Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

naoha

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Mano sesuo:
- Kadangi buvo keturi persikai, aš du suvalgiau... va, vienas tau liko... Ar man poilsio trūksta ar aš šiaip ko nebesuprantu...

_ ,, _

Jaučiuosi tarytum Fumiko, kuri sudaužo mažyti sino puodelį ir pabando pabėgti pati nuo savęs. Ir tūkstančiai gervių nuo furisakio pakyla ir skrenda pro mane. Jų sparnai mane daužo. Ir man baisu. Aš neturiu obio su vilgdagiais... ir mano kvepalais nera įsigėrę Tavo arbatos namelio tatamiai... todėl sudaužau mažyti sino puodelį į akmeninį sodo dubenį ir bėgu tolyn...nes yra geriasnio sino.....

_ ,, _

https://a256.ac-images.myspacecdn.com/images01/123/l_9987483f01b54cb4118e8ed4d0c548e7.jpg

Šiandien aš jau kitokia... ir tokia pati... tik dabar Chikiro - san yra didelė mergaitė...
 
 2007 m. rugsėjo 16 d.

 Chiro / 
 2007 m. spalio 13 d.
 Chiro / 
 2007 m. spalio 12 d.
 Chiro / 
 2007 m. spalio 11 d.

Komentarai (16)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
imperfect_sky
2007 m. rugsėjo 22 d. 17:14:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
utiutiu..
MoHax : age, cirkus.
Istorija po istorijos music'e.

____________________
Gaudyk momentą. Nusišypsok pasauliui.
Atsakyti
dubina
2007 m. rugsėjo 21 d. 19:53:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jautiesi labai saugi už savo monitoriaus? Kodėl neparodei tos savo "drąsos" kai tave spardžiau? Kodėl tada tik susirietusi inkštei?
Nereikia manęs gailėtis. Priešingai nei tu, aš ir be gailesčio draugų turiu. Ir niekada nesakiau, kad aš Šventoji. Bet viena tikrai žinau. Niekada nevaidinau draugės tuo pačiu skėsdamasi prieš vyrą, kuris nėra su manim.
Na bet anyway turim ką turim. Ir nieko aš tau nepavydžiu. Pavydėčiau, jei nebūtum tokia nevykėlė ir būtum pasiekus savo. Bet nesugebėjai. Paprasčiausiai pati pasimetei savo mele.

Man nereikia ant tavęs varyti? Man regis tau jau buvo pasakyta kieno kur vieta per paskutinį tavo ir jo susitikimą iš kurio tu turbūt tikėjaisi labai daug.

Gali čia vaidinti auką, gali mane kaltinti pavydu, gali apskritai daryti bet ką. Bet aš už tave aukščiau esu jau vien dėl to, kad NIEKADA neišdaviau draugo, ypač to, kuris ištiesė ranką, kai to reikėjo. Šito tu nepaneigsi.

Atsakyti
MoHax
2007 m. rugsėjo 19 d. 22:40:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
cirk na drote

nera cia protingesnes pamirskit jus viena karta apie vienos kitos egzistencija
cia dubinai daugiau skirta

____________________
Ne dolazi kokio veleno tas kas pazista moterys retai linkes i optimizma — Dancing: The vertical expression of a horizontal desire legalized by music.
Atsakyti
Chiro (Užblokuotas)
2007 m. rugsėjo 18 d. 20:25:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
dubina rašė:
O kam man gailestis? Vienintelė pasigailėjimo verta išgama čia esi tu, manęs čia nepainiok.

Nieko tu neturi išskyrus savo meškiuko pedofilo sultis Kubuš Todėl taip ir norėjai to,ką turiu aš. Deja ne kiekvienam nevykėliui tai skirta
Ir nieko čia nepadarysi, gyvuliuk. Per kvaila tam esi. Jau vien dėl to kad neprisimeni ką ir kam meluoji

O man tavęs gaila. Visiems gaila. Todėl ir leidžiasi įžeidinėjami bei žeminami; todėl ir leidžia manyti, akd tu "dievas'. Taip tikrai nėra. O tiesios nenori pripažinti, nes sugrius ir tai jau pairęs kortų namelis: tereikėtų tik pūstelti ir viskas pabirtų.
Aš turiu ne tik sultis. Ir kam man įrodinėti ką aš turiu, o ką ne. Nesi kvaila, turėtum suprasti.

Pavydas. Totalus pavydas. Todėl eini ir kiauksi kaip mažas piktas šunytis: va, tu bloga, tu kalė, tu gyvulėlis... aš čia šventoji dievo motina... pff.. dėjau aš ant tavęs...

Na, dabar pavaryk. Pirmyn. Ką tu man padarysi? Dar kartą trenksi? Galvoji aš tavęs bijau, todėl ir tyliu? Norėtum...

____________________
nothing

Šio komentaro autorius buvo įspėtas. Po 5 įspėjimų vartotojas bus užblokuotas.
Atsakyti
dubina
2007 m. rugsėjo 18 d. 19:06:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O kam man gailestis? Vienintelė pasigailėjimo verta išgama čia esi tu, manęs čia nepainiok.

Nieko tu neturi išskyrus savo meškiuko pedofilo sultis Kubuš Todėl taip ir norėjai to,ką turiu aš. Deja ne kiekvienam nevykėliui tai skirta
Ir nieko čia nepadarysi, gyvuliuk. Per kvaila tam esi. Jau vien dėl to kad neprisimeni ką ir kam meluoji

Atsakyti
Chiro (Užblokuotas)
2007 m. rugsėjo 18 d. 00:13:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O kam manęs gailėt? Net neįsivaizduoju. Manau, kad ji pati reikalauja gailesčio, todėl ir mane užsipuolinėja. Pavydas.

____________________
nothing

Šio komentaro autorius buvo įspėtas. Po 5 įspėjimų vartotojas bus užblokuotas.
Atsakyti
imperfect_sky
2007 m. rugsėjo 17 d. 23:00:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

dubina, jei tu apie mane "Dar vienas žmogus tavęs gailisi "
žinok, nemoku

____________________
Gaudyk momentą. Nusišypsok pasauliui.

Šio komentaro autorius buvo įspėtas. Po 5 įspėjimų vartotojas bus užblokuotas.
Atsakyti
Chiro (Užblokuotas)
2007 m. rugsėjo 17 d. 21:22:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ko neturi, to ir neprarandi.

O aš savo gyvenimą turiu. Ir dar gana nebloga. Pavydi?

____________________
nothing

Šio komentaro autorius buvo įspėtas. Po 5 įspėjimų vartotojas bus užblokuotas.
Atsakyti
dubina
2007 m. rugsėjo 17 d. 20:58:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nu va mtai, mano dėka dar kartą pasirodei tauria auka. Dar vienas žmogus tavęs gailisi

Atsakyti
dubina
2007 m. rugsėjo 17 d. 20:57:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
iš neturėjimo ko veikt ir turėjimo priežasčių
Ir nereikia su manęs su Jubaba lygint. Kaip girioj šauksi, taip pagiry atsilieps. Nereikėjo ardyt mano šeimos, tai gal dar būtų viskas kitaip. Bet tokios avys be fantazijos gali tik sveitmus gyvenimus gyvent, nes savo neturi

Atsakyti
Chiro (Užblokuotas)
2007 m. rugsėjo 17 d. 17:50:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
be_inis>> Žinok, kartais ir tokių susidūrimų įvyksta: knygas skaitau tam, kad neužmigčiau, bet ap[ie 5h vis vien pradeda akysmerktis... tada tei susidūrimai ir prasideda....

Senokai bežiūrėjau kokį animą (reikėtų per laisvas dienas imti ir pažiūrėt)... man dabar knygų skaitymo manija užėjo: per keturias naktis tris perskaičiau..

P.S. dubina>> O tau Jubaba reikėjo pasivadinti... bet kodėl ir pati gali suprasti...

imperfect_sky>> Ačiū, kad bandai užstoti, bet aš jau nebereaguoju į jos išpuolius prieš mane: kai kurie žmonės iš neturėjimo ką viekti, tik ir ieško kur prikibti, nes tiesiog neturi ką veikti... tegul sau rašo - vis koks užsiėmimas...


____________________
nothing
Atsakyti
imperfect_sky
2007 m. rugsėjo 17 d. 15:38:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Po velnių , dubina - negražiai prišnekėjai.

____________________
Gaudyk momentą. Nusišypsok pasauliui.
Atsakyti
dubina
2007 m. rugsėjo 16 d. 21:14:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ek, tu nevykėle, toli dar tau iki tos, kurios vardu pasivadinai. Tau geriau reikėjo pasivadinti No Face. Va tas personažas tai kuo puikiausiai įliustruoja tave - godžią prisiplakėlę.

Atsakyti
be_inis
2007 m. rugsėjo 16 d. 18:50:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ar tai atrodo maždaug tai:
pasidedi knygą ant stalo, priešais save, ir susidurinėji su ja ?

O aš, vaizduoklių dėka, susidurinėju su japoniško piešimo kultūra, kuri mane užkrečia naiviu humoru. Tai baisiai gėda kai manęs pasaulis nebesupranta
Va tokia tai nauda

Atsakyti
Chiro (Užblokuotas)
2007 m. rugsėjo 16 d. 18:43:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O kas sakė, kad mano naujas nick'as ne iš anime. Ir šiaip pastaruoju metu labai daug su japoniška kultūra (literatūra) savanoriškai susiduriu...

____________________
nothing
Atsakyti
be_inis
2007 m. rugsėjo 16 d. 18:41:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Paskutinis sakinys nuskambėjo kaip eilutė iš kokio anime .


Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Joy Division Joy Division
8,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 5
  Neregistruotų vartotojų: 2912
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 209975