Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

einaras13


Einaras, 20
Kėdainiai
VIP narys
Paskutinį kartą matytas: Prieš 6 val.
Narys nuo: 2011-08-11
Reitingo taškai: 32149
 

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS

Komentarai

Daina:  The Animals - Don't Let Me Be Misunderstood
Pranešimo data:  2019-01-13 12:53:46


Koverint Nina Simone yra savižudybė. The Animals tą puikiai parodo — kažkoks nepatogiai skambantis, gitaros fokusų perkrautas bliuzrokas tiesiog nesiklauso. 

Daina:  Destiny's Child - Survivor
Pranešimo data:  2019-01-13 12:33:19


Muzikine prasme gal ir įdomiai susuktas hitas, bet viešpatie, kokių klišių prifarširuotas tekstas... XXI amžiaus pradžioje pop muzika tiesiog supūvo ir šioje dainoje labai gerai atsispindi vienas to pūvimo požymis.

:  2018 m. geriausieji: metų TOP 10 pagal „Music.lt“ bendruomenės narį Silentist
Pranešimo data:  2019-01-13 02:04:37


Labai dviprasmiškas emocijas man kelia šitas topas. Jon Hopkins įvertinimas yra sveikintinas, jo albumas ir mano dėmesį patraukė. MGMT šviežiena visgi man yra nusivylimas. Kita pusė yra ta, kad tipinis Silentist stilius prasimuša per dainas, kurios nekelia apskritai jokio žavesio. De Phazz prieš 15 metų buvo daug geresnė grupė nei dabar, Michael Buble braižo aš apskritai nesuprantu. Sarah Brightman bent jau man nusibosta po dviejų kūrinių... Mark Knopfler pasirinkimas balansuoja tarp dviejų polių — man jo muzika kaip ir priimtina, bet irgi, gerokai pasitrynius ir padūlėjus.

:  2018 m. geriausieji: metų TOP 10 pagal „Music.lt“ bendruomenės narį PLIKASS
Pranešimo data:  2019-01-13 01:24:21


Jo, mano ausiai irgi neprigijo. Na, PLIKASS bent jau šiemet neužkišo savo topo užsklandine televizijai skirta muzika, nors matau, kad Jean-Michel Jarre vis tiek yra. Nu nelimpa nauja JMJ kūryba man nors tu ką. Per daug atkartojanti ir atsikartojanti, tokia leisgyvė. Junior A ir Eisbrecher kiek malonesne gaida užbaigė šį sąrašėlį, kuris iki tol man buvo tokios bejausmės elektronikos klanas.

:  2018 m. geriausieji: metų TOP 10 pagal „Music.lt“ fotografą Mantą Daleckį
Pranešimo data:  2019-01-11 23:46:36


Taip, labai jau vientisas (stilistiškai) topas. O kadangi nuo metalcore stiliaus man dažniausiai nei šilta, nei šalta (na, Architects kartais suvirpina kokią gyslelę, bet tik kartais), tai ir šis top10 man yra gan svetimas. Nors Three Days Grace naujasis albumas visai vertas dėmesio, Infra-Red tiesiog viena neypatingiausių dainų tame albume.

Daina:  Alice In Chains - Red Giant
Pranešimo data:  2019-01-07 16:30:26


Bet rezultatas kažkoks nei šioks, nei toks — stoner'is turi būti intensyvesnis, o čia statiškas hard'as stonerio garsu. Kažkas ne taip, nevelka... 

Naujiena:  Beprotybė, vartojimas ir fantazija – „The Dark Side of the Moon“ kelionė su legendiniu scenaristu Tomu Stoppardu
Pranešimo data:  2019-01-07 15:11:32


Ai, aš kartais nesuprantu Silentist ironijos. Jis per sunkiai ironizuoja... {#}


O šiaip, šito teksto aš nesuvirškinau, palaidų idėjų kratinys kažkoks... Teksto autorius, matyt, irgi psichodelikas...

Naujiena:  Beprotybė, vartojimas ir fantazija – „The Dark Side of the Moon“ kelionė su legendiniu scenaristu Tomu Stoppardu
Pranešimo data:  2019-01-07 15:04:14


Manau, kad tamsta nesate girdėjęs sąvokos "kūrybos ilgaamžiškumas" arba "kūrybos išliekamoji vertė". 

Daina:  Jack White - Abulia and Akrasia
Pranešimo data:  2019-01-06 18:14:31


Labai jau stilistika teksto kaip Rablė "Gargantiua ir Pantagriuelis" — perdėtai sofistikuotas, bet ir beprasmis žodynas.

:  2018 m. geriausieji: metų TOP 10 pagal „Music.lt“ bendruomenės narį Alvydas1
Pranešimo data:  2019-01-04 18:53:05


Labai daug užkabinta to, kas ir mano tope planuoja būti, tačiau savąjį aš vis dar iš lėto rikiuoju... Puikus topas!

Daina:  Voivod - Sonic Mycelium
Pranešimo data:  2019-01-01 19:01:09


Labai įdomus ir konceptualus būdas užbaigti albumą — susukti stambią siuitą iš visų praeitų albumo dainų fragmentų. Prie visų tų poetinių fantazijų, prie "micelinės" koncepcijos ir "sferinės perspektyvos" šitas nesibaigiantis įsisukimas į muzikos sūkurį atrodytų visai į temą, tačiau tuo pačiu sukuriamas dirbtinumas. Daug labiau norėtųsi kažkokią naują idėją išgirsti, net ir tuos pačius fragmentus buvo galima apjungti kažkaip originaliau, dabar jie čia visiškai identiškai perteikti kaip ir kitose dainose. Na, yra tarpuose dinamiškų pragrojimų, bet jie nieko neprideda į bendrą kūrinio atmosferą. Nebent vėlgi, čia toks tricky ir net klausytoją sukonfūzijantis būdas sukurti chaosą paskutinėje kompozicijoje, kas puikiai suderėtų su apokaliptiniais Voivod vaizdiniais, kurie atsispindi tekstuose. Geras albumas baigiasi labai dviprasmiškai, todėl pasilieku nežinodamas, kaip vertinti. Renkuosi saugų 8-etą.

Daina:  Between the Buried and Me - The Proverbial Bellow
Pranešimo data:  2018-12-31 16:31:37


Smarkiai perkrautas kūrinys. Betikslis draskymasis įžangoje jau tą išduoda. Progresyviais irgi su saiku būnama. Ir jau buvau išgyręs pirmąją Automata I dalį, kurios klausiau kelioliką kartų šiemet, tačiau šitas kūrinys visada mane atmušdavo nuo II dalies klausymo. Ne daugiau nei stiprus 7-etas.

Daina:  Between the Buried and Me - Blot
Pranešimo data:  2018-12-31 16:17:52


Labai smagus pagrindinis muzikos motyvas čia vis pasirodo, tačiau vėlgi, BTBAM kaip visada nevengia didelių komplikacijų, kurios ne tik pasaldina, bet dažnai ir apkartina klausymąsi. Manau, kad Automata albume jiems pavyko atrasti balansą ilgesniuose kūriniuose, tačiau kadangi šie patapo tikrai stiprūs, savo funkciją prarado trumpesnės dainos kaip House Organ ir Millions. Bet vis tiek, Automata yra kol kas mano ausiai labiausiai prilipęs BTBAM albumas.

Daina:  Riverside - The Struggle For Survival
Pranešimo data:  2018-12-30 18:08:29


Labai geras iš instrumentinės pusės instrumentinis kūrinys, tačiau mano emocijos yra svaidomos į šoną klausantis šio kūrinio dėl struktūrinių ypatumų. Viskas fantastiška, kol kūrinys vysto tą puikų įžanginį motyvą iki maždaug 2:40. Natūralu, kad po to tikiesi kažkokio tolimesnio kūrinio stiprėjimo, bet tada kūrinys įslenka į kažkokį užburtą ratą. Amerikietiški kalniukai, nors yra atlikti fantastiškai, priverčia pamiršti tai, nuo ko kūrinys prasidėjo ir kur link jis ėjo, todėl aš jau ties 5 minute pradedu pasimesti, kas kūrinyje vyksta ir nebėra tokio nuoseklumo. Įsivaizduokite, dabar jeigu mes tą visą vidurinę dalį užkaišome kokiu įdomiu motyvu su vokalu — kūrinys įgautų daug stipresnę struktūrą. Dabar ta paskutinioji "svajingoji" minutė irgi daugmaž atrodo iš dangaus nukritusi. Todėl tik 9 balai šįkart.

Daina:  The Tangent - The Adulthood Lie (A Missed Opportunity In Ibiza - Running Alongside The Mainstream Or Directly Acr
Pranešimo data:  2018-12-30 16:25:10


Aš visada galvojau — ar yra kažkas sukūręs tokią stambią daugiaplanę kompoziciją, kokią daro progresyvistai, bet popsiniu stiliumi. Šitai yra visai netoli to, nes nors instrumentinis apdirbimas yra tipiniu ultraprogresyviu The Tangent stiliumi, tačiau melodijos motyvai su labiau išgryninta aranžuote galėtų labai tikti hitinei pop dainai, tiek ankstesnių, tiek šių laikų. Proxy yra super įvairus ir super įdomus albumas, kiekviena kompozicija atskleidžia kažką naujo, ko The Tangent repertuare dar neteko girdėt. Ta proga manau, kad Proxy galbūt yra vienas geriausių 2018 metų progresyvių albumų.

Daina:  Haken - A Cell Divides
Pranešimo data:  2018-12-29 12:29:02


Man šita daina labiau Leprous nei Haken. Tokie Leprous, kokie yra Malina albume. Ir tas man nelabai skanu, bet savaip įdomu.

Naujiena:  Algirdas Kaušpėdas grįžta į sceną – kartu su Viktoru Diawara sukūrė grupę „KAnDIs“
Pranešimo data:  2018-12-25 23:11:55


Aš spėju, kad neigiamų komentarų pluoštas yra Kaušpėdo politinių ir kitų, ne su muzika susijusių pasisakymų rezultatas. Bet Alvydas tikrai gerai pastebėjo: depresyvus lietuvio šauksmas čia skamba labai artimai, prijaučiamai. Galbūt būtų galima sakyti, kad ta melancholija yra kiek sintetinė, tačiau aranžuotė (greičiausiai Diawaros darbas) labai smagiai prisiderina savo nuotaika ir nėra kažkokia labai nuvalkiota, netgi labai įdomi sakyčiau. Aš vertinu teigiamai šį kūrinį. 

Daina:  Grimes - We Appreciate Power
Pranešimo data:  2018-12-23 19:07:38


Šis kūrinys iš esmės yra tas pats sunkusis metalas, atliktas elektroniniais instrumentais, kažkokio drąsaus žaidimo su stiliais ar kažkokio kitokio eksperimento aš neįžvelgiu. O kūrinys pats iš savęs yra gan vidutinis, todėl ir vertinimą skirčiau tokį vidutinį — 7-etą.


P.S. Šis kūrinys stilių miksinimo prasme gerokai originalesnis, sakyčiau.


 

Daina:  Greta Van Fleet - When the Curtain Falls
Pranešimo data:  2018-12-22 23:51:02


Atmetus tą panašumo į Led Zeppelin faktorių, kuris persekioja bet kurią šios grupės kompoziciją, iškyla vienas pliusas ir vienas minusas, dar didesnis už tą pliusą.


+ atlikimas tiek instrumentalistų, tiek vokalisto geras


- kompozicija yra nuobodybės viršūnė, užpildyta plastmasiniais rifais ir daug betikslio gitaros brazdinimo.


Tai jau skamba nebe kaip Led Zeppelin, bet kaip viso 70-ųjų roko parodija. Kaip dažnai Wolfmother pavykdavo persistengti ir perdegti su savo kompozicijomis (dėl ko aš palaipsniui pradėjau nebevertinti Wolfmother), taip tą patį sėkmingai daro ir Greta Van Fleet. 


Na, tebūnie 6 balai.

Daina:  Sparks - Perfume
Pranešimo data:  2018-12-16 13:53:15


Modernus satyrinis rokenrolas su džiazo vingiu. Interesting. 

Dienoraštis:  Top10 nekenciamiausiu žmonių (2018)
Pranešimo data:  2018-12-13 23:19:25


Aš nemanau, kad Theresa May čia turėtų būti, nors jo, patys britai jos neperneša, kaip ir prancūzai Macrono. Ar Venckienė yra mūsuose taip nekenčiama, irgi abejočiau. Dėl jos nuomonės visada buvo dviprasmiškos. Kas tikrai gauna į vienus vartus, tai mūsų "elitas": Karbauskis, Širinskienė, Veryga, Gražulis, Petrauskienė.

Naujiena:  Prisiminkime: 20 įsimintiniausių koncertų Lietuvoje 2018 m.
Pranešimo data:  2018-12-08 18:08:07


Čia matau savo 4 apžvelgtus koncertus, tačiau Salvador Sobral koncertą tikrai įdėčiau čia vietoj Amaranthe ar net Batushka. Three Days Grace ir Fever Ray gal čia visai ir galėtų būti. Dar teko apžvelgti vasarą vykusius LP ir Little Dragon. Man asmeniškai Little Dragon net labai patiko, bet publika buvo maža (Valdovų rūmų kieme), todėl gal ir nepretenduoja į šį sąrašą. Dar teko GusGus apžvelgti, bet tai buvo labai paprastas koncertas, nepasižymėjo niekuo. Vienintelis iš mano apžvelgtų koncertas, kuris man įspūdžių prasme yra linkęs į neigiamą pusę, yra Therion. Aš jo gale pats vos neužmigau.


Kaip gerbėjas buvau Depeche Mode, Kraftwerk, Roger Waters ir Laurie Anderson koncertuose. Nu gerai, Laurie Anderson pasirodymas koncertu vadinti gana drąsu, ten buvo labiau performansas, bet geras performansas, prifarširuotas gerų minčių ir įsimintinų atlikimo išraiškų. Apie kitus tris net nekalbu — verti būti čia, tik kažkodėl vieno iš jų nėra.

Daina:  Roisin Murphy - The Rumble
Pranešimo data:  2018-11-26 20:33:32


Kaip visada, Roisin Murphy sugeba nustebinti. Jei Plaything buvo šiuolaikinės šokių muzikos hitas, tai The Rumble yra grynas sugrįžimas į 90-uosius, bet lygiai taip pat prasilenkiant ir su Moloko'iška prigimtimi. Mane žavi 90-ųjų dance/house skambesys, jau Jessie Ware nauja daina Overtime mane spėjo neseniai labai maloniai nustebinti, taip dabar The Rumble. Tik The Rumble dar kaprizingesnė, integruojanti švelnų soul prieskonį (atrodytų, tai absoliučiai prasilenkia su Roisin Murphy braižu), taip pat sintezo momentai man sugeba blykstelėti vaizduotėje vėlyvųjų Gentle Giant, kai jie nupopsėjo, skambesį. Praktiškai būtų galima vadinti šį kūrinių naujausių laikų progressive dance kūriniu. O tokio dalyko kaip progressive dance nebeatsimenu nuo 9-ojo dešimtmečio pabaigos. Minimum 9 balus rašau.

Daina:  Crippled Black Phoenix - To You I Give
Pranešimo data:  2018-11-26 06:23:20


4Blackberry savo komentaru greičiausiai pasakė tą dalyką, kurį ir aš pastebiu klausydamas šio kūrinio, tik kiek kitokioje formoje. Nepaisant kvintilijono muzikinių kompozicinių skirtumų, man atmosfera šis kūrinys žiauriai neša į Led Zeppelin - No Quarter. Žinoma, To You I Give negali lygintis iš techninės pusės su tokiu monstru kaip No Quarter, o bet tačiau juos, matyt, mano pasąmonėje sieja tas pats ramumos jausmas, kurį čia mini 4Blakcberry. Ir nėra jau šis kūrinys toks nuobodus, nors žinoma, vyrauja viena muzikinė tema. Ir net jei būtų nuobodus, tai tada man įdomu, kaip post-rokas kaip muzikinis stilius gali būti toks gajus šiandieninėje roko scenoje, juk jis stačiai monotoniškas?


Už tą puikią atmosferą parašau visus 9 balus.


Diskusijos:  Kokią dainą klausote šiuo metu?
Pranešimo data:  2018-11-26 01:49:11


Nauja ir, kaip būdinga Soen'ams, smagi.


Daina:  Mumford & Sons - If I Say
Pranešimo data:  2018-11-17 16:58:52


Man ši grupė niekada neprilipo. Užtat čia kažkoks pokytis. Į labai gerą pusę. Kompozicine prasme labai klasiškai ir teisingai sukomponuotas kūrinys, o klasikinis kilimas nuo ramios įžangos stiprios kulminacijos link visada yra veiksmingas, ypač jei parinkta labai gera ir neperspausta, bet savų subtilumų turinti aranžuotė. Čia bosinė dalis, styginių dalis ir pianino dalis kartu formuoja labai stiprią ašį, o papildomi klavišiniai + stiprėjantys styginiai + dinamiška ritmika formuoja kryptingą judėjimą kulminacijos link. Sena kaip pasaulis, bet pati efektyviausia formulė, o kadangi formulėje yra daug kintamųjų, tai nėra labai sunku ir savaip išsiskirti. Mane asmeniškai labiausiai žavi tai, kaip formuojama boso linija ir kaip ji žaviai numiršta pačioje kūrinio pabaigoje, sprogus kulminacijai. Nepagailiu 9 balų šiam kūriniui (minusas - ganėtinai banalokas tekstas).

Daina:  Jessie Ware - Overtime
Pranešimo data:  2018-11-17 16:04:30


Net keista, bet turi labai malonų 10-ojo dešimtmečio house muzikos pojūtį. O toks pojūtis mane visada traukė. Pirmas kūrinys, kuris mane sudomino iš šios atlikėjos repertuaro.

Daina:  Grażyna Bacewicz - 09. III. Grave
Pranešimo data:  2018-11-10 22:21:30


Kai žmogui, kuris apskritai sunkiai apdoroja klasikinę muziką, ši kompozicija kaskart įsijungus nurauna stogą, ir tokį efektą turi ne viena Bacewicz kompozicija, tai supranti, kokios aukštos klasės yra kompozitorė. Apskritai, turiu labai didelę priejautą XX amžiaus vidurio klasikams modernistams. Čia vyrauja labai gili (dėl to ir grave), tačiau tuo pačiu grakšti neoklasicistinė išraiška. Net ir nesudėtingas pianino motyvas įdeda milžinišką indėlį į styginių kuriamos nuotaikos sustiprinimą. Trumpai tariant, vienas mėgstamiausių klasikinės muzikos kūrinių. 10 balų.

Diskusijos:  Garsūs muzikos gerbėjai
Pranešimo data:  2018-11-10 20:59:56


O šiaip, į temą, Aidas Puklevičius yra turbūt didžiausias žinomas Dream Theater fanas Lietuvoje. 

Diskusijos:  Demotyvatoriai, linksmos nuotraukos, komiksai, karikatūros ir t.t.
Pranešimo data:  2018-11-10 20:54:35


Dešinis pelės klavišas --> Atidaryti paveikslėlį naujame skirtuke, yra visai decent funkcija (čia jei kompu naudojiesi).

Puslapiai: 123456 ... 572

Copyright 2001-2019 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Hole Hole
7,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
11:01 - Crazyz
father john misty gal ir taip, bet filmas tai toli jam iki tokio
16:11 - Silentist
(kritiku metu listus vartau...)
14:59 - Silentist
Annihilation - Metu Filmas(?)
14:51 - Silentist
ar tiesa, kad Father John Misty yra Metu Atlikejas?
13:57 - UtenaitisLT
dėkuj.
10:24 - Alvydas1
Siųsk Crazyz
08:05 - UtenaitisLT
Sveiki, gal žinot kam siųsti savo top 10 dainų, kad paskelptų music.lt?
21:08 - einaras13
Prieš pusvalandį paklausiau Migloko dainos. Nu ir vėl užmiršau, užknisa su tokia prasta atmintim gyvent DDDD
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 100
  Iš viso užsiregistravę: 72679
  Naujausias narys: robertas1011
  Šiandien apsilankė: 107770
Reklamos nekenčia: 8


My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook