
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Užėjo noras palikt viską ir mauti kur už tūkstanti mylių.. O oras vis vien priverčia jaustis nepatogiai, kai sušala kojos, pirštai. Nežinau kiek permąsčiau šiandien vakare.. daug ar mažai. Ir ar tai man kiek padėjo. Tik dar iškylo hipotezė, kad jei leidi sau per daug galvot gali išprotėt. Juk yra minčių , kurias geriau neapmąstyt..o jos vis lenda į galvą..verda ten,rišasi, sukasi savo ne laikrodžių rodyklės ratu. Reikia tik mokėt tinkamu momentu pasakyt jom STOP, bandyt išsikrapštyt iš tų minčių susirišusio mazgo. Užsikabint už šakos, kad padėt sau išsikapstyt. Ruduo... che, jau kitų palesta tema. Nepatinka man ruduo.. nors sako, kai gimiau buvo vienas geriausių rudenių. Tik, kad nebūtų pamelavę. |
![]() |
![]() ![]() ![]() |
2007 m. rugsėjo 2 d. 20:18:02
____________________
Gaudyk momentą. Nusišypsok pasauliui.
2007 m. rugsėjo 2 d. 19:21:55
Aš nesakau, kad reikia kažko ko tau nereiks nesimokyti
sekmės!
2007 m. rugsėjo 2 d. 12:02:36
Aš bandysių šiais metais susigriebt, mokytis to ko man iš tikrųjų prireiks, tikiuos man pavyks nenuklyst į griovį.
Apie valdžią ir sovietinės sistemos reformavimą.. patylėsių, nes nenoriu nuklyst į lankas, ir tuolab - šita svetainė ne tokiom temom.
____________________
Gaudyk momentą. Nusišypsok pasauliui.
2007 m. rugsėjo 1 d. 17:58:47
aš pradėjau mokytis 11kl. nes supratau, kad kitaip nieko nebus. patarčiau ir tau tai padaryti. Mokyklos programos yra skylėtos todėl aš sau negrūdau tai kas man neįdomu
o dėl mokamo mokslo tai mano pozicija yra nemokamas mokslas tik gerai besimokantiems, o tai yra pusė dabartinių studentų skaičiaus(ir neakivaizdiniai įskaičiuojami)
sveikinu su 11 klase!
2007 m. rugsėjo 1 d. 15:42:46
"Nes nėra sankirtos nuomonių ir neišryškinama tiesa." - teisingai pastebėta, nors buna galvoj sukas dvireikšmės nuomonės.. bet dėl to, matomai, ir prisimąstoma iki beprotybės.
Dėl draugų.. ;] jei ieškai ir nori - rasi. Bet nereikia nuvertinti ir kitų, kurie nėra "protui artimi", juk kartais dėl jų galima suklysti nusibriežus nematomas, bet aukštas ribas.
Ačiū dėl pataisymo.
Šiandien tapau 11-toke. Bet jaučiuos, tik kaip kokia 11metė.
____________________
Gaudyk momentą. Nusišypsok pasauliui.
2007 m. rugsėjo 1 d. 10:26:09
2007 m. rugsėjo 1 d. 10:22:01
O gelbėtojas gali būti ir Dievas, gali būti ir tikras geras universitetas
O dėl išprotėjimo tai yra tiesa. Vienam daug galvoti nėra gerai. Nes nėra sankirtos nuomonių ir neišryškinama tiesa. Nėra atskaitos taško ir gali primąstyti visokiausių dalykų kurie nebus teisingi - išprotėsi. Aš vienas sugalvoju daug klausimų bet paskui diskutuojam apie tai su draugu ;] tik 1 tokį protui artimą turiu bet norėčiau rasti ir daugiau. Nes linksmybėms rasti yra lengva, o vat protingi dažnai dar ir slepiasi. Ir rasiu nes noriu to ;]
"kad padėt sau" - "kad" su bendratimi nevartojama
2007 m. rugpjūčio 30 d. 22:44:30