Na, aš tokį greitą niekieno nefinansuojama komentarą blog'e parašiau. Tiesa, mano galvelė buvo žemiau priekyje stovinčių, ūgio truputį trūksta, tai kažką mačiau, kažko nemačiau. O ar music.lt delegavo kažkokį recenzentą / fotografą, informacijos neturiu.
Vakarykščių Spotify naujienų pasiūlymas. Kaip jums šita galimos Eurovizijos dainos nugalėtojos versija? Prisipažįstu, man geriau už originalą. https://youtu.be/sviyg1iIu3o
Aš tik prisiminiau, kaip aš atsikapodavau. Nugeso mano aršumas, atsirado įdomesnės veiklos. Nu ir žinoma, auditorija susitraukė. O įdomią diskusiją pakurt... Ok, bandau.
Jei čia kapojimasis, tai aš tada esu daugybę karų išgyvenęs. Tiesiog konstatavau faktą ir ties tuo baigėsi. Bet panašu, kad Silentist planas visgi suveikė, mes pradėjom rašinėt
Nieks į šią sieną nerašo, nes žino, kad potencialiai atrašysi nebent tu, ir tai bus kokia nors nesąmonė (kaip žemiau). Tokiu atveju žmonės pasvarsto, kad gal geriau nerašyti ir neatrodyti kaip dar vienas Silentist, kuris nuolatos su savimi bendrauja.
HER“ yra 2013 m. mokslinės fantastikos romantinė drama, kurią režisavo Spike'as Jonze'as. Filmas pasakoja apie vienišą ir intravertą vyrą, vardu Theodore'as Twombly (vaidina Joaquin Phoenix), kuris užmezga romantiškus santykius su pažangia dirbtinio intel
O gal davai žmonės pradedam patikimus naujiensklaidos šaltinius skaityt? Nes vis išgirstu tokių gandų, kuriuos žmonės traukia iš melagienų, paprastai share'inamų fb ar kituose soc. tinkluose.
Father of time, Father of dreams,
Father, who turneth the rivers and streams.
Father of grain, Father of wheat,
Father of cold and Father of heat,
Father of air and Father of trees,
Who dwells in our hearts and our memories,
Father of minutes, Father of d