Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

lenkiškoje banyčioje

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

penktadienį turėjome ištisas 4 valandas prasitūsyti Vilniaus senamiestyje. na taip aš jį dievinu, bet kiek gi galima vaikščioti tais pačiais takais. todėl su draugėm nusprendėm padaryti ką nors nauja: aplankyti kiekvieną, kuri bus neužrankinta. aplankėme net dviejuose cerkvėse, kuriose katalikiškose bažnyčiose.

tačiau kai užsukome į lenkiškąją bažnytėlę, mano kūnais nusirito šiurpas. ji buvo tamsi, ant sienų nupiešti skeletai ir tokia nejauki atmosfera. užėjome į vidų. pamaldos. dar negana to, kad ir taip esi įbauginta, kaip kokie robotai nesuprantama kalba užmės atkartoja kunigo žodžius. net keista, jog tai tas pat tikėjimas, kaip mūsų.

bet ką padarysi man patiko toks neeilinė eskursija po Vilnių. vis šis tas naujo
 2010 m. lapkričio 28 d.

 2015 m. birželio 26 d.
 R7wa / tuna
 2015 m. birželio 13 d.
 R7wa / akcija
 2015 m. birželio 5 d.

Komentarai (2)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
R7wa
2010 m. lapkričio 30 d. 19:45:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
eskursija

____________________
Nenoriu rasti vietos ar poilsio – krutėti, krutėti, krutėti. Kol mirtis iš tavęs krutėjimą atims. Gilė Ara
Atsakyti
-Meskius-
2010 m. lapkričio 28 d. 20:24:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
įdomu čia ekskursijoj buvot ar šiaip išėjot pasivaikščiot?

Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2025 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


The XX The XX
8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - Very_crazy_enough
(Cia balazin apie koki savo giminaiti gal parasiau. Nevermind)
14:58 - Very_crazy_enough
Jis Dadar pasidares kaip robot's. Viska naikina ir uzpuola kaip ipykes robot's. Jei nesvankus zodis subsided is triju paeiliui raiding kombinacijos trins kilometres posta. Jei nesvankybe yra apiebjo Inga padarga posta paliks nes yr ispuikes liuc.
14:40 - Very_crazy_enough
Delfi komentatoriu daznas 3-5 val ivertinimas butu nemiegojimas + alkoholis + narkotikai = baltieji arkliai galvoje
14:36 - Very_crazy_enough
Taip kaip duoda papust ar nevairuoji isgerus taip ateity gali tikrint ar nekompineji - nerasineji nemiegojes, duodami paciulpt telefona ar panasiais keistais budais interneto policija
14:31 - Very_crazy_enough
O nemiegant toliau Alvydai mastymas toliau apsilpsta todel pradedi sneketis pro sali. Uztat svarbu turet ne tik su kuo miegoti ale apskritai miegoti
Ka dabar ir padariau b4 coffee. Ak tas pre-naujametinis skubymetis interneto reikaluose
14:24 - Very_crazy_enough
"...temperatūra ir budrumo lygis natūraliai pasiekia žemiausią tašką tarp 3 ir 5 valandos ryto kai organizmas yra labiausiai užprogramuotas miegui, todėl smegenų kognityvinės funkcijos (dėmesys, reakcija, atmintis) veikia minimaliu pajėgumu."
13:18 - Alvydas1
VCE, kas tau darosi? ar jau visai nuo bėgių nušokai?
10:41 - Very_crazy_enough
nieko keisto.
Galvosi, kad nuomario vinys
Jiems buvo į širdis suleistos.

Manau kad tikras FUN jums "gerbejai" ir tevui prasides kai susmuksiu ir raitysiuos ant zemes priesmirtiniuose traukuliuose. Tadashi bent bus potekste dziugaut: pajaco pabaiga
10:38 - Very_crazy_enough
Keisti visi tie žmonės -
Nejautrūs, "pasikėlę".
(Ir kaip čia iš čigonės
"Nujojau" grandinėlę??)


Didžiulė, auksinė grandinė
Papuoš Tavo nuostabius plaukus.
Sakei: nori būti blondinė,
Nušvisi stebuklo sulaukus!

O žmonės ir liks akmeniniai,
Aplink nematys
10:07 - Very_crazy_enough
Jei cia vis dar pramoginis puslapis, apsizenykim cia kabantys iki nauju: as+Sahja. Rutone+Alvydas (isbandysim ar reciau ateina seksas, ar Naujieji Metai)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 331
  Iš viso užsiregistravę: 73711
  Naujausias narys: Juratevs
  Šiandien apsilankė: 113426