Kontrastas, bet gal ne toks baisus kaip gali pasirodyti. Aš irgi po savo stogu randu kai kurioms LT pop žvaigždėms vietos. Pvz, turbūt visi čia žino, kad aš esu visai nemenkas Aistės Pilvelytės mėgėjas.
Mano smegenys neregistruoja kai pamatau tokį vaizdą kaip "DjVaids mėgsta Pink Floyd dainą Time", o po apačia "DjVaids mėgsta YVA dainą Vasaros mergaitės" Bet imu pratintis jau.
Parašiau. Prašau, pakvieskit kas nors Pazistu_Mykola pasigrožėt tuo dienoraščiu... bus kaip laiko mašina 10 metų atgal, kai aš bombinau music'ą exceliniais grafikais ir Pazistu_Mykola tik ateidavo pasijuokt iš mano polinkio viskas "užstatistikinti"
Apskritai, senesniais laikais beveik visi kūrėjai pradėdavo su intencija tiesiog dalintis, be jokių monetizacijų. Tik vėliau už tai gavo atlygį. Dabar, deja, viskas korporatyvizuota (jei yra toks žodis), ir sunku pradėti be gero plano nuo pradžių.
Na, skaitoma medija visai kitą auditoriją turi, bet ir palyginti gerokai mažesnė. Tokia jau tinklaraštininkų dalia. Na bet galiausiai, svarbiausia, kad veikla patiktų ir duotų kažko gero bent keliems žmonėms. Ko daugiau ir reikia.
Nebent tai darai kaip saviraiškos būdą neturėdamas noro gauti jokios grąžos. Bet man blog'o formatas mielesnis, aš kai noriu rašau tekstus savo tinkluose ir viskas. Skaitoma medija man visuomet bus pirmiau žiūrimos medijos.
Nu gerai, labiau reiktų kalbėti apie tinklalaidžių kūrimo / žiūrėjimo santykį. Dabar kūrėjų kaip prikakota, o žiūrinčiųjų nors auga, bet kiek vienam kūrėjui tenka žiūrėtojų? Dėl to ta niša man atrodo visai neperspektyvi.
O YouTube tai nebūtinai įdėtas darbas yra lygu peržiūrų skaičiui. Bet irgi priklauso nuo turinio tipo. Bet mano nuomone, didžiausia YouTube populiarumo paslaptis yra skoningas ir subalansuotas turinio pateikimas. Jame svarbiausia, kad žiūrovas nenuobodžia
Tai kad kaip tik tinklalaidės dabar didžiausias dalykas. Nežinau kas jas keistų. Tik tiek, kad visi jas kuria ir konkurencija yra milžiniška. Sunku padaryti, kad būtum pastebėtas. Kita vertus, manau, kartais geriau turėti mažą, bet ištikimą auditoriją.
a) mes esame tinklalaidžių eros saulėlydyje; b) esu bandęs savo mėgėjiškus topus kelti į savo YouTube kanalą prieš gerą dešimtmetį. Daug darbo įdėta, peržiūrų kokie 300. Turinio kūrėjo darbas reikalauja DAUG pasišventimo ir laiko, jei nori, kad tavo...
Antro ešelono grupėms, kurių įvairovė didžiulė, dažnai nelieka vietos. O mano mėgstamiausios visų laikų grupės daugeliu atveju ir yra iš to antrojo ešelono. Tik čia music'e bandau savo veiksmais antrąjį ešeloną pakelt iki pirmojo
Per kovidą buvau atradęs visokių tinklalaidžių, kuriose daug kalbama apie prog muziką, bet ilgainiui nuo jų pavargau, nes visuomet aptariamos tos pačios penkios grupės (Yes, PF, Rush, Genesis, ELP). Nu gal dar King Crimson.
Tai čia dėl to gali kaltinti lygiai vieną žmogų (pirštais nebaksnosim). Jei jo čia nebūtų, šita dvikova labiau atitiktų globalius trendus. O statistika yra prieinama, tik reikia eiti per visas dainas ir ranka skaičiuotis
Aš visai lažinčiausi, kad istoriškai VdGG dainų yra pasiūlyta netgi daugiau nei Rush dienos dainoje. Jei tik būtų galima ištraukti tokias statistikas...
Na Rush yra pakankamai matoma grupė ir aš tuo taip pat esu dažnai rūpinęsis per pastaruosius 15 metų (hmm, kaži kas tas žmogus, kuris yra siūlęs Red Lenses iš to paties Grace Under Pressure albumo).
Kad jau vyksta padėkos, tai taip pat ir Rush - Distant Early Warning nebloga daina, kuri nei karto dar nebuvo siūlyta. Rush dainos nusipelno daugiau siūlymų ir matomumo. Ačiū Viltei už siūlymą ir priminimą
...grįžtu dažniausiai. Aranžuotė vargonams ir fleitai / saksui ten yra tiesiog gniaužianti kvapą, kartu su viltingu Hammill vokalu ir Evanso gyvybingu būgnu sukurianti savotiškai sakralų įspūdį. Dėkui Alvydui už siūlymą ir priminimą.
Esu nustebęs, kad Alvydo Wondering siūlymas yra pirmasis ir aš šios dainos niekad nesu siūlęs. Istoriškai nebuvau didelis dainos gerbėjas, bet dabar, kai VdGG diskografiją esu nugrojęs n kartų, kažkaip Wondering patapo viena iš tų dainų, prie kurios grįžt
Priminimas: jei norite, kad jūsų asmeniniai 2025 metų dainų ar albumų top10-ukai būtų paskelbti music.lt tinklalapyje, rašykite juos man asmenine žinute, įkelsiu. O dabar kviečiu su ką tik įkeltu Alvydo dainų top11-uku susipažinti.
Progrokistai / metalistai istoriškai įkvėpimo sėmėsi iš klasikinės muzikos, kurioje tokio ilgio koncertai ar simfonijos nėra nieko neįprasto. Tai tokie patys daugiaplaniai kūriniai, tik adaptuoti roko arba metalo muzikai.
Absoliučiai nepakartojamas opusas. Vienas geriausių, smagiausiai klausomų ilgų progresyvaus metalo kūrinių. Šitam žanre valandos trukmės dainos nieko nestebina.
Klausimas net ne kas nubloškė, nes ir taip aišku kas, ir jau yra pabodę kalbėti apie tą patį. O klausimas yra kodėl neatsigauna ir ką reikėtų daryti kitaip pagal esamą situaciją. Tame esmė.
music'as 2010-ųjų standartais buvo nuostabus produktas ir nemokamas. Labiau pritarčiau edzkos minčiai, music'ą nubloškė pasikeitę vartotojų įpročiai, o ne kritusi turinio kokybė.
Informacija
Šiuo metu naršo narių: 5 Neregistruotų vartotojų: 2230 Iš viso užsiregistravę: 73725 Naujausias narys: Ziemkenciai Šiandien apsilankė: 137088
Pasirinkite grojaraštį į kurį norite pridėti pasirinktas dainasclose