012 m. spalis. RENGINIO RECENZIJA:
Steve Vai Vilniuje – keturios valandos su virtuozu
Turbūt daugiau nei penkiasdešimt metų populiariojoje kultūroje sklando posakis „Sex, drugs & rock n roll“. Vieniems tai nesibaigiantys vakarėliai, kitiems senas geras rokenrolas, o tretiems gyvenimo būdas. Bet šiame koncerte šis posakis įgavo ir kitą - tiesioginę reikšmę.2012 m. spalis. RENGINIO RECENZIJA:
"De Phazz" Vilniuje - kai viršijami neišpildyti lūkesčiai
Tai istorija apie grupę, kuri vakar šokdino labai mažytę, bet labai išprususią, Vilniaus dalį. Išprususią nebūtinai moksliniu laipsniu, nebūtinai intelektualių ratelių sueigų metu ir net nebūtinai nuolatinių kultūrinių renginių lankymu. Ne, ši publika buvo išprususi savo šeštuoju pojūčiu, savo muzikine ir gero skonio uosle, kuri sakė, kad penktadienio vakarą reikia atsidurti būtent "Forum Palace" ir būtent "De Phazz" koncerte.  • Naudojant music.lt informaciją internete aktyvi nuoroda į www.music.lt yra būtina.
  • Naudojant music.lt informaciją radijo/televizijos eteryje, būtina paminėti, jog informaciją pateikia www.music.lt.
  • Užfiksavus pažeidimus bus kreipiamasi į atitinkamus teisėsaugos organus.

Gairės


 music.lt

Peržiūrėta kartų: 3904   Data: 2002-12-13
Esamas tekstas

Deividas Budginas. Deividas Budginas - vienas iš svetainės "Music.lt" kūrėjų, apžvalgininkas, recenzentas, rubrikos "Anapus FM" autorius.

Parašyti asmeninę žinutę autoriui galite paspaudę čia.Parengti straipsniai chronologine tvarka:

2013m. balandis. Renginio recenzija:
"Wacken Metal Battle": kaip rinkome geriausią iš blogiausiųJau kelinti metai iš eilės Lietuva renka savo atstovą į "Wacken Metal Battle" konkursą, kuris vyksta didžiausio sunkiosios muzikos festivalio "Wacken Open Air" metu. Vakar, Vilniaus klube „Kablys“, buvo surengtas nacionalinės atrankos finalas.

Nors susikovė penkios grupės ir nugalėtojai yra išrinkti, man mažiausiai norisi kalbėti apie konkursą. Norom nenorom, klausant visų dalyvių, į galvą pradėjo plūsti mintys – kas negerai su Lietuvos metalu?2013m. balandis. Renginio recenzija:
Gogol Bordello Tribute - Balkanakčio karavanas VilniujeVakar Vilniuje vyko Balkanaktis. Tai tiek. Tik tiek aš galiu pasakyti nešališkai. Kodėl? Nes tai buvo vienas geriausių vakarėlių, kuriuose teko būti per paskutinius keturis metus. Ir taip nėra dėl to, kad esu Gogol Bordello gerbėjas, taip nėra dėl to, kad mėgstu balkanišką kultūrą. Ne! Leiskite papasakoti istoriją apie tai, kaip Vilniaus Loftas pavirto į didžiulį muzikinį taborą.2013 m. kovas. Renginio recenzija:
Minint pagoniškas šventes su "Skyle" ir Aiste SmilgevičiūteTradicijoms gimti daug laiko nereikia. Jau tikrai nepamenu, kada įvyko pirmasis "Skylės" ir Aistės Smilgevičiūtės lygiadienių koncertas, bet dabar jau tiek rugsėjį, tiek kovą visada aišku, kad toks koncertas bus ir jei nori prisiminti lietuviškas tradicijas, žinai, kad visada turėsi kur.


2013 m. kovas. Renginio recenzija:
"Gregorian" Vilniuje: šelmiai su abitaisPirmas susitikimas su Gregorian įvyko, kai man buvo 10 metų. Tuomet per kažkurį televizijos kanalų rodė vieną pirmųjų Gregorian DVD ir mane labai sužavėjo neeilinis grigališkojo choro ir populiariosios muzikos derinys. Tuo metu jau buvau tokių grupių kaip Enya ir Enigma gerbėjas ir šioje srityje tai tapo nauju atradimu. Vėliau sekė gyvas pasirodymas, jei neklystu, 2006 metais Vilniuje. Ir per tuos metus niekada nepraleidžiu naujo Gregorian albumo ir šis vakaras taip pat žadėjo būti išskirtinis.


2013 m. vasaris. Renginio recenzija:
Slash'as Kaune – Apokalipsė per Valentino dienąValentino diena tapo ypatinga švente Lietuvos roko mėgėjams. Atvažiavo Slash! Vienas žymiausių pasaulio gitaristų, be abejonės, už savo šlovę itin dėkingas "Guns N Roses" praeičiai, į Kauną atsivežė savo skrybėlę, gitaras ir puikią muzikantų armiją.


2013 m. vasaris. Albumo recenzija:
Nick Cave And The Bad Seeds – Push The Sky Away | Pabusti ar nepabusti?Naujas Nick'o Cave'o albumas yra šventė kiekvienam melomanui. Per pastaruosius metus girdėjome „Grinderman“ eksperimentų, klausėme ir žiūrėjome „Lawless“ garso takelį, o dabar pagaliau sulaukiame naujo, tikro, "Nick Cave And The Bad Seeds" albumo „Push The Sky Away“.


2013 m. vasaris. Renginio recenzija:
Vidas Bareikis "Geltonos sofos klube": kai vietoj pandų - katinai...Čia bus vienas iš tų atvejų, kai labai sunku išlikti objektyviam. Vakar, netradiciniu laiku ir netradicinėje vietoje, pasirodė Vidas Bareikis. Sekmadienio vakarą, kai jau niekur niekas nebevyksta, „Geltonos sofos klube“ – erdvėje, kuri primena kambarį, o ne koncertų salę, Vidas Bareikis atliko visiškai akustinę programą.


2013 m. vasaris. INTERVIU:
T.Ė.T.Ė. apdovanojimų organizatoriai: "Mūsų tikslas - suteikti mažai žinomiems atlikėjams sceną"Vis labiau artėjant T.Ė.T.Ė. apdovanojimams, svetainė "Music.lt" surengė išskirtinį interviu su idėjos autoriumi Viliumi Alesium bei drauge su juo renginį organizuojančiu "Bonus FX" muzikos agentūros vadovu Jonu Ščevinsku.


2013 m. vasaris. RENGINIO APŽVALGA:
Šiaurietiškų ritmų ciklo "Norden Wave" startas: rizika pasitvirtino?Jeigu vasario 8-osios dienos vakare važiuodami Švitrigailos gatve išvydote šiaurės pašvaistę, nesistebėkite – juk būtent ten vyko šiaurės šalių muzikos projektas „Norden wave“.


2013 m. vasaris. ALBUMO RECENZIJA:
Black Veil Brides - Wretched and Divine | Atgimstant geriausioms roko tradicijomsDidžiausia bėda su šiandienine roko scena yra tai, kad visos grupės arba kartoja, ką senieji roko monstrai yra sukūrę, arba bando sukurti savo unikalų muzikos miksą, kuris nutolsta nuo roko skambesio ir dažnai neskamba patrauklus nei roko gerbėjams, nei to stiliaus, kurį jie panaudojo kaip priemaišą.

"Black Veil Brides" savo karjeros pradžioje net negalvojo apie roko muziką. Grojo sau ramiai metalcore`ą ir vargo nematė. Na, gal ir matė, nes tuomet susirado prodiuserį John'ą Feldman'ą, kuris grupės skambesį pavertė į labiau prieinamą plačiosioms masėms ir padėjo sukurti albumą, kuris įpūtė šiek tiek deguonies į išsivadėti baigiančią tikro roko sceną.


2013 m. vasaris. RENGINIO RECENZIJA:
"Obtest" dvidešimtmetis – kai už tave sugroja patirtisKuo yra ypatingi gimtadieniai? Tau priklauso visas dėmesys, tave sveikina, gauni daug dovanų – tereikia atsisėsti ir mėgautis. Mes įpratę, kad šios šventės proga esame dėmesio centre ir jei ką ir padarome, tai nuperkame porą mišrainių iš "Maximos" ir jau užsidedame pliusą kaip suruošę gerą balių. O gal galima savo šventę atšvęsti ir kitaip?

Kitaip pabandė padaryti Lietuvos metalo legendos "Obtest", kurie savo 20 metų buvimo scenoje jubiliejų paminėjo padarydami šventę savo ištikimiausiems fanams.


2013 m. sausis. RENGINIO RECENZIJA:
Girmantė Vaitkutė Meeting Adele – kodėl niekas nesakė, kad Adele atvažiuoja?Jau prie ko esame pripratę, tai prie koverių grupių, tribute`ų ir panašaus pobūdžio projektų. Retas jų įneša į muzikinį pasaulį kažko naujo. Nekalbu tik apie profesionalų žinomų atlikėjų įkūnijimą, bet ir patį verslo modelį. Tokių dalykų esmė yra užsidribti iš kitiems priklausančios šlovės. Ir tai yra normalu, tačiau tai yra neįdomūs ir gana lėkštoki projektai, kuriems beveik visada trūksta originalumo. Išskyrus du atvejus. Tuomet kai grupė naujai aranžuoja perdainuojamas dainas ir paverčia jas visiškai kitais kūriniais arba atlieka viską taip kokybiškai ir preciziškai, kad atėjęs į tribute renginį dar gerai pagalvoji, ar tikrai čia koverių grupė?

Penktadienį, sausio 25 dieną, Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje įvyko vienas panašių vakarų. Jau spėjusi išskirtinės vokalistės vardą užsitarnauti Girmantė Vaitkutė šį kartą nusprendė persikūnyti į gyva legenda virtusią Adele. Taip aukštai šokti gali tik tie, kurie žino, kad pajėgs pasiekti kitą krantą, nes kitu atveju gali ir nuskęsti pusiaukelėje. Panašu, kad Girmantės šuolio technika abejonių nekelia.


2013 m. sausis. ALBUMO RECENZIJA:
Driezhas | Gonija - intymus elektronikos ir mitologijos flirtas"Driezhas" – grupė, neretai apipilama tokiais epitetais kaip eksperimentinė, intelektualioji, turinti savo identitetą. Nelabai ir išeitų pasiginčyti su tokiai apibūdinimais. Bent jau dabar, kai "Driezhas" išleido naują albumą „Gonija“ ir savo skambesį perkėlė visai į kitą lygmenį.


2012 m. gruodis. RENGINIO RECENZIJA:
Vanessa Mae Vilniuje – sušalusios žvaigždėsVanessa Mae ir vėl Lietuvoje, ir vėl nemažas ažiotažas, eilės prie durų ir mašinų aikštelėje. Taip prasidėjo vakar vakaras Vilniaus Pramogų arenoje. Jau susirinkus į areną tapo aišku, kad anšlago nebus ir nemažai vietų liko laisvų, bet panašu, kad tai nenustelbė publikos entuziazmo, nors ir teko girdėti inkščiančių dėl vėlavimo.

Koncertas susidėjo iš dviejų dalių, kurios visais aspektais buvo labai skirtingos.


2012 m. gruodis. RENGINIO RECENZIJA:
"Kreator", "Morbid Angel", "Nile" ir "Fueled By Fire" Vilniuje – gruodžio 21-oji atėjo ankščiauVilniuje, "Forum Palace" arenoje, susirinko gausybė sunkiosios muzikos fanų. Ir to priežastis buvo ypatinga – į Lietuvą atvyko thrash metalo veteranai "Kreator", death metal pionieriai "Morbid Angel", mistiškieji deatheriai "Nile" bei jau jauna tradicinio thrash metalo grupė "Fueled by Fire".

Prieš akis buvo penkios valandos ekstremalaus sunkiojo metalo ir matėsi, kad nemažai metalgalvių jau nekantrauja.


2012 m. lapkritis. RENGINIO RECENZIJA:
„God is an Astronaut“ Vilniuje – kosmonautai grįžta į žemęVilniaus "Lofte" pasirodė airių post-roko milžinai "God is an Astronaut". Grupės dešimtmečio proga surengtas turas pristatė viską, ko iš tokio koncerto ir galima laukti – retrospektyvą iš visų savo albumų.


2012 m. lapkritis. RENGINIO RECENZIJA:
Katie Melua Kaune – nemiga arba kaip buvo griaunami mitaiIr ko tik neteko prisiklausyti prieš šį koncertą. Vieni sakė neiti, nes užmigsiu ir bus nuobodu, kiti sakė, kad Katie Melua ant scenos labai apatiška ir statiška bei neįdomu į ją žiūrėti. Prie viso to dar pridėjus man pačiam ne itin patikusį paskutinį albumą „Secret Symphony“, pasidarė kartu įdomu, bet ir baisoka, ar Katie Melua tikrai ne pateisins lūkesčių? Deja, visi skeptikai gali ryti karčias ašaras, nes Melua sugriovė visus mitus ir nesuklysiu pasakydamas, kad Kaune Kalėdos atėjo mėnesiu ankščiau.


2012 m. lapkritis. RENGINIO RECENZIJA:
Paskutinis "Rasabasa" koncertas 2012 metais - atrandant Lietuviškus fjordus"Rasabasa". Atėjo noras čia ir baigti šią recenziją. Gaila, bet neišeis, nes "Rasabasa" dar nepelnė tokio pripažinimo, kad paminėjus jos vardą būtų viskas aišku. Iš dalies gaila, bet iš dalies yra ir dar kur padirbėti. Bet apie viską iš eilės.


2012 m. lapkritis. ALBUMO RECENZIJA:
Vido Bareikio „Panda“ – be grėsmės išnyktiLietuvos muzikos scena pastaraisiais metais pradėjo skaidytis į dvi dalis. Į pagrindinę, pripažinimą pelniusią, bei užkulisius, kurie ne mažiau profesionalūs, bet vis dar laukiantys pakylančios uždangos. Ir šios teatro metaforos geriausiai tinka debiutiniam Vido Bareikio albumui „Panda“.


2012 m. lapkritis. RENGINIO RECENZIJA:
Japonai "Mono" Vilniuje - masinis hipnozės seansasKaip grupė turi skambėti gyvai? Geriau, nei albume. O, ką daryti, jei albume grupė skamba nepriekaištingai? Tada reikia skambėti kaip "Mono"! Japonijos instrumentalistai vakar Loftą paskandino ekstazėje ir transe. Post-rokeriais pavadinti tiesiog negaliu, nes tai buvo kažkas aukščiau žanrinių rėmų.


2012 m. lapkritis. RENGINIO RECENZIJA:
David'o Knopfler'io koncerte - meilė savo muzikai ir ore sklandanti "Dire Straits" dvasia2012 m. lapkričio 8-tą dieną, Vilniaus Ūkio banko teatro arenoje pasirodė vienas iš legendinės grupės The Dire Straits įkūrėjų – David`as Knopfler`is. Kaip ir kūryboje bei asmeninėje filosofijoje, taip ir vakar koncerte David`as Knopfleris sukūrė neįpareigojančią ir laisvą atmosferą.


2012 m. lapkritis. INTERVIU:
Prieš koncertą Vilniuje - pokalbis su vienu iš "Dire Straits" įkūrėjų David'u Knopfler'iu2012 m. lapkričio 8 dieną Vilniuje koncertavo vienas iš legendinės grupės "The Dire Straits" įkūrėjų David'as Knopfler'is. "Music.lt" pasisekė gauti išskirtinį interviu su šiuo muzikantu, tad Jūsų dėmesiui - pokalbis apie David`o kūrybą, gyvenimo filosofiją ir muzikinę istoriją.


2012 m. spalis. RENGINIO RECENZIJA:
Steve Vai Vilniuje – keturios valandos su virtuozuTurbūt daugiau nei penkiasdešimt metų populiariojoje kultūroje sklando posakis „Sex, drugs & rock n roll“. Vieniems tai nesibaigiantys vakarėliai, kitiems senas geras rokenrolas, o tretiems gyvenimo būdas. Bet šiame koncerte šis posakis įgavo ir kitą - tiesioginę reikšmę.


2012 m. spalis. RENGINIO RECENZIJA:
"De Phazz" Vilniuje - kai viršijami neišpildyti lūkesčiaiTai istorija apie grupę, kuri vakar šokdino labai mažytę, bet labai išprususią, Vilniaus dalį. Išprususią nebūtinai moksliniu laipsniu, nebūtinai intelektualių ratelių sueigų metu ir net nebūtinai nuolatinių kultūrinių renginių lankymu. Ne, ši publika buvo išprususi savo šeštuoju pojūčiu, savo muzikine ir gero skonio uosle, kuri sakė, kad penktadienio vakarą reikia atsidurti būtent "Forum Palace" ir būtent "De Phazz" koncerte.


Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Komentarai (0)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Komentarų nėra. Būk pirmas!
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2020 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Black Black
7,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

22:24 - Silentist
Mokinukės 5/10, Sepultura 8/10, Miles Davis 9/10, Vaidas Bau 7/10, David Lanz 10/10, Sahjos kūryba 2/10, Einaro Last fm puslapis 3/10
22:17 - Silentist
Aš save vertinu 7/10 balų, turiu va gan aukštą saviverte, nenuleidęs galvos stoviu visaip.
20:58 - einaras13
Sahja net neperklauso dainos. Būna, kad aš įvertinu 10 min. trukmės dainą ir matau, kaip po 2 min. Sahja įvertino tą dainą kokiu 3-etu. Apgailėtina. Na, bet taisyklių nelaužo, tik sveiką protą. Kita vertus, tie balai irgi tėra asmeninio skonio refleksija
13:45 - Alvydas1
Dar nespėjau sukelti Sons of Apollo albumų, kaip Sahja jau įvertino grupę riebiu vienetu. Tikrai erzina toks bukas netolerantiškumas tam, ko nesupranta.
20:30 - Silentist
Sveikas
19:07 - Arunazz
sveiki
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
08:15 - DeLaLiutishkuz
pamastykim giliau
08:15 - DeLaLiutishkuz
gal ir taip.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 46
  Iš viso užsiregistravę: 72767
  Naujausias narys: Daivmaro
  Šiandien apsilankė: 20226
Reklamos nekenčia: 8


My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook