Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Nenusisekėliai.

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Jau antri metai dviese su draugu pamažu "tempiame" savo susigalvotą nekormecinį projektą (https://net.niekas.eu/index.php/about). Deja, sunku ne tik dėl amžinai pasitaikančių smegenų sausros periodų. Bėda ta, kad nemokame išsireklamuoti, išsikovoti pastovaus skaitytojų rato. Galbūt kam nors tekę susidurti su panašiais dalykais? Galbūt patartumėte, kaip efektyviai platinti informaciją? O gal tiesiog esame beviltiškai neįdomūs?
 
 2011 m. kovo 19 d.

 2010 m. sausio 10 d.
 2009 m. gruodžio 6 d.
 2009 m. rugsėjo 22 d.

Komentarai (2)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
ruko_muzika
2011 m. kovo 20 d. 11:49:53 2011-03-20 11:50:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ačiū už pastebėjimus, mėginsime rasti žmogų, kuris padirbėtų prie vizualikos, dar aiškiau susisteminti informaciją

____________________
Mūsų ir apie Mus. http://net.niekas.eu/ http://net.niekas.eu/mk/ http://net.niekas.eu/mildak/ http://net.niekas.eu/skarolis/ ----------------------------- Sekite reklama. As rimtai. Sekite.
Atsakyti
Dilgele
2011 m. kovo 19 d. 22:15:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Galvojau, kaip ir ką rašyti, ir ar iš vis rašyti, nes iš mano pasisakymo vargu, ar bus naudos.
Apie fotografiją, tiesą pasakius, suprantu nulį sveikųjų (bet jei netyčia užtaikau ant „kultūringos“ informacijos — visada paskaitau) ir nelabai žinau, kokia yra padėtis su lietuviškais fotografijos blogais. Na, bet ne tame esmė.

Pirmasis (paskutinis) interviu susiskaitė labai maloniai (nors tas intervai tai atgraso pats iš savęs). Idėją turite, o va su išpildymu jau gerokai prasčiau. Na, būna tinklaraščiai, kuriuos norisi pavartyti net jei ir nepriklausai tikslinių skaitytojų kategorijai. Manau, kad ir taip aišku, jog pats apipavidalinimas reiškia daug, ir prie jo verta daugiau padirbėti. Apie turinio svarbą veikiausiai net neverta kalbėti.
Nepavyko rasti, kas jūs tokie, kokie jūsų (blogo) tikslai, kodėl jūs, jūsų nuomone, esate įdomūs ir verti skaitymo?
Ir pati blogo idėja — iš tiesų — kokia ji? Interviu su lietuvių fotografais — tikrai įdomu. Nenorite „pritempti“ blogo turinio prie nacionalinės fotografijos istorijos, kultūros, dabartinių įvykių ir renginių? Būtų įdomu, nors gal toks blogas jau yra? Kaip sakiau — nelabai domėjausi...

Manau, kad galite tapti „beviltiškai neįdomių“ antonimu. Išbaikit savo idėją ir pavarkit prie formos. Sėkmės.

Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2025 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Kingdom Come Kingdom Come
8,8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

11:18 - Silentist
Jei Mordoras pakeliui neatsivers ir nereiks pakeliui ismesti ziedo
11:17 - Silentist
Sigita (kelioniu sefe) galetu pervadinti kelioniu firma i "kelione ten ir adgal". Taip bent klientas neissigas kad jam gal reik pereit Guliverio Experience.
11:04 - Silentist
Pvz, Uzdejau albuma Opeth pavadinimu Still Life ir galvojau absiraminsiu gyvenime...
11:00 - Silentist
Kosmara patyres keliautojas
10:53 - Silentist
lio atkarpa turima galvoj, svarbiausia
10:52 - Silentist
Brangi kelioniu agenturos direktore, © 2025 Guliverio kelionės. guliveriokeliones.lt skaitykit knyga o ne knygos pavadinima. Swifto knyga nera apie grazias keliones
Guliverio Knyga - apie skirtingus zmones ir santykius tarp ju, ne vaizdingos vietos ir ke
05:02 - Silentist
Gazpacho....
04:47 - Silentist
man pasidare liudna
23:38 - einaras13
Ir čia kartu perspėjimas visiems, jog music.lt taisyklės galioja visiems vienodai ir jei į jas bus spjaunama, teks prisiimti atsakomybę.
14:28 - Silentist
As gavau ispejima.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 570
  Iš viso užsiregistravę: 73699
  Naujausias narys: letargijas
  Šiandien apsilankė: 48842