Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Give me chance, to make a new love story

k_b

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Give me chance
To make a new love story baby

Tasty your lips and fingers
Amazing when you move
I am a wild cat baby
Catch me and take me home
Fill me with the milk
And make me crawl



Taigi, atšvenčiau savo 19-tąjį, tai dabar toks totalus nusėdimas, ramybė. Norėčiau visiems labai širdingai padėkoti, kurie pasveikino, parašė tikrai gražius sveikinimus, esu nežmoniškai dėkingas, tikrai miela. Neturėjau laiko, dar visiems asmeniškai padėkoti, tai stengiuosi daryti bendrai... Apie gimtadienio įspūdžius, kažkodėl nesinori rašyti, bet buvo visko po truputį, čia asmeniškai norėčiau padėkot Wilūnei, kuri nepatingėjo ir atvyko iš toliau ir tikrai maloniai nustebino, bei dėkui už supratingumą, kaip man reikia kentėti savo gimdytojus, pacituosiu jos žodžius:

"blem.. per tas 10min, kol pas tave buvau:''pauliau, isnesk siuksles..'', ''pauliau, sutvarkei vonioj ten?..'',''pauliau paduok mergaitei tapkes..'', ''pauliau, tu nepadavei mergaitei tapkiu..'', ''pauliau, mergaite juk po keliones, kodel tu nepadarai arbatos.. eik padaryk arbatos..'', '' pauliau, iskratyk kilimeli..'',''pauliau, as sakiau, kas sutvarkytum kambaryje ten ta..'', ''pauliau.. paimk padejau pinigus..'',''pauliau, paimk pinigus..'' bleee... nusisovimas.."

Ir kaip įmanoma sugyventi, nesipykti? Kiekvieną mielą dieną rietis.. jau nebeimi į galvą, bet na norisi, kitokių santykių tiesog ir tiek... ir šiaip... Paulius pasižada blaivesni laikotarpį savo gyvenime įkopus į paskutinius nioliką... reikia pagyvent ir blaivius savaitgalius ir šventes, o veliau, kaip Kažkas duos. Daug kas nusijuoktų - tu? Negali būti... reiškias bus. Dabar galėsiu netgi pabūvoti už vairuotoją, nes reikia visiems mane vežiojusiems skolą gražinti, kai pagaliau turiu[?] aparatą. Dabar galėsiu aplankyti ir lankytis toliau už Klaipėdos pas draugus. Eh.. šiandien vien blevyzgos tik galvoje, neina suregzti dar kokių įdomesnių idėjų, minčių, tad šia liūdna gaida ir pabaigsiu. Dar karteli didelis dėkui visiems už tai, kad esate: you made my day.


Give me chance
To make a new love story baby

I read that story
Bought it at a book shop
And at this moment (I had a very good time and now)
I am happy
Take me to your hart smiling
Born to new life on this Friday

Give me chance
To make a new love story baby

 
 2008 m. sausio 22 d.

 2011 m. sausio 16 d.
 2010 m. birželio 29 d.
 2010 m. birželio 1 d.

Komentarai (5)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
isdykusi13
2008 m. sausio 23 d. 22:17:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ech,argi gaila tu visu palinkejimu geram zmoguj? xDD
i sweikata;]]gi is dusios ]

tie tevai...juk ir jie buvo jauni,bet....
siuolaikinis jaunimas lbai skiriasi nuo ankstesnio,turbut tevukai nespeja
i musu traukini....

____________________
Don`t be affraid to be yourself...
Atsakyti
berniukas
2008 m. sausio 23 d. 16:47:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
is kokios dainos cia lyrics?..

____________________
sudrumskime ramyybę.
Atsakyti
mc_dumu_debesy
2008 m. sausio 22 d. 21:24:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tėvai tai visiškai nieko naujo neišmetė Net keista: mes (jaunimas) protingi, jie - irgi nedurni, bet kaip nėra bendros kalbos, taip nėra

____________________
Three swiss witch-bitches, which wished to be switched swiss witch-bitches, watch three swiss Swatch watch switches. Which swiss witch-bitch, which wishes to be a switched swiss witch-bitch, wishes to watch which swiss Swatch watch witch?
Atsakyti
wilune
2008 m. sausio 22 d. 20:52:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
joo.. as diary'o zvaigzde.. bet kas keisciausia, kad tu rimtai nei vienam dienorastyje, kiek permeciau akimis, nemini vardu.. as buvau ta vienintele, kuriai teko tokia garbe but paminetai.. lb malonu..:>
joo.. pirmiausia reikia padekot music'ui, kuris suteike galimybe sutikt tave..:>
atsikraustysi i vln, manau, dazniau susitiksim..:> ir siaip esi laukiamas be dideliu kvietimu..:> zinai, kur..:>
o del tevu.. na, pirma mintis buvo:''blem.. gal netycia pagalvojo, kad kokia marcia atveze cia paulius.. tai cia taip stengiasi.. rupestingi tipo..''.. keista, kaip dar kantrybes turi.. nes kad ir kaip butu nusispjaut, negaleciau visiskai nereaguot..

Atsakyti
prieblanda
2008 m. sausio 22 d. 14:03:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Su praėjusiu (geriau vėliau, negu niekada).

Mano niolikti į pabaigą eina, tai kažkaip baisu pagalvot, kad niolikos nebebus.

O dėl bendravimo su tėvais, tai tikrai sunku. Bjauru, kai nori kitokių santykių, stengiesi, kad viskas būtų kitaip, bet niekas nesigauna...

____________________
'kol saulė suduš, Ir nebus mirties karalijos'
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2025 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
Silentist Focus Janis
 Focus
 
einaras13 Roisin Murphy Let Me Know
 Roisin Murphy
 Nuotaika legendarinei 2000s groovy elektropopinei muzikai
malia Keane Is It Any Wonder?
 Keane
 
Sahja Ani Lorak  Poyavis moy suzhenniy
 Ani Lorak
 
Konditerijus Jessica Shy Manija
 Jessica Shy
 

Šiuo metu vertiname


Justice Justice
7,5

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
13:25 - Silentist
ranka ištiesk
krentančiam paukščiui
veidą atsuk
gęstančiai saulei
mano daina
numirusiai meilei
nesuprantama
nemylinči ai sielai
09:14 - Arunazz
labas yra tu nauju albumu....
07:55 - Silentist
Siryt noriu pusryciams Яблокa на снегу
21:57 - Alvydas1
Rugpjūčio 1 - 0 naujų albumų? Negerai.
13:29 - 4Blackberry
Na ir šiaip iš jų man tik keli patinka ir naudojami buvo, o taip tai ir man užtenka klasikinių simbolių kombinacijų.
13:27 - 4Blackberry
Man tai vienas dalykas su dabartiniais emoji, tai kad jie gerokai didesni nei tekstas ir kartais dėl to negražiai atrodo. Nors nauji atrodo per maži, bent iš mano ekrano žiūrint, todėl net nežinau, koks sprendimas būtų geriausias.
12:42 - einaras13
Šiaip, at the end of all this, man emoji nėra svarbus reikalas. Jei jų nebūtų, aš nelabai ir pasigesčiau. Galėčiau parašyti dvitaškį ir D didžiąją arba skliaustą ir to užtektų visiems suprasti šiais laikais
12:40 - einaras13
Ten kažkokių elaborate emoji, kur ten visokių profesijų žmogeliukai būna ir pan. komplikuotos nesąmonės nenaudoju. Vėliavėlių ir tų turbūt nėra tekę gyvenime panaudoti.
12:39 - einaras13
Nu aš emoji prisijaukinau ir kartais komentaruose vartoju, tiesa, aš naudoju dažniausiai visokius generic smile'us ar kažkokius simbolius (kaip būna visokios varnelės, up-arrow, šauktukai facebook'e arba discord'e).
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 2086
  Iš viso užsiregistravę: 73662
  Naujausias narys: noeliadrak
  Šiandien apsilankė: 253702