Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

einaras13


Einaras, 20
Kėdainiai
VIP narys
Paskutinį kartą matytas: Prieš 3 val.
Narys nuo: 2011-08-11
Reitingo taškai: 32363
 
Nuotaikos daina

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS

Komentarai

Daina:  Dream Theater - Untethered Angel
Pranešimo data:  2019-02-28 22:37:20


Vis dar bandau atrasti, ką Alvydas ir 4Blackberry šiame kūrinyje aptiko tokio stebuklingo, nes man ši daina gerai įprasmina reiškinį, kai grupė pradeda kliūti už savo pačių klišių ir jas kartoti. Priedainio melodija atrodo ištraukta iš Systematic Chaos nepavykusių kadrų, nuvalkiota ir visai ne Dream Theater'iška pabaiga. Įžangoje gal kūrinys suintriguoja, bet tuo viskas ir pasibaigia. Mano galva, tai tikrai silpniausias viso, gana įdomaus naujojo albumo kūrinys ir jis man gerokai suklaidino prieš albumo išleidimą. Silpnas 8. 

Naujiena:  „Eurovizijoje“ Lietuvai atstovaus Jurijus Veklenko
Pranešimo data:  2019-02-26 21:33:18


Nu man patinka tas palyginimas su Pojaviu, nes jis visai taiklus. Tik gal šiuo atveju daina geriau parašyta.

Diskusijos:  Klausomiausios senos grupės per spotify?
Pranešimo data:  2019-02-18 10:30:33


Iš to, kaip Silentist uždavė šį klausimą, spėju, kad jis tikisi 80s or earlier stuff, nes 10-asis dešimtmetis ir man populiariosios muzikos chronologijos prasme jau žymi moderniosios eros pradžią, nes labai smarkiai iškilo alternatyva.


Beje, nelabai žinau, koks tikslas yra klausti apie konkrečiai Spotify klausomus atlikėjus... Na, tiesa, ten vargiai rasi Peter Gabriel ar kai kurių kitų ilgamečių atlikėjų įrašų, bet iš esmės ten viskas yra, tiesiog jau čia klausytojo preferencijos klausimas, per ką jis dažniau klauso. Aš, pavyzdžiui, ~70 procentų atvejų klausau per Spotify ir ~30 procentų atvejų klausau per YouTube, tiesiog priklauso nuo to, kas pirmiausiai po ranka prisiklauso. Ir man tiesiog sunku dabar atkapstyti, kuriuos atlikėjus per ką daugiau klausau. Tai todėl čia bus mano 2018-ųjų klausomiausios grupės, kurios savo piką pasiekė iki 1990 ir kurias klausau tiek per Spotify, tiek per YouTube.


 


1. Marillion (visos diskografijos nuodugni analizė vyko)


2. Camel (nemažos diskografijos dalies nuodugni analizė)


3. Queen (prasukinėjau visą diskografiją, nes buvau primiršęs)


4. Led Zeppelin (sudarinėjau Top50 Led Zeppelin mėgstamiausių dainų, todėl ir perklausų daug)


5. Depeche Mode (dar bandžiau gilintis į iki Violator erą)


6. Blue Oyster Cult (Imaginos, Fire of Unknown Origin, šiek tiek ir Mirrors bei Agent of Fortune mane stipriai užkabinę albumai praėjusiais metais)


7. King Crimson (klausiau nemažai klasikinės jų eros albumų, norėdamas kritiškiau pažiūrėti į taip mano dievinamus albumus) (bet ne per spotify, nes King Crimson užbaninę visus nemokamus priėjimus prie savo muzikos)


8. Van der Graaf Generator (tai tiesiog malonumui klausoma grupė, per n metų neatsibodo jų originalumas) (šitų gal daugiau per savo CD įrašus ar YouTube, bet jo, kartais ir per spofity)


9. ZZ Top (tiesiog nesitikėjau, kad šią grupę taip mėgstu)


10. Supertramp (irgi, labai smagu tiesiog šiaip paklausyti)


11. Peter Hammill


12. Dire Straits (šitų irgi daugiau per savo CD ar YouTube)


13. Peter Gabriel (bet tikrai ne per spotify)


14. Grand Funk Railroad


15. Emerson, Lake and Palmer


16. Talking Heads


ir t.t.


 


 

Naujiena:  Skelbiami 2018 m. „Music.lt“ geriausiųjų rinkimų nugalėtojai!
Pranešimo data:  2019-02-18 10:09:22


Aš net nesu White'o fanas, bet mane "Boarding House Reach" labai sudomino, vienas įdomesnių 2018-ųjų metų albumų. Na, bet jo, dėl šito albumo esu girdėjęs labai skirtingų nuomonių. Taip dažnai būna, kai atlikėjas pabando kažką kitaip padaryti.

Naujiena:  Skelbiami 2018 m. „Music.lt“ geriausiųjų rinkimų nugalėtojai!
Pranešimo data:  2019-02-17 20:14:54


Apgailėtini rezultatai. Tiesiog apgailėtini... 

Diskusijos:  Dainų konkursas "Eurovizija"
Pranešimo data:  2019-02-02 14:12:22


Taip, tai galioja kokiems 70-80 procentų eurovizinių dainų, bet aš žiūriu Euroviziją dėl likusių 20-30 procentų. Man įdomu, kaip vystosi popkultūros standartai (mados), o Eurovizija gana gerai tai reprezentuoja. Patriotizmas ar varžybos "tarp šalių, ne tarp atlikėjų" man išvis yra paskutinėj vietoj pasilikę aspektai...

Albumas:  Soen - Lotus
Pranešimo data:  2019-02-01 20:26:08


Ir kaip ir tikėjaus, pirmas stiprus kandidatas patekti į mano 2019-ųjų metų geriausių albumų sąrašą. Kaip ir daugelis savo recenzijose giria Soen už neabejotinai stipriausią savo karjeros albumą, aš irgi prisidėsiu. Šis albumas, galbūt turintis daugiau melodingesnių momentų už Lykaia, tačiau yra universalesnis, nes daugiau įvairumo tiek melodijų aspektais, tiek "stiprumo-švelnumo" ašyje.


Nors Penance daina nėra mano favoritas šiame albume, tačiau ji turbūt geriausiai atstovauja visam albumui norintiems iš vienos dainos nuspėti, kas per žvėris yra šis albumas. Mano galva, šiame albume grupė pasiekia bene etaloninį progresyvaus metalo skambesį. Aiški bosinės gitaros linija kiekvienoje dainoje, stiprus ir įsimenantis gitaros skambesys, puikus balansas tarp "taškymosi" ir melodingumo, o Ekelof'o vokalas kaip niekada švarus ir malonus ausiai. Galbūt Lykaia turėjo per daug rifų ir per mažai melodijų, čia šis disbalansas visiškai panaikinamas.


Vienintelė daina, kurios absoliučiai neprisijaukinau, tai pirmoji Opponent. Ji man skamba kaip netvarkingas skambesių derinys, užsilikęs grupės archyvuose nuo Lykaia laikų. Nelabai prisijaukinau ir melodingosios River, tačiau joje įžvelgiu potencialo, tiesiog reikia laiko suprasti, ar tai tėra paprasta baladė, ar jos skambesyje kažkas labai efektingo yra užslėpta.


Užtat kitos dainos yra vertos didelio dėmesio. Kaip minėjau, Penance apjungia labai įvairius elementus, Lunacy turi įdomią ambientinę sekciją antroje dainos pusėje. Rival buvo pirmoji išleista albumo daina ir mane smarkiai prikaustė savo dinamiškumu ir sunkumu. Martyrs nors ir sunki, bet turi labai įsimintiną priedainį. Lascivious man labai priminė dainą "By And Down The River" iš APC naujojo albumo. Bent jau energetine prasme, ji turi kažką tokio... galbūt gitariniu skambesiu užkrauti pragrojimai ir tie beveik elektroniški tremolo efektai lengvesnėse dalyse, dar pats skambesys ir vokalas įdomiai derinasi... o jau priedainis kokio gerumo, turbūt geriausiai skambantis priedainis visame albume. Lotus yra neabejotinai geriausia baladė Soen repertuare. Kaip vienas apžvalgininkas rašė, David Gilmour tokia daina didžiuotųsi. Na ir galutinai stogą nunešė Covenant — neabejotinai ryškiausia albumo daina skambesio prasme. Ir turinti maždaug ties viduriu vieną sunkiausių gitarinių motyvų Soen diskografijoje. 


Puikus albumas, 10 balų.

Albumas:  Steve Hackett - At The Edge Of Light
Pranešimo data:  2019-02-01 18:20:51


Šis albumas pasirodė kiek įdomesnis, turbūt ir stipresnis negu The Night Siren. Nežinau dėl ko, gal kad pirmojoje šio albumo pusėje yra daugiau stipresnių kompozicijų. Visgi abiejų albumų atveju man buvo sunku susikaupus perklausyti visą albumą, yra kažkoks ryškesnių akcentų Hackett'o muzikoje trūkumas. Jis man jautėsi net klausantis legendinio Voyage of the Acolyte, todėl čia nėra tiesiog dabartinės jo kūrybos problema.


Aišku, nors kompozicijose trūksta svorio, tačiau tą trūkumą kažkiek atperka stilistinė įvairovė. Vėl Hackett'o kompozicijose vyrauja rytietiškos muzikos motyvai, charakteringos bliuzinės gitaros solo partijos, simfoniniai ir net ambientiški antraplaniai motyvai ir net sunkaus roko rifų yra. Labai profesionaliai visus tuos bruožus apjungia Beasts In Our Time kompozicija. Under The Eye Of The Sun skamba visai kaip klasikinis progrokas, tačiau detalių perkrova (dėl ko ir gaunasi akcentų trūkumas) mane šiek tiek atbaido. Išvis keisti dalykai pradėjo dėtis sulig Underground Railroad, kur išgirsti gospel'išką vokalo sekciją. Ir po Underground Railroad mano įspūdis pradėjo po truputį slopti. Antroje pusėje vienintelė tikrai man patikusi daina, gal net labiausiai visame albume, yra Hungry Years — galbūt dėl to, kad ji paprasčiausia šiame albume, kaip bebūtų keista. Ji man panašiausia į ankstyvesnę Hackett'o ar net Genesis kūrybą, apgalvotai sukonstruota daina. Kiti kūriniai irgi neblogi, bet ne tiek, kad išliktų ilgalaikis įspūdis. 


Bendrai šiam albumui galiu parašyti 9 balus, visgi Hackett'as jau penkis dešimtmečius palaiko gerą formą muzikine prasme. Reikės pasvarstyti ir apie apsilankymą jo koncerte gegužės mėn.

Kūryba:  Po 10 Metų
Pranešimo data:  2019-01-28 19:58:23


Kas čia per fokusas: "be tavęs gyvenimas tebus." Anti-nihilizmas? Gyvenimas labai geras dalykas! {#}


Prie ko ten tie žmonės stotyse ir apskritai apie ką šis kūrinys yra, neišeina suprasti blaiviam... gal reikia išgerti? Bet toks jausmas, kad eilėraštis apie viską, ką tik įmanoma kalbėti, o tai reiškia, kad tai tėra tušti pliurpalai. Auksinė kūrybos taisyklė — kažką norėk savo kūriniu pasakyti! Kažką apčiuopiamo, žinoma.

:  2018 Music.lt apdovanojimai
Pranešimo data:  2019-01-28 12:02:25


Kai kur net nežinau už ką balsuot, bet kai kur tai turėjau stiprius lyderius:


Metų koncertas: Roger Waters (pirmas kartas, įspūdingas šou ir pan.)


Klasikinio roko kategorijoje man imponuoja visi išskyrus Greta Van Fleet, bet kaip gi nebalsuosi už albumą, kuri pats deleguoji į metų geriausiųjų pirmą vietą (t.y. Gazpacho "Soyuz")


Vienintelė iš siūlomų metų dainai man patikusi yra Jack White "Over And Over And Over". Išvis, jo albumas gana įdomus ir vertas dėmesio. Tačiau stebiuos, kad jis siūlomas į music.lt šlovės muziejų, kai ten ir taip nėra galybės daug svarbesnių muzikos istorijai atlikėjų. Aš deleguoju Aretha Franklin be jokios konkurencijos.


Metų lietuviška daina, irgi be jokios konkurencijos, yra Jurgos "Dance". Užvedanti, ausų negraužianti šokių daina. 


Iš lietuviškų klipų man labiausiai patiko Beissoul "Rooftop"


Tai tiek.

Albumas:  Focus - Focus 11
Pranešimo data:  2019-01-27 22:30:03


Mano žinios apie Focus chronologine tvarka baigiasi kažkur ties Hamburger Concerto, tai man kažkaip sunku vertinti šį albumą. Bet man jis vidutinis — nei labai blogai, nei įspūdingai geras. Dauguma kompozicijų yra džiazinės, kupinos vingrybių, bet tos vingrybės nepalieka didelio įspūdžio, neįsimena. Galbūt norėtųsi akcentuoti Mare Nostrum pasprogimą į vienintelį albume tikrai verčiantį iš klumpių instrumentinį momentą, Final Analysis ir Who's Calling? dainų sunkumą, gerai suderantį su improvizacija, beigi How Many Miles? skambesio klasiškumą. Albumas nusipelnė stipraus 8-eto iš manęs.

Daina:  Focus - Mare Nostrum
Pranešimo data:  2019-01-27 22:10:58


Štai ir perliukas iki tol gan vidutiniškame džiazroko albume. Nors įžanga atrodė vedanti į dar vieną pernelyg nesusigulėjusį kūrinį, tačiau prasprogo viskas šauniai! Stiprus 9-etas.

Daina:  The Police - Wrapped Around Your Finger
Pranešimo data:  2019-01-23 14:58:01


Tai štai iš kur Fojė sėmėsi įkvėpimo... 

Diskusijos:  Kas jums yra gera recenzija?
Pranešimo data:  2019-01-22 16:53:27


Taip, puikiai žinau, kas yra laiko spaudimas, spėk, dėl ko jau kokius du metus neparašiau nei vienos recenzijos {#} ėl tos pačios priežasties ir negalėčiau žurnalistu dirbti...

Diskusijos:  Kas jums yra gera recenzija?
Pranešimo data:  2019-01-21 16:07:13


Jei recenzijoje randi įžvalgą, kurios pats nepadarytum perklausęs apžvelgiamą kūrinį, ir ta įžvalgą perskaitęs tu supranti "o, tikrai" — tai yra geros recenzijos bruožas. Žodžiu, man labai svarbu apžvalgininko įžvalgumas, išsami analizė. Manęs nedomina tokie dalykai kaip "simpatiškai skambantis", "patinka/nepatinka", perdėtai kritiškos recenzijos, kur albumas išvadinamas "šlamštu", "nevykusiu", "geriau tokio net nereikėjo išleisti", nes čia subjektyvo svertas nusveria objektyvą ir tą skaityti nelabai įdomu ir kartais nelabai ir skanu.


Taip pat man ypač nepatinka apžvalgos ar recenzijos, kur kalbama daugiau apie kontekstus negu apie aprašomą objektą (a la Ramūnas Zilnys), bet jei kontekstas saikingas, pateiktas įžangoje ir suteikiantis aprašomam objektui analizės kryptį, tai labai sveikintina. Žodžiu, gera recenzija turi irgi turėti tvarkingą struktūrą. Nekalbu apie kažkokius lietuvių kalbos mokyklinius rašinius, kur Dieve padėk, vos ne kiekvienas sakinys turi būti sustyguotas, bet žinote, recenzija nedaug skiriasi savo forma nuo esė, o esė, kad būtų įdomi, turi būti kryptinga. Nekryptinga esė tėra pliurpalai.


Jei tai albumo recenzija, turi būti aptarti skirtingi jo aspektai. Aš kai anksčiau rašydavau albumų apžvalgas, net knisdavausi į tokias detales kaip albumo viršelis, nes kartais sėkmingą įžvalgą gali iškapstyti iš atrodytų mažiausiai reikšmingų dalykų. Toks jau tas meno pasaulis. Jei recenzentas kalba tik apie albumo muziką, bet visiškai neužsimena apie dainų tekstus, tai man tokia recenzija nėra išsami ir aš jos negaliu vertinti kaip geros. Tai verčiau geras komentaras. Žinot, paveikslo kolorito neužtenka, dar reikia matyti ir tai, kas jame pavaizduota (turinys). 


Negalėčiau pasakyti nė vieno autoriaus, kuris tendencingai rašo geras apžvalgas. Kartais jaučiasi, kad apžvalga paskubėta, kūrinys nepakankamai išpreparuotas, kartais atrodo, kad ji yra fantastiška. Kai aš rašydavau apžvalgas, aš irgi atsimenu, kad kartais aš publikuoju, čia, music.lt, galutinį variantą, ir po kelių dienų aš pastebiu, kad man nepatinka, kaip ir ką aš parašiau. O kartais būna recenzijų, kur atrodo, atlikai genialų darbą. Išties, išpreparuoti albumą pilnai ir parašyti solidžią recenziją yra minimum kelių dienų analizės ir jos formulavimo darbas. Kartais iš paskubėjimo, forsavimo tiesiog išeina nelabai pavykusios recenzijos ir tiek. Dėl to neturiu kažkokio favorito recenzijų autoriaus, dažnai taikausi į konkretų albumą ir google ieškau visų įmanomų jo apžvalgų. Arba Youtube, nes video recenzijų formatas dabar yra visai ant bangos, patrauklus, greitai virškinamas ir įdomus. 

Albumas:  Soen - Lotus
Pranešimo data:  2019-01-20 14:20:45


Nusimato dar vienas nepriekaištingas albumas. Seniai jau taip belaukiau albumo (gal Wilson'o "To The Bone" panašiai "laukėsi"). Rival man yra puikios Soen sunkios dainos pavyzdys, o Lotus yra netikėta baladė, užtat labai gera baladė. Martyrs skamba kiek neįprastai, dar tokį keistą klipą grupė susuko, bet irgi stipri daina. 

Daina:  Manfred Mann's Earth Band - Adolescent Dream
Pranešimo data:  2019-01-16 16:46:21


Riebi instrumentuotė, daug sintezatoriaus, trumpai, bet aiškiai — visa tai tikri 80-ieji. Ir dar tas paslaptingas nostalgijos jausmas, užkoduotas melodijoje. Man "Chance" visada imponavo kaip labai modernus MMEB darbas, o For You ir Adolescent Dream — neprilygstamo gerumo dainos. 10 balų. 

Daina:  The Animals - Don't Let Me Be Misunderstood
Pranešimo data:  2019-01-13 12:53:46


Koverint Nina Simone yra savižudybė. The Animals tą puikiai parodo — kažkoks nepatogiai skambantis, gitaros fokusų perkrautas bliuzrokas tiesiog nesiklauso. 

Daina:  Destiny's Child - Survivor
Pranešimo data:  2019-01-13 12:33:19


Muzikine prasme gal ir įdomiai susuktas hitas, bet viešpatie, kokių klišių prifarširuotas tekstas... XXI amžiaus pradžioje pop muzika tiesiog supūvo ir šioje dainoje labai gerai atsispindi vienas to pūvimo požymis.

:  2018 m. geriausieji: metų TOP 10 pagal „Music.lt“ bendruomenės narį Silentist
Pranešimo data:  2019-01-13 02:04:37


Labai dviprasmiškas emocijas man kelia šitas topas. Jon Hopkins įvertinimas yra sveikintinas, jo albumas ir mano dėmesį patraukė. MGMT šviežiena visgi man yra nusivylimas. Kita pusė yra ta, kad tipinis Silentist stilius prasimuša per dainas, kurios nekelia apskritai jokio žavesio. De Phazz prieš 15 metų buvo daug geresnė grupė nei dabar, Michael Buble braižo aš apskritai nesuprantu. Sarah Brightman bent jau man nusibosta po dviejų kūrinių... Mark Knopfler pasirinkimas balansuoja tarp dviejų polių — man jo muzika kaip ir priimtina, bet irgi, gerokai pasitrynius ir padūlėjus.

:  2018 m. geriausieji: metų TOP 10 pagal „Music.lt“ bendruomenės narį PLIKASS
Pranešimo data:  2019-01-13 01:24:21


Jo, mano ausiai irgi neprigijo. Na, PLIKASS bent jau šiemet neužkišo savo topo užsklandine televizijai skirta muzika, nors matau, kad Jean-Michel Jarre vis tiek yra. Nu nelimpa nauja JMJ kūryba man nors tu ką. Per daug atkartojanti ir atsikartojanti, tokia leisgyvė. Junior A ir Eisbrecher kiek malonesne gaida užbaigė šį sąrašėlį, kuris iki tol man buvo tokios bejausmės elektronikos klanas.

:  2018 m. geriausieji: metų TOP 10 pagal „Music.lt“ fotografą Mantą Daleckį
Pranešimo data:  2019-01-11 23:46:36


Taip, labai jau vientisas (stilistiškai) topas. O kadangi nuo metalcore stiliaus man dažniausiai nei šilta, nei šalta (na, Architects kartais suvirpina kokią gyslelę, bet tik kartais), tai ir šis top10 man yra gan svetimas. Nors Three Days Grace naujasis albumas visai vertas dėmesio, Infra-Red tiesiog viena neypatingiausių dainų tame albume.

Daina:  Alice In Chains - Red Giant
Pranešimo data:  2019-01-07 16:30:26


Bet rezultatas kažkoks nei šioks, nei toks — stoner'is turi būti intensyvesnis, o čia statiškas hard'as stonerio garsu. Kažkas ne taip, nevelka... 

Naujiena:  Beprotybė, vartojimas ir fantazija – „The Dark Side of the Moon“ kelionė su legendiniu scenaristu Tomu Stoppardu
Pranešimo data:  2019-01-07 15:11:32


Ai, aš kartais nesuprantu Silentist ironijos. Jis per sunkiai ironizuoja... {#}


O šiaip, šito teksto aš nesuvirškinau, palaidų idėjų kratinys kažkoks... Teksto autorius, matyt, irgi psichodelikas...

Naujiena:  Beprotybė, vartojimas ir fantazija – „The Dark Side of the Moon“ kelionė su legendiniu scenaristu Tomu Stoppardu
Pranešimo data:  2019-01-07 15:04:14


Manau, kad tamsta nesate girdėjęs sąvokos "kūrybos ilgaamžiškumas" arba "kūrybos išliekamoji vertė". 

Daina:  Jack White - Abulia and Akrasia
Pranešimo data:  2019-01-06 18:14:31


Labai jau stilistika teksto kaip Rablė "Gargantiua ir Pantagriuelis" — perdėtai sofistikuotas, bet ir beprasmis žodynas.

:  2018 m. geriausieji: metų TOP 10 pagal „Music.lt“ bendruomenės narį Alvydas1
Pranešimo data:  2019-01-04 18:53:05


Labai daug užkabinta to, kas ir mano tope planuoja būti, tačiau savąjį aš vis dar iš lėto rikiuoju... Puikus topas!

Daina:  Voivod - Sonic Mycelium
Pranešimo data:  2019-01-01 19:01:09


Labai įdomus ir konceptualus būdas užbaigti albumą — susukti stambią siuitą iš visų praeitų albumo dainų fragmentų. Prie visų tų poetinių fantazijų, prie "micelinės" koncepcijos ir "sferinės perspektyvos" šitas nesibaigiantis įsisukimas į muzikos sūkurį atrodytų visai į temą, tačiau tuo pačiu sukuriamas dirbtinumas. Daug labiau norėtųsi kažkokią naują idėją išgirsti, net ir tuos pačius fragmentus buvo galima apjungti kažkaip originaliau, dabar jie čia visiškai identiškai perteikti kaip ir kitose dainose. Na, yra tarpuose dinamiškų pragrojimų, bet jie nieko neprideda į bendrą kūrinio atmosferą. Nebent vėlgi, čia toks tricky ir net klausytoją sukonfūzijantis būdas sukurti chaosą paskutinėje kompozicijoje, kas puikiai suderėtų su apokaliptiniais Voivod vaizdiniais, kurie atsispindi tekstuose. Geras albumas baigiasi labai dviprasmiškai, todėl pasilieku nežinodamas, kaip vertinti. Renkuosi saugų 8-etą.

Daina:  Between the Buried and Me - The Proverbial Bellow
Pranešimo data:  2018-12-31 16:31:37


Smarkiai perkrautas kūrinys. Betikslis draskymasis įžangoje jau tą išduoda. Progresyviais irgi su saiku būnama. Ir jau buvau išgyręs pirmąją Automata I dalį, kurios klausiau kelioliką kartų šiemet, tačiau šitas kūrinys visada mane atmušdavo nuo II dalies klausymo. Ne daugiau nei stiprus 7-etas.

Daina:  Between the Buried and Me - Blot
Pranešimo data:  2018-12-31 16:17:52


Labai smagus pagrindinis muzikos motyvas čia vis pasirodo, tačiau vėlgi, BTBAM kaip visada nevengia didelių komplikacijų, kurios ne tik pasaldina, bet dažnai ir apkartina klausymąsi. Manau, kad Automata albume jiems pavyko atrasti balansą ilgesniuose kūriniuose, tačiau kadangi šie patapo tikrai stiprūs, savo funkciją prarado trumpesnės dainos kaip House Organ ir Millions. Bet vis tiek, Automata yra kol kas mano ausiai labiausiai prilipęs BTBAM albumas.

Puslapiai: 123456 ... 573

Copyright 2001-2019 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Ghostorm Ghostorm
7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Sahja įvertino Unheilig dainą Wie in guten alten Zeiten - 4 balais
Sahja įvertino Green Jelly - 2 balais
Sahja įvertino Artem - 3 balais
Alvydas1 įvertino Keane dainą Sunshine - 8 balais
einaras13 balsavo LT TOP 30
einaras13 įvertino Vaidas Baumila dainą Būk kantri - 3 balais
einaras13 įvertino Tomas Sinickis dainą Gamtos reiškiniai - 7 balais
Sahja įvertino Diana DeGarmo dainą Boy Like You - 5 balais
einaras13 įvertino jauti dainą Too Fat To Run - 7 balais
einaras13 įvertino Vidas Bareikis dainą Ežero dugne (su 8 kambarys) - 5 balais
  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
18:59 - Konditerijus
Džiaugiuosi )
18:57 - malia
Dėkinga Konditerijui už šios dienos dainą - atradimas...... ir nuotaiką pakėlė
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
12:28 - Sahja
Anegdotas;A.Cortez reikia išsiųsti į mėnulį,su visomis karvėmis,kad žemėje baigtųsi šilumos efektas .
18:46 - Silentist
Mirė psychosomatic addict insane '(
17:36 - PLIKASS
Tai gal dabar sugrįžt atgal ir pabandyt susigrąžint ??? ... ;-)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 197
  Iš viso užsiregistravę: 72679
  Naujausias narys: robertas1011
  Šiandien apsilankė: 208243
Reklamos nekenčia: 8


My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook