Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

..

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kodėl Tu taip elgiesi? Labai prašau, tik nežaisk. Žinai, kad mėgstu tiesą..

Na gerai, nekaltinsiu Tavęs, aš ir ne geresnė.. Lengva teisti kitą, o juk pati nežinau ko noriu..

Bet juk Tau dbr atostogos. o mes susitikome tik vieną kartą.. Pripažįstu, laiko aš turiu nedaug, įskaitos ir visa kita, bet... Tau jo tikrai atsirastų, tik nežinau, ar Tau jo reikia.. Sakai, kad pasiilgai manęs, o aš nebetikiu.. juk aš čia pat, kodėl neparašai? Tuoj vėl išvažiuosi, grįši tik savaitgalį..

Galbūt aš per mažai rodau Tau dėmesio.. Bet tai tik dėl to, kad nedrįstu.. Žinau, kad visi mūsų pasimatymai buvo Tavo iniciatyva..
Bet juk ketvirtadienį aš pakankamai aiškiai Tave kviečiau.. suprantu, tą dieną Tu tikrai negalėjai.. o kaip vakar?? Tyla ramybė... Tu net nepaskambinai.. Gerai, tylėsiu ir aš.. Ir prašyčiau pasitraukti iš mano minčių, ten patekti ir daugiau norinčių dalykų yra.. pvz, politoligijos teorija..

Kodėl negalėjai pasirodyti puse metų vėliau.. o dabar.. sujaukei viską, juk man egzaminai ant nosies, o ką aš darau.. Bet man taip reikia Tavo šilumos.. man taip gera, kai laikai mano ranka, kai apkabini..
 
 2006 m. balandžio 22 d.

 2006 m. balandžio 12 d.
 2005 m. liepos 27 d.
 2005 m. liepos 26 d.

Komentarai (2)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Heide
2006 m. gegužės 1 d. 14:41:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
emm o is kur tu žinai, m? aš turiu "pomėgį" viską stipriai perdėti.. Bet visgi.. dbr esu laiminga! Net labai

____________________
Kartais ir praradimai tiekia paguoda, o kartais ir laimejima karciai apverkiame...
Atsakyti
keturkampas_nulis
2006 m. balandžio 22 d. 19:48:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ėchė, mergyt, kaip ir visi kiti - jam atsirado įdomesnių dalykų už tave. Karti realybė. Aukidauki. Geriau iš anksto prarask viltis, toliau gyvenk ir ruoškis egzaminams.

____________________
Jei aš neskraidyčiau, būčiau tiesiog paprasta kiaulė.
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2025 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Irma Jurgelevičiūtė Irma Jurgelevičiūtė
5,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

21:45 - 4Blackberry
Na kol Alvydas įkėlinėja Scarlett Johansson į mūsų duombazę, aš gal įkelsiu dar nesukeltus Black Sabbath dainų video besiklausant.
20:03 - einaras13
Be to, pirmą kartą po 4 metų pertraukos įsijungiau My Dark Reflections of Life And Death. Beveik nepamiršau šio didelio šmoto, vis dar puikiai atsimenu tas įdomias muzikines temas.
20:02 - einaras13
Man patinka Alvydo awareness apie įdomias muzikinio pasaulio naujienas. Va nežinojau, kad Green Carnation turi parengę naują leidinį, labai įdomu, labai laukiu.
19:56 - einaras13
Aš tai gal jau kokį ketvirtadienį pastebėjau. Bet tada dar tebuvo kas kažkelintam embed'ui. Šiandien atrodo niekas neužsikrauna.
19:55 - 4Blackberry
Yup. Bet tik šiandien atsirado.
19:53 - einaras13
Nors ne tik music'e, pasirodo apskritai. Mano wordpress blog'e irgi Spotify neužkrauna.
19:49 - einaras13
Ar jūs irgi gaunat Spotify embed'ams music'e upstream request timeout / no healthy upstream error'us pastarosiomis dienomis? Nesuprantu, ar problema on my end, ar globali. Lygtais internetas stabilus ir su naršykle viskas tvarkoj, tai nežinau.
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
13:25 - Silentist
ranka ištiesk
krentančiam paukščiui
veidą atsuk
gęstančiai saulei
mano daina
numirusiai meilei
nesuprantama
nemylinči ai sielai
09:14 - Arunazz
labas yra tu nauju albumu....
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 3016
  Iš viso užsiregistravę: 73662
  Naujausias narys: noeliadrak
  Šiandien apsilankė: 37435